Autor Wątek: Zjazd  (Przeczytany 44781 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Zjazd
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 14, 2004, 05:17:39 pm »
Hej Chłopaki to ma być zjazd a nie popijawa -_-  jak tak ma być to ja się wtedy nie wybieram....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 14, 2004, 05:21:46 pm »
YUz niekt nie mwoi ze to ma byc popijawa. Chodiz o to ze chlopaki chca sobie szczelic po browarku :P
ale razcej popijawa nie. A zreszta jak to ma byc popijawa to ja tyz reygnuje bo co tam po mnie
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2004, 05:22:06 pm wysłana przez S&S »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 14, 2004, 05:22:23 pm »
YUz...pierwsza i podstawowa sprawa...ja tam nie jade sie uchlac tylko spotkac z ludzmi ktorych bardzo lubie, a ktorych jeszcze nigdy nie widzialem (no poza tym wladca piekla  :devil:  :P)...uwazam jednak ze grzechem byloby nie wypic pifka w takim towarzystawie...po prostu bezie to dla mnie wielka przyjemnosc siasc i pogadac pijac pifko...ale jak to bedzie, zobaczymy... :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 14, 2004, 05:25:39 pm »
Cytuj
YUz niekt nie mwoi ze to ma byc popijawa. Chodiz o to ze chlopaki chca sobie szczelic po browarku :P
ale razcej popijawa nie. A zreszta jak to ma byc popijawa to ja tyz reygnuje bo co tam po mnie
jak to po co?? będziesz mi wina otwierał młodszy braciszku :P
 ale nie drygajcie nie będzie żadnej popijawy... co najwyżej biba... ale nie myślcie że to będzie siakaś impra z wymiotami... to dopiero będzie wieczorem... nie no dobra już nie żartuje bo jeszcze nie pojedziecie... przeca wiecie że mamy wspólne zainteresowania ipewnie będziemy grali w państwa i miasta i rozmawiać o jRPG... aha no właśnie jakb był tam telewizorek to ja zabieram PSone i robimy turniej w Tekkena :D  chyba że ktoś weźmie PS2 i SC2 ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2004, 05:26:15 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 14, 2004, 05:28:29 pm »
wez Tekkena bo ja w SC2 nigdy nie gralem (ej czemu wiekszosc forum zbliza sie do mnie z roznymi nieciekawymi nazedziami? O_o)
mozna by balla wziac i jakys meczyk 4umowy rozegrac hehehe  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 14, 2004, 05:30:59 pm »
ja tam jestem zadania ze kazdy robi co chce...ktos ma ochote sie narabac, jego sprawa...ktos ma ochote pogadac, to gada...

ja tam wiem jedno...musze wiedziec duuuzo wczesniej co i jak, zeby zalatwic wolne....naprawde duuuuzo...co najmniej miesiac...

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #146 dnia: Listopada 14, 2004, 05:53:10 pm »
Wy lisssty jeszcze nie róbta bo jecze pół roka :P do tego casssu np moze ktoś z rodziny paść i nici z wyjazdu  <_< albo kogoś do obozu "koncentracyjnego" wyslą :P


Jak dlamnie to możecie sie possspijać, zossstawie was nagich w rowie i będziecie mieć wytatuowane ciało i niessspodzianke po przebudzeniu :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #147 dnia: Listopada 14, 2004, 07:31:10 pm »
no to sie ktos moze wypisac no nie O_o
tak sobie mysle ze troche malo cchetnych ja na syast

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #148 dnia: Listopada 14, 2004, 08:01:05 pm »
Cytuj
Hej Chłopaki to ma być zjazd a nie popijawa  jak tak ma być to ja się wtedy nie wybieram....

Ja słynę wśród moich przyjaciół jako abstynent (nie patrzecie na to co pisze Lemax.... on zazwyczaj pisze bez sensu) i jestem z tego dumny. Nie znaczy to, że nie piję wogóle, ale nie pijam alkoholu w dużych ilościach, bo nie lubiam zwyczajnie. Popijawy nie będzie, więc się niczego Yuz nie bojaj ("prawda chłopaki?!!!"<dodałem przez zaciśniete zęby, patrząc w szczególności na Hetiego i Serdża>)

Cytuj
aha no właśnie jakb był tam telewizorek to ja zabieram PSone i robimy turniej w Tekkena

buhuhuhuhu to się na śmierć szykujcie śmiertelnicy, bo ja i moja Ling Xiaoyu was wdepczemy w ziemie hjehjehjehjehje

HEHEHEHE.... to ja wezmę Wielką Potężną Księgę Warhammer Fantasy Role Play i rozegramy prawdziwą sesję, a nie takie tanie substytuty w jakie tu gramy. Wezmę kości wielościenne, karty postaci (takie douzupełnienia), dodatki do WFRP, kadzidełka i całą resztę niezbędnych do sesjowania akcesoriów (hmm... jeszcze kreda, bo się lepiej gra w pentagramie.... hmm...).

Cytuj
no to sie ktos moze wypisac no nie
tak sobie mysle ze troche malo cchetnych ja na syast

trza się jeszcze popytać innych stałych userów. Będzie grupka ze 20-30 osób, to spokojnie wystarczy.

Ale Marvell dobrze gada... jeszcze kupa czasu przed nami... jak się teraz na to napalimy to nam zapału na wakacje nie starczy

 

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Zjazd
« Odpowiedź #149 dnia: Listopada 14, 2004, 08:47:21 pm »
ale ktos mardze powiedzial, ze gdyby bylo kameralnie, to by wiara zazdrosna sie zrobila co nie?

ale zeby w Warmłotka pograc, to zaczynam dzisiaj odkladac kase na bilet i sie szykowac :] i nie masz co liczyc Tant ze Twoja Ling Xiaoyu ma jakiekolwiek szanse z moim Hwoarangiem, albo Yoshimitsu. Masz PERFECTA w pierwszej rundzie po 5 sekundach, i w drugiej po dwoch.

Ciekaw jestem co z tego wyjdzie na koniec. Znając zycie bede mial na chacie 1000 gosci. i ARD tez dobrze gada, zeby nie padl tekst "Panie i panowie, pojutrze tu i tu...".

a do wakacji jeszcze czas, i wytrwaja chyba tylko najbardziej zagorzali squarezonowcy

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Zjazd
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 15, 2004, 11:13:49 am »
Cytuj
a do wakacji jeszcze czas, i wytrwaja chyba tylko najbardziej zagorzali squarezonowcy
Masz słuszność. Któż może przewidzieć, co się wydarzy za te parę miesięcy, żeby się zgłasząć lub nie. Trochę za dużo czasu do takiego planowania.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #151 dnia: Listopada 15, 2004, 04:22:53 pm »
lepiej wczesniej niz ponziej IMO. I zawsze zostaje czas zeby sie wpisac/wypisac

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #152 dnia: Listopada 15, 2004, 08:25:30 pm »
Cytuj
no poza tym wladca piekla  :devil:  :P
Widziałęś moją ziemską powłokę i to nieźle styraną bo po giełdzie :lol: pewnie tesh mi sie uda pojawić bo i po maturze bedzie :D
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #153 dnia: Listopada 15, 2004, 09:07:08 pm »
dopisac? :>

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Zjazd
« Odpowiedź #154 dnia: Listopada 16, 2004, 12:48:37 pm »
mnie mozesz wpisac. a jak zawsze mozna zrezygnowac, to git, jak nabroje i dostane szlabana czy cóś, to nie bedzie tak zle... oby nie.

Diabelka tez dopisz

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 16, 2004, 02:03:17 pm »
no no no impreza sie rozkreca :D juz 11 osob :D to mamy juz druzyne pilkarska ;)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 18, 2005, 08:37:38 pm »
bitbit <ee taki odgłos jak robił strus pędziwiatr...ee łoteva...> zjazd SZ ujęcie eee kolejne...

te 11 osób z posta powyzej jest dalej chętne?
termin - stawiałbym na sierpień enyłej wakacje bo większość z nas sie raczej uczy jeszcze nie?
miejsce - no było mówione że w okolice krakowa... ale jakies konkrety? stawiałbym na pole namiotowe..ale wtedy bezprądu bedziem chyba?

ee dobra ale dobrze by było wiedzieć czy jeszcze to kogoś interesuje?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 18, 2005, 08:52:56 pm »
Ja jestem ciągle chętny, zwarty i gotowy... nie wiem jak to wyjdzie z egzaminami na studia, ale jak coś, to dam cynk

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 18, 2005, 09:00:11 pm »
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2005, 09:01:50 pm wysłana przez S&S »

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 18, 2005, 11:02:47 pm »
ze mną jak było :P jak znajde kogoś z Chełma to jade jak nie to nie :F ale pewnie Gośka będzie chętna :> i pewnie swojego boja weźmie no i może Ashley i Gienia sie dołączy a może nawet Fast :P ewentualnie moge Eligiosa zabrać XD