Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64877 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 03, 2004, 06:13:36 pm »
Ta strona ... jest pżeciętna....i juz dawno z niej niekożystam(zresztą hentai już mnie nieinteresują :/) mało tam komixów a filmów jeszcze mniej. (dobra czas kończyć, i powrucić do tematu).


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 04, 2004, 02:21:11 pm »
No dobra. Powracamy.
Wie może ktoś ile będzie wszystkich tomów Chobitsa  ??

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 04, 2004, 04:21:03 pm »
8


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 04, 2004, 04:57:29 pm »
a mi się komiks chobbits niepodoba jest jakiś dziwny nierozumiem go :(  
kupię gre front mision 2

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 04, 2004, 05:32:26 pm »
Cytuj
a mi się komiks chobbits niepodoba jest jakiś dziwny nierozumiem go :(
To lepiej nie zabieraj sie za takie mangi (anime) jak Ghost in the Shell :D  :P

BTW: thx Dark

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 04, 2004, 05:54:13 pm »
ghost in the shell rozumiem ale chobbitsów nierozumiem niewiem czemu :(  ;(  
kupię gre front mision 2

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 04, 2004, 06:03:20 pm »
No to faktycznie ciekawe zjawisko. jak dla mnie w CHobitysie to prawie wszystko zrozumiałe.
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 04, 2004, 07:13:49 pm »
LOL Rozumiesz Ghost in the Shell??? To powiedz mi o co w nim chodziło?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #128 dnia: Lipca 07, 2004, 11:55:50 am »
dowrwałem czwarty tom Love Hina.... czytałem go już kiedyś po angielsku, ale nie ma to jak nasza rodzima polska wersja... zaaaajebiście mi sięspodobał. W ogóle ostatnio za często używam słówka "zajebisty"
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #129 dnia: Lipca 07, 2004, 12:16:44 pm »
Hyh ja dopiero dzisiaj czytałem Chobits tom 7... i co tu dużo gadać poprosu piękny ;(  :)  Kocham mangi uczuciowe... takie które się "przeżywa" a nie tylko czyta... zapodaje nastrojową spokojna muzyczke (Hyde i jego L'Arc~en~Ciel) i czytam piękne opowieści ;(  Ehhh juz nie mogę się doczekać ostatniego tomu Chobits ;(  Chiiiii


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #130 dnia: Lipca 07, 2004, 02:04:44 pm »
Ja 3 ostatnie tomy Chobitsa bede miał dopiero za jakiśmiesiąc bo teraz kasy nie mam.
Zaczełem se siciągać anime Chobits, ale brakuje mi jeszcze full odcinków, więc musze jeszcze poczekać.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 10, 2004, 07:56:13 pm »
Śliczne panie i śliczni panowie weżcie wy mi powiedzcie cosik, na temat mojego zapytowywania...:
Przeczytałem ostatnio Ruroni Kenshin i był fajny :)  Ale ja jestem fabnem mang uczuciowych, niekoniecznie romans czy coś tylko żeby w mandze były zawarte jakieś uczucia... przyjaż osób, smierć kogoś bliskiego, tęsknota za czymś, czy w tej mandze bedzie w przyszłości zawartych troce uczuc? Mi sie najbardziej podobał dodatek, bo był jakoś taki uczuciowy... i śmieszny zarazem :w00t:  Z tym pytaniem przede wszystkim zgłaszam sie do Zorra, El Diablo, czy jak go tam zwią... aha Dark M :P

Co do wydania, to dobrze że chociaż było w oryginale... papier, nie jest za fajny(tak jak wszystkie mangi w naszym kraju poza JPFu) i fmrat troche dziwny... niewiem czy ja jestem kaleczny ale jak czytałem tę mange to mnie nagle zaczały palce boleć :blink:  jeszcze nigdy tak niemiałem... niewiem czy to przez to że czytałem go rano po nocnej popijawce :P  ale bez kitu na serio mi scierbły paluchy...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 10, 2004, 08:11:15 pm »
Co do twojego pytania to nie mam pojęcia.

A jak chcesz uczuciowe mangi to powinno ci się spodobać Ayashi no Ceres. To jest maine ulubiona manga. Polecam.
Tu macie linka do pierwszych 9 tomów:
http://www.akazukin.prv.pl/
Polecam jeszcze raz. Manga i anime wypas. Szkoda, że jest przetłumaczone dopiero 9 tomów :( na 13 ;( .

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #133 dnia: Lipca 10, 2004, 08:36:02 pm »
Jesli będzie tak jak w anime to bedzie oczywiście motyw skrytej miłości Kaoru do Kenshina... no i znany motyw jak coś sie wyda to w ryj, lub z buta (jak w Love Hina), pozatym to kenshin jest troche stary ;]. A ten motyw co jest w dodatku często sie pojawiał.

A jeśli hcesz zobaczyć największy wątek miłosny, (ojej tragiczna ślepa miłość która narodziła się z piekielnej nienawiści) musisz obejżeć "Rurouni Kenshin  - Reminisence" jest to serja 4 odcinków OAV które żucą inne światło na całą tą historje. (oglądałem je ze 20 razy ;P)


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga!!!
« Odpowiedź #134 dnia: Lipca 10, 2004, 08:37:55 pm »
Och jak siem ciesze dzisiaj dostałam drugi tomik "Island" i jestem bardzo szczęśliwa..........już przeczytałam i teraz czekam na kolejny(jeszcze muszę dostać 7 tomik Naruto)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 10, 2004, 08:54:29 pm »
Island jest wypas. Fajnie narysowana, fabuła teżnic dodaćnic ująć. NIe ma co. Pozycja warta przeczytania ( choć itak wole Ayashi no Ceres ).

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 10, 2004, 09:04:18 pm »
Hmmm kupie jeszcze jeden tom Kenshina i zobacze jak to z nim dalej będzie :)

Jak się niespodoba to kupie Island, albo Love Hina... aha kolejny pytanie tu ju Dark M... Love Hina czytałem pierwsze kilka odcinków w manga mixie (nie tomów ale odcinków) i było śmieszne ale zapowiadało się uczuciowo... czy dalej będą uczucia które ukoją taką bestie uczuciową jak ja?? :P

Little Ayashi no Ceres mam na płytkach(mange) i jak będe miał czas to czytne bo słyszałem że niezłe

Tak pozatym to jpfowi konczą sie jakieś seriie Chobits i chyba Slayer więc będa jakieś nowości wie ktoś może co?? Ja mam nadzieje że DNA2 albo I's... bo słyszałem że ma coś być od Katsury Masakazu... kocham Video Gril Ai.. więc jak wydadzą Katsure od razuu kupuje :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 10, 2004, 10:31:06 pm »
Ty bestjo uczuciowa LH ma to dosiebie że Keitaro i Naru lgną do siebie całą serję z tym że ona to bardziej ukrywa, no i wszystkie zdażenia prowadzą albo do pocałunku (zawsze jak już sie mają cmoknąć to ktoś w nich udeża(dosłownie)), i bardziej licz tu na humrystyczne pżedstawienie uczuć... (świetna manga/anime)

btw: jeśli obejżysz Rurouni Kenshin - Reminisence to cała serja TV i manga wyda ci się dodatkiem do tych OAV.. no i zawarto tam pierwszą miłość kenszina ;]..(tża to obejżeć !)  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 11, 2004, 12:06:23 pm »
JA se zaczełem czytać Hikaru no Go. Może i nie jest uczuciowa ( Gipsi tobie raczej sie nie spodoba), ale poczytać można.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 12, 2004, 02:11:06 pm »
Te Zorro :P  to ja się kiedyś zgłosze do ciebie i sie powymieniamy jakimś anime, ew. kupie od ciebie kenshina.. ale to jeszcze nie teraz, bo czasu nie mam na oglądanie

Little czytam także mało uczuciowe mangi ale najbardziej preferuje te uczuciowe i niekoniecznie chodzi mi o romanse ale takie które zawierają w sobie troche smutku(śmierć bohatera, zniszczony świat, bity przez brata chłopak który zostaje zabójcą i zabija swego ojca... rózne)

Przeczytałem wreszcie 7 tom Slayersów (zabierałem się chyba z miesiąc...) i jest bardzo fajny, gdyby wszystkie takie były rzekł bym że ta manga jest fajna... ale nie wszystkie takie były więc troche mnie nudzi


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?