Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173833 razy)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37360 dnia: Kwietnia 05, 2011, 11:09:55 pm »
Chociażby ;)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37361 dnia: Kwietnia 05, 2011, 11:12:05 pm »
takiej nie było, tant dawał tam listę wszystkich kiedyś a mi się niekce ich przepisywać znowu

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37362 dnia: Kwietnia 05, 2011, 11:14:18 pm »
Pamiętam że była... Nie znaczy to oczywiście, że jest mi jakoś specjalnie potrzebna, więc nie będę się spierał.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37363 dnia: Kwietnia 05, 2011, 11:16:49 pm »
mogła być w tych starych małych, ale nie po mojej modyfikacji bo nie ma takiego kodu na liście

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37364 dnia: Kwietnia 05, 2011, 11:35:10 pm »
(Abstrahując już od roku 2012...)
Spoko, koniec świata przełożony na 2112 jakoś, bo niby źle kalendarz przeczytali.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37365 dnia: Kwietnia 05, 2011, 11:39:57 pm »
? koniec świata przełożony, bo się znów premiera Duke Nukem Forever opóźnia. ale czemu nikogo już to nie dziwi? nawet bym był zaskoczony, gdyby nagle terminu dotrzymali XD

patrząc na listę to nie widzę moich ulubieńców k@sa i ebrixa czy jak mu tam. oni nie dostali wtedy po bananie?
a pytus3k to teraz już taka sama legenda tego forum jak ganz. niby był, ale nikt nic nie wie


ach wspominki... przejrzałem własnie FlameZone. piękny to był topic. jak się go poczyta, to kiedyś ludzie potrafili się ciekawiej kłócić i sprzeczać między sobą niż wyrażać swoje zdanie. w ogóle przejrzałem stare tematy z ogłoszeń, wasze uwagi no i of koz offtopic i gdzieś po drodze zwróciłem uwagę, że na początku SZ a raczej SD jeszcze wtedy poziom postów był... miałki. dobra, wiem, większość dobrych postów została pokasowana po Wielkiej Czystce która miała miejsce w następstwie działalności grupy S.P.E.R.M.A. potem te posty ludzi były takie nieśmiałe, nikomu się chyba nie chciało przykładać i pisało się dwu - trzy linijkowce (nie licząc ganza, ale on zawsze poematy pisał, czy to SZ czy gg) potem było lepiej - bo posty zyskały na jakości zarówno merytorycznej jak i samej formy. więcej działów było w użyciu. w sumie teraz niby pusiek trochę starych zakurzonych topiców odświeżył,  ale tak to nie zdziwiłbym się, gdybym na pierwszej stronie OF zobaczył topic nieaktywny od 2009 albo i lepiej. nie wiem, wszystkie dyskusje zeszły do jednego tematu - TO. i te poważne i te bezsensowne. wiem, że to w sumie już norma, bo na 20 aktywnych spośród tysiąca zarejestrowanych jeden temat wystarczy w zupełności. ale irytującym bywa jak sobie czasem człowiek usiądzie... zaraz, byłą ciekawa dyskusja... no tak w TO, a powinna być nie wiem, w militariach, czy gdzie tam indziej. i teraz która to była strona. można postrzelać, nie? bałbym się teraz czytać TO od A do Z. ok, napisałem co chciałem napisać. większego przesłania post nie ma, jeno to taka moja wieczorna refleksja. amen
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2011, 12:11:09 am wysłana przez Smögu »
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37366 dnia: Kwietnia 06, 2011, 12:59:28 am »
Cytuj
Dawno temu Marv w przypływie do dziś nie wyjaśnionej naiwności dał znanej forumowej spamerce, Hisoce, uprawnienia administracyjne
nie mam rozmowy przed ale mam po fakcie, więc za jej pozwoleniem mogę upublicznić rozmowę z której wynika powód jej akcji ;x

Strzelę w ciemno: "Chciałam, żeby cierpiał >:D"

Cytuj
ach wspominki... przejrzałem własnie FlameZone. piękny to był topic.

Czy ja wiem czy piękny? Zrobiony na siłę przez qiaxa, w zasadzie niczemu nie służył. Ja od początku chciałem go wywalić.

Cytuj
ogóle przejrzałem stare tematy z ogłoszeń, wasze uwagi no i of koz offtopic i gdzieś po drodze zwróciłem uwagę, że na początku SZ a raczej SD jeszcze wtedy poziom postów był... miałki.

Ja też ostatnio przeglądałem stare topici, a nawet udałem się w podróż w czasie i przeczytałem (wybiórczo, bo głównie własne wiadomości, żeby przypomnieć sobie o co chodziło) całe archiwum shoutboxa do chyba 2006 roku (jakieś 25k shoutów). Poddałem się, jak zbyt wiele zaczęło się pojawiać postów q. Dzisiaj bym go do redakcji nie przyjął, jak tak patrzę na jego posty stare heh.

Cytuj
większość dobrych postów została pokasowana po Wielkiej Czystce która miała miejsce w następstwie działalności grupy S.P.E.R.M.A. potem te posty ludzi były takie nieśmiałe, nikomu się chyba nie chciało przykładać i pisało się dwu - trzy linijkowce (nie licząc ganza, ale on zawsze poematy pisał, czy to SZ czy gg) potem było lepiej - bo posty zyskały na jakości zarówno merytorycznej jak i samej formy. więcej działów było w użyciu.

No, bo było dużo wyjątkowo aktywnych noobów. No i fakt, ludzie im odpisywali częściej, generalnie się "starej gwardii" bardziej chciało. Ale nie ma co zrzędzić, teraz i tak jest lepiej, niż było przez długi czas - przynajmniej coś się dzieje, pomimo tego, że głównie w jednym topicu.

Cytuj
w sumie teraz niby pusiek trochę starych zakurzonych topiców odświeżył,  ale tak to nie zdziwiłbym się, gdybym na pierwszej stronie OF zobaczył topic nieaktywny od 2009 albo i lepiej. nie wiem, wszystkie dyskusje zeszły do jednego tematu - TO. i te poważne i te bezsensowne. wiem, że to w sumie już norma, bo na 20 aktywnych spośród tysiąca zarejestrowanych jeden temat wystarczy w zupełności. ale irytującym bywa jak sobie czasem człowiek usiądzie... zaraz, byłą ciekawa dyskusja... no tak w TO, a powinna być nie wiem, w militariach, czy gdzie tam indziej. i teraz która to była strona. można postrzelać, nie?

Mamy wyszukiwarkę przecież hehe.

Ale wiesz, w zasadzie nie jest to zupełnie pozbawione głębszej myśli co piszesz i nie widzę przeszkód, aby włożyć trochę wysiłku w naprawę tego, co teraz jest. Zdecydowanie zbyt intensywnie wykorzystujemy Total Offtopic i w zasadzie w tej chwili różni się on np. od shoutboxa głównie tym, że tu nie ma limitu znaków. Mam trzy pomysły, które należałoby zrealizować, tak choćby eksperymentalnie, żeby zobaczyć co się stanie. Może z pomocą Puśka i innych noobów nam się uda trochę więcej topików uruchomić dzięki nim:

1) Każdy przyszły wątek tematyczny, który zaistnieje w Total Offtopicu i osiągnie np. więcej niż 3 posty przenosić do odpowiedniego tematu. Co by nam TO nie zarastało jak amazońska dżungla, czekamy aż rozmowa wykiełkuje, po czym przesadzamy ją i pozwalamy jej się rozwijać w innym miejscu. Ciągnąc metaforę, można tak zasiać sporą cześć forum
2) Uruchomić stare (choć nie przesadnie) tematy, zabrać głos, krótko mówiąc. Zrobić jak Pusiek, czyli że - zacząć pisać. Oczywiście nie ma sensu reaktywować tematów typu "Twój ulubiony Airship" albo jakichś sond, sam też nie mam ochoty ruszać Trivii i jakichś starych gier, no ale takie opiniotwórcze i/lub z wyraźną tezą przewodnią można promować. Bardzo podobała mi się rozmowa w temacie "Rinoa, a Artemizja" (btw. dalej uważam, że Ultimecia=Quistis) i byłoby git, jakby było takich więcej.
3) Założyć jakieś nowe tematy, o jakichś świeżych grach. Jak się człowiek już przemoże, to powinno to ruszyć, bo tak, to nie ma gdzie odpowiadać. Dziwi mnie np., że wciąż nie ma tematu o Mass Effect'ie, bo w takim to ja bym sam pewnie z 10 stron walnął z bylejakim rozmówcą heh. Wymyślcie coś i załóżcie - ja już i tak założyłem więcej tematów niż wszyscy aktywni userzy razem wzięci, więc daje wam szansę poprawić się w statystykach hehe.

Zacznę działać w weekend w tej sprawie. Zobaczymy co z takiej reanimacji wyniknie. Ludzie są na forum przecież, wystarczy ich uruchomić.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37367 dnia: Kwietnia 06, 2011, 01:08:34 am »
ja póki co wieczór poświęciłem na nadrobienie zaległości w działach , do których zaglądałem, ale zawsze w sumie odkładałem napisanie posta na później. w końcu po roku napisałem posta w DnD online, bo od kiedy przerobili dnd na ddo gra przeszła taki szereg zmian, że nawet ja, wróg mmo sie dałem w to wciągnąć. w końcu tez uświadomiłem sobie, ze nie napisałem ni słowa o Wiedźminie (sic!) a gra przecież totalny przekozak był. jest wiele spraw, które miałem ruszyć, odkładałem na później, potem sie nie chciało... trzeba ruszyć leniwy tyłek, dokończyć Moher Sagę, która obiecuję że dokończę już od ładnych kilku lat, trzeba zetrzeć kurz z tematów które powinny być w częstszym użyciu niż raz na dwa lata. a jak sie sama ta dyskusja przeciągnie, to przełoży sie ją też do innego tematu króry się pewnie będzie nazywał - ambitne plany na rozruszanie forum, bo w wielu tematach pytą pytusa wieje
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37368 dnia: Kwietnia 06, 2011, 02:49:23 am »
Cytuj
Dawno temu Marv w przypływie do dziś nie wyjaśnionej naiwności dał znanej forumowej spamerce, Hisoce, uprawnienia administracyjne
nie mam rozmowy przed ale mam po fakcie, więc za jej pozwoleniem mogę upublicznić rozmowę z której wynika powód jej akcji ;x

Strzelę w ciemno: "Chciałam, żeby cierpiał >:D"



Pewnie tak. Ale niech Marv nie upublicznia. Ciekawość [mam nadzieję] sprawi,że pocierpisz jeszcze trochę :)

A! I zbanowanie nie było pierwszym, co zrobiłam. Najpierw zapewne zachichotałam wrednie i złośliwie  >:D

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37369 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:19:40 am »
Ej, ale wiecie, że istnieje idiota, który przeczytał cały TO żeby poznać ludzi tu udzielających się? xD

BTW, jeśli mowa o Pytusie to: Ty MOLU!

BTW2 czy tylko ja i Sol mamy polew z Yoruno i jego fanfica? xd

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37370 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:29:19 am »
Ja przeczytałem trochę zanim się zarejestrowałem, ale i tak już wcześniej tu właziłem więc na jedno wychodzi, dużo się tu nie zmieniało przez pare lat :P

Hisoka, osz ty zła, niedobra, wredna, bezczelna... a w zasadzie to lubię takie charakterki :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37371 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:32:33 am »
ta, Musiol, cwaniaczku, przeczytałeś TO kiedy miało stron pińćset a nie dwa tysionce XD i sam jesteś Mol! Shuyin Cię zniszczy!

A Ty nie wiesz, że Yoruno napisał nowego fika? nazywa się "niewidzialne przygody niewidzialnego ninja z klanu tx3000 z niewidzialnej wioski rzucającego niewidzialne cyberniewidzialne mechaniczne banany odrzutowe w kierunku swych niewidzialnych przeciwników, który głównie słynie z tego że w niewidzialny sposób urąbał sobie niewidzialną rękę i zalał pole niewidzialnej wioski niewidzialnych ninja niewidzialną krwią" naprawdę ołsom, bo napisane jest to niewidzialną czcionką na niewidzialnym papierze. daję słowo, niewidziałem bo w końcu jest niewidzialne, ale isnieje
Kame Hame Ha

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37372 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:38:10 am »
Cytuj
"niewidzialne przygody niewidzialnego ninja z klanu tx3000 z niewidzialnej wioski rzucającego niewidzialne cyberniewidzialne mechaniczne banany odrzutowe w kierunku swych niewidzialnych przeciwników, który głównie słynie z tego że w niewidzialny sposób urąbał sobie niewidzialną rękę i zalał pole niewidzialnej wioski niewidzialnych ninja niewidzialną krwią" naprawdę ołsom, bo napisane jest to niewidzialną czcionką na niewidzialnym papierze. daję słowo, niewidziałem bo w końcu jest niewidzialne, ale isnieje
fajne! Gdzie to mogę przeczytać? XD
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2011, 12:50:46 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37373 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:44:35 am »
tu i teraz, przecież jest niewidzialne i masz to przed oczyma. nie zauważyłeś? bo jest niewidzialne! tylko takie fiki Yoruno robią furorę - te których nie widać :P

aczkolwiek to samo jest z końcówką Moher Sagi póki co. też jest niewidzialna
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2011, 10:45:15 am wysłana przez Smögu »
Kame Hame Ha

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37374 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:58:35 am »

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37375 dnia: Kwietnia 06, 2011, 11:18:43 am »
Dzięki Sithernal, Smögu, przeczytam x)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37376 dnia: Kwietnia 06, 2011, 12:50:22 pm »
Cytuj
Dawno temu Marv w przypływie do dziś nie wyjaśnionej naiwności dał znanej forumowej spamerce, Hisoce, uprawnienia administracyjne
nie mam rozmowy przed ale mam po fakcie, więc za jej pozwoleniem mogę upublicznić rozmowę z której wynika powód jej akcji ;x

Strzelę w ciemno: "Chciałam, żeby cierpiał >:D"
no to oczywiste ale jaki był ku temu powód ;f miał on związek z twoim zachowaniem

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37377 dnia: Kwietnia 06, 2011, 01:01:29 pm »
Cytuj
Pewnie tak. Ale niech Marv nie upublicznia. Ciekawość [mam nadzieję] sprawi,że pocierpisz jeszcze trochę

Nah, więcej trzeba, żeby mnie poruszyć. Nie zależy mi, a nawet jakby mi zależało, to jestem pewien, że Marv by mi to wkleił do gadu w zamian za dobry rzut kostką w MiM'ie hehe.

Cytuj
Ej, ale wiecie, że istnieje idiota, który przeczytał cały TO żeby poznać ludzi tu udzielających się? xD

Ja chyba przeczytałem od początku. Co prawda mój pierwszy post w TO jest na 46 stronie dopiero, ale lurkowałem dużo, ale TO założono sporo po moim zarejestrowaniu, więc bardzo możliwe, że przeczytałem wszystko.

Cytuj
BTW2 czy tylko ja i Sol mamy polew z Yoruno i jego fanfica? xd

Moje pierwsze próby pisarskie podobnie wyglądały heh. Co prawda byłem wtedy we wczesnej podstawówce, więc jeszcze nie było internetów, ale pamiętam, że pokazałem mamie i jej się podobało hehe.

Cytuj
A Ty nie wiesz, że Yoruno napisał nowego fika? nazywa się "niewidzialne przygody niewidzialnego ninja z klanu tx3000 z niewidzialnej wioski rzucającego niewidzialne cyberniewidzialne mechaniczne banany odrzutowe w kierunku swych niewidzialnych przeciwników, który głównie słynie z tego że w niewidzialny sposób urąbał sobie niewidzialną rękę i zalał pole niewidzialnej wioski niewidzialnych ninja niewidzialną krwią" naprawdę ołsom, bo napisane jest to niewidzialną czcionką na niewidzialnym papierze. daję słowo, niewidziałem bo w końcu jest niewidzialne, ale isnieje

Potwierdzam, jest taki fik w niewidzialnym dziale na forum, w głęboko zakonspirowanym temacie. Czytałem, to wiem. Coś jakby połączenie Gry Endera, starych filmów o samurajach i Donkey Konga, stylistycznie inspirowane Dostojewskim.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37378 dnia: Kwietnia 06, 2011, 01:46:53 pm »
Ekhem od czego by tu zacząć hmmm. Teraz rozumiem co znaczy dobry w nocy o północy chyba będe częściej sobie nocki robić b fajna dyskusja mnie ominęła ( why  ;( ). Hmm co do yoruno ( czy jak mu tam xD ) ten jego fanfik nawet nie jest taki zły :) jest beznadziejny  :> .  :blink: Tantalus dostał bana W życiu bym się tego nie spodziewał z drugiej strony z his to taka cicha woda wydawało mi się że jest taka spokojna i grzeczna xD a tu no proszę taki numer tantowi wywinęła hehehe. Hmm kim jest pytus3k czy to tidus czy nie ???. Napisał tu ktoś że ja noob jestem  :> no więc słucham co mam zrobić żeby nim nie być, zapewne chodzi o ort i int tiaaa jak bym nie wiedział no więc staram się pisać jak najlepiej i jak najbardziej bezbłędnie a to że moja kochana przeglądarka gc nie zawsze wyświetla błędy o już nie moja wina. Co do idiotyzmu czytania ponad 2000óch tysięcy stron TO to się nie zgodzę bo sam przeczytałem co nie co żeby coś się więcej dowiedzieć o tutejszych userach i starej gwardii jak to gdzieś było napisane xD. Co by tu jeszcze dodać ??? hmm dobra wystarczy xD.


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37379 dnia: Kwietnia 06, 2011, 02:06:41 pm »
Dziesięciolecie SZ? Ale zdajecie sobie sprawę, że do tego trzeba koniecznie sprowadzić jeszcze Gipsiego, Mola i Zella? ;)

Tant - śmiało możesz zakładać temat o Mass Effect, myślę, że tu akurat rozmówców nie braknie. Nad Dragon Ejdżem też się można popastwić.

Co do banów, to ja w sumie przez ponad 7 lat nad SZ miałem 2 czy 3, jeszcze za pięknych, podstawówkowo-gimnazjalnych czasów pokemoństwa, trollowania i słuchania 1 8 L. Łza się w oku kręci.