Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64880 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 22, 2004, 09:19:14 pm »
Ja niestety też nie mam dostępu do żadnego pożądnego Empiku. A w kioskach nie ma ani jednej mangi (srawdzałęm we wszystkich znanych mi kioskach).
 

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 22, 2004, 11:06:03 pm »
Hum hum, jak siakaś paczka przchodzi to moja stara nie fika bo sam na prawie wszystko zarabiam :D ostatnio jak mi płyt za 120 zł przyszło to troche sie pruła ale co ?? w końcu moja sprawa co z kasą (własną)[własno ręcznie zarobioną] wydać :P
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 23, 2004, 10:10:31 am »
Mnie tam wystarcza termin wydawania taki jaki jest :)  Jest bardzo dobrze.. co prawda ja kupuje tylko Vide Girl AI (i teraz jeszcze jakąs serie zaczne kupować) ale inni z mojej ekipy kupują wiecej.. jedna koleżanka teraz kompletuje: X, Oh My Goddes!, Chobits, NeonGenesisEvangelion, MangaMix, i nie wiem może cos jeszcze.. niepamiętam
A kumpel: Naruto, Dr.Slump, Slayers, Hellsing, GITS... i też pewnie coś jeszcze o czym mi się zapomniało :P
A więc oni troche na to kaski wydają i napewno by niechcieli żeby zmniejszono odstęp czasu między wydawanymi tomami :shaun:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 23, 2004, 10:12:14 am »
Do mnie zwykle też nie. No może kiedy przyjdzie paczka za 200zł (ze 2 razy tak było).  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 23, 2004, 04:55:12 pm »
Czy wiecie że niebędzie już MangaMixu? Szkoda duża, bo była to jedyna tego rodzaju gazeta w polsce. Chlip! ;(  jak tak można :( .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 23, 2004, 05:28:51 pm »
Ja w życiu nie widziałem tego magazynu na oczy (no nie licząc krótkiego newsa w mangazynie) więc jakośnie jest mi żal.

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 23, 2004, 05:31:51 pm »
Mi bardzo żal. Lubiłam to pisemko. Kupowałam je od siódmego numeru. Mam żałobę :ph34r: . I tak zawsze chodze na czarno.......

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 23, 2004, 05:37:34 pm »
Moż gdyby był do kupienia u mnie w kiosku to bym go kupywał. W mojej mieścinie to za Mangazynem latałem tydzień. Szkoda gadać.

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 23, 2004, 05:43:54 pm »
W mojej wiosce to tylko Kawaii kupisz. Dlatego szkołe wybrałam se w większym mieście by mieć dostęp do większej ilości mang. I tak często wszystko wykupują, a ja musze się zadowolić pustą ladą. Mam przez to braki w swej kolekcji. Mam jednak nadzieje na uzupełnienie ich.

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 23, 2004, 10:18:14 pm »
Kawaii to chyba wszędzie kupisz.
A co do mang to fajne są Majin Devil i Macross 7 Trash.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 23, 2004, 10:23:29 pm »
Macross czy to nie była siakaś gierka na któreś nintendo ?? Mowa o siakimś devilu któś mnie wołał ??:D ??
]


Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 24, 2004, 07:37:23 am »
Napewno jest i to nie jedna. W którejs gazecie miałam (a raczej brat miał <_< ) spis gier na podstawie anime/mangi, lub gier na których powstała anime/manga i był tam Macross. Zdaje mi się że był to nie tylko jeden, ale więcej tytułów. Nie pamiętam tylko na jaką konsole.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2004, 10:39:31 am wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 24, 2004, 09:29:16 am »
Hehe. Nwet o tym nie wiedziałem. Będe musiał ściągnąćsobie tą gierke.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 24, 2004, 01:14:01 pm »
Dżizas!!!! Z Macrossa było tyle gierek że jak ktoś chciałby zassac wszystkie to musiałby się naściągać troche aby pościągać wszystkie... Było kilka na NES'a(ew. Pegasusa jeśli mieszkasz w Pollsce :P ), na SNES'a tez pewnie było, były na Dreamcasta i na PS2 tez raczej... aha no i na PSX też były jakieś...a w japonii to pewnie tyle tych gier było że nie da się zliczyc pewnie jeszcze na Game Boyach i innych NeoGeo,saturnach i innych Segach... ja grałem tylko na Pegasusie leciało się stateczkiem w bok i strzelało przy okazji zmieniając swoją forme w robota

Co do VGAi to słyszałem że anime opowiada historie tylko chyba z pierwszych 3 tomów, pomijając całkowicie tom drugi, wiec postanowiłem nie ściagać i niepsuć sobie wizerunku wspaniałej Mangi :)

A tak pozatym to skad ściagacie anime? Tylko z DC++ i Torrenta??
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2004, 01:15:26 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 24, 2004, 01:24:26 pm »
Hehe. Że ja nigdy o żadnej gierce Macrossa nie słyszałem..... . To sie nazywa zacofanie.

A anime ściągam z iMesha i eMula. DC++ jakoś mi do gustu nie przypadł a Torrenta to ja nigdy nawet nie widziałem.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 24, 2004, 03:42:09 pm »
Wczoraj kupiłem 1Tom Polskiego Wydania Kenshina, oczywiśc jest zajeisty, ale co do wydania to pozostawia sporo do życzenia(co to za papier, gdzie obwolutka), egemont jest głupi, ale hwała im za kenshina.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 24, 2004, 04:15:29 pm »
To Kenshin został wydany w polsce?? Yupi :w00t:  Już wiem jaka będzie moja druga kupowana manga :)  Mam nadzieje że Egmont wydał ja w oryginalnym układzie stron (czyli od prawej do lewej tak jak w japoni) a nie tak jak było z EXaXXion'em czyli po "polskiemu"

P.S.Moja wypowiedż o VGAi miała być w topiccu o anime ale cosik mi się pomyliło :shu:  :P  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2004, 04:20:46 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 24, 2004, 04:32:36 pm »
Widze, że Kenshin to tytuł warty obejżenie i przeczytania. Możecie mi powiedzieć oczym ta manga  ?? Bo ja pierwszy raz w życiu słysze tą nazwe.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 24, 2004, 05:13:38 pm »
Jesssu zobacz te strone http://www.komiks.gildia.com/komiksy/ruroni_kenshin/
ostrzyłem sobie na niego zeby długo gdzie kupiłeś DM tę mange ??
(cóś siem wreszcie na forum ruszyło bo ostatnie 3 miechy to siakieś niemrawe były :P )
]


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 25, 2004, 01:01:39 pm »
Ja czytałem Kenshina francuzkieko z polskimi napisami :) do mangi dołożono spis dialogów co gdzie kiedy i na której stronie - w ten sposób przeczytałem dwa tomy....
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2004, 01:02:16 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha