Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 100146 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #260 dnia: Maja 20, 2005, 10:20:39 pm »
Heh a mi się dziś śniło,że miałam dziurę w lewej ręce,koło łokcia na wylot i przez to wcale nie czułam ręki,nie mogłam nawet palcami ruszać.Ponadto jakaś debilka przecieła mi z wieszchu dłoń i się krew zaczeła lać...

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #261 dnia: Maja 24, 2005, 04:49:04 pm »
Patrze, że nie tylko ja mam we snach jakieś dziwne schizy...  :)
Niedawno przyśnił mi się anioł, taki śliczny i w ogóle jak to anioły, z tym że był to anioł sprawiedliwości i zabijał wszystkich którzy grzeszyli. A że nikt nie jes bez grzechu... Nie pamiętam jak to się skończyło.

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #262 dnia: Maja 24, 2005, 06:46:09 pm »
dziś w nocy jadłam pająki i umiałam latać...i jakiś kretyn chciał mnie zestrzelić

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #263 dnia: Maja 27, 2005, 11:36:51 pm »
Dziś śniło mi się,że gram w jakiś dziwny sposób na gitarze...jakoś dziwnie ją trzymałam...ale niestety nie pamiętam,ani co grałam...ani co było dalej.. -_-

k@s

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #264 dnia: Maja 28, 2005, 09:01:29 pm »
ej dark butz troche dziwny sen ale  przynajmniej jest tam RPG :P

mój sen był o szkole więc głupi. Goniła mnie nnauczycielka od majcy i krzyczałem czemu nie posprzatamem klasy a ja jej odpowiedziałem żeby spierdalała na drzewo biggrin.gif. I poludsku pogazałem jej fakiu. No to ona chyciła kij który miała pod renką i goniła mnie. Wiem że to beznadziejny sen ale jak go sobie wyobraże to mi sie śmiać siębiggrin.gif

edytuj swoje posty zamiast pisac 2 podrząd
staraj sie nieprzeklinac
ostatnie ostrzezenie przed prawdziwym warnem, zeby niebylo ze doje**je nowych userow :F
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2005, 09:06:40 pm wysłana przez Morchol »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #265 dnia: Maja 28, 2005, 11:41:08 pm »
Cytuj
ej dark butz troche dziwny sen ale  przynajmniej jest tam RPG :P
Sorry za mały offtop, ale for Christ's sake ! Ja tego posta napisałem w grudniu zeszłego roku ! Jeez...ile się musiałem naszukać, żeby się dowiedzieć o co chodzi...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #266 dnia: Maja 30, 2005, 04:01:00 pm »
damn....dzisiaj prawi8e całą noc sprzedawałamprochy....a potem ktoś [jakiś wredny skurczybyk] chciał mnie zjeść.....a podobno sny wyrażają nasze ukryte pragnienia <_<

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #267 dnia: Maja 31, 2005, 03:47:13 pm »
Dzis (dla odmiany) śniła mi się mała dziewczynka która chodziła po burdelu w którym to z kolei było pełno rozczłonkowanych zwłok dziwek.  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwca 02, 2005, 06:44:51 pm »
wczoraj miałam niezły sen....najpierw ktoś chciał mnie zadźkadź w jakiś lochach...już nie pamiętam za co,ale pewnie sobie zasłużyłam....potem miałam uciec przez kanał,ale jak wskoczyłam do wody,to obudziłam się w szpitalu psychiatrycznym jako facet....psychopatyczny morderca ze straszną zboczoną gębą...akurat podszedł do mnie lekarz,żeby mnie zbadać.Poszliśmy do jego pokoju,a ja otworzyłam mu czaszkę i wyjełam mózg.Na jego miejsce wstawiłam swój i uciekłem w jego ciele....oczywiście do biura do taty....przy okazji brutalnie zarżnełam pare osób [chodzi o zamordowanie,żeby nie było wątpliwości]...i się obudziłam u siebie...

tu prezentuje otwarcie czachy....bo tak dziwnie to zrobiłem:

widok z profilu


widok z góry

czerwone linie oznaczają cięcia

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwca 02, 2005, 11:15:48 pm »
hardkor...tez che takie sny

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwca 03, 2005, 12:33:54 am »
obejżyj se krwawy horror to bedzisz miał

ten sen przypomina mi pewien komix co sie Lobo zwał:
o mordercy który wtrafił na równego sobie przeciwnika który go zabił (rozerwał go na pół)... wtrafił w zaświaty gdzie go reinkarnowali w dziecko, niestety jako dziecko tez mordował :F , wezwali go spowrotem w zaświaty i zmienili go w kobiete ale cos im nie wyszło i miał wielką umięśnioną rekę i nadal mordował... wreście zmienili go w małego króliczka... ale i tak robił rzeźnie :devil: gdy został zabity i wrtafił przed rade zaświatów powybijał tam wszystkich zanim uznali go nieśmiertelnym i przywrócili mu stare ciało :P prepołowiony przebudził sie ku zdziwieniu przeciwnika i go zabił, nastepnie wział pod pache swoje nogi i podskakując na rękach odszedł XD
(nie ma to jak opis w jednym zdaniu :F)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwca 03, 2005, 10:24:36 am »
A ja to mam wogóle ostatnio jakieś dziwaczne sny...
Przedwczoraj śniłam,że stoje w swojej łazience,przed lustrem.Nagle zaczełam(znów)pluć zębami.Potem otworzyłam usta i wyrwałam sobie pozostałe zęby które wisiały mi na dziąsłam...gdy tylko to zrobiłam zaczeła mi lecieć krew dosłownie strumieniem...ale miała bardziej barwę czarną,niż czerwoną.Czułam jej ochydny smak...a gdy się obudziłam bolała mnie cała szczęka.
Wczoraj miałam zupełnie inny sen...w jakimś pokoju,który widziałam pierwszy raz na oczy chodziły dwa pająki mniejwięcej długości 10cm.Pierwszy miał cztery odnurza,dwa orzednie tak jakby bliżej głowy.Drugi zaś sześć i wyglądem przypominał mi bardziej skorpiona nniż pająka.Oba były koloru granatowofioletowego.Były to pająki mojej koleżanki.Próbowała je odgonić od siebie.W końcu jednak dolazły do siebie i ten pierwszy rozdarł na pół drugiemu odwłok.Koleżanka znów je odgoniała a ja widziałam jak ten drugi(z rozwalonym odwłokiem)zbliża się do mnie...
Dziś natomiast małam totalnie porąbany sen...
Leżałam w łużku i chciałam wstać,nie mogłam.Próbowałam powiedzieć coś do mojej siostry,która leżała obok,ale też nie mogłam...zaczełam jakoś dziwnie skrzypieć.Podszedł mój tata i zaczoł coś gadać o mikrobajtach...że niby ja nim jestem i podłączył mi w kolano wtyczkę...Obok stały jakieś głośniki i tata zaczoł coś przy nich grzebać.W końcu zaczełam mówić...ale niestety nie pamiętam co...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwca 03, 2005, 04:05:09 pm »
mi się śniło,że tant kazał min przeczytać sesje Warhammera...patrze-kilka topiców...ok!Tomogę przeczytać.Naciskam jeden-wyskakuje pare podtopiców po jakieś 300 stron...damn Tant

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwca 03, 2005, 04:19:52 pm »
Hahahaha... śniłem ci się <blush> ... ale fajnie...

A mi się dzisiaj śniło, że wykradałem z fabryki Sony'ego, konsolę PS3 i byłem przebrany za jednego z pracowników... dziwne było to, że gdy wracałem z łupem, to fabryka zmieniła się w supermarket, a konsola w deskorolkę... i po drodze spotkałem jeszcze moją byłą panią od Chemii... dziwny sen..

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwca 15, 2005, 11:14:05 am »
lol.........a mi sie dzis snilo.....ze gdzies wyjechalem i jak wrocilem, to Wy cos tu sepleniliscie ze Mol zostal zamordowany i potem gadali o tym w telewizji.......damn....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwca 15, 2005, 05:52:44 pm »
znowu mi się tant śnił....tym razem byłam w jego pokoju i oglądałam jego ogromną kolekcję lalek Barbie...wszystie brunetki i nawet poubierane ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwca 15, 2005, 06:05:26 pm »
Hahahahahahahahahahahaha (...) hahahahaha.... moje marzenie spełnia się w twoich snach.. zawsze chciałem mieć kolekcję lalek Barbie, ale nigdy mi rodzice nie kupili... ale gdybym ja miał takie lalki, to nie byłyby ubrane.. nie byłyby też w jednym kawałku... przypuszczam też, że robiłbym z nimi różne ciekawe rzeczy, w które mają wspólnego z "pinezkami", "zapalniczką" i "stężonym kwasem siarkowym (VI)"....

Ale to i tak miło, że się tobie śnię.... ty mi pewnie też, ale że żadko pamiętam swoje sny, to nie mogę tego udowodnić...  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwca 15, 2005, 06:13:08 pm »
Widzisz.Ty zawsze chciałeś mieć lalki i ci nie kupowano.Ja ich nie chciałam,bo wolałam autka [moja ulubiona zabawka z dzieciństwa-Peugot zmieniający kolor pod wpływem zimna] i zawsze dostawałam  <_<

Poza tym jeszcze jakieś lochy i gwałty [chyba nie na mnie] mi się śniły,ale prawie nic nie pamiętam.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #278 dnia: Lipca 01, 2005, 12:12:50 pm »
a ja niedawno mialem koszmar. snilo mi się, że wchodzę na forum, a tu wszyscy moderatorzy i redaktorzy mnie bluzgają za mój post ze statsami Drizzta itd. w temacie Newerwinter Nights. Nie zostawiliście na mnie suchej nitki. Bluzgaliście, krytykowaliście i obrażaliście ile się dalo.... chlopaki, dziewczyny, w czym ja wam podpadlem, no w czym sie pytam ???? ;)
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #279 dnia: Lipca 06, 2005, 08:28:20 pm »
Właśnie przypomniałam sobie mój dzisiejszy sen przez który obudziłam się o 6 rano... jechałam z tantem pociągiem i jacyś kolesie wleźli do przeciału...i zgwałcili tanta...damn-dlaczego obudziłam się w najciekawszym momencie!