Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 64878 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 26, 2004, 02:12:09 am »
Ano ja kupiłem w księgarni w mojej miejscowośći łatwo można znaleść każdą mangę(wydaną w polsce).

Zbiera ktoś Naruto? bo właśnie kupiłem sobie Tom6 ale niemam popżednich, historja hyba w żadnym szczegule nie odbiega od anime (no oprucz rozwalających textów Naruto  typu "tentegas" itp.), jeśli ktuś sie orjentuje to czy odpoczątku jest tak samo ?  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 28, 2004, 11:54:39 am »
Dark M:
Ja Naruto nie zbieram ale kumpel kupuje dokładnie nie pamiętam o czym jest (ehh tyle się tych mang czyta że zapamiętać dokładnie się nie da :shu: ) ale postaram sie choć troche napisać... nie oglądałem anime więc napisze tylko co się działo w mandze... aha jak ktoś nie chce żeby mu spojlerować to niech nie czyta..ale nie będe raczej opowiadał fabuły:

                                    <"CHYBA SPOJLER">

Pierwszy tom: o ile się nie myle był tylko o wygłupach Naruto i o tym że bardzo jest lubiany przez swojego nauczyciela(nie pamietam i mienia) Naruto w tym tomie cały czas trenował żeby zdac jakis tam egzamin i cwiczył nad swoją tehniką podziału, była w tym tomie tez chyba akcja ze "złym nauczycielem"

Drugi tom: To chyba było już zdanie Naruto i przyjęcie go do tej grupy która zdawała na Chuninow(czy innych xxx-ów) czyli był już wraz z Sasuke w grupie i z dziewczyna której imienia zapomniałem trenowali pod okiem kakashiego aby stac sie jakims tam kolejnym rangowo ninją

Trzeci tom: Tutaj już zdali i mogli wykonywać zadania... ich pierwsze zadanie to było to z Zabuzą i Haku(w anime było na 100% i powiem od siebie że wspaniała była ta ich historia... przynajmniej w mandze.. jak narazie kocham tę mange za tą Historie tych 2 kolesi)

Czwarty tom: Dalej akcja z mostem nadziei i Haku i Zabuza

Piąty tom: Trójka przyjaciól prubóje zdawać jakiś egzamin na kolejny stopień Ninjutsu (Tutaj na ten egzamin zjeżdżają sie juz Huninowie z róznych osad(pierwszy z egzaminow)

Szósty tom: Dalej zdają (druga czesc egzaminu tym razem pod wodzą siakiejś kobitki) ale to wież

                                   <KONIEC "CHYBA SPOJLERA"> :P

Reasumując może nie zaardzo ci przybliżyłęm ale niechciałem spojlerować i wogóle nie pamietam za dobrze imion i tych Huninów i innych nazw...ale wątpie żeby anime rózniło się od mangi, co najwyżej anime jest wydłużone (jak zawsze) ale mimo to Naruto to bardzo, bardzo fajna manga i jak kiedyś w przyszłosci bedziesz miał nadmiar kasy(??!! To wogóle jest mozłiwe... raczej nie :shu: .. nidmiar kasy w naszym kraju heh :shaun: ) to możesz zainwestować w poprzednie tomu... szczególnie akcja z Haku i Zabuzą była Ekstra... no i wogóle smieszna i zarazem czasami smutna manga i do tego dużo akcji.. czyli to za co kocham Mange i anime

P.S. hehe też mysłałęm że Naruto to taki Dragon Ball ...ale nie ma porównania :)  Zresztą dzieli je wieeele lat... Choć i tak przyznam że manga DB jest o niebo lepsza od anime i także można ją czytac bez skrzywień... nie wydłuża się tak bezsensownie jak anime i jest śmieszna...ale nie o DB miało być w tym poście :)

P.S.2 Oglądnąłem sobie pare AMV-ek(najlepsza jest ta gdzie Spiewa Gackt :D ) z Naruto i powiem tak: Naruto w anime wygląda jak cieć :shu:  podczas walk jeszcze jakoś go rysuja lepiej..ale tak bez walki to wygląda ...jak mały brzdąc co to nawet do piaskownicy sam nie chodzi :shu:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2004, 12:37:06 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 28, 2004, 01:46:21 pm »
heh że też hciało ci się to pisać, z tego co pźeczytałem to hyba jest podobnie, ale anime strasznie się ciągnie, to co było w 6Tomie Mangi w Anime było hyba w 4x odcinkach,  a naruto ma narazie 25 tomów... więc anime pewnie bedzie miało coś ok. 200ep, hyba że im sie znudzi(w co wątpie) albo nabiorą tępa.


eeee tam postać Naruto służy do tego żeby polewać z niego głupich akcji (no niekiedy jak sie znewrwuje to coś tam pokaże) ale mnie w anime on nie pżeszkadza, a to Rock Lee to było/jest pżegięcie.

BTW: Ta dziefczynka sie Sakura zwie... ja bym nieumiał zapomnieć tego imia :F
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2004, 01:51:53 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 28, 2004, 02:16:59 pm »
Cytuj
heh że też hciało ci się to pisać
Dla ciebie wszystko :P

Co do ilosci odcinków to pewnie ich będzie z 400 tak jak to było z DB...

W Mandze naruto też jest postacie z której się zlewa :D  nie ma bata jak dostanie jakiegoś strzała od sakury i robi dziwne miny... tylko że w anime on jakis taki chudy jest... boże on tam jest takim samym chudym leszczem jak ja :P

A co do dziewczynki i tego że nie mogłes zapomnieć a ja zapomniałem... to pewnie też dlatego ty zdałes do kolejnej klasy gastronoma a ja nie :shu:  :P  cos nie tak z moją pamięcią <_<  Ale kumpel który kupuje naruto też nie pamiętał jej imienia jak przed chwilą pytałem (był zażucic mi Slayers tom 7 do przeczytania-swoja drogą Manga Slayers jest nudna i..jakaś taka nie ten teges :P ) Ale no faqt teraz już nie zapomne że to Sakura... kurcze niewiem jak mogłem zapomnieć to imię :shu:  Przecież to jest bardzo popuarne imie... ijeszcze do tego wogóle to coś oznaczało... jakieś kwitnące kwiaty czy coś takiego.. eh znów nie pamietam co to imie oznaczało, a kiedyś na pewno o tym czytałem... Faqin memory :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 28, 2004, 02:50:51 pm »
Kwiat wiśnie ...:F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 30, 2004, 06:44:42 pm »
A ja zamówiłem wreszcie pierwsze 5 tomów Chobitsa. Tera tylko trza czekać ażmi wyślą :devil: .

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 01, 2004, 01:45:01 am »
Tszobit ... jak ja go lubie... już jeden tom do końca został i to jest pżeceniony na 13.90zl
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #107 dnia: Lipca 01, 2004, 12:14:47 pm »
A ja wreszcie ściągnełem 12 tom Flame of Recca. Wypas. Jak cała manga zresztą. Tera czekam na następne rozdziały 13 tomu.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #108 dnia: Lipca 02, 2004, 03:39:25 pm »
Haaaaaaaaa "Dżipson" dzisiaj był w Marasie po Ruroni Kenshin i sobie pewniekiem jutro go czytnie :)  aż się ciesze aże wreszcie po niego byłem... tylko kufa nie mam czasu dziś czytnąć ... sport==>==>dziewczyna==>The Ring.. ale jutro z rana od razu czytne :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #109 dnia: Lipca 02, 2004, 08:12:48 pm »
ja zanim kupie Ruroni Kenshin to troche minie. Terz kupiłem sobie Chobitsa, później kupie X. Troche tego jest.

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 03, 2004, 04:05:59 pm »
JA SOBIE OSTATNIO KUPIŁEM ARCHIWALNE KOMIKSY I GAZETY SAILOR MOON KTO Z WAS JĄ LUBI :w00t:  
kupię gre front mision 2

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #111 dnia: Lipca 03, 2004, 04:30:47 pm »
Sailor Moon to ja tylko hentai lubie ;)  

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #112 dnia: Lipca 03, 2004, 04:36:37 pm »
sailor moon hentai ja też lubię ale tylko te łagodne bo niektóre widziałem obrzydlive :o  
kupię gre front mision 2

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #113 dnia: Lipca 03, 2004, 04:43:04 pm »
Ja tam praktycznie wszystkie lubie (no chyba że są tam pedały). Byle by były bez cenzury.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #114 dnia: Lipca 03, 2004, 05:46:13 pm »
Są jakieś hentaje bez cenzury ? ? ?  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #115 dnia: Lipca 03, 2004, 05:50:13 pm »
są i to całkiem dózo tylko stronka przechodzi modernizacje i niewszystkie działy są dostepne :(  B)  :P  :D  :rolleyes:  :w00t:  
kupię gre front mision 2

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #116 dnia: Lipca 03, 2004, 06:00:55 pm »
Zawsze jak ściągałem Anime to ocenzurowane było  :angry: mangi za to nigdy nie ściągałem <_<
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #117 dnia: Lipca 03, 2004, 06:05:34 pm »
Mangi prawie wszystkie są ocenzurowane.. a Anime ściągałem z płatnych stronek więc cenzury niewidziałem.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #118 dnia: Lipca 03, 2004, 06:08:02 pm »
polecam tom stronkę są tam mangi i anime bez cenzury :w00t:  
kupię gre front mision 2

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #119 dnia: Lipca 03, 2004, 06:12:44 pm »
Cytuj
Mangi prawie wszystkie są ocenzurowane.. a Anime ściągałem z płatnych stronek więc cenzury niewidziałem.
widocznie miałem pecha :D ściągałeś z Adoult Bouncera (zdaje się że tak to się zwało) ??
]