Autor Wątek: Zjazd  (Przeczytany 44776 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 08, 2004, 04:12:54 pm »
Mnie ferie zaczynają sie 1lutego :P Tylko ciekawe jak te nasze gimbusy maja ferje prawda S&S?? ;)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 08, 2004, 05:00:32 pm »
to kapa -_- bo mi sie 30 stycznia ferie koncza -_-
<cenzura>

strzez sie Morchol...jeszcze raz i  :shu:  
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2004, 05:11:46 pm wysłana przez ARD »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 08, 2004, 08:09:26 pm »
Nom widze że Cloud już zaproponował swoją chate... biedal nie wie co się by działo gdybyśmy się tam z Bambi M wbili :lol:  hehe no ale jak chłopak tak bardzo chce to może coś z tego wyjdzie... ale troche powątpiewam ale jak już mówiłem jestem na tak :D  Ja moge kiedytylko chcecie... ofkoz w dniach poza szkoły, bo mimo iż mi do szkoły nie śpieszno to stara by stwarzała :lol:  ale mniejsza oto po pierwsze niech się wszyscy dowiedzą kiedy mają ferie... Morchol wie kiedy ma i jak narazie wychodzi na to że troche nie na czasie... ale przeca można wbić w wekeend... wiem Mrochol że w pierwszej klasie jest troche nauki ale może jeden weekend po feriach byś wyczasnął? Albo byś przyjechał na ten weekend po ostatnim dniu wolnego i my wtedy też mamy wolne... chyba bo ja niewiem kiedy mam ferie ale chyba tak jak "krakał"... po drugie ktoś tam mówił o tygodniu... no panowie nie przesadzajmy, po pierwsze cieszmy się że Cloud proponuje nam swoją hate ale miejcie głowe... to jest wielki kłopot, po drugie wypadało by mu coś odpalić za to... winko czy kase... wiecie pewnie będziemy kożystać z jego wody, prądu no i nie wiem jak wy ale ja z bielizny jego siostry... łups zagalopowałem się... anyway, to nie jest tak hop siup, ale na szczęście jest jesczze troche czasu... a jak nie wyjdzie to ostatnio się dowiedziałem że w polsce są organizowane różne imprezy... Warsaw Game Show; Nintendo fanów konwent, Playstation Experience... za późno się  o tym dowiedziałem bo można było coś skleić...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 08, 2004, 08:21:55 pm »
Cytuj
biedal nie wie co się by działo gdybyśmy się tam z Bambi M wbili  hehe no ale jak chłopak tak bardzo chce to może coś z tego wyjdzie...

Gipsey rozmawialiśmy już o tym tylko ty i ja :lol:  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Zjazd
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 08, 2004, 08:50:22 pm »
Kiurczem....może by mi siem udało jakoś kase zebrać...do feri...mnie to wszystko jedno kiedy bo i tak jak na razie mam wolne  ;)  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 08, 2004, 09:35:35 pm »
ale byłaby jadka.... ale wiecie co... jak wspomniał wcześniej ktoś (chyba Morchol... nie chce mi sie cofać i dokładnie sprawdzać), to w zime nie bardzo jest jak takie cuś zorganizować. W wakacje wszyscy mamy więcej czasu i będzie łatwiej jakiś termin znaleźć. Poza tym jednak latem można, stać pod, dajmy na to, monopolowym przez całą dobę, a tak po 10 minutach by nam paluchy skostaniały od trzymania butelek. Oponuję za tym, żeby zjazd odbył się w wakację, bo coś mi się zdaję, że te ferie będą dla mnie baaaaardzo pracowite. Matura się zbliża, a wartoby było jakieś pozytywne ocenki wyłapać. A w wakacje będę miał we wszystko wyje**ne i mogę jechać nawet na Okinawę na zjazd (swoją drogą dobry pomysł... 7cloud7? nie masz tam jakiegoś domku letniskowego, czy coś?)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 08, 2004, 09:44:08 pm »
No mam tam jakiś domek ale niewiem czy czasem już nieprzegnił:) A jak chcecie wakacje mogą być wakacje i nie pod monopolem tylko normalnie w domku albo gdzieś...złożyć sie i wyjechać gdzieś na Mazury czy gdzies:) na 3 dni:)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 08, 2004, 10:01:15 pm »
no no zaczynacie dobrze kombinowac :D  z feriami jest ten feler ze pol polski ma w styczniu, pol w lutym ferie...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Zjazd
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 08, 2004, 10:17:57 pm »
Zgadzam się z przedmówcą wakacje najleprze^^

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 08, 2004, 10:25:11 pm »
hmm.... może jakiś wypad pod namioty? na kilka dni.... wiecie.... takie bardziej... hmm... życiowe. To tylko sugestia naturliś. Pojechalibyśmy wtedy po kosztach (jednak wynajęcie domku kosztuje), a jak gdzieś na południo to fiutek miałby nas z głowy, a i tak byłoby fajnie. Oczywiście musi jeszcze pogoda sprzyjać, bo ja też wolę w cieple domowego ogniaska siedzieć u Klołda, tudzież w domku letniskowym,  niż siedzieć w namiocie, kiedy słota, huragan i pizga zimnem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2004, 10:29:36 pm wysłana przez Tantalus »

Offline DragoChan

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
Zjazd
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 09, 2004, 01:12:21 pm »
Ja jestem jak najbardziej za  :D tylko najlepiej zeby było zorganizowane w jakimś dużym mieście i w czasie gdy bedziemy mieli wolne  :rolleyes:  hehehe :spoko:  
[size=9]CLR YOUR MIND JUST B3 [/size]
"Serca, ktore potrafią kochać;
nieważne czy żywe, czy nie;
są łagodne i ciepłe.
Jeśli serce potrafi się tak rozgrzać;
jeśli to ciepło przynosi tyle szczęscia;
to wydaje mi się że kazdy powinien kogoś kochać.
Myślę że każdy powinien postarać się by ktoś, kogo kocha,
też się w nim zakochał.
Jeśli każdy kogoś pokocha i ten ktoś stanie się
dla niego kimś ważnym;
to wtedy nasz świat przepełni szczęscie"
Chobits "Serce pełne ciepła"
[/color]

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 09, 2004, 02:07:58 pm »
To jest very goooooood propozycja ja też bym był za wynajeciem domku:) Ale jak wiem pewnie niektórzy niebędą mieli na tyle funduszu no bo:Dojazd, jedzenie, picie,domek,powrót....jak dlamnie niema problemu i we wakacje można sie gdzies umówić:)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 09, 2004, 04:11:02 pm »
ehhhh
wakacje giiiit
ale widze ze jednak ma byc poza KrKiem no cush.  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Zjazd
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 10, 2004, 11:19:34 am »
Wakacje są z każdej strony najlepsze dla takich przedsięwzięć, ale bez dużych kosztów napewno się nie obejdzie, gdzieby to nie było.

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 10, 2004, 01:19:04 pm »
Z tymże tak czy sssiak nie wszyssscy będą mogli w wakacje, jak ktoś gdzieś nie wyjedzie to pracuje (np. ARD <_< ) ale może sssiakos wyjdzie :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 10, 2004, 01:45:46 pm »
ee to ARD powie mieciowi ze straganu ze przez pare dni sam musi kapcie sprzedawac :P : P<znaczy sie urlop wezmie, a ze moze wziac bez problemu to juz pare razy ARD pisał >

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 10, 2004, 06:04:41 pm »
eeeeee dobra zaczynamy planowac
Czas: wakacje (najlepiej 2 miech pocatek)
Miasto: KrK :P (jak cos to zawsze mozna zmienic)
i rozejtzalem sie w necie po ciekawych miejscach (domach wczasowych) w KrKu:
-Motel Krak-calkiem mniezle warunki (najwiekszy w polsce motel) ale straaaaaaaaaasznie drogi. 2osobowy pokoj (o apartamencie nie mowiac) 188zl a 1 osobowy 128zl
-Camping Krak-pole campingowe. 73 stanowiska na przyczepy. 1 osoba w przczepie 29 zeta a 1 w namiocie 18. No ale nas raczej przcZepy nie interesuja :P. Sa niezle warunki (jest prysznic bar itp)
-pokoje goscinne czakram-to wyglada bardzo cieawie ale jest 20 miejsc tylko. Jedna osoba 39,- PLN
Pobyt dłuższy niż 2 doby lub przyjazd grupy pow. 2 osób 35,- PLN
Dzieci połowa stawki


WSYZTSKO Z SEZONU 2k3 !!!! WIEC CENY MOLY SIE ZMIENIC

WAZNY EDIT: tlyko to ostanie jednak jest Z sezonu 2k3 wiec bez paniki. Niedlugo dorzuce wiecej
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2004, 06:06:21 pm wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 10, 2004, 07:18:17 pm »
czy wiekszosc z nas kfalifikuje sie za dzieci? :P :F
dobrze ze serdzej kombinujesz juz konretnie ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 10, 2004, 07:26:19 pm »
a wiec dobra to wychodzi tak. Ja tam moge se do was codzien rano dojezdzac i w nocy odjezdzac wiec narazie sie nie liczxe :P

a wiec jest jakies 10 osob to trza liczyc kase. I raczej wbijamy grupa tylko ze ARD YUz i Gipsy i Cloud beda mieli drozej -_- bo sa po 18..proce.......latach oczywiscie. No to miejsce razcej ustalone tylko nie mzoe nas byc za duzo bo maja 20 miejsc wiec jednak cza chyba we wczesne wakacje zeby jakos skombinowac dla caleo SZ zycie w KrKu :P

Cena za jedno miejsce od 20 zł do 30 zł. Cena zależna od ilości osób i rezerwowanych noclegów
Obiekt szczególnie zaprasza młodzież szkolną studentów zaocznych oraz turystów indywidualnych. Posiada również miejsca noclegowe dla pracowników
Oferuje:
250 miejsc w pokojach 2-4 osobowych (łazienki WC na piętrze)
dla opiekunów grup młodzieżowych miejsca gratis
całodzienne wyżywienie w restauracji (dla grup ceny do ustalenia)
miejsca parkingowe
akceptujemy zwierzęta domowe
honorujemy karty kredytowe

^
to tez jest niegupie

 
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2004, 07:32:03 pm wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 10, 2004, 10:47:48 pm »
Cytuj
dla opiekunów grup młodzieżowych miejsca gratis
e, no to Ard Gipson Yuz i inni maja gratis :P