Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64861 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #340 dnia: Kwietnia 04, 2005, 04:40:42 pm »
A więc to ty jesteśta koleżanka :P

POzatym niekt nie mówi że zboczuch jesteś (właściwie w każdej dziwczynie dżemie zboczuch ale baaardzo głęboko więc sie nie liczy :P):P.
Mnie tam koleżąnka mówiła że yaoi jest romantyczne.. Nieiwm ile w tym prawdy bo nie czytam  nie mam zamieru czytać bo mnie to brzydzi. TYak jak zapewne dziewczyny yuri :P
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #341 dnia: Kwietnia 04, 2005, 04:42:52 pm »
Cytuj
nie ma sprawy- od dziś możesz ode mnie mang nie dostawać

Ehm... he.... hehe... nie wiem o czym mówisz Hisoka.... czy ja narzekam? Gdzie tam? Ja napisałe o Les Bijoux zanim przeczytałem tomik i jakoś zapomniałem później tutaj dopisać... hehe.... eee <Gispi... weź coś zrób z moim postem powyzej, bo ja tu uprawnień nie mam> hehehe...

A co do tego co mi dajesz, to póki co faktycznie nie dałaś mi nic cięższego od Wspomnień Demona... chociaż jeszcze nie wiem co jest na tej twojej płycie... Les Bijoux i Seimaden były całkiem całkiem... póki co, jeszcze nie Yaoi....

Cytuj
I wcale nie jestem zwyrolem zboczeńcem....no prawie

<tłumiony śmiech> ehehehe..... pozostawię tą kwestię bez komentarza...

Cytuj
A więc to ty jesteśta koleżanka
Mnie tam koleżąnka mówiła że yaoi jest romantyczne.. Nieiwm ile w tym prawdy bo nie czytam nie mam zamieru czytać bo mnie to brzydzi. TYak jak zapewne dziewczyny yuri

Nie znam gatunku, który ona nie trawi..... a  tego co wiem, to Yaoi nie jest dla niej romantyczne, ale zabawne...

Cytuj
POzatym niekt nie mówi że zboczuch jesteś (właściwie w każdej dziwczynie dżemie zboczuch ale baaardzo głęboko więc sie nie liczy ).

.........
 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 04:45:49 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #342 dnia: Kwietnia 04, 2005, 04:59:16 pm »
ja tam yuri lubię...tylko nie te takie cukierkowe,słodziutkie,że aż się niedobrze robi...np.Pieta była fajna [to,że ja ją polecam,wcale nie znaczy,że zboczona...tak żeby nikt się nie sugerował]
 

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #343 dnia: Kwietnia 04, 2005, 05:14:34 pm »
Co do Yaoi czy Yuri to ja nic nie mam.Niektóre są nawet ładne...ale ja raczej wolę coś bardziej delikatnego,niż od razu hardcore...do tych to nawet nie zaglądam <_<  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #344 dnia: Kwietnia 04, 2005, 05:16:25 pm »
ciekawe czy ktos się odwarzy u nas wydac kiedys jakąś "shote"  :giggle:  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #345 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:03:12 pm »
Cytuj
ciekawe czy ktos się odwarzy u nas wydac kiedys jakąś "shote"

A niech by spróbował to bym go neiźle wyklął. NIenawidze tego. Pedofili to wyrżnąć powinni. ZAsrane sq*****y :/ Jeden kiedyś zaczepiał mojąsiostre :/ Ma szczęście sq*****l że go nei  dorwaliśmy z bratem bo byśmy go zaszlachtowali. Ubilibyśmy dziada a potem spalili w lecie...

Cytuj
ja tam yuri lubię...tylko nie te takie cukierkowe,słodziutkie,że aż się niedobrze robi...
Nie no to hardcor :P

Cytuj
np.Pieta była fajna [to,że ja ją polecam,wcale nie znaczy,że zboczona...tak żeby nikt się nie sugerował]
NIewiem co to nie czytałem. Wogule mało mang yuri czytałem. Może ze 3 i to jeszcze po angielsku że nic nie rozumiałem :P Jak masz jakieś linki to zażuć :D:P Najlepiej jak by było po polsku:P
Acha widze że ty w tych sprawach obeznana jesteś (niemuwie że jesteś zboczona:P widze ża wrażliwa jesteś na tym punkcie:P), w polsc jest wydawana jakaś manga yuri <CO?>??

Cytuj
QUOTE 
POzatym niekt nie mówi że zboczuch jesteś (właściwie w każdej dziwczynie dżemie zboczuch ale baaardzo głęboko więc sie nie liczy ).



.........
TAka prawda:P No u niektórych dziewczyn wcale tak głęboko nie jest ale to takie szczególy :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #346 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:15:23 pm »
Cytuj

Cytuj
QUOTE 
POzatym niekt nie mówi że zboczuch jesteś (właściwie w każdej dziwczynie dżemie zboczuch ale baaardzo głęboko więc sie nie liczy ).



.........
TAka prawda:P No u niektórych dziewczyn wcale tak głęboko nie jest ale to takie szczególy :P
powiedziałbym raczej że w kazdym czlowieku, ale cotam :P

nieno w japoni jakoś wydaja nie? wogole dziwne to jakies ze to nie jest nielegalne O_o
a u nas? skoro wychodzi yaoi i yuri, zwykle hentaie w planach no to za pare lat moze, kto wie...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #347 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:19:26 pm »
eee u nas raczej yuri nie wychodzi chyba? zesztą kto was tam wie bo zażucacie takimi nazwami że ja nie czaje wogóle.... z kąd żeś tego shota wzioł to ja nie wiem :/ ale po wypowiedzi littla wiem chyba oco chodzi i jak mi Bambosz czasami jakieś ciepłe skany zpaodaje to one fajne są  :P

Cytuj
QUOTE 
QUOTE 
POzatym niekt nie mówi że zboczuch jesteś (właściwie w każdej dziwczynie dżemie zboczuch ale baaardzo głęboko więc sie nie liczy ).



.........
 


TAka prawda:P No u niektórych dziewczyn wcale tak głęboko nie jest ale to takie szczególy 
mi się wydaje że u niektórych dziewczyn jest głęboko... a większość jakoś się z tym nie ukrywa chyba.. każdy ma zboczobne żarty... i każda kobieta chyba chce być łapana za sutki więc to też chyba zbvoczenie... chociaż kij wie, dla mnie ktoś zboczony to taki mietek co w lasie atakuje, a to że ja w klasie co 2 dziewczyne molestuje to żadne zboczenie tylko normalna rzecz młodzieńcza


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #348 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:22:12 pm »
Cytuj
zesztą kto was tam wie bo zażucacie takimi nazwami że ja nie czaje wogóle.... z kąd żeś tego shota wzioł to ja nie wiem :/
 
little w jakims topicu kiedyś tłumaczył nazewnictwo gatunkow mang...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #349 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:39:47 pm »
Cytuj
zesztą kto was tam wie bo zażucacie takimi nazwami że ja nie czaje wogóle....
Pedofilska. NAjwiększy shit jaki jest. Takiego czegoś powinni zabronić. U nas napewno nie bedą wydawali. Może za jakieś 100 lat.. Ale teraz nie i bardzo dobrze.

Cytuj
mi się wydaje że u niektórych dziewczyn jest głęboko... a większość jakoś się z tym nie ukrywa chyba.. każdy ma zboczobne żarty... i każda kobieta chyba chce być łapana za sutki więc to też chyba zbvoczenie...
I tu jest cały sens. One to poprostu starają sie ukryć bo stwierdzają że jak sie wyda że czasem mają takie czy owakie zbereźne myśli i fantazje to odrazu bedągadać że jest puszczalska szmata i blacha. Tak mi sie wydaje :P
Ja chce mangę na ten temat :D  :P  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #350 dnia: Kwietnia 05, 2005, 08:59:39 pm »
właśnie znalazłam gatunek,którego nie wytrzymam,którym się brzydzę i którego nie tknę...shota [ciekawe dlaczego brzydzą mnie zaślinieni faceci dobierający się do 5-14 latków...?]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #351 dnia: Kwietnia 05, 2005, 09:01:23 pm »
hej guys... OFFTOP ALERT.... Paszli mi z tymi dywagacjami o zboczeniach do offtopica, a nie w mandze się produkować będą....

EDIT::

Znaczy o Shota to se gadajcie... mówiłem do Gipsona, bo jak zwykle by tu spamerską rozmowę zaczął hehehee.. i to we własnym dziale
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2005, 09:04:31 pm wysłana przez Tantalus »

Offline tendi

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #352 dnia: Kwietnia 12, 2005, 07:48:15 am »
ja najbardziej lubie dragonballa kazdy odcinek ogladalem ale nie jestem zliczyc ile ich bylo ale wiem ze duzo najwiecej bylo w dragonball z to byly wypasne odcinki przeczytalem jesze kilka tego komiksow tylko ze one byly grubsze od zwyklaego komiksu ogladnalem duzo filmow DeBill sciagam duzo gier  z tej serii ale na jedna poluje czy ma ktos dodatek do unreala albo dooma z serii DeBill jak cis to piszcie :grin:  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #353 dnia: Kwietnia 12, 2005, 01:54:10 pm »
Ciekawi mnie czy słyszeliście o mandze Ragnarok?Jak dla mnie kreska jest nawet niezła,a miejscami wygląda jak anime,a nie manga.Wydawana jest przez Kasen,a rysuje ją  Myung-Jin Lee.

Offline tendi

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #354 dnia: Kwietnia 12, 2005, 03:30:39 pm »
a co to jest tam manga ragnarok nie slyszalem o tym jeszcze  moze mi wytlumaczysz ?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #355 dnia: Kwietnia 12, 2005, 03:56:53 pm »
Cytuj
a co to jest tam manga ragnarok nie slyszalem o tym jeszcze moze mi wytlumaczysz ?
Jest to manga na podstawie gry albo anime Ragnarok Online....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #356 dnia: Kwietnia 14, 2005, 04:42:57 pm »
jak na razie moje ulubione to Death note-cudowne...[i kreska i fabuła] jak zaczęłam czytać,to odrazu wszystko przerobiłam.Poza tym jeszcze Angel Sanctuary[dla tych którzy widzieli tylko "anime"-nie zniechęcajcie się].

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #357 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:17:26 pm »
Cytuj
dla tych którzy widzieli tylko "anime"-nie zniechęcajcie się

Bullshit my dear.... przeca właśnie przez to, że obejrzałem te trzy odcinki, ściągnąłem sobie mangę. Szkoda, że nie nakręcili całości.... wielka szkoda, bo to by była jedna z moich ulubionych serii.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #358 dnia: Kwietnia 14, 2005, 06:58:04 pm »
owszem -jest ładne,ale ten szybki koniec to jeden, wielki zawód...ja tam wolę mangę [pełna niespodzianek]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #359 dnia: Kwietnia 15, 2005, 12:13:59 am »
Ale w anime widać, że manga musi być dobra. No i oczywiście porównywanie jednego do drugiego nie ma sensu, bo wiadomo, że manga jest dużo lepsza. Te trzy odcinki chyba właśnie do tego służyły, żeby zachęcić do przeczytania mangi <tylko nie pytaj się gdzie w niej jestem, bo stoję w miejscu... jeszcze mi tą płytkę z mangami dałaś, to ja wogóle czasu mieć nie będę...>