Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64873 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpnia 15, 2004, 03:19:29 pm »
Nie no są przeca mangi koreańskie to czemu ni ma być polskich mang?? Skoro rysowniczka tworzy stylem jak japońscy mangacy to je to przeca manga... to że te polskie mangi były robione przez niedoświadczonych "polskich mangaków" to już inna sprawa... widziałem w empiku 2 takie mangi i że tak powiem delikatnie je olałem...

Heh artbooki z Bolkiem to oni napewno mają skoro my mamy ich Kenshiny i  Chbitsy to oni też mają.. napewno... zresztą jaki kraj nie zna Bolka? Przeca to obok czeskiego krecika jest faogowy bohater europejskiej kreski!

Przeczytałem kilka dni temu ostatni tom Chobitsa i fajnie się to wszystko skończyło.. nawet się troche zdziwiłem ale nie będe spojlował... kolejna dobra seria któr sie zakończyła w nasztm niegdyś zacofanym mangowo kraju :)

Widział ktoś tego artbooka Chobitsa co to go JPF wydał? Czy on jeszcze nie został wydany?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpnia 15, 2004, 04:52:56 pm »
Jeszcze niezostał wydany
Ale ja go mam na kompie..  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpnia 16, 2004, 12:01:50 pm »
A ja wczoraj kupiłem Kenshina... trochęjeden dymek obcięli w dodatkowym odcinku, ale tak poza tym... miodzio, znowu wziąłem się za tasiemca...... na szczęście "tylko" 28 tomów :) nie to co ten telenowel BragonDall 42 tomowy....  no to hoop
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpnia 16, 2004, 04:14:47 pm »
Gipsi masz racje co do mang..nie muszom być przecie tylko japońskie(tak apropo jeśli ktoś ni wie to manga nawet nie pochodzi z japoni)ja widziałam pieknom mangę koreańską i nawet hiszpańską.....i nawet sama tworzem.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpnia 20, 2004, 02:54:03 pm »
Ostatnio wreszcie doczekałem się 10 tomu Video Girl Ai od Waneko i powiem piękny tom, można było się pośmiac ale i też było trochę smutnych rzeczy, akcja trochę nabiera takiego toru jaki sobie obmyśliłem, niemogę się doczekać jak ta manga się zakończy i mam nadzieje że Waneko już nie będzie obsuwać daty wydania kollejnych tomów.. ale jak widze w ofercie "Video Girl Ai -tom 11 - Wrzesień 2400" to ąż mnie omblewa bo moje wnuki nawet nieprzeczytają go po polsku :lol:  Moja ulubiona manga na polskim rynku i czekam z niecierpliwością na kolejny tom... tak jak na 19 tom X który może kiedyś u nas w kraju wyjdzie :)

Czytałem także 5 tom Batlle Angel Alita i jest dosyć fajny, wreszcie w tej mandze jest to na co ja tak bardzo zwracam uwage wybierając mangi do kupna, czyli uczucia.. Tak tak miło się patrzy na przygnębienia i kłopoty Alitki(jak kolwiek by to nie brzmiało) i do tego można zobaczyć jakim naprawde jest człowiek i jaka jest jego natura.

Oprócz tego mam jeszcze Slayers ostatni tom i mimo że nie podoba mi się ta manga(nie bij elfiq mog :P ) to 7 tom był bardzo fajny więc ten też pewnie będzie lajtowy :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpnia 20, 2004, 02:59:16 pm »
elfik ci nie wleje, a jeśli już wleje, to potem ja jej wleję.... % tom ality też już przeczytałem. Zapan dał czadu a Ido koniec końców skończył w pojemniku na drugie śniadanie... Slayersów jeszcze nie czytałem, bo siorka nie kupiła - zamiast tego kupiła Brzoskwinię od 1 do 4 tomu... nawet fajnie się to czyta.
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpnia 20, 2004, 05:23:25 pm »
Polecam Brzoskwinię(też mam juz wszystkie cztery tomy)...ale ja aktualnie czekam na kolejny tomik Islanda
Niedawno kupiłam sobie mangę Wspomnienia Demona.Manga nawet całkiem niezła kreska przypomina troche Seimadena(który równiez niedługo bedzie wydawany) lub Angel sanctuary...(nie będę spojlerować niech sobie przeczytaja). ;)  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpnia 22, 2004, 07:24:22 am »
Ja jużsie nie mopge doczekać Seimadena. Z tego co czyałem to manga bedzie (no właściwie to jest) wypas.

A tak pozatym to kupiłem se 5 tom Batlle Angel i jest wyrąbany. JAk dla mnie to chyba najfajniejszy.
 

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpnia 22, 2004, 12:24:14 pm »
Ja go tylko oglądałam ale szkoda było mi Ido i Ality

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpnia 27, 2004, 11:44:24 pm »
Teraz nadrabiam wszystkie zaległości w mangach (dorwałem Azureusa). Czy możecie mi napisać co warto przeczytać ? Narazie mam :
- Naruto (do 27 tomu)
- Love Hina (do 14 tomu...czy to wszystkie tomy ?)
- Chobits (do 4 tomu...jeśli ktoś ma torrenta do reszty to niech da znać)
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpnia 28, 2004, 03:32:08 pm »
Naruto nie czytałem.
Reszta totalny wypas.
 

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpnia 28, 2004, 07:11:39 pm »
Skąd wziołeś naruto w tomach ?? ?? ?? ?? ?? ??

Co warto pżeczytać :

Rurouni Kenshin
Peace Maker Kurogane

 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpnia 28, 2004, 09:41:11 pm »
Jak to skąd ? Z Suprnovej i Naruto Chaos
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2004, 09:41:34 pm wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpnia 28, 2004, 10:52:51 pm »
Moja ulubiona manga i nie tylko mnie z Forum to X
Naprawde warto przeczytać, siedem postaci po stronie "dobra" i siedem po stronie "zła"... tylko że tutaj tak naprawde nikt nie jest zły.. postacię są jednymi z najlepszych jakie widziałem (i nie chodzi mi tutaj o wygląd ale przede wszystkim o ich zachowania) w mangach.

Oprócz tego VideoGirl Ai -Romantyczna komedia dla młodzieży bardzo fajne i można się pośmiać.. chociaż nie wiem jak w wersji angielskiej ale z tłumaczeniem waneko nie raz się uśmiałem

EDEN-o tej mandze pisałem jedną strone wcześniej (przed ostatni post) i jest poprostu genialna.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #194 dnia: Września 01, 2004, 01:29:33 pm »
Ojej wkońcu zdażyło sie w Naruto to na co czekałem, Walka naruta z Sasukiem trwa już kilka Rozdziałów ale w aktualnym Sasuke pzebił Naruta na wylot przy pomocy chidori :D i sie już cieszy ale tam tararam niespodziewanie Naruto zamienił sie w Liska i sie poważnie zrobiło. Ale fajnie :F  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #195 dnia: Września 01, 2004, 04:30:13 pm »
Cytuj
Moja ulubiona manga i nie tylko mnie z Forum to X

Cytuj
Oprócz tego VideoGirl Ai

Mamy bardzo podobne gusta. Kilkanaście dni temu skończyłem czytać VGA i ciągle jestem pod wrażeniem... w wersji angielskiej jest równie dobry, jeśli nie lepszy niż polski. Co do X to jest to pozycja obowiązkowa. Wogóle kocham prawie wszystko co zrobiły dziewczyny z CLAMP. Faktycznie... tam nie ma wyraźnie złych postaci. Granica między dobrem i złem jest bardzo niewyraźna i można się utożsamiać tak samo dobrze z Ten no Ryu, jak i Chi no Ryu... osobiście bardziej lubiłem ludków z tego drugiego, czyli Fumę z kumplami....

BTW: rany... jakiego fajnego gifa ma na sigu _dark_cloud_.... jedno z moich ulubionych anime, w którym króluje najbardziej pokręcone poczucie humoru, jakie miałem szczęście oglądać... polecam gorąco... "Jungle wa itsumo Hale nochi Guu"
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2004, 04:35:40 pm wysłana przez Tantalus »

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #196 dnia: Września 07, 2004, 03:12:27 pm »
Ja w wakacje kupiłam sobie 4 tomy (tzn wswzystkie które wyszły w Polsce) tomy Brzoskwini. To jest GENIALNE!!! Świetne!!! Chyba potrzebowałam jakiejs komedyjki co by se humorek poprawić :blink: . Polecam nie tylko fanom shouojo. Momo rzondzi :P (a może raczej Kairi :grin: ).

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #197 dnia: Września 07, 2004, 03:58:33 pm »
Och Elfik trafiłaś w mój czuły punkt ja również uwielbiam tą mangę,kreska również jest śliczna(Kairi rządzi!!!!!!)

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #198 dnia: Września 15, 2004, 07:43:30 pm »
Kairi is the best! Wszyscy go kochają! Czy wy wiecie ile dzięki Brzoskwini i Marsie (i mnie ;) )dołączyło do nas fanów. Pół internatu już za mną łazi i się pyta kiedy ciąg dalszy :lol: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #199 dnia: Września 15, 2004, 07:53:04 pm »
DarkM zbereźniku, ty pokemonie jeden zafajdany :P ale mi tu zaspojlerowałeś, a ja dopiero 84 odcinek oglądam :P