Autor Wątek: Final Fantasy XII  (Przeczytany 59665 razy)

Offline Ayaka

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Kyaaah! Hentaiiiii!!!!! :P ;)
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #180 dnia: Grudnia 23, 2006, 07:20:50 pm »
Hmm... chyba 5 jak sie nie myle..kiedyś o tym pisalam ale zapomniałam  :P
If you're strong enough there is no limits for you

Offline Bober

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
  • Kupo Aya hentaiiii:P Kupo...
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #181 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:29:06 pm »
Kurde teraz to nie wiem czy 2 czy 3:P Ale raczej 3 jeszcze beda obowiazkowe.
A ja je Kokodzambo!!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #182 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:59:41 pm »
Jest 5 na bank (ta cholerna ciekawość zaglądania na Gamefaqs).  Pozostała 8 to gradka dla perfektowców. BTW Tant przyznaj się, Używasz Quieckeningi, czy nie??
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #183 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:09:43 pm »
Cytuj
Jest 5 na bank (ta cholerna ciekawość zaglądania na Gamefaqs).  Pozostała 8 to gradka dla perfektowców. BTW Tant przyznaj się, Używasz Quieckeningi, czy nie??

No to dobrze. Mam 2 normalne w takim razie, 3 te do znalezienia i jeszcze 2 na oku. Quickening? Hmm... nie specjalnie go lubie szczerze mówiąc. Zdarza mi się używać na boss'ach, ale na Esperach raczej rzadko, bo damage który tym robie nie jest opłacalny dla mnie, bo trace w ten sposób MP u całego teamu. No ale fakt faktem, Adrammelacha wykończyłem Luminescencem (narazie najmocniejszy Quickening jakiego złożyłem... zawsze jak szufluje to mi Mist Charge wypaść nie chce, a jak wypadnie, to go przełączam przypadkiem hehe)

Offline kriserr

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #184 dnia: Grudnia 26, 2006, 11:57:30 am »
jestem w starozytnym miescie Giruvegan i jak skopac tylek Daedalus'owi :'(

bo juz rece mi opadaja jak wale mist knackami vaaana basha ashe i penelo kazde na 3lv i postacie po 33 lv vaan 42 nawet i bronie takie jakie sie napatrzyly ale wszyscy maja mieczyki wiec uderzenia sa zedu nawet 1000hp.
Ktos ma pomysl jak go pokonac? dodam ze mam tylko narazie beliara i mateusa i caly czas uzywam beliara tylko, moze jakos mu tego protecta wylaczyc tylko jak i czym ktos ma pomysl?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #185 dnia: Grudnia 26, 2006, 03:29:02 pm »
Pierwsze primo - z pytaniami do Help
Drugie Primo - najlepszy sposób na bossa: Odwrót, podpakuj cały team do (powiedzmy) 60lv i wtedy pójdzie łatwiej (33lv i na Giruvagan, gdzie potworki mają 45lv? opiłeś się)
Trzecie Primo - Quickening (Mist Knacks) zrzera tylko MP potrzebne na Curaga/Curaja.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #186 dnia: Grudnia 26, 2006, 03:37:18 pm »
Cytuj
bo juz rece mi opadaja jak wale mist knackami vaaana basha ashe i penelo kazde na 3lv i postacie po 33 lv vaan 42 nawet i bronie takie jakie sie napatrzyly ale wszyscy maja mieczyki wiec uderzenia sa zedu nawet 1000hp.

Heh, ja tu miałem 64 level u wszystkich postaci, opancerzenie i broń najlepszą możliwą (w tym pare sprzętów unikatowych), Licence Board w pełni rozwinięty u każdego i zdaje mi się, że jeszcze każdy miał przy sobie Bubble Belt'a (mój ulubiony sprzęt w tej grze). Nawet się leczyć nie musiałem. Z 33 levelem to ja po Paramina Rift biegałem... ciuteńke za szybko chciałeś tą grę przejść.

Cytuj
moze jakos mu tego protecta wylaczyc tylko jak i czym ktos ma pomysl?

Eeeeee... Dispel'em?

Cytuj
Ktos ma pomysl jak go pokonac? dodam ze mam tylko narazie beliara i mateusa i caly czas uzywam beliara tylko

Beliasa? Belias to jednostrzałowiec, tak jak i Mateus... masz jednak dużo do zwiedzenia jeszcze... ja w tym momencie miałem 6 esperów już, a i tak ich nie używałem, bo to zazwyczaj strata czasu...

Offline kriserr

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #187 dnia: Grudnia 26, 2006, 05:27:08 pm »
hmm dosc optymistyczne te propozycje,ale sadzilem ze bedzie cos takiego...ty stary pamietasz yojimbo z FFX to tutaj tez masz takiego kozaka z ciachmoto itd... :P sadzilem ze cos takiego sie dowiem ale nic...hm zastanawiam sie tylko nad usuniecie protecta ewentualnie skad nabrac tyle elixirow zeby je miec w iliosciach hurtowych???
Wtedy zrobie po 15 hitowy arc blasty w 4 rundach+ troche szczescia i sie uda czyli mam 4 postaci wiec dwie rundy jakbym mial tylko jeszcze 2 rundy po elixyry czy tam cos na MP zebym mial x2 czyli 8 eleixirow albo cos na mp na maxa to bylo wyjscie ktos cos doradzi?
moze jest cos jak tak sztuczka z tomberym na monster arenie w FFx gdzie sie w jego nawalło i im jego karma byla mniejsza z czasem nam mniej obrazen dawlo tym bardziej by takim specjalnym atakiem zrobilismy łubudu i bylo po zawodach(sory amnezjamnie chwyta wiec nie pamietam jak sie to nazywało)...ktos ma pomysła? nie sadze zeby ktos chociaz raz sie nie odwazył potykac z motyką na slonce i wygral walke chociaz wiedzial ze na dzien dobry jest to nie mozliwe?

ps. podobno Daedalus ma 65tys HP wyczytałem to, ale jak moje ataki spokojnie robia 20tys tylko ten jego protect daje w tylek i przez to wyglada to jakby mial 3 razy tyle...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #188 dnia: Grudnia 26, 2006, 05:38:04 pm »
No to zdejmij mu protecta na litość boską, przecież od tego jest Displel. Możesz np. wystartować do niego z jakimiś pozytywnymi statusami zarzuconymi na siebie. Ja do Esperów podchodziłem z Protectem, Shellem, Hastem, Bravery, Faithem, Bubblem i Regenem + Librą u jednej postaci. To daje jakiś start. Podstawa to Gambit z Curają podpiętą pod kogoś, używaną na Ally: HP <= 50%. No ale jeżeli masz tak niski level jak piszesz, to naprawde możesz mieć problem. A Elixirów w hurtowej ilości nie znajdziesz. Możesz tylko robić marki jakieś albo czaić się na respawn skrzynek, ale i tak dużo ich nie uzbierasz. Zresztą, Elixir i Megalixir to sprzęt ostatniej nadziei.

No i jeszcze jedno - zmieniaj postacie, nie walcz ciągle jedną trójką. Na większość trudnych walk potrzebny jest cały team, nie tylko przypakowana szóstka. Jak ktoś ci padnie, to wymień postać, aby nie tracić na sile ataku i jedną postacią ożywiaj Raisem lub Phoenix Downem postać, kiedy ta na rezerwie siedzi.

Offline kriserr

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #189 dnia: Grudnia 26, 2006, 09:51:14 pm »
dobra dzieki juz sobie znim poradzilem i to bez ani jednego straconego elixira wystarczyla tylko taktyka i nie byl taki mocny bo raz uzylem mist knackow tak to go skosilem recznie - eh nie potrzebna panika, juz chcialem szukac jakis excaliborow czy cos....eh ten fajnal.

ps. poziom ludkow mam akurat dobry bo normalnie mi bossowie schodza w 3 minuty jak wykonam jednym zutem 15-20 hitowego w 2 kolejkach mist knacka  ;) :D

aha i popieprzylo mi sie cos to z Tyrantem nie dalem rady nie z deadlusem bo tego to na dzien dobry skosilem....
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2006, 10:00:07 pm wysłana przez kriserr »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #190 dnia: Grudnia 26, 2006, 10:01:10 pm »
Quickeningiem wszystkich nie pokonasz... masz słabych ludzi, musisz iść sobie level podbić... to ci radzę.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #191 dnia: Grudnia 26, 2006, 10:11:03 pm »
Quickeningi są strasznie IMO słabe. U mnie 6-krotny Quickening zabrał jakieś 3000HP. Tak wogóle to miałem dużego dałna wątpiąc w siłę Charge. Bez tego raczej bym Elder Wyrm'a nie pokonał. Najbardziej denerwował mnie jego Fireball, którym walił czasem 3 razy pod rząd. Teraz pozostaje mi znaleźć jakieś dobre miejsce do nabijania kasy. Jestem w Paramina Rift.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #192 dnia: Grudnia 27, 2006, 12:12:48 am »
W Paramina Rift spędziłem dłuższą chwile na zdobywanie kasy. Ale wiesz co, lepiej przebiegnij się do końca tej lokacji, zobacz co jest w sklepie i wtedy se wróć ponabijać... na końcu Paramina można kupić w końcu Accessory, co podwaja ilość zdobywanego LP... cholernie przydatne gówno... no i oczywiście pomijam cały nowy ekwipunek i zaklęcia, których kupienie tam to mus.

Offline kriserr

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #193 dnia: Grudnia 27, 2006, 01:24:40 am »
Quickeningi są strasznie IMO słabe. U mnie 6-krotny Quickening zabrał jakieś 3000HP.
Hmm dziwne u mnie 6 krotny bierze cosmponad 10-13tys zas 12 krotny do 20 kilku tys baa jak robie jakies 16 -20 wale po 40tys....mam szybkie palce :P
Aha kolejny esper ten Shumihaza poszedl mi bez problemu za 1 podejsciem hmm moze jednak poziom jest nie zalezny od umiejetnosci,co nie znaczy ze pakowac zawsze trzeba  ::)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #194 dnia: Grudnia 27, 2006, 03:46:49 am »
Cytuj
Aha kolejny esper ten Shumihaza poszedl mi bez problemu za 1 podejsciem hmm moze jednak poziom jest nie zalezny od umiejetnosci,co nie znaczy ze pakowac zawsze trzeba

Idź po Zeromusa, Chaosa albo chociaż Exodusa.. zobaczymy, czy wtedy też taki kozak będziesz.

Swoją drogą, pochwalcie się jakie macie osiągnięcia na tą chwilę. U mnie to wygląda tak:

Czas: 133h
Level: 68-67 (u trzech taki, u trzech taki)
Hunter Points: 2.8M
Hunter Rank: Knight of the Round
Zaliczone Marksy: 36
Ilość Esperów: 8
Inne osiągnięcia: Licence Board skompletowany u wszystkich, zdobyty Excalibur, Masamune, pełen zestaw pancerzy Genji, Zeus Mace i Demon's Shield.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #195 dnia: Grudnia 27, 2006, 10:43:06 am »
Tant, a od tego Gilgamesha, to z 2 Genji oskubać, czy tylko po 1 na walkę (chodzi mi tylko, że w jendnej walce np. Shield i Gloves, a w drugie pozostałą dwójkę).
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #196 dnia: Grudnia 27, 2006, 11:45:49 am »
Pozostałe 2 przy następnym spotkaniu... ale potrzebujesz Site 11 Key oczywiście... dosyć oczywiste jest to gdzie on jest, ale ja go szukałem i dopiero za trzecim razem zobaczyłem heh...

Offline kriserr

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #197 dnia: Grudnia 28, 2006, 09:26:14 am »
walcze teraz z diablosem i ten sam numer z niego co z triksterem chyba bo trzeba przed koncem go wykonczyc mistknackiem gdyz inaczej nic na niego nie podziala eh...


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #198 dnia: Grudnia 28, 2006, 07:37:04 pm »
Cytuj
walcze teraz z diablosem i ten sam numer z niego co z triksterem chyba bo trzeba przed koncem go wykonczyc mistknackiem gdyz inaczej nic na niego nie podziala eh...

Bo co, bo rzuca tego Barriera, co blokuja magie i ataki fizyczne? Quickening też mi nie działał, jak to Gilgamesh sobie zarzucił. Najprościej jest poprostu poczekać aż ta tarcza zejdzie i leczyć się przez ten czas Curają, rzucić jakieś pozytywne statusy, zdecoy'ować którąś postać, żeby pozostałe odpoczęły. U mnie Diabolos nie zdążył rzucił tej bariery, jak dostał z Excalibura w ryj, to się w 30 sekund przekręcił hehe...

Offline kriserr

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #199 dnia: Grudnia 29, 2006, 05:25:14 pm »
no tak ale wtedymi diablosek wyskoczy z takim swoim atakiem co nawet curaja nie pomoze wtedy phonix down'y albo arise'y szybko w ruch...ale spoko raz mi sie udalo go prawie pokonac tak ze mu spuscilem troche krwi atakami fizycznymi bez uzycia ani jedngo przedmiotu leczniczego, i mialem robic combosa zanim on zuci sobie bariere ktos akurat mnie zagadał i po zawodach  :-\

ps.walcze czworka postaci taki myk dobrze robi bo potem ciezko jest ubijac potworki :D