Autor Wątek: Zjazd  (Przeczytany 44777 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Zjazd
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 06, 2004, 11:59:16 pm »
przyjedzcie do lodzi, hehe, mojego kofanego miasteczka  :w00t:  :grin:  kazdy bedzie mial podobnom odleglosc :)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 07, 2004, 02:20:16 pm »
NIECH TO SZLAG. Moja mamusia wlasnie mi oznajmila ze nie ma takiej mozliwosci zeby sie spotkla z wami poza KrK. No ale nikogo nie bede namawial na spotkanie w KrKu bo czescxi ludiz musialby cala polske przjechac ;( NIE ZA COOOOOO ?!!!???!?!?!?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 07, 2004, 04:31:50 pm »
Koleżanki i koledzy oznajmiem że jeżeli moja wyprowadzka do domku jednorodzinnego (w Krakowie) To we ferje serdecznie wszystkich zapraszam na kilka dni, wiem że możemy mieć wolne w różnym czasie ale wszystko da sie rozwiązać:) S&S ty bedzxiesz miał najbliżej no a potem to już Gipsi i Dark M, Selphie, Fast, Shirley i cała reszta :D Pisze to ale i tak wiem że pewnie nic z tego niebedzie <_< Bo komuś zawsze cos wypadnie
 

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 07, 2004, 05:29:03 pm »
Jak Fast pojedzie to sie z nim zabiore, a jak dobrze pójdzie to ssse Ashleya za przewodnika weźmiem :>  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 07, 2004, 05:51:30 pm »
hehe... jak moją mamę przekonam, ze moi koledzy i koleżanki z SZ, to sami odpowiedzialni ludzi, to mnie na pewno puści...... ale kto by tam wierzył w takie bzdury :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Zjazd
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 07, 2004, 07:25:21 pm »
...po częsci ja.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 07, 2004, 07:44:34 pm »
ej przeca to bezsensu 7C7 zeby bylo w Krakowie. Dla mnie i pewnie dla Ciebie tez to bardzo smutne ale wezmy takiego Morchola, YUz, Shirley (od zcasu do czasu w Gdansku), Tanta. To jest wsyztsko trojmiasto i 16 godzin drogi pociagiem. Heh w sumie ARD, CieMny, Mravy, Fast, Heti, Ty, ja, Soldius, Geepsey mamy blisko ale o innych niestety tez trza myslec

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 07, 2004, 07:53:32 pm »
dobra... to ustalmy środek polski, czyli Łódź... najedźmy na miasto Selphie.... ja mam gdzieś niedaleko rodzinę (Pabianice.... to chyba niedaleko, co? Ja się dokładnie nie orientuję....)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 07, 2004, 08:01:15 pm »
no to cush nara bo do lodzi nie mam sznas. Ale zycze milej zabawy ;(

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 07, 2004, 08:07:38 pm »
ja moge jechac do krakowa - starszym powiem ze to zimowisko harcerskie to jeszcze kase dostane zeby za nie zaplacic :D
EDIT
mowie serio, jesli mamy lokum to trzeba zacząć myslec BARDZO powazne
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2004, 08:08:14 pm wysłana przez Morchol »

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 07, 2004, 09:05:40 pm »
Ja serdecznie zapraszam:) Dlatego wolałem napisać wczesniej niż pózniej a jeżeli nie no to można do Łodzi zajżeć tylko czy bedziemy mieli lokum??

 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 07, 2004, 09:26:02 pm »
zalezy na ile chcemy byc. Zakladamy ze jedzimey do KrK (najwyzekj to sie mnieni) Jesli jakis tydzien to mzoe kapa byc ale jesli krotko 2-3 dni to nie ma problemu
jak sie dua to ja 1-2 osoby moge przenocowac

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 07, 2004, 09:45:58 pm »
lokum mamy juz o klałda :P
serdżej nie mow ze w twoim miescie i jeszcze jakies problemy mozesz miec? :P ee by to mialo byc w gdyni to bym sie mogl na pol roku do kogos przeprowadzic :P
co do czasu to mysle ze te 2-3 dni starczą, tydzien to chyba przesada, mogloby sie zaczac nudzic czy cos :P

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 07, 2004, 09:55:43 pm »
No baaaaa jak by zjechali stali bywalc z forum to myśle ze niebyło by nudno ;) Ale musiało by przyjechać te conajmniej 10 osób albo więcej wtedy by było zabawnie i wesoło :D Wiec trzeba jeszcze zapytać co inni otym sądzą B)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 07, 2004, 09:59:37 pm »
no dobra, jeszcze jedna kwestia - jak macie ferie w tym roku? po to jest zawsze jakos porabanie, chociaz rok temu slask i pomorze mialy tak samo :P

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Zjazd
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 07, 2004, 10:25:12 pm »
ech.. fajnie fajnie, tylko ze ja na ferie wyjezdzam  ;(  no ale fajnie ze przyjedziecie do lodzi, moze pojdziecie sobie do dekompresji czy gdzies ;) pozwiedzacie sobie troche piotrkowskiej, wejdziecie do galerii lodzkiej.. hehe luz  ;)  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 07, 2004, 11:04:31 pm »
u mnie krotka pilka...konkretnie: gdzie i kiedy w jakim miescie, biore urlop i :tuptup: ...tylko musze co najmniej miesiac wczesniej wiedziec...dla mnie de best srodek Polski jak pisal Tant...najlepsze rozwiazanie...jesli juz nie to podjade do tego Krakowa  ke?  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 08, 2004, 12:04:00 am »
Właściwie to mi to nie robi gdzie... starzy się ucieszą jak wogóle gdzieś wyjadę, bo jakoś mi sie nie chce na zadne kolonie, obozy ani zimowiska jechać. Rzuciłem Łódź ze względu na innych, ale skoro 7Cloud& stawia lokum, to Kraków jest najlepszym rozwiązaniem. Swoją drogą ładne miasto. Byłem tam w kwietniu, ale większość czasu przesiedziałem w ufundowanym lokalu i w "Manghaa Center" (konkurs krasomówczy tam miałem.... może ktoś tam był i mnie widział?). Chętnie jeszcze raz tam wpadnę... możemy się jakoś spiknąć z YUz i Morcholem to wyjedziemy całą reprezenacją 3miasta....

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Zjazd
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 08, 2004, 09:42:39 am »
Heh...wszystko ładnie pięknie...ale mnie chyba nie stać na wyjeżdżanie gdzie kolwiek...narazie rodzice nie są przy kasie ;(  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 08, 2004, 03:48:45 pm »
Hm.... reasumując, to teoretycznie mógłbym pojechać do tego całego Krakowa...... z kasą nawet nie byłoby problemu, bo zawsze jakieś pieniądze można wymataczyć....... Jako, zę mieszkam w wielkopolsce, to mam dwa tygodnie ferii, począwszy od 28 stycznia i w tym terminie byłbym najbardziej "mobilny"
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!