Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64866 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #300 dnia: Stycznia 02, 2005, 04:57:36 am »
Mnie się Akira wogóle nie podobał... nudny był popostu, anime było baaardzo spłycone i skrócone w stosunku do mangi i było fajne chyba... oglądałem dawno, ale manga była nudna, na początku myślałem że to fajne i momentami na serio było spoko, ale ogólnie to przynudzali strasznie, a do tego  zanim w poslce wychodziły kolejne tomy to ja już dawno zapominałem co się działo wpoprzednim... momentami manga byłą świetna ale momentami nudnawa... tak więc taka średniawka dla mnie... niby mnie cyberpunk nie interesuje ale taki Eden pokazał że nawet manga osadzona w zniszczoenj przyszłości może przyciągnąć mnie do siebie genialną fabułą.... a AKIRA jakoś mnie nie przyciągnął i nie wiem oco cały ten szum wokół Akiry i robienie z niego genialnego dzieła i dawanie mu statusu "kultowego"...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Manga!!!
« Odpowiedź #301 dnia: Stycznia 02, 2005, 11:22:32 pm »
Moje ulubione anime to Kimi Ga Nozomu Eien i Piano. Możliwe, że nie słyszełiście o tych tytułach. Przeszły tak jakoś bez echa. Szczególnie w Polsce :P. Klasyczne shoyo. Dużo romantyzmu i wzruszających momentów. To właśnie lubię :]. A w piano w dodatku mnóstwo wspaniałej fortepianowej muzyki... ach cudo po prostu  :spoko: . Manga, to Love Hina. Miejscami jest naprawdę śmieszna. Poza tym... hmmm... Paradise Kiss, Brzoskwinia, Mars, jednym słowem shoyo ;).

Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #302 dnia: Stycznia 03, 2005, 10:40:09 am »
hm.. co do mangi to moimi ulubionymi pozycjami (z rynku polskiego, bo nie za bardzo chce mi się ciągnąć mangi z sieci, a tym bardziej czytać na kompie) są:
Eden - It's an endless world
GTO
Hellsing
Record of Lodoss War
--------------------------
A co do scanów z X... hmm.. lepiej odłożyć trochę kasy i sobie po prostu kupić, szczególnie że manga jest licencjonowana na polskim rynku.

- See you soon, bro.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #303 dnia: Stycznia 03, 2005, 04:51:25 pm »
Cytuj
hm.. co do mangi to moimi ulubionymi pozycjami (z rynku polskiego, bo nie za bardzo chce mi się ciągnąć mangi z sieci, a tym bardziej czytać na kompie) są:
Eden - It's an endless world
 
Giazzz jak ta manga jest piękna :)  uwielbiam ją wczoraj wieczorem zacząłem czytać 8 tom który ma śliczną okładke z pięknie wyglądającą Heleną, i zakończyłem na połowie tomu... dziś dokończe wieczorkiem... cóż połowa tomu to scena łóżkowa Helleny i Eliacha... ale mimo seksu to nie taka zwykła scena łóżkowa jak widze narazie... kocham tę mange :)

Cytuj
Hellsing
faq 5 tom wyszedł już 24 a mój kumpel nadal nie dostał paczuszki :/

Cytuj
Record of Lodoss War
heh ja jeszcze nawet 1 tomu nie przeczytałem a za niedługo będzie już 3... znowu pieprzony brak czasu, ale skoro uznajesz ją do czołówki to chyba sobie zan iedługo czytne...

Cytuj
A co do scanów z X... hmm.. lepiej odłożyć trochę kasy i sobie po prostu kupić, szczególnie że manga jest licencjonowana na polskim rynku.
no tak ale jak ktoś nie kupuje mangi wogóle to może sobie luknąć skany i może to go skłoni żeby kupił normalny oryginał.... ja się zastanawiam nad kupnem "Miecz Nieśmiertelnego" i zassałem 1 tom ale poprostu jakoś nie mge się przekonać do przeczytania tego na kompie... nigdy nie czytałem skanów i jakośtak dla mnie to syfiaście się kojaży.... no ale może kiedyś wezme się za jego przeczytani....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #304 dnia: Stycznia 03, 2005, 05:37:40 pm »
Co do X'sa to słyszałam,że ktoś ma wydać go po raz drugi,od początku...ciekawe...tylko nie pamiętam kto(może tym razem wydadzą go lepiej niż JPF...)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #305 dnia: Stycznia 03, 2005, 06:07:46 pm »
o to chyba zaczne kupowac reedycje, bo mnie skan pierwszego tomu zazciekawil nawet :)

Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #306 dnia: Stycznia 04, 2005, 07:11:44 pm »
Cytuj
faq 5 tom wyszedł już 24 a mój kumpel nadal nie dostał paczuszki :/
 
hmm... ja już nawet w empiku widziałem, więc nie wiem jak to możliwe że twój kumpel nie dostał...

Cytuj
heh ja jeszcze nawet 1 tomu nie przeczytałem a za niedługo będzie już 3... znowu pieprzony brak czasu, ale skoro uznajesz ją do czołówki to chyba sobie zan iedługo czytne...
hm... ja dopiero 2gi widzialem, ale nie spraedzałem na stronie jpfu...

btw. od stycznia ma zacząć wychodzić Full Metal Alchemist - co o tym myślicie i jak zapatrujecie się na tą pozycję ??

- See you soon, bro.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #307 dnia: Stycznia 04, 2005, 09:39:26 pm »
Cytuj
btw. od stycznia ma zacząć wychodzić Full Metal Alchemist - co o tym myślicie i jak zapatrujecie się na tą pozycję 

chcialbym kupowac, ale pewnie bedzie z tego cos kolo 20-30 tomow :/ wiec cos niebardzo <w FMA jest duzoo mniej takich przeciągnietych akcji jak w naruto gdzie z 15 odcinkow sie jeden tom robi :P >

Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #308 dnia: Stycznia 05, 2005, 11:05:19 am »
W FMA ciężko w ogóle mówić o takim czymś, z tego względu, że manga znacznie różni się od anime, w sumie opowiada inną historię...

A co do ilości tomów to będzie ich najprawdzopodobniej ok 18 jak mnie pamięć nie myli. Na razie w japonii wyszło zdaje sie 8. Ale odłożenie 16 pln na 2 miesiące to też zdaje się nie problem...

- See you soon, bro.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #309 dnia: Stycznia 05, 2005, 02:47:12 pm »
Uwielbiam GITS'a. I nic więcej nie napiszę :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2005, 02:47:21 pm wysłana przez Goha »

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #310 dnia: Stycznia 05, 2005, 03:56:10 pm »
Cytuj
btw. od stycznia ma zacząć wychodzić Full Metal Alchemist - co o tym myślicie i jak zapatrujecie się na tą pozycję ??

Ja zaczne kupować jak skończy sie Battle Angel i kupie GitS'a

BTW:Wow. Jestem już Mega Dragonem :lol:  :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #311 dnia: Stycznia 09, 2005, 10:39:39 pm »
Cytuj
Cytuj
faq 5 tom wyszedł już 24 a mój kumpel nadal nie dostał paczuszki :/
 
hmm... ja już nawet w empiku widziałem, więc nie wiem jak to możliwe że twój kumpel nie dostał...

Cytuj
heh ja jeszcze nawet 1 tomu nie przeczytałem a za niedługo będzie już 3... znowu pieprzony brak czasu, ale skoro uznajesz ją do czołówki to chyba sobie zan iedługo czytne...
hm... ja dopiero 2gi widzialem, ale nie spraedzałem na stronie jpfu...

btw. od stycznia ma zacząć wychodzić Full Metal Alchemist - co o tym myślicie i jak zapatrujecie się na tą pozycję ??
akodo ryu
Cytuj
btw. od stycznia ma zacząć wychodzić Full Metal Alchemist - co o tym myślicie i jak zapatrujecie się na tą pozycję
pewnie przeczytam bo na 100% kupi kumpel... ale sam to nie wiem czy się za to zabiore... niechce się pakować w długie serie... mam już Kenshina który będzie dugi... zaniedługo skończy się moje ukochane Video Girl Ai, no i jutro jade kupić 2 i zarazem ostatni tom Wolf's Raina... trza będzie się wziąść za coś nowego... nie wiesz jak tam ta inna manga która zostaje wydana przez jpf? Menachronic czy inna trudna nazwa...
a FMA pewnie będzie fajne.. mam taką nadzieje:) jeszcze nigdy nie ogladałem ani nie czytałem ale slyszałem same pozytywne opinie

przeczytałem całego 8 toma Edenu i poprostu kocham tę mange jest piękna... większość 8 tomu to sceny łózkowe Helleny i Eliaha ale jest poprostu piękny tom, a nakońcu to aż mi się zrobiło tak miło jak Hellena się popłakał i przytuliła do Eliaha... albo niesamowite było jak Eliah zabił brata i żone tego gangola którego imienia nie pamiętam (Pedro?), a jego zostawił przy życiu... bo wiedział że ten popełni od razu samobójstwo... piękna manga


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #312 dnia: Stycznia 09, 2005, 11:46:41 pm »
Hmm.. pięna to może nie jest dobre słowo, ale niech i tak będzie...

a FMA naprawdę warto przeczytać. anime widziałem... pierwsze które ściągnąłemw całości... a nie było to łatwe... ach ten 5 GB limit zużyty w 5 dni ;) dodatkowym atutem jest to że manga nie jest taka sama.. ba nawet można powiedzieć że opowiada zupełnie inną historię niż anime

ale to już było... teraz chyba będe ciągnął InuYasha DVD Rip 1-51... 10GB :D ale damy radę

- See you soon, bro.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #313 dnia: Lutego 19, 2005, 06:52:41 pm »
Ha ha dziś kupiłam sobie 4 tom Islanda i znów pojawiły się kolejne nierozwikłane zagadki + cztery nowe postacie.A największą bekę miałam jak zobaczyłam postacie z TEKKENA :w00t: pokazane w grze na automat.Normalnie mnie powaliło haha :lol:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #314 dnia: Lutego 21, 2005, 05:36:14 pm »
łii udało mi sie wkoncu zebrac kase na Kenshina4 :D i powiem ze fajno sie skonczyla ta cala historyjka, czekam na 5 ^^ ktos wie ile ma byc tomow?
co z FMA? wyszło wkoncu?/kiedy wyjdzie?/kto to wydaje? ja chciec, ja chciec bardzo =] mimo ze pierwszy tom czy dwa czytalem skany ale z tego powodu raczej bardziej chem bo wiem ze jest fajne :D
a jutro jeszcze dygam po oba wolf's rainy <to tak dla szpanu powiedzialem :F >

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #315 dnia: Lutego 21, 2005, 05:40:11 pm »
Kenshin ma hyba 36 albo coś koło tego ;F
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #316 dnia: Lutego 21, 2005, 05:53:19 pm »
ekstra :F czyli pewnie iedozyje do konca :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #317 dnia: Lutego 21, 2005, 06:19:09 pm »
Cytuj
Ha ha dziś kupiłam sobie 4 tom Islanda i znów pojawiły się kolejne nierozwikłane zagadki + cztery nowe postacie.A największą bekę miałam jak zobaczyłam postacie z TEKKENA w00t.gif pokazane w grze na automat.Normalnie mnie powaliło haha laugh.gif
heh koreańce kochają tekena najbardziej a to chyba koreańska manga więc wszystko jest Okey :D

Cytuj
co z FMA? wyszło wkoncu?/kiedy wyjdzie?/kto to wydaje? ja chciec, ja chciec bardzo menu.gif mimo ze pierwszy tom czy dwa czytalem skany ale z tego powodu raczej bardziej chem bo wiem ze jest fajne biggrin.gif
z tego co słyszałem to FMA ściągnięta z listy wydania i ukaże się później niż przewidywano... miał się ukazać w Marcu ale chyba mu nie pójdzie... jak będzie maj to będzie dobrze...

Cytuj
a jutro jeszcze dygam po oba wolf's rainy <to tak dla szpanu powiedzialem szczerb 2.gif >
na pewno chcesz tego? Ja 2 tom kupiłem chyba grubo ponad mesiąc temu i jeszcze go nie przeczytałem... no ale jako fan anime ciesze się niezmiernie że mam go chociaż na półce :)  ciekawe wogóle jak tam 2 tom w porównaniu z pierwszym bo pierwszy mimo że fajny to jakoś mocno nie był to i tak mi się podobał, ale to raczej średniawka...

Fak wy mi tu mówicie o Kenshinie 4 a ja jeszcze 3 nie przeczytałem... ehhh chyba se dziś czytne i jutro do matrasu skocze po 4... z tym kenshinem to kapa.. tyle tomó... dżjazzzzzzz, to przeca prawie dragon ball

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #318 dnia: Lutego 21, 2005, 06:49:04 pm »
Cytuj
pierwszy mimo że fajny to jakoś mocno nie był to i tak mi się podobał, ale to raczej średniawka

lee co ty zdzisiu dajesz? teraz zasiałeś we mnie ziarno wątpliwości :P i sie dalej bede zastanawiał pomiedzy tym a zaczeciem od pierwszego numeru Hellsinga lub GTO... argh i znowu te dylematy :P

wlasnie jeszcze pytanie - manga Hack - fajne toto? jesli trzyma poziom anime to łykam w mig, ale ze historia zupelnie inna to taki pewny nie jestem :/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #319 dnia: Lutego 21, 2005, 06:55:02 pm »
heh mam być szczery? Ja bym wybrał GTO, to jest naprawde kawał świetnej mangi! Uważam ją za jedną z lepszych na naszym rynku, tylko niepamiętam czy w pierwszym tomie już była fajna, napewno był 3 super i dalej też, ale już drugi chyba też wymiatał straszliwie, tylko nie pamiętam jak z pierwszym... lepiej kup sobie GTO a WR zamów sobie jak u tatusia zapracujesz na czekolade, i wujek ci jeszcze dołoży na miśki Haribo za dobrze wykonaną robote... GTO jest śmieszny, ma bardzo fajną fabułe, i przede wszystkim jest bliski dla nas graczy fanów M&A... zdecydowanie lepszy wybór... a Helsinga nie polecam.. owszem lepszy od anime, ale jednak później staje się troszeczke nudny... połowa tomu gadanie blablabla o hilterowcach a później połowa tomu walki... GTO suppa :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?