Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64875 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 22, 2004, 02:57:42 pm »


Hmmm.. dziwny ten test ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 22, 2004, 04:05:35 pm »
Faktycznie dziwny. Jestem Naruto...
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2004, 04:12:43 pm wysłana przez little »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 23, 2004, 12:14:28 am »
A ja tym kimś kto Gipsi :D może mi któś shriebnie cós o nim co on jakieś wampy ogląda czy jak <_<
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 23, 2004, 01:17:43 am »
Czyta romanse , spuźnia sie, jest miszczem naruta,sasuka i sakury, ma w Lewy oku sharingana, dość silny z niego hłopina, ale na większą skale wypada dość leszczowato,  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 23, 2004, 07:46:14 pm »
A jaki jest naruto  ??

BTW: Wie może ktoś ile będzie tomów Battle Angel Alita  ??

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #165 dnia: Lipca 24, 2004, 04:30:34 am »
Naruto , głośny, niepoddaje się, niewychowany, ma w sobie demona, i oczwiście jakpżychodzi co do czego jest ultra silny i każdy sie dziwi ;], jak na głównego bochatera pżystało, i wymyślił "Sexy-bunshin no jutsu"


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #166 dnia: Lipca 24, 2004, 02:07:32 pm »
Dark M, Little -od dziś mówcie do mnie mistrzu :P

Czytnąłem tomy 3-4 Love Hiny i ta manga jest super... co prawda Video Gril AI bardziej mi się podoba ale LH też jest konkretne... bardzo podoba mi siętłumaczenie polskie tu jakoaś gwara 2 osób, tam szlachecka gadanina motoko (Waćpan Keitaro jesteś mąż nad mężami :P ), to wszystko sprawia że świetie śie to czyta i dodaje kolejnego efektu komicznego tej mangi Izumi Yoshida wykonał/-a kawał dobrej roboty... śete są akcje jak Keitaro dostaje po głowie i lata odbijając się od ziemi... wypaśna jest kobita co to ma słabe zdrowie :lol:  nawet ten żółw który na początku troche mnie wkurzył(myślałem że to siakiś pokeomn) jest sopko bo ma niezły ryj i jeszcze ten cmok do keitaro :lol:  ehhh konkretna manga i jedna z lepszych na polskim rynku :)

Teraz mam 3 tomy Chirality do przeczytania... tylko boshe kiedy ja to czytne :shu:  Ehhh pieprzony komis... na nic nie mam czasu przez niego :(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #167 dnia: Lipca 25, 2004, 03:07:00 am »
Mam inicjatywe ;], może zmajstrujemy jakiegoś quiza Mangowo animowego ? coś takiego że ktoś umieszcza np. jakiś obrazek z "kimś tam" no i kto odpowie skąd to , albo jak sie ten ktoś nazywa (albo jedno i drugie) to sam wlepia screena ze "swoją" postacią i tak wkułko.
Pisał by sie ktoś ?
 bo ostatnio w MAngowym krulestwie wieje nudą.


BTW: czy zastanawialiście się kiedyś kto wymyślił, wspaniały i mądry opis do tego działu na forum ? :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #168 dnia: Lipca 25, 2004, 04:27:56 am »
opis rzeczywiście "robi" i "daje rade" =]

a na kwizz to ja bym się pisał czemu nie tylko zacznij ktoś ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #169 dnia: Lipca 25, 2004, 03:27:03 pm »
a ja sobie zaczalem czytac mange hellsinga. siakos tak mi srednio przypadlo ale moze dlatego ze dopiero 2 rozdzialy z 1 tomu przeczytalem :D ale jezuuu jak tu wyglada celeska to az szkoda gadac :o integralka tez tak jakos nie za bardzo.  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #170 dnia: Lipca 25, 2004, 03:30:54 pm »
JPF na jakimś konwencie podało do wiadomości jakie mają zamiar wydać mangi w najbliższym czasie... i nie powiem troche dobreg stuffu to jest :D :

-"Full Metal Alchemist"
-"hack//DUSK" (wiecie było takie anime .hack//SIGN które w japonii było baaardzo popularne)
-"Wolf's Rain"
-"Record of Loddos War"
-"Wish"
-"DNAngel"

Trochę tego jest ale zważywszy na fakt że te serie mają małą ilość tomów da się przeżyć... no i kilka serii JPF dobiega końcu... Ja się zabieram za którąś z trójcy "Full Metal Alchemist"(bo Morchol mówił że spoko), "Wolf's Rain", "hack//DUST"

Newsa wyczaiłem na:http://www.anime.com.pl/index.php

Oprócz tego jeszcze Egmont ma co nieco do wydania:
-"Ranma 1/2"
-"Inu Yasha" (manga twórcy "Ranma 1/2")
-"Blade of Immortal"

A ja czekam wciąż na 2 tom Kenshina :)
I w tym miesiący Egmont wydał/wyda 7 tom mangi "Eden" genialnej!!! Auuu już niemoge się doczekać kiedy się do niego dobiore


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 25, 2004, 04:45:23 pm »
Dobrze, że nie bedom wydawać "Hikaru no Go" czy "I''s" bo te mangi sąwypaśne a można je znaleść na polskich stronach skanlacyjnych za darmo :D .
Troche mi szkoda Full Metal Achemist bo można go ściągnąćz Projektu Manga i bedom musieli go usunąć :( .

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 25, 2004, 09:16:35 pm »
łuchu juchu jupi wepeekayey :D wkońcu u nas FMA wydadzą :D

MarvelliX

  • Gość
Manga!!!
« Odpowiedź #173 dnia: Lipca 28, 2004, 12:24:57 am »
Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
królessstwo za 8 ksssięge Evangelion'a  :w00t: ... ja cem nassstępną ssserie ;(
aż zaczynam centymetrowe paznokcie obgryzać <gryzie> <_<
...
nie moge usssiedzieć :/ taka akcja sssie zaczeła a tu To Be Continued :( wrrrrrr jak ja nienawidze jak tak robią <_<  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 12, 2004, 03:15:48 pm »
Ostatnio trochę sie naczytałem mang i jestem syty narazie :)

Cytuj
Dobrze, że nie bedom wydawać "Hikaru no Go" czy "I''s" bo te mangi sąwypaśne a można je znaleść na polskich stronach skanlacyjnych za darmo
A ja bardzo żałuje że nie wydadzą I's bo jestem fanem twórczości Masakazu Katsury i miałem nadzieje że JPF tę mange wyda... nie lubie czytać skanów i pewnie tej mangi czytać nie będę... dopuki jej ktoś w końcu unas nie wyda

Wreszcie został wydany w polsce Eden tom 7  ta manga jest genialna i polecam ją każdemu kto lubi poważne historie... nic o tej mandze nie słyszałem zanim moja koleżanke nie zaczęła jej kupować ale jest wspaniała... tylko że zdecydowanie dla starszych czytelników (tak powiedzmy od 16 lat -a napewno od 18 zalecane jest), to nie jest opowieść dla dzieci... przyszłość zagłada dużej części ludzkości, choroby,bieda, kobiety dorabiające jak dziwki aby zarobić na narkotyki, sprzedające swoje dzieci za prochy, skorumpowana policja,kobiety roiące "laski" facetom, psyhopaci, japończyk walczący 2 nożami tóry zabł ojca,kobiety roiące "laski" facetom, służacy dla człowieka którego nienawidzi, wszędzie krew pourywane nogi, wydłubane oko, oderwane ucho jakiejś prostytutki która nie chciała zdradzić gdzie przetrzymują kogoś... to jest pełna bólu i cierpienia manga... to nie jest takie zabijanie i przemoc bezsensowna, tu jest wszystko umotywowane i niepowiem.. chwyta za serce... a fabuła jeszcze bardziej się zakręciła
Eden to chyba najlepsza manga na naszym rynku.. a napewno znajdująca się w pierwszej piątce :)

Oprócz tego przeczytałem wreszcie Tomy 6 i 7 NGE i były konkretne... biedny Toji, biedny Shinji... no i konkretna histria którą opowiedział ten szpieg.. już się robi końcówka serii a więc nie ma czasu na humor.. teraz już będzie tylko przygnębienie i smutek... niewiem jak japończycy wytrzymywali czekać po kilka lat na następne tomy...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2004, 03:16:45 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Manga!!!
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 12, 2004, 04:05:35 pm »
Chyba żartujesz... mam czekać rok na 9 :blink: (bo 8 ssse obejżałem po hiszpańsssku  :grin: ) To ja już wole anime ściągnąć (już zaczołem XD)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 12, 2004, 04:16:21 pm »
Nie to japończycy czekali na wydanie kolejnych części po tak długi czas... jakieś poł może rok temu w japoni wydali 9 tom serii także i unas zostanie on wydany... tylko najpierw wydadzą 8 tom 1 pażdziernika i potem 9 tom 3 grudnia :)  Nie jest aż tak źle... co prawda my czekamy w krótszych odstępach na kolejne tomy, ale za to japońce przeczytali już te tomiki dawno temu :shaun:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 12, 2004, 05:07:01 pm »
A jakich mang oni niepżeczytali dawnotemu ? ":F"


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 12, 2004, 05:10:58 pm »
Jakieś wydawnictwo Polskie wydaje polskie mangi cfffaniaczku co to się napiął rzed mamą że mnie zagiął i uciekł do szopy :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 12, 2004, 07:20:34 pm »
Maliniak polska manga to nie manga tylko jakie duperele... No hyba że hodzi ci o mange reksia albo to takie z małpą, a to wtedy jest wypas...

A swoją drogą ciekaw jestem czy w Japonji są jacyś fani reksia bolka and Lolka tej małpy albo czegoś tam innego, i czekają tylka aż w kisosku pani Wiesława Ushinuge sprowadzi im następny Artbook " Bolek pżemyślenia, trudnego dzieciństwa, i głębia pzemyśleń pod kątem portretu psyhologicznego"  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego