Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64874 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #200 dnia: Września 15, 2004, 08:08:50 pm »
Wacławie spokojnie do czasu kiedy odcinki anime dojdą do tej walki to juz zapomnisz o tyh informacjah. Sasuke ma 3ciego sharingana i trohe naruta pobił ten sie w lisa prawie zamieni ł i znowu koniec hapteru(230) ale hala ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #201 dnia: Września 15, 2004, 08:19:14 pm »
ja tam generalnie, jeśli chodzi o mangi, to jeszcze raczkuję..... no bo to moja wina, że mieszkam w kartonie i wszystkie pieniądze wydaję na składniki do "spirytusu babuni"? No ale ostatni zacząłem ściągać mangi z netu (no bo jestem haker i przeciągnąłem sobie drut z kartonu do słupa i mam internet). Ostatnio trafiłem na bardzo ciakawą... przynajmniej dla mnie mangę, o tytule, który rozpoznałby tylko qiax.... a mmianowicie "Majin Devil". Taki sobie fajny shonen, opowiadająxcy o takim nastoletnim spryciarzu, co ma 200 IQ i tępi "diabły".... ciekawie wychodzą brutalne scenki.. szczegulne fajne było, kiedy jeden gości wyje**ł drugiemu z barierki, pozbawiając facia górnej połowy głowy, po czym ten "prawie bezgłowy facet zaczyna się śmiać i zapala papierosa.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #202 dnia: Września 16, 2004, 02:52:18 pm »
Przeczytaj se Chrno crusade. Na tej stronie gdzie masz Manjin Devi jest też Chrno Crusade (chyba ze 3 rozdziały).
Ten gościu co masz go na avko to mi bardzo przypomina jednego z głównych bohaterów.

Co do Manjin Devil to czytałem chyba tylko 2 pierwsze rozdziały. Jak na razie takie sobie. Musze przeczytać ten ostatnio dodany (3a jeżeli sie nie myle) bo ponoć od tamtego sie rozkręca na maxa.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #203 dnia: Września 17, 2004, 03:58:35 pm »
ja czytałem Majin devil całego po angielsku, a Chrono Crusade też przeczytałem... .hehe... też fajna manga. Nie ma to jak zakonnica ścigająca demony.
Cytuj
Ten gościu co masz go na avko to mi bardzo przypomina jednego z głównych bohaterów.
Ty, faktycznie gość jest trochę podobny do Chrno, ale ja pozostanę przy wersji, że jest to Vincent  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #204 dnia: Września 21, 2004, 09:59:22 am »
Ostatnio koleżanka porzyczyła ode mnie "Brzoskwinie". Matka jej zabrała i przeczytała :D . Powidziała jej że fajne i chciała więcej :lol: . Szkoda że mojej matki tak nie najdzie...

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Manga!!!
« Odpowiedź #205 dnia: Września 21, 2004, 11:49:46 am »
Co się tyczy mang to podobnie jak anime łapię co się uda i gdzie się uda, więc pojęcie ulubiona jest u mnie dość niedosłowne, ale spróbuję wymienić w przybliżeniu: Neo Genesis Evangelion,  X,  Drakuun,  Dirty Pair, Seimaden i z takich co ostatnio mnie zaciekawiły nie wydanych w Polse Vampire Princess Yui oraz Kamui.
No, niech będzie tyle.  :)
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2004, 11:50:30 am wysłana przez Tamaya »

Offline DragoChan

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #206 dnia: Września 22, 2004, 03:06:16 pm »
Od niedawana zbieram mangi więc jest ich niewiele, ale i tak napisze :D :
- NGE (coś "głębokiego/dziwnego")
- Slayers (cos zabawneg)
- VGAi (coś romantycznego)
- Naruto (czysta walka i coś jeszcze)
- Chobbits (coś dla duszy  :) )
I to jak narazie tyle  :D
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2004, 03:07:56 pm wysłana przez DragoChan »
[size=9]CLR YOUR MIND JUST B3 [/size]
"Serca, ktore potrafią kochać;
nieważne czy żywe, czy nie;
są łagodne i ciepłe.
Jeśli serce potrafi się tak rozgrzać;
jeśli to ciepło przynosi tyle szczęscia;
to wydaje mi się że kazdy powinien kogoś kochać.
Myślę że każdy powinien postarać się by ktoś, kogo kocha,
też się w nim zakochał.
Jeśli każdy kogoś pokocha i ten ktoś stanie się
dla niego kimś ważnym;
to wtedy nasz świat przepełni szczęscie"
Chobits "Serce pełne ciepła"
[/color]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #207 dnia: Września 25, 2004, 12:06:58 pm »
Naruto tom 8 przeczytany i był ekstra, Sakurka fajnie walczyła, a sasuke jak się zaczął lac to też go chyba pojeba** zważywszy że był osłabiony jak mało co a wykonał jeszcze technike Rock Lee... nom niemoge się doczekać 9 tomu... skanów ofkoz czytać nie będę zeby się dowiedzieć jak się zakończy walka Sakury, ale czekam na orygnał :)

Oprócz tego dziś dostane od Kumpeli mange Hiroshima 1945 -podobno nieźle dołujące to jest, a oprócz tego... oprócz tego Astro Boy hahahha :lol:  :lol:
ciekawe jakie to będzie :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #208 dnia: Września 25, 2004, 12:49:28 pm »
zaraz zaraz - Gipson - nie chcesz czytac skanow czyli masz skądś papierową mange naruto? :o to w naszym pięknym kraju trzeciego świata jest coś takiego?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #209 dnia: Września 25, 2004, 01:27:15 pm »
Nom tak wydawnictwo JPF -wydaje mange Naruto - narazie w polsce jest 8 tomów(ukazują się co miesiąc ). :)  Jeżeli chodzi o mange to nasz kraj nie jest wcale taki zacofany ;)  większośc wielkich hitów u nas w kraju można nabyć... za 15 złotych... nom ale ja tam na jedną mange zawsze kaske wynajde, a właściwie na 2 bo kupuje Video Girl Ai i Rurouni Kenshin... a oprócz tego inni kumple/ kumpele kupują więc manga to moje główne hobby zaraz po Jmusic :)

Jak masz w mieście księgarnie matras to przejdź się do niej i sobie mozesz poczytać na miejscu, tam są wszystkie mangi prawie
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2004, 01:27:56 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #210 dnia: Września 25, 2004, 01:47:35 pm »
Cytuj
Nom tak wydawnictwo JPF -wydaje mange Naruto - narazie w polsce jest 8 tomów(ukazują się co miesiąc )
 
Co miesiąc tia... wyhodzą co ponad 2 miesiące.
A właśnie w japonji w naruto się stało coś dziwnego, Naruto sie pieże z Sasukiem i sie naruto zamienił w lisa (mw. wiadomo oco hodzi, ) a sasuke se pżedłużył włosy i wyrosłu mu skżydła, zmieni ł kolor tważy i ma jakiś kżyżyk ... hmmm .. ciekawe może naruto osiągnie 3 poziom super wojownika ;/.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #211 dnia: Września 25, 2004, 02:01:11 pm »
heh "troche" przeginaja :P ale jak tak anime ogladam to walki są cooooraz baaardziej przegięte i dragonbolowe :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #212 dnia: Września 25, 2004, 03:54:36 pm »
Ja również (dzisiaj)przeczytałam 8 tomik Naruto...miałam wcześniej kupiony ale wcześniej jeszcze miałam Kamikaze kaito Janne i to było pierwsze...anyway przeczytałam i skończyło się w takim momencie że tylko czekanie mnie denerwuje..no ale nic czekam na kolejny

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #213 dnia: Września 25, 2004, 04:12:14 pm »
Cytuj
Co miesiąc tia... wyhodzą co ponad 2 miesiące.
Nom ja tam nie pamiętam dat :P  Ale to znaczy że Naruciaka już czytam od półtorej roku?? Nieźle, nawet niezauważyłem jak ten czas zleciał :)

a z tymi dragon ballami to się nie dziwie w końcu autor Naruto sam napisał (w 8 tomie) że do zostania mangaką w głównej mierze skłonił go Dragon Ball bo za jego młodości kochał tę mange...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #214 dnia: Września 26, 2004, 07:43:54 pm »
To aż dziwne że zaczynał od Dragon Ball...ale kreska jednak inna( na całe szczęście)Naruto to jednak jedna z najleprzych mang.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #215 dnia: Września 29, 2004, 06:21:54 pm »
Wczoraj przeczytałem sobie mange "Metroplis" manga jest baaardzo stara i chyba mniej więcej z lat 60 czy któryś tam, kreska jest niesamowita :lol:  wygląda jak pierwsze bajki z disneya z myszką miki, emocjonujące chwile są praktycznie nie zauważalne, momenty które powinny chwytać za serce na te czasy wydają się poprostu śmieszne.... kiedyś ta manga była hitem i przyznam że czytałem ją z ciekawością, ale widać jak bardzo mangi ewoluowaly i to nie tyko pod względem kreski ale i ze względu skomplikowania faularnego... mange w polsce wydało jakieś wydawnictwo "Arashi" o którym słysze po raz pierwszy... kilka lat temu w wydano nowczesną wersje tej mangi w postaci filmu anime, i był on poprostu wspaniały miał genialną animacje, ciekawą muzyke i bardzo dobrą fabułe... było tam troche żeczy uczuciowych dla takich besti uczuciowych jak ja ;)  i nie mówie tu o romansach czy innych miłościach...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Gamaliel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #216 dnia: Października 10, 2004, 09:44:00 am »
Przeczytałam ostatnio do końca Parakissa i...byłam zawiedziona!!! Koniec był poprostu fatalny!!! Jak można zostawić tego przygłupa Georga i wyjsc za spokojuniutkiego pana doktora??? To straszne!!!

Inną przeczytaną ostatnio mangą była Brzoskwinia:) hehe porąbane ale spoko hehe czekam na następne tomy... :rolleyes:

 
Ciągły płacz, tęsknota za ciepłem drugiej osoby :(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #217 dnia: Października 10, 2004, 02:34:53 pm »
Cytuj
Parakissa
a co to za manga? Chodzi o Paradise Kiss?? Nie czytałem tego ani jednego odcinka, ale WANEKO uparło się na dzieła tej autorki bo ta sama autorka chyba narysowała Mars oraz tę mange o balecie :rolleyes:

a tak pozatym to co wy ludzie juz mang nie czytacie ani anime nie oglądacie? nic się nie dzieje!! ostatnie posty z pół miesiąca temu były :shu:
Ja ostatnio czytałem Hiroshima 1945 i mimo iż jest to manga z przed 30 lat ponad i ma biedną kreske to fabuła wkręca bardzo, będzie tego ponad dziesięć tomów a opowiada o kolesiu japońskim co to jego rodzina żyła z czasów wojny z amerykanami i wybuchu atomówki... dołująca troche manga i naprawde mnie wciągnęła... duży format i około 300 stron za 25 zł. całkiem nieźle :)  i nie moge się doczekać kolejnego tomu.

Teraz czekam aż JPF wyda Wolf's Rain bo anime podobało mi się straaaaasznie :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Gamaliel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #218 dnia: Października 10, 2004, 02:42:02 pm »
Tak chodziło mi  o Paradise Kiss:) Kto nie czyta ten nie czyta, ja wróciłam też ostatnio do np.Oh my Goddes:) To jest poprostu genialne(jeżeli chcę się pośmiać) Jednak nic mi nie zastąpi X i Fushigi Yuugi :) A ostatnio miałam zaszczyt obejrzeć Vampire Hunter D :) Fajne nawet...
Ciągły płacz, tęsknota za ciepłem drugiej osoby :(

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #219 dnia: Października 10, 2004, 03:54:15 pm »
Heh..ja to ostatnio pożyczyłam od koleżanki kolejny tomik "Brzoskwini" i straszne zaiłe się zrobiło...w empiku na razie nie ma więc musiałam pożyczyć...a i tak pieniędzy nie mam ...a ostatnio również czekam na kolejny "Island"'a i jakoś nie ma nowego...