Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64863 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #320 dnia: Lutego 21, 2005, 07:00:07 pm »
no to chyba zdecydowalem =] tylko z tego co widzialem mieli tylko tomy od 2 wzwyz :/ dałoby sie tak czytać czy fabuła jest jakas mega ważna? bo bym sobie narazie odpuscil i potem zamowil z netu najwyzej...

no i jeszcze takie ogolne pytanie bo od jakiegos czasu pie*rze bez sensu :P - zielony jestem jeśli chodzi o mangi zupełnie wiec moze poprostu tak - co jest megahiperwydupas najlepsze/ od czego zaczac?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #321 dnia: Lutego 21, 2005, 07:09:49 pm »
N.G. Evangelion najlepsza manga zaczynając od 5 tomu i love hina ofc.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #322 dnia: Lutego 21, 2005, 07:11:43 pm »
Cytuj
no to chyba zdecydowalem menu.gif tylko z tego co widzialem mieli tylko tomy od 2 wzwyz krzywus.gif dałoby sie tak czytać czy fabuła jest jakas mega ważna? bo bym sobie narazie odpuscil i potem zamowil z netu najwyzej...
tak.. początek jest ważny bo się dowiadujemy jak z gangola zrobił się nauczyciel i dlaczego wogóle chciał nim zostać^^ zapomniałbym jescze powiedzieć że GTO ma zboczone żarty jak to w japlandi bywa i ma fajne tłumaczenie^__^

Cytuj
no i jeszcze takie ogolne pytanie bo od jakiegos czasu pie*rze bez sensu tongue.gif - zielony jestem jeśli chodzi o mangi zupełnie wiec moze poprostu tak - co jest megahiperwydupas najlepsze/ od czego zaczac?
takiego czegoś nie ma moim zdaniem... najlepiej samemu sprawdzić kilka tytł,ow, czytając skany... ja mam praktycznie każdy tytuł na rynku dostępny więc czytam wszystko ale nie mógłbym ocenić co mi się podoba...
podoba mi się Video Girl Ai -bo to wspaniałą komedia romantyczna i podoba mi sie tłumaczeine typu ("ojejku popatrz przez ciebie wyrusł mi kutasek" -po ytm jak Jota włączył Ai w zepsutym widele) i za to że jest cholernie uczuciowe i ma wspaniałą postać Ai i poprostu jest milion razy lepsze niż anime,
ale podobało mi się też niesamowicie X które jest niesamowicie uczuciowe i mimo że po 1 może 2óch tomach było tak średnio to gdy z kazym tomem widziałem co się działo z Kamui'm i jego bliskimi to było nesamowite... eni było tam żadnej miłości ani nic, ale jednak widok gdy twój najlepszy przyjaciel ukrzyżowywuje swoją siostre ( a twoją ukochaną) i przebija jej serce mieczem jest dla mnie czymś bardzo ciekawym i niesamowitym, a także i inne akcje chore w tym anime, i to że tutaj nikt nie jest zły i nie mozna określić dlaczego ten co zabija wszystkich jest zły... przecież on tylko spe łnia marzenia...
jest fajny GTO który jest śmieszny i spoko...
jest fajny Naruto ale to wież...
jest fajny EDEN:It's an endles world który jest najlepszym komiksem egmontu, ale jest dla czytelnika starszego, bo  jest w nim seks,przemoc, śmierć... "kurczaczek" co będę du*ił jest wypaśny jak mało co i mimo że ma w sobie troche kreske podobną do amerykańskich komiksów to niesamowite jest to że scena łóżkowa przez kilkanaście stron/dziesiąt mże być uczuciowa w ciul, że scena w której koleś zabija swojego ojcazżucając go na wuzku inwalidzkim ze schodów za namową brata, to że ten sam koleś wpada momentami w szal i swoimi nożami zabija wszystko woókoło i najbardziej pragnie zabić swojego szefa po czym jest uspakajany za pomocą pewnej kobiety która robi mu przysłowiową "laske" też jest wporzo... bo mimo że to brzmi brutaknie czy coś jest uczuciowe...

na mój gust to w polsce mega wypas fajne są:
Eden, X, VideoGirlAi, GTO, (pierwsze 2 tragiczne są i uczuciowe,)

ale to wszystko kwestai gustu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #323 dnia: Lutego 21, 2005, 07:16:39 pm »
Cytuj
N.G. Evangelion najlepsza manga zaczynając od 5 tomu i love hina ofc.
wlasnie zapomnialem dodac ze najlepiej takie coby niebyły na podstawie anime, bo niechce mi sie placic za zobaczenie tego samego jeszcze raz :P chyba ze jest duzo zmienione/jest inna historia jak w FMA czy hellsingu bo takiego np. naruto to by mi sie niechcialo bo poprostu "to juz bylo" :P
chyba jednak tego GTO sprobuje zdobyc =]

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #324 dnia: Lutego 21, 2005, 07:47:41 pm »
Neon Genesis Anime jest takie pojebane, i każdy muwi że jest spoko o biednym hłopcu co go tato nielubiał, a jak był mały to go zawsze na koniki bujał, potem se znalazł dziewczynke i go olał. A manga jest spoko każda postać ma swuj "czas antenowy" i sie już nizdaje że historia opowiada tyko o jednym mietku, a walk to wogule niepamiętam ;/, najbardzej w pamięci mi tkwią wspomnienia tego ziutka co asuka go koha i mu "pokazuje"  :F Love hina jest już ogulnie dojebana i inna akcji jest więcej a te co powtażają różnią się bardzo wiloma szczegułami a niekiedy ogulnie inną treść maja, spoko manga z niej. A wolfs raina pżeczytałęm oba tomy.. hujnia whuj ;/.

A jedyna manga na podstawie aniem jaką czytałem to NGE ;/ i hyba więcej takih niema.


PS: GTO jest spoko ale niewiem bo mam 2 tomy dopiero

PS2: Island nie jest spoko, czytałem tyko pierwszy tom i była to hujnia taka jak ma maciek gdy wystawia głowe za okno i dostaje w głowe kamieniem ;/

PS3: Kup se Wish spoko manga napewno ci sie spodoba ;F
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2005, 07:48:34 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #325 dnia: Lutego 21, 2005, 07:56:14 pm »
Wish z tego co mi sie wydaje (nie czytałem ale cośmi świta że tak jest) to jest komedia romantyczna...

Dark M jak czytałeś to zdaj relacje :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #326 dnia: Lutego 21, 2005, 08:14:33 pm »
Cytuj
PS3: Kup se Wish spoko manga napewno ci sie spodoba ;F
Cytuj
Wish z tego co mi sie wydaje (nie czytałem ale cośmi świta że tak jest) to jest komedia romantyczna...

bo to napewno byla dobra szczera rada pisana na serio :F

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #327 dnia: Lutego 21, 2005, 08:20:38 pm »
Tak też czułem :P:P
Ale niech mi zda relacje bo ja ogóleni lubie komedie romantyczne :P

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #328 dnia: Lutego 21, 2005, 08:36:43 pm »
A więc jest se pan piękny doktor, i nagle nadżewie siedzi jakiś mały hłopczyk z wodogłowiem i on go ratuje i bieże go do haty, a ten anioł mu w hacie hce pomagać ale że jest dałniakiem to nic nieumie, i sie pojawiają diabełki, i wszytscy to prawdopodobnie hłopaki (znaczy sie zwracają sie do siebie w formie męskiej) i oni sie tam podkohują jeden w drugim, i sie pojawia taki super anioł hłopak i on sie zakohał w super diable też hłopaku i ogulnie spoko harakter bardzo romantyczna komedia.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #329 dnia: Lutego 21, 2005, 10:51:06 pm »
oranyboskie, opis niesamowity, ale jak najbardziej zgodny z prawdą XD Dodałabym jednak, że w tym utworze anioły są prostu bezpłciowe... Zorientować się możemy po aparycji i charakterze, do której z płci są podobne.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2005, 11:35:58 pm wysłana przez Goha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #330 dnia: Lutego 24, 2005, 05:13:05 pm »
No fakt bambi ma racje... NGE to wypas manga jedna z najlepszych na rynku.. anime oglądałem 4 episody i dalej mi się niechciało ale manga wypaśna w chu* ,też mi się najbardziej podobały te akcje z tym kolesiem z fajką i długimi włosami co to Morisato sobie za młodu dymał, i szczególnie te wspomnienia za młodu, wypas jest Rei postacią i są fajne z nią akcje, Asuka tęz wporzo dziołcha, shinji ma fajne akcje, no i manga jest zajebiście rysowana.. pierwsze strony kolorowe wyglądają niesamowicie...

Wisha mi pożyczyła koleżanka ale zapomniałem przeczytać i jej oddałem :/  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #331 dnia: Marca 01, 2005, 07:22:56 pm »
JA już sie nie moge doczekać 11 marca. Wreszcie wyjdzie pierwszy numer anime+. BEdzie tam nawet pierwszy rozdział mangi Priest. Wejdzcie na strone jpf tam macie informacje o tym magaz\ynie no i oczywiście jego okladke:D BEdzie wypas. I jak tanio :D

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #332 dnia: Marca 01, 2005, 07:35:53 pm »
Dosiorbałam ostatnio 3 i 4 tom Appleseed'a, plus Hypernotes i Databook. Fanom cyberpunka/mechów/Deunan polecam z całego serca.
Świetny motyw kiedy nasza baba-herod i jej towarzysz życia przelatują LM'ami gdzieś blisko jakiejś wystawy, na której Deunan zauważa suknię ślubną, a z zamyślenia wyrywa ją głos Bri: "Hej, jesteś na służbie, dziewczyno".
Słodkie, no nie?
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2005, 11:32:13 am wysłana przez Goha »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #333 dnia: Marca 03, 2005, 01:02:40 pm »
jaaa wielki potwor z kazamatów nienawiści <aka pani od fizyki> chcial mnie wyrzucic bo sie smieje na lekcji :P a ja tylko drugi tom GTO czytalem =]
ta manga jest _G_E_N_I_A_L_N_A_ =] przy zadnym anime komediowym sie tak nie ubawilem ;] a onizuka ogolnie podobny do mojego nauczyciela polskiego <nie z wygladu bynajmniej :P > i wielkie piwo dla tłumaczy, bo odwalają kawał dobrej roboty, zarówno wprowadzając "polskie akcenty" piosenki w radiu czy cos, jak i nie bojac się "zakazanych słow" typu zajebiście czy odzywek w stylu pałuj się, nie jest to suche bierne tłumaczenie, tylko taka hmm "interpretacja" coś jak ze Shrekiem pierwszym :P
dobra kończe, trzeba spadać pod kościół żebrać na trzeci tom :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #334 dnia: Marca 07, 2005, 10:05:07 pm »
Wszyscy mnie tu uważają, za jakiegoś zboczonego bishonena, co to byle kadłubom daje stringi i wogóle czyta Yaoi i inne świństwa... a ja wam powiem, że to wcale nie tak.... moja koleżanka (właściwie dwie, ta jedna to kupuje) czyta nie jakieś tam shonen-ai jak X, czy Angel Sanctuary, ale prawdziwe hard core yaoi, od którego ja dostaje drgawek konwulsyjnych... czytał ktoś "Wspomnienia Demona"? Bo ja dla przykładu przeczytałem caaaaały jeden tomik (dzieciom się pochwalę kiedyś), i do dobrej połowy byłem pewien, że główny bohater jest kobietą... a teraz dostałem od niej kolejny pełnokrwisty tomik dla koneserów-wyjadaczy-zwyroli... koreańskie pół-yaoi, zwane "Les Bijoux" (czyt. "Lesbijos" według niej, ale ja to czytam "Les biżus"). Boję się wziąść drugi tomik, bo nie wiem, czy nie wyryję się to w mojej delikatnej psychice... czytał ktoś tego więcej? Wiem, że w polsce jest narazie tylko jeden tomik, ale może jakiś bamber przez przypadek się o to otarł...
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2005, 10:09:30 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #335 dnia: Marca 08, 2005, 10:00:20 am »
Cytuj
czytał ktoś "Wspomnienia Demona"? Bo ja dla przykładu przeczytałem caaaaały jeden tomik (dzieciom się pochwalę kiedyś), i do dobrej połowy byłem pewien, że główny bohater jest kobietą...
Heh Tant to się dałeś nabrać,przecież od razu było wiadomo,że Raenef jest chłopcem^^.Ja czytałam jak narazie wszystkie tomy Wspomnień demona,które wyszły w Polsce i manga mi się bardzo spodobała.Nawet miałam kiedyś Raenefa na avku jeśli ktoś zauważył.Co do tej drugiej mangi to nie słyszałam...

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #336 dnia: Kwietnia 02, 2005, 09:58:47 am »
Moim ulobionym  Manga jest Dragon ball Z
Prawie tak jak wszyscy sadza tak .
Ale w telewizij jusz mało co leci Dragonn ball Z
Tak sadze  :/
bo Ostatni raz ogładałem jakies puł roku temu .





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #337 dnia: Kwietnia 03, 2005, 12:14:58 pm »
NOm. Nieleci już od dawna :P
A ostatnio nawet przeczytałem 6 tomów DBZ:P Niemiałem co czytać a to pożyczyłęm od kumpla. Ogólnie było nudne :P. Już mnie to nie kręci tak jak kiedyś :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #338 dnia: Kwietnia 03, 2005, 12:17:24 pm »
no nudne w ciul i wiadomo że DB manga jest nie fajna... ale pierwszyh kilkanaście tomów można by przeczytać nawet i teraz bo były poprostu śmieszne, momentami zboczone (dydeczki bulmy i inne takie) a momentami też z akcją... ogólnie to manga w porównaniu z anime to o wiele lepiej przetrwałą próbe czasu (fajny zwrot.... już kilka razy go widziałem w czasopismach i chyba podłapałem..)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #339 dnia: Kwietnia 04, 2005, 04:33:42 pm »
Cytuj
moja koleżanka (właściwie dwie, ta jedna to kupuje) czyta nie jakieś tam shonen-ai jak X, czy Angel Sanctuary, ale prawdziwe hard core yaoi, od którego ja dostaje drgawek konwulsyjnych... [...]a teraz dostałem od niej kolejny pełnokrwisty tomik dla koneserów-wyjadaczy-zwyroli... koreańskie pół-yaoi, zwane "Les Bijoux" (czyt. "Lesbijos" według niej, ale ja to czytam "Les biżus"). Boję się wziąść drugi tomik, bo nie wiem, czy nie wyryję się to w mojej delikatnej psychice...
nie ma sprawy- od dziś możesz ode mnie mang nie dostawać :prr:
I wcale nie jestem zwyrolem zboczeńcem....no prawie ;)