Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64870 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #260 dnia: Listopada 18, 2004, 04:42:17 pm »
Heh czyli tomów pewnie będzie pewłno... coś ala Dragon Ball wydajem i się... to ja odpadam bo sie nie pakuje w tak długie serie...

Właśnie trzymam w rączkach 1 tom Wolf's Rain i bardzo sięciesze z niego, jestem wręcz podjarany, jeszcze pięknie pachie i jest poprostu nowiusienki, nawet nie przeczytałem tylko od razu musiałem się pochwalić, hyh wreszcie mam jakiąś mange od JPF w mojej kolekcji bo ja oprócz tego kupuje tylko EXaXXion'a,VideoGirlAi i Kenshina więc jakos ngdy się niezdażyło kupić samemu mangi z JPF no i ciesze się z niego bardzo widać profesjonalną robote, świetny biały papier, super obwoluta, na obwolucie w środku fajy matrixowy napis o Raju, manga jest dosyć nowa bo z 2003 roku i jak narazie ukazały się chyba tylko 2 tomy jej, u nas drugi tom będzie dopiero w 2005 roku...tzn. nie dopiero bo pewnie za 2 miechy, czyli tak jak inne mangi wychodzą... aha no i podoba mi się ze z tyłu są dodatki, jak np. metamorfoza postaci czyli jak w trakcie rysowania autor zmieniał ich wygląd (coś jak w Love Hina tylko że tutaj o wiele ładniej i profesjonalniej zrobione... nie na "odczep się".. później jeszcze jakaś historyjka autorów jak w Beebopie,i na koniec fajny 2 stronnicowy art wraz z wypisanymi twórcami... kurde podjarałem się tym tomem i straszie się ciesze że go kupiłem :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #261 dnia: Listopada 18, 2004, 05:14:47 pm »
A ile wogule jest tomówi Wolf's Rain ?? Tylko 2 ??

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #262 dnia: Listopada 18, 2004, 08:40:44 pm »
Cytuj
A ile wogule jest tomówi Wolf's Rain ?? Tylko 2 ??
Gipsi napisał
Cytuj
manga jest dosyć nowa bo z 2003 roku i jak narazie ukazały się chyba tylko 2 tomy jej, u nas drugi tom będzie dopiero w 2005 roku
Tak jak napisałem wczęsniej... narazie są chyba tylko 2 tomy...
1 tom jest z 2003 roku a jak wiadomo w japonii mniej wiecej wychodzą tomy co ok więc pewnie zaniedługo w japlandi bedzie 3...pierw powstalo anime i dopiero pozniej zaczeli robić mange tak więc jeszcze tomy są napewno w produkcji więc nie można narazie określić ile ich będzie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #263 dnia: Listopada 22, 2004, 06:13:22 pm »
Narazie są tylko dwa tomy, ale i tak więcej nie będzie. Wolf Rain jest już serią zamknięą. No chyba że autorom coś odbije....

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #264 dnia: Listopada 26, 2004, 09:16:58 pm »
Ja Wolf Raina skomentuje tak - za dużo akcji, za mało miejsca w mandze na przedstawienie jej w jakiś przystępny sposób. Akcja idzie w tępie szast-prast pojawia się ktoś, szast-prast zwrot akcji - i tak non stop. Za dużo postaci by się z każdą lepiej zapoznać.... ale tak po za tym nawet mi się podoba:) Mam jedynie nadzieje, że troche drugi tom sytuację rozjaśni - ja z Wolf's Rainem styczność mam pierwszy raz a że tak powiem w mandze jak na razie jest ciut za dużo pytań bez odpowiedzi - dlaczego ludzie nie lubią się z wilkami, dlaczego stary dziadyga nie cierpi wilków.... itd. Zobaczy się drugi tom, to może podniosę ocenę, na razie jak dla mnie w skali od 1 do 10 daję 7.5
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #265 dnia: Listopada 27, 2004, 02:58:06 pm »
Eh...a ja już widziałam pierwszy tom Wolf's Rain w empiku i tylko tak perzeleciałam...kurcze kasy nie ma i se kupić nie mogę...ale kreska wygląda lepiej niż na screenach z anime ^^

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #266 dnia: Listopada 28, 2004, 01:37:39 am »
Hmmm Anime Wolf's Rain ma 30 odcinków... jest tam dosyć dużo rozbudowane... a manga to wszystko streszcza... to jest raczej manga dla tych co oglądali anime... akcja gdy po cheze przyjechał Darcia i wilczki odeszły z miasta to w anime chyba 3 albo 4 odcinki... a mangi jeszcze nawet całej nieprzeczytałem bo całymi dniami na kompie siedze :P  ale wkurza mnie że zmienili iimiona wilków na jakiś kieł, wąsik i inne... zajebiście brzmi Toboe, Kiba... a oni to spolszczyli :shu:

Cytuj
Eh...a ja już widziałam pierwszy tom Wolf's Rain w empiku i tylko tak perzeleciałam...kurcze kasy nie ma i se kupić nie mogę...ale kreska wygląda lepiej niż na screenach z anime ^^
Cheeza w anime wyglądała o wiele leiej... pięknie tam była rysowana... no i wogóle dziek w anime dawał tyle radości że łhohoho Gdy w mandze Darcia złapał w pierwszym rozdziale Cheeze i ona wyła... to poprostu nikt z was pewnie nie zwrócił uwagi a w anime jak ona zawyła to az serce bolało;] a do tego jak ładnie śpiewa wilczkom :)  
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2004, 01:39:23 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #267 dnia: Listopada 29, 2004, 07:40:26 pm »
Cytuj
Eh...a ja już widziałam pierwszy tom Wolf's Rain w empiku i tylko tak perzeleciałam...kurcze kasy nie ma i se kupić nie mogę...ale kreska wygląda lepiej niż na screenach z anime ^^
Ja kasy tez nie mialam, ale mialam urodziny. Brat mi sprezentowal 1tomik Wolf's Raina.  Ajm soł hapi :lol:  !!!

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #268 dnia: Listopada 29, 2004, 07:52:26 pm »
Cytuj
Cytuj
Eh...a ja już widziałam pierwszy tom Wolf's Rain w empiku i tylko tak perzeleciałam...kurcze kasy nie ma i se kupić nie mogę...ale kreska wygląda lepiej niż na screenach z anime ^^
Ja kasy tez nie mialam, ale mialam urodziny. Brat mi sprezentowal 1tomik Wolf's Raina.  Ajm soł hapi :lol:  !!!
hehe brat wiedział co robi :D  dał ci prezent z którego się cieszysz a jeszcze sam sobie przy okazji czytnął dziadyga jeden :)  perpettum mobile... czy inne trudne słowo którego znaczenia nie znam ani pisowni...

Wreszcie czytnąłem tego Wolf's Raina całego i fajny jest :)  strasznie się ciesze że kupiłem sobie tę mange i tomik jest super, jest moim oczkiem w głowie i jak na niego patrze i trzymam w łapkach to aż mi się pysk cieszy :) <=Tak jak ten gość ;)
No cóż nadal utrzymuje że manga jest przezde wszystkim dla tych którzy oglądali anime bo jak dark cloud zauważył akcja dzieje się szybko, ale nie jest tak znowu źle, ja jako fan anime ciesze się że nastały pewne zmiany... np. w anime Toboe (jakkolwiek on tam się nazywa w polskiej wersji... skowyt chyba...) sie skumplował i polubił tę dziewczynke która w 1 mieście dała mu kiełbaske... a o kolesiówie z kwiatem nie było w anime nic mowy i ciesze się żezrobili takie zmiany bo przynajmniej mam cosik innego nom i uczuciowego :)  to dla takiej uczuciowej bestii jak ja najważniejsze :D  ..aha no i co do tych dziewczyn to właśnie na końcu tomu jak macie komiks na jedną strone to ta dziewczynka od kiełbasek krzycz na toboe że ten ją zdradził bo w anime to on właśnie do niej podbijał, a tu się tuli do tej drugiej dziołszki :lol:  świetna kreska w tej mandze jest, uwielbiam ją... ale do Cheezy na początku nie mogłem się przyzwyczaić... no a teraz wreszcie Cheeza zleciała do naszych wilczków :)  chyba nie tylko ja czekam na następny tom z utęsknieniem :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #269 dnia: Listopada 29, 2004, 08:37:01 pm »
Eh...dziś przeczytałam 4 tomik Kamikaze Kaito Jeanne...eh bardzo wzruszający był...tym bardziej jak jeden bohater musiał zginąć przez demona...
(Gipsi jak chcesz uczuciową mangę to ta jest w sam raz dla ciebie)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #270 dnia: Grudnia 02, 2004, 11:40:58 pm »
Cytuj
Eh...dziś przeczytałam 4 tomik Kamikaze Kaito Jeanne...eh bardzo wzruszający był...tym bardziej jak jeden bohater musiał zginąć przez demona...
(Gipsi jak chcesz uczuciową mangę to ta jest w sam raz dla ciebie)
eee od Kaito Janne mnie raczej nie ciągnie bo to wygląda n taką bardziej damską mange.. a zresztą nawet kasy nie mam :/ al może kiedyś czytne w empiku.. ale śmierć bohatera to jest coś dla mnie :)

a dzisiaj przeczytałem wreszcie 11 tom VGA a ijest poprostu cudny.. piękny, cudowny, genialny, kochany, śliczny, pzepiękny, mistrzwski etc kocham tę mange i już się niemoge doczekać jak na półce będzie cała seria i pewnego dnia zrobie sobie maraton...

a tak pozatym to kocham optymizm Waneko... VGA wyszło chyba 30 listopada, a na bwolucie mamy reklame VGA12 i napis "Tom 12 planowany na listopad 2004" ...grunt to myśleć pozytywnie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #271 dnia: Grudnia 12, 2004, 11:15:27 pm »
kłesszczyn - kto wydaje u nas wolf's raina? bo tylko raz widzialem w drodze ze szkoly w empiku jeden tom a jak wieczorem z kasa wrocilem to juz nie bylo i do tej pory nie ma, bym sobiez amowil prze ynternet

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #272 dnia: Grudnia 12, 2004, 11:31:22 pm »
wydaje go JPF :)  czyli można się spodziewać że raczej łatwo go powinieneś dostać :)
sama manga jest z jednej strony warta zakupu bo zawiera tylko 2 tomy i więcej już chyba nie będzie więc masz mały wydatek ale to też jest minus bo historia dzieje się strasznie szybko i jest chyba troche rzeczy pominiętych jeśli historia żeczywiście sięzakończy na 2 tomie... ale jak ktoś oglądał anime to dla niego przyśpieszenie akcji w mandze to żaden roblem, mi się manga podoba bardzo, szczególnie pod względem kreski i zawartości :)  to moja jedyna manga JPF dlatego jestem nią tak podjarany :w00t:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #273 dnia: Grudnia 13, 2004, 08:19:24 pm »
A ja mam swoją pierwszą mange Egmonta :P  :D Gunsmith Cats sie nazywa :D Czytał ktoś B) ?? Jak nie to polecam. Fajna manga akcji. Opowiada o 2 przyjaciółkach które prowadzą sklep z bronią a po pracy są łowczyniami glów.
Manga jest niby od 18 lat, ale jak dla mnie to bez sensu.  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #274 dnia: Grudnia 14, 2004, 10:25:52 pm »
hmm od eegmotu ja mam aż 2 mangi... mimo że nielubie tego wydawnictwa... a GunSmith Cats miałem kupić ale to jest od autora EXXaXion a ja się zawiodlem na EXXaXion i postanowiłem nie kupować GC...

a ja dziś przeczytałem 5 tom Great Teacher Onizuka i ta anga jest poprostu genialna, nie dość że uczuciowa to jest mega śmieszna... coś akurat dla takiego dałna z tehnikum jak ja... ehhh jak ja bym chciał mieć takiego nauczyciela... najlepsze jest jak chciał "zadymać"sobie mame jednego ucznia, albo gdy złapali gangole jego uczniów to on zamiast pomoc uczniom to podawał dobre pomysły gangolom na maltretowanie ich :D
Wogóle nie ma bata na Onizuke i to zdecydowanie najlepszap ostać w mandze jaką pozałem...
ale zadziwia mnie Waneko... wydawnictwo które zaczeło w polsce z takimi tytułami jak Cześć Michael (manga o kocie) czy Locke Super człowiek, wydaje mange GTO a tam tłumaczy takie teksty jak, Suko, zajebie go, czy coś w tym stylu...

ale i tak najbardziej wymiatała akcja jak na lekcji godziny wychowawczej Onizuka grał z uczniami w taka gre że posuwał monetą po kartce na ktorej byly litery i nizuka nagłos mówił kogo kocha Yuichiro (imie podalem byle jakie) i posuwał palcem i wyhodzilo jakies imie... jednego ucznia ta gra wkurzała i smił się że to bzdura... no to onizuka zaraz cwaniakuje... Duchu duchu powiedz nam komu w klasie najbardziej walą giry... wiadomo na kogo wyszło... duchu duchu czy to prawda że Mirai ma syfilisa... duchu duchu czy to prawda ze mirai ma tylko 1 wlos łonowy ale za to bardzo krotki... duchu duchu powiedz nam do jakiego wieku Mirai sikał w majtasy w nocy? Do gimnazjum!! Duhu duhu powiedz jakiego koloru ma mirai kupe? Zieloną!! w koncu mirai się wkuzył maxymalnie wział ławke do rąk i chciał mu nią przypieprzyć, ale Onizuka szczwany lis się odsunąl... wogoe większość akcji najlepszyh w onizuce to właśnie jak uczniowie sie  próbują mscic na onizuce a on to olewa...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
Manga!!!
« Odpowiedź #275 dnia: Grudnia 20, 2004, 10:26:38 pm »
Naruto- bardzo fajna kreska, humor i ninjaaaa XD( :shu: )
Dragon Ball- ma w sobie ten tak zwany przezemnie ogień dla mej duszy :P(  :devil: )
Dr.Slump- Aralka żądzi :] humor na mase :D( :lol: )
Nie pamiętam tytułu _^_- nie pamiętam tytułu ale pamiętam dwie żeczy XD Trzy tomy i dużo hentai xP ( :w00t: )
 I zamierzam sobie kupić Wolfs Raina XD bo moja koleżanka twierdzi że WR rox  :spoko:

 

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #276 dnia: Grudnia 20, 2004, 11:01:17 pm »
Cytuj
moja koleżanka twierdzi że WR rox

ma racje :D a u mnie w empiq dalej nie ma :/ a nie chce za przesylke doplacac :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #277 dnia: Grudnia 21, 2004, 02:22:13 pm »
Ja sobie ostatnio czytnąłem pierwszy tomik Wish'a Clampa. Widać ich styl, a tomik wydany jest...mmm pierwsza klasa. Nawet nie zawalili tyłu tomiku reklamami innych mang, co aż mnie zdziwiło. Polecam wszystkim fanom, głównie zaś fankom lżejszych pozycji spod znaku CLAMP
Dorwałem też Chirality, i skomentuje to tak - fabuła jest świetna, tylko dlaczego gdy już do czegoś dochodzi to Carol przedstawiana jest jako dziewczyna... kurde no. Na siłę pan U. wciska nam związek uczuciowy dwóch panienek od których zależą losy świata..... Trochę fabuła terminatora przypomina- roboty przejmują władzę nad światem i takie tam.
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #278 dnia: Grudnia 21, 2004, 08:32:11 pm »
Wish-bardzo ładnie wydali muszę przyznać^^,ja czytałam wszystkie tomy...szkoda,że jest ich tylko 4.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #279 dnia: Grudnia 22, 2004, 02:17:24 am »
NGE 9 .... poprostu genialny, ja niewiem co Evangelion w sobie ma że z tomu na tom kocham tą mange coraz bardziej, a jak ktoś twierdzi że anime jest lepsze to nieh se pżytrzaśnie palce dżwiami.
A co do Wolfs Raina to... kupiłem go bo anime było OK, ale ta manga jest lekko muwiąc Do Dupy, postacie są jakieś ciotowate, klimatu z anime niema wogóle, akcja jest nienormalna i robiona na siłe, widać że ta manga to robiony na szybko żut na kase.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego