Autor Wątek: Zjazd  (Przeczytany 44768 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Zjazd
« dnia: Maja 29, 2004, 12:23:58 pm »
No pomślałem sobie że tak dłuuugo już tu sobie piszemy że pora przyszła abyśmy sie spotkali niewiem czy to dobry pomyśł  ale zawsze można by spróbować zrobić taki zjazd więc prosze o wasze opinie
 

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Zjazd
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 29, 2004, 12:50:58 pm »
Zawsze można, ale trzeba wiedzieć jeszcze jakie miejsce wybrać i trzeba jeszcze znać ludzi, z którym się jedzie. Bo tak jak wcześniej było z tym pojawieniem się na forum wszystkich forumowiczów, żeby nie było tak samo z tym zjazdem.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 29, 2004, 01:32:58 pm »
Ja jestem jak najbardziej za, jeśli to będzie w wakacje, to ani czas ani miejsce mi nie robią różnicy :D . A mogłoby być bardzo fajnie, pomyślcie - spotkać się i pogadać przy pifku(młodsi przy coli :P ), pograć w SC2 (może jakiś turniej mały)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 29, 2004, 03:09:00 pm »
Ja i ARD też mieliśmy taki pomysł, ale on nie będzie mógł przyjechać, bo pracuje a inni pewnie będą coś zdawać...
Dla mnie pomysł jest OK(ja jestem w wakacje cały czas w domu, o ile nie pojadę do Włoch...), ale nie każdy będzie mógł przyjechać. Może przyjechać ktoś, kogo wogóle nie znamy i może być d..a zbita...jeśli ma to być w jakimś hotelu to jeszcze pozostają sprawy finansowe.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Zjazd
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 29, 2004, 03:21:36 pm »
Może będziemy na Extreme party 5(?)..... hociaż ja jak niezdam jade w bieszczady :/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 29, 2004, 03:21:59 pm »
fajnie by bylo ale.... nie wiem czy to by wypalilo. a poza tym nie zapominajcie ze nie wszyscy maja po 18 lat i maja taka samowolke :D ja np watpie ze by mnie rodzice puscili na taki zjazd :-/ nie wiem moze inni maja lepiej...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 29, 2004, 03:26:49 pm »
Ja mam 16, i wiem ze mnie puszczą, mimo ze jeszcze rok temu niemogłoby być o tym mowy. Aco do finansów to ja proponuje jakieś pole namiotowe

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 29, 2004, 03:28:28 pm »
mnie mama raczej tez nie pusci....no chyba ze zrobicie zjazd w KrK :D to moze sie spotkamy

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 29, 2004, 03:35:38 pm »
no morchol to jeszcze rok i mam nadzieje ze tez tak bede mial :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 29, 2004, 07:42:41 pm »
Ja tam z Chełmiakami w każdej chwili mogę sssię ssspotkać... bo nawet FastReda mieszkajacego w sssąsiednim bloku nigdy żem nie widział :P  :P  :P  :( jakoś nie możem sssię zebrać na brofca <_<  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 29, 2004, 08:09:06 pm »
hm..... teoretycznie pomysł nie jest głupi... jestem nawet za, ale to i tak nie wypali.... po prostu nie da się nas wszystkich zebrać w jednym miejscu..... no i nie każdy będzie mógł przyjechać.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Zjazd
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 29, 2004, 09:15:37 pm »
Dla mnie bardzo fajny pomysł. Bardzo chciałabym zobaczyć osobę która mnie inryguje... ;)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 29, 2004, 09:55:00 pm »
hmm tak myśle że powinniśmy zacząć myśleć konkretnie, od tej pory koniec gdybania, zaczynamy planowanie, pokolei gdzie, kiedy itd. Na początek kwestia najważniejsza - kto wie że jest w stanie pojechać?(narazie nie chodzi o to że komuśtam niepasuje jakaś data czy coś, tylko po prostu czy rodzice pozwolą :P )

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 29, 2004, 10:01:56 pm »
ja moge napewno. ...pojechać, ale nie wiem gdzie
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Zjazd
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 29, 2004, 10:17:36 pm »
buahahah.. nie no moi starzy mieli by mnie puścić??!!  nigdy.. ;_;.. wiem to okrutne... mam niedobrych rodzicóff...  ;(   ;(   ;(  ale mam nadzieje że pomysł sie uda i chodziasz części z was uda sie spotkać.. życze powodzenia  :)
PS:  ;(  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 29, 2004, 10:36:04 pm »
no ja juz mowilem nawet nie mam sie co pytac rodzicow...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 29, 2004, 10:54:41 pm »
no to ja Sel i Zell odpadamy. Live is Brutal ale macie moje blogoslawienstwo. Tymbardziej ze dorosli pewnie wypili by jakies male pifo fiec takie 6-to klasista jak ja raczej tam niepotrzebny.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 29, 2004, 11:10:09 pm »
Pisze się ;) z ARDem siuż siem znam :P mimo że to 170km :D  
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 30, 2004, 03:53:36 am »
Cytuj
Pisze się  z ARDem siuż siem znam  mimo że to 170km 

niom...fakt, tylko szkoda ze nigdy czasu wiecej nie masz...ja wiem o co chodzi, wiec wszystko rozumiem...moze kiedys uda sie wyskoczyc na jakiegos bronksa :D

ja jestem za, ale tak jak to pisali Solidus i Bialy Mag...bedzie baaaardzo ciezko cos takiego zorganizowac...nie powiem ze chcialbym poznac kilka osob z forum...czuje ze byloby wesolo :lol:


Cytuj
Dla mnie bardzo fajny pomysł. Bardzo chciałabym zobaczyć osobę która mnie inryguje...

mozna wiedziec kto cie tak intryguje z 4um?? :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 30, 2004, 12:04:17 pm »
trzeba myśleć optymistycznie :P
jak się wszyscy postarają to sie uda napewno(oczywiście ci co mogą bo ci co niemogą to no cóż :( )