Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173843 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37400 dnia: Kwietnia 06, 2011, 06:22:51 pm »
Nie mógłbyś stanąć obok Pytusa, k@sa i innych spamerów. Serio, brakuje Ci bardzo dużo, Pytus to był Pytus.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37401 dnia: Kwietnia 06, 2011, 06:29:49 pm »
Nie mógłbyś stanąć obok Pytusa, k@sa i innych spamerów. Serio, brakuje Ci bardzo dużo, Pytus to był Pytus.
w sumie to chyba powinienem się z tego cieszyć xDDD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37402 dnia: Kwietnia 06, 2011, 06:46:40 pm »
Z Puśka jeszcze będą ludzie. To nie człowiek kategorii Pytusa, najbliżej mu chyba do skrabsona hehe.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37403 dnia: Kwietnia 06, 2011, 07:39:34 pm »
Wolałem Pytusa, był zabawny.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37404 dnia: Kwietnia 06, 2011, 07:50:49 pm »
No pytus był bardzo zabawny co dzień czytam wątek pszestańcie ! nie mogę wyrobić ze śmiechu jak kazumaru mu pojechał razem z chiefem i resztą ale jego 3 teksty wymiatają shyuin was zniszczy  ;D , altalwista ( czy jak on to napisał )  ;D , no i jego wy***ać ci k***sie obesrany ( nie no to mnie powaliło na ziemię )  :rotfl: . xD sorry wielkie musiol że nie jestem taki jak pytus.  :F

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37405 dnia: Kwietnia 06, 2011, 08:36:18 pm »
Tantalus dostał bana W życiu bym się tego nie spodziewał z drugiej strony z his to taka cicha woda wydawało mi się że jest taka spokojna i grzeczna xD a tu no proszę taki numer tantowi wywinęła hehehe.
No co ty,z której strony?Od kiedy pamiętam to His zawsze rogi pokazywała jak tylko miała okazję :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37406 dnia: Kwietnia 06, 2011, 09:56:30 pm »
Wiecie, że od 3 lat nie była dnia z taką aktywnością na forum, jak dziś? Apel Smoga podziałał, forum wstaje z grobu!

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37407 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:07:22 pm »
Wiecie, że od 3 lat nie była dnia z taką aktywnością na forum, jak dziś? Apel Smoga podziałał, forum wstaje z grobu!
No tu się zgodzę z tym że się dzisiaj działo trza jeszcze namówić ludziska z SB ( chocobo, nestle,itp ) żeby przyłączyli się do dyskusji
Tantalus dostał bana W życiu bym się tego nie spodziewał z drugiej strony z his to taka cicha woda wydawało mi się że jest taka spokojna i grzeczna xD a tu no proszę taki numer tantowi wywinęła hehehe.
No co ty,z której strony?Od kiedy pamiętam to His zawsze rogi pokazywała jak tylko miała okazję :P
mnie się odkąd pamiętam inaczej wydawało no ale ty jesteś tu dłużej to znasz ją lepiej  :P


 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37408 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:17:53 pm »
Wiecie, że od 3 lat nie była dnia z taką aktywnością na forum, jak dziś? Apel Smoga podziałał, forum wstaje z grobu!
oby na dłużej niż jeden dzień
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37409 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:18:07 pm »
Tantalus dostał bana W życiu bym się tego nie spodziewał z drugiej strony z his to taka cicha woda wydawało mi się że jest taka spokojna i grzeczna xD a tu no proszę taki numer tantowi wywinęła hehehe.
No co ty,z której strony?Od kiedy pamiętam to His zawsze rogi pokazywała jak tylko miała okazję :P
mnie się odkąd pamiętam inaczej wydawało no ale ty jesteś tu dłużej to znasz ją lepiej  :P

Pamięć masz pewnie dobrą, ale z naszej perspektywy bardzo krótką. Dla ciebie Sitheral jest ze "starej gwardii", a za kultowe uznajesz rozmowy o staniku Nestle. Dla nas ze "starej gwardii" to był GamePlay i Mortus, a za kultowe to my uznajemy akcje SPERMY na forum "Trzynastka" i gadki z qiaxem w Kółku Fizjologicznym. A spójrzmy prawdzie w oczy, nie wiesz nawet kim ten qiax jest i gdybym ci teraz nie napisał, to byś się pewnie nie domyślił, że wspominany przez Chiefa/Smoga "ganz" to ta sama osoba hehehe.

Krótko mówiąc, musisz poczekać aż wymrzemy, żeby wspominać "stare, dobre czasy" heh.

A co do Hisoki, to ty nie wiesz o niej ćwiartki tego, co wiedzą starzy userzy, którzy z kolei nie wiedzą o niej połowy tego co ja. A ja znowu tak wiele o niej nie wiedziałem i do dziś nie wiem heh.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2011, 10:18:44 pm wysłana przez Tantalus »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37410 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:23:09 pm »
No dlatego tak myślałem w ogóle ja mało wiem o tutejszych userach xD no u niektórych wyczaiłem imię ale i tak nie jestem pewien co do tego xD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37411 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:28:02 pm »
/offtop/ tu jest własnie pies pogrzebany  - za dużo klniesz. nam się zdarza, owszem, ale nie co drugim poście. poza tym jak już to robisz, to be byków, bo "wuja" się pisze przez "ch" nie zaś prze 'h'.
//offtop/
A poza tym stanowczo za dużo piszesz, w większości odpowiedzi nie mając zbyt wiele (czytaj: nic) do przekazania, co generalnie robi się coraz bardziej irytujące. Serio, lepiej napisać jednego posta na dzień niż zalewać nas tonami jakichś bzdur "urozmaiconymi" kretyńskimi emotami i całkowitym brakiem interpunkcji. Wypadałoby to chociażby zrobić z szacunku dla reszty osób na forum. Mnie to generalnie coraz bardziej wkurwia.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37412 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:32:25 pm »
matkoboskokochono wszystkie kary na mnie idą. a ta serio serio, to własnie się zorientowałem że mam dostęp do dwóch kont na SZ. jedno Gladiego, drugie Kaśki, vel Garfielda. sprawdziłem czy stare ha-ha-hasła działają no i działają o_O chyba zacznę sam ze sobą rozmawiać a  potem leczyć schizofrenię


/offtop/ tu jest własnie pies pogrzebany  - za dużo klniesz. nam się zdarza, owszem, ale nie co drugim poście. poza tym jak już to robisz, to be byków, bo "wuja" się pisze przez "ch" nie zaś prze 'h'.
//offtop/
A poza tym stanowczo za dużo piszesz, w większości odpowiedzi nie mając zbyt wiele (czytaj: nic) do przekazania, co generalnie robi się coraz bardziej irytujące. Serio, lepiej napisać jednego posta na dzień niż zalewać nas tonami jakichś bzdur "urozmaiconymi" kretyńskimi emotami i całkowitym brakiem interpunkcji. Wypadałoby to chociażby zrobić z szacunku dla reszty osób na forum. Mnie to generalnie coraz bardziej wkurwia.

akurat jeśli idzie o ilość pisanych postów to wiele osób tak tu zaczynało, nawet ja - szło się w ilość nie w jakość ale może z tą różnicą, zę pisało się mimo iż jednozdaniowce to jednak na temat. a tu fakt, niektóre posty nie wnoszą nic nowego do dyskusji, z tym ,ze w TO to przejdzie, ale poza już nie
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37413 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:35:27 pm »
matkoboskokochono wszystkie kary na mnie idą. a ta serio serio, to własnie się zorientowałem że mam dostęp do dwóch kont na SZ. jedno Gladiego, drugie Kaśki, vel Garfielda. sprawdziłem czy stare ha-ha-hasła działają no i działają o_O chyba zacznę sam ze sobą rozmawiać a  potem leczyć schizofrenię


Mam trzy garnitury w żadnym nie idę!


akurat jeśli idzie o ilość pisanych postów to wiele osób tak tu zaczynało, nawet ja - szło się w ilość nie w jakość ale może z tą różnicą, zę pisało się mimo iż jednozdaniowce to jednak na temat. a tu fakt, niektóre posty nie wnoszą nic nowego do dyskusji, z tym ,ze w TO to przejdzie, ale poza już nie

Pusiek potrafi nawet złamać absolutny brak zasad panujący w TO.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37414 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:37:12 pm »
No dobra postaram się to uszanować, pewnie i tak mi nie uwierzysz ale niedługo przestane strzelać byki, i zacznę używać interpunkcji.  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37415 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:38:56 pm »
Cytuj
Pusiek potrafi nawet złamać absolutny brak zasad panujący w TO.

czyżby zaginał czasoprzestrzeń?

Kame Hame Ha

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37416 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:39:20 pm »
No własnie chciałem powiedzieć że w TO fakt że można sobie strzelić jednozdaniowca o dupie marynie niekoniecznie jest taki zły. Nie licząc tego, że przez to trochę obumiera reszta forum. No i tego, że co za dużo to nie zdrowo, dobrze czasem trzasnąć wielkiego, głębokiego posta, którego nikt nie przeczyta.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37417 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:48:22 pm »
Dla mnie też pojęcie obowiązkowego wykładu jest mocno abstrakcyjne. Niemniej jednak, ten zaplanowany na 2. czerwca taki właśnie jest. Chujnia z grzybem na sto procent.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37418 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:52:13 pm »
Hej, kto nie może się doczekać burdelu jaki się zacznie za praktycznie 3 dni?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37419 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:55:59 pm »
ja nie mogę się doczekać dziesiątego pieniężnego raczej...