Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 100074 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #240 dnia: Kwietnia 08, 2005, 11:24:35 pm »
sie to nazywa dejavu i taki np. morchol ma to cochile i zdąrzył sie przyzwyczaic...jedna z rzeczy ktora kaze mi wierzyc w przeznaczenie...

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #241 dnia: Kwietnia 09, 2005, 08:23:21 pm »
eee bez jajków kto Eligiosowi zedytował posssta :P bo żadnych ortów nie ma <_< i nawet czytelnie...

O dejavu już kiedyśśś pissssałem że to schożenie psychiczne :F ja jak mam dejavu (a mam dość częsssto) to przechodzi mnie ssstrasznie dziwne ale wyraźne uczucie i zauważyłem że jak wssspominam dziecińssstwo to to sssamo czuje O_o  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #242 dnia: Kwietnia 09, 2005, 08:27:17 pm »
spoko, jak juz skoncze studia<psychologie, filozofie i może jeszcze prawo> to dokładnie zbadam sprawe.. be patient.. :F

od paru dni mam zuupełnie dziwne sny... śni mi się że jestem przez pewną bliską mi osobe prowadzony na bulwar/na plaze/na pomost nad jeziorem i potem mnie woda zalewa i tone... czy to zwiastuje zdrade? jakis nóż w plecy od zaufanej osoby? niepowiem zeby mnie to cieszyło...

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #243 dnia: Kwietnia 09, 2005, 08:30:56 pm »
może to wssspomnienia z sssesji WH :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #244 dnia: Kwietnia 09, 2005, 08:32:17 pm »
Heh a ja ostatnio miałam sen o wampirach..wszystkie mnie goniły koło mojego kościoła i chciały ugryść O_o a ja przed nimi uciekałam.W końcu podeszłam do jakiegoś trupa i dotknełam go.Jego krwią pomazałam sobie usta by te wampiry pomyślały,że też jestem wampirem.Potem szłam w stronę lasu i czułam,że rosną mi kły...pamiętam jeszcze,że wszędzie było ciemno...brrr

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #245 dnia: Kwietnia 09, 2005, 08:38:16 pm »
a podczasss tego sssnu Zell sie wsssysał w twoj kark... JAK MOGŁEŚ ZEZL :F

ja nadal mam bossskie sny z ratowaniem świata że mam potężne moce i że toważyszy mi siakaś panienka :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #246 dnia: Kwietnia 09, 2005, 09:29:57 pm »
Cytuj
a podczasss tego sssnu Zell sie wsssysał w twoj kark... JAK MOGŁEŚ ZEZL
eee... to nie moja wina ze mam takie odruchy :F a co ty bys zrobil gdybys zobaczyl jakas smoczyce? :F
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #247 dnia: Kwietnia 09, 2005, 09:59:03 pm »
A mi się sniły delfy z L2... lol.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #248 dnia: Kwietnia 09, 2005, 10:16:03 pm »
Cytuj
Cytuj
a podczasss tego sssnu Zell sie wsssysał w twoj kark... JAK MOGŁEŚ ZEZL
eee... to nie moja wina ze mam takie odruchy :F a co ty bys zrobil gdybys zobaczyl jakas smoczyce? :F
smoczyce? O_o
Ale w moim śnie nie było Zella...choć kto wie...tam był jakiś chłopak,który powiedział,że może mnie też gryść...jak się nie mylę był blądynem...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 09, 2005, 10:22:04 pm »
ugh... i jak zwykle nikt mnie nie rozumie :F ja jestem wampirem i mam zadze kobiecych szyi a tam sie zwrocilem do marva jako ze on jest smokiem to leci na smoczyce :F chcialem zeby sie postawil w mojej sytuacji :F a zreszta.... lotewa... i tak mnie nikt nie zrozumie :F w kazdym razie mowiac smoczyca nie mialem ciebie na mysli :F

btw. nie jestem blondynem :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #250 dnia: Kwietnia 09, 2005, 10:24:59 pm »
Cytuj
a co ty bys zrobil gdybys zobaczyl jakas smoczyce?
napewno bym jej nie gryzł :F

Cytuj
Ale w moim śnie nie było Zella
bo on cie gryzł w realu jak ty sssmacznie ssspałaś :P


Cytuj
A mi się sniły delfy z L2...
W moich sssnach issstoty z Forgoten Realms to normalka :P


BTW
Zell wiecej ":F" chyba nie mogłes possstawić
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2005, 10:26:31 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Sny
« Odpowiedź #251 dnia: Kwietnia 10, 2005, 09:05:40 am »
Cytuj
od paru dni mam zuupełnie dziwne sny... śni mi się że jestem przez pewną bliską mi osobe prowadzony na bulwar/na plaze/na pomost nad jeziorem i potem mnie woda zalewa i tone... czy to zwiastuje zdrade? jakis nóż w plecy od zaufanej osoby?
Tak bym powiedziała według mojej interpretacji snów. Zdrada czy wchłonięcie przez złe towarzystwo , w którym ktoś z twoich znajomych się obraca albo bardziej coś co cię będzie przerastać i nie będziesz się mogł w tym odnaleźć. Chociaż to nie znaczy, że już napewno musi się stać.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2005, 09:08:10 am wysłana przez Tamaya »

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #252 dnia: Kwietnia 10, 2005, 03:38:12 pm »
sny które są podobne do przyszłej bliskiej rzeczywistości są chyba normalne.
sam (z tego co pamiętam to chyba raz, jakieś 2-3lat temu) miałem taki sen i myślę, że śnią się wielu osobom .
Nie dysponujemy wprawdzie żadnymi konkretnymi informacjami na temat jakiejkolwiek cywilizacji pozaziemskiej, aby udowodnić jednak możliwość jej istnienia wystarczy oprzeć się wyłącznie na prawach rozwoju naszej cywilizacji



 





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #253 dnia: Kwietnia 11, 2005, 04:32:41 pm »
mi się wczoraj śniło,że dostałam od papieża kurczaka Tweetiego....chyba jestem na coś chora  

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #254 dnia: Kwietnia 11, 2005, 04:37:07 pm »
mi sie dzis snilo ze moj kumpel nacpal sie i skoczyl przez okno bo myslal ze jest ptakiem chory chyba jestem ale nie wiem na co :P  

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #255 dnia: Kwietnia 12, 2005, 07:32:12 am »
Mi sie sniło ze byłem bohaterem gry GTA i kradlem samochody. :lol:  :P  

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #256 dnia: Kwietnia 12, 2005, 07:43:19 am »
Hmmm dziwne Neccerku moze dlateogo ze za dlugo siedziales przy GTA :P

dzisiaj mialem glupi sen snilo mi sie ze bylem na randce z dziewczyna i mi dala w ryj i zzucila mnie z skarpy i jak spadlem to sie obudzilem :/  

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #257 dnia: Kwietnia 12, 2005, 07:45:26 am »
Ja nie mam na kompie gta grzybusiu.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #258 dnia: Maja 17, 2005, 11:11:52 pm »
mialem ostatnio dziwny sen (heh juz sam fakt ze mialem sen i go pamietam jest zdeka dziwny :P) ktory mi sie wczoraj przypomnial jak fight club ogladalem... szlem gdzies, niewazne gdzie, w kazdym razie bylem na otwartej przestrzeni... slonce bylo gdzies w gorze jeszcze, a nagle z diabelna predkoscia zjechalo troche na dol i sie powiekszylo kilkadziesiat razy O_o w tym samym czasie zaczelo czerwieniec i w koncu wygladalo tak jakby bylo cale pokryte lawa zastygnieta... po chwili zaczelo pekac i to byla ostatnia scena jaka pamietam... nie widzialem juz zadnego wybuchu, ani zeby sie slonce rozpadlo tylko popekane czarno-czerwone slonce... to bylo cos jak supernowa tylko tak przyspieszona, ze cala akcja trwala kilka sekund... w kazdym razie wyjebiscie to wygladalo... ten sen byl tak realistyczny ze dzis jak pare razy spogladalem za okno to niemal widzialem takie slonce... chcialbym cos takiego zobaczyc.... chcialbym zeby cos takiego wydarzylo sie  np dzien przed moja smiercia zebym byl juz stary i sprochnialy i zeby takie cos bylo... qrde caly czas mam ten obraz przed oczami O_o genialne to jest... nie chcialbym zginac smiercia naturalna czy w jakims wypadku tylko wlasnie tak... szkoda ze to nastapi za jakies 5 miliardow lat :-/
heh piszac tego posta przypomnialo mi sie ze kiedys dawne temu mialem tez taki sen... tyle ze on byl duzo dluzszy a nie taki kilkusekundowy... w kazdym razie byl tak ostro pokrecony ze ja az sie boje co to tam w mojej psychice siedzi...
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #259 dnia: Maja 20, 2005, 11:39:11 am »
Ja to miałam ostatnio porombany sen. Śniło mi się że łaził za mną jeden tki gościu i mnie baaardzo denerwował i ja mu wziełam i wbiłam p onożu w oko, i gdy to nie przyniosło efektów zatłukłam go, ot co. Kto mi powie co to znaczy? :huh:  

MATURA TO BEZEDURA^^'