Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508837 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2100 dnia: Stycznia 09, 2005, 05:47:52 pm »
Gipson - g*wno widze więc niepowiem co o nim sądze :P
Grzybek - no ba a kto nie lubi :P a na avku to Damien son of Satan rozumiem? :>
Shirley - ee zjapońcowało was do reszty pajacyki, mi sie baardzo podoba :)

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2101 dnia: Stycznia 09, 2005, 06:14:46 pm »
hehe ja tez uwielbiam South Park dlatego dalem na avka Damien son of Satan  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2102 dnia: Stycznia 09, 2005, 06:44:18 pm »
heh ja sobie mysle co tak grzybek wyjezdza z pytaniem czy ktos lubi sp a ja caly czas czache widzialem :F avek calkiem calkiem ale mi sie nie podobaja te wszystkie grafiki z sp w 3d... wole oryginalne rysowane postacie :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2103 dnia: Stycznia 09, 2005, 06:59:48 pm »
Gipson, ten twój avek w takim pomniejszeniu wygląda dość lipnie... zwłaszcza, ze zupełnie nie widać co na nim jest -_-..... Wogule to chyba zdżapońciłem się do reszty bo avek Shirley nie zabardzo mi się podoba... A grzybek jak grzybek.. .avatar średnio na jeża
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #2104 dnia: Stycznia 09, 2005, 07:38:05 pm »
dawno sie nie wypowiadałam :) no a przecież wiem, jak sie liczy dla Was moja opinia XD
shirley- mi się podoba
W_W- tak sobie, wczesniej miales chyba cos w podobie, tamto bylo lepsze
grzybek- duzo lepszy od marchewy, nawet fajny ;)
gipsi- eee... hmm.. nie podoba mi się
zell-moze byc
YUz- zajebisty av  :grin:

napewno kogos pominelam, ale to najwyzej pozniej zkomentuje  :grin:  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2105 dnia: Stycznia 10, 2005, 12:20:19 pm »
Grzybek - nie w moim guście
Gipsi -  taki sobie
Shirley - super  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2106 dnia: Stycznia 10, 2005, 04:50:12 pm »
:spoko: Biały Mag rządzi :spoko:  

Offline Mastif

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #2107 dnia: Stycznia 10, 2005, 05:23:50 pm »
YUzuriha - sweeet  :grin:
Gipsi - calkiem fajny ;)
White_wizard - na poziomie  :spoko:  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Uchiha Shin

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2108 dnia: Lutego 03, 2005, 11:01:17 am »
Gipsi-..nie wiem czemu ale kojaży mi się z Hell Singiem
Shirley-podoba mi się^^

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2109 dnia: Lutego 03, 2005, 11:43:34 am »
hmm... prawie nic mi sie nie wyswietla ale widze afka Yuz i mi sie podoba :P



Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2110 dnia: Lutego 03, 2005, 06:17:42 pm »
yuz na twoim avku to nie czasem ten gosc co to go red xiii mial? z chaos legion czy cus... w kazdym razie avek mi sie nie podoba bo ta laska na pierwszym planie jakas taka nijaka jak dla mnie...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2111 dnia: Lutego 03, 2005, 06:39:22 pm »
Tak to jest z Chaos Legion...ale coś mi ten avek nie wyszedł...miałam za duży obrazek i jak go zmniejszyłam to siem rozmazał...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2112 dnia: Lutego 03, 2005, 09:15:13 pm »
o kurcze pieczone, motyla noga! z jakiego fajnego yaoi wziales swoje male dziela sztuki gipsonie? :P :P :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2113 dnia: Lutego 03, 2005, 10:09:19 pm »
Cytuj
o kurcze pieczone, motyla noga! z jakiego fajnego yaoi wziales swoje male dziela sztuki gipsonie? :P :P :P
hehehe
no w sumie to yaoi raczej nie jest. a ci kolesie co są w sigu to nie do końca tak jak myślisz.. oni się nie kochają :)  oni się nie nawidzą ( a przynajmniej tak myślą ) i się napierdala*ą w każdym odcinku, ten łobuz w pomarańczowym to świetnap ostać i jedna zmoich ulubionych w anime, a anime to nie yaoi tylko mój ulubiony gatunek w mandze i anime czyli... komedia romantyczna...


nie widze avka Yuz ;(  a szkoda bo chciałbym zobaczyć tego ava skoro to jest z Chaos Legion, wydaje mi się nawet że wiem co na nim jest po opisie Zella ale che się upewnić;]

mógłby ktoś tu wkleić img od Yuzurishowego avka? może wtedy by mi działał :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2114 dnia: Lutego 03, 2005, 10:19:15 pm »
Gipsi - nia podoba mi się... koleś ma jakiś taki rozstaw oczu niebardzo... przypuszczam, że akurat nieładnie wyszedł, albo siekomuś pióro omsknęło

Yuz- też mi się nie podoba... jakaś taka rezolucja do bani

Grzybek - zaskoczę cię, ale również mi się nie podoba... SP jest dobry, ale mi się przejadł

W_W - w przeciwieństwie do innych, ten też mi się nie podoba.. jakiś taki nijaki.... nie wiem czemu właściwie

Shirley - żeby nie było, że wszystkim piszę, że mi sie nie podoba, to tutaj dam, że twój mi się nie podoba bardzo. Jakiś taki... hmm... dziwny...

Marvell - fuck... ten też mi sie nie podoba... ostatnio niewiele rzeczy mi sie podoba...
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2005, 10:20:59 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2115 dnia: Lutego 03, 2005, 10:35:29 pm »
Cytuj
Gipsi - nia podoba mi się... koleś ma jakiś taki rozstaw oczu niebardzo... przypuszczam, że akurat nieładnie wyszedł, albo siekomuś pióro omsknęło
heh ja tam mam krzywe oko więc mi się wydaje że żadnego krzywego rozstawu nie ma :)  poprostu ci się nie podoba a oczy sa chyba normalne :)  ale moge sie mylić


Cytuj
ostatnio niewiele rzeczy mi sie podoba...
ostatnio mam tak samo... jeśli chodzi o avki to żadko kiedy mi sięjakiś spodoba... nawet swój szukałem tyle że łohohoho... na dysku mam z 30 avów tego kolesia, i ten jeden jakoś mi się spodobał... ale ogólnie to avy mi się ostatnio wogóle ie podobają

Grzybek -south park jest bardzo fajny, ale avki z ich postaciami jakoś mi nie podpasowywują.. nie podoba mi się


Marvell - widziałem dosłownie 1/3 tego avka bo wiecej mi się nie wyświetla (czyżby był na interii?) i raczej mi się niespodoba bo takie avki mi się niepodobają, do tej pory tylko GP miał takiego samo narysowanego śmiesznego avka który był fajny (żółty robocik i auto, były seryjnie wporzo
 :) )

Yuz- włączyłem IExplorera i tam jednak ujrzałem tego ava, no i tak myślalem że to ten akt będzie... no cóż... podoba mi się... naprawde mi się podoba, ta kobieta tam jest piękna, uwielbiam takie fryzury... a tak pozatym to właśnie to co ty masz na avie ja mam w pokoju na ścianie jako plakat, tylko kamera jest dalej i widać całe ciała bohaterów, więc musiał mi się spodobać av bo jestem holernie przyzwyczajony do niego^^

Shirley-jak już kiedyś mówiłem... nie podboa mi się -_-' mastif ma nawet lepszego, ogólnie pewnie av nie jest zły, ale totalnie nie moje klimaty, ja wole u cibie wesołe avki :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2005, 10:36:00 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #2116 dnia: Lutego 04, 2005, 12:30:05 am »
Mi też sie nie podoba XD tak ssse go wsssstawiłem :F

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2117 dnia: Lutego 04, 2005, 11:28:54 am »
Gipsi - podoba mi się
YUzuriha - też bardzo ładny
Marvell -  nie w moim guście łagodnie rzecz ujmując :)  

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #2118 dnia: Lutego 04, 2005, 01:11:05 pm »
juz zminiłem :P zaraz na ssstos by mnie rzucili :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2119 dnia: Lutego 04, 2005, 01:53:59 pm »
gipson - lipa
marv - sredni ten smok... to ucho (czy jakkolwiek sie to nazywa u smokow) to ma takie nie za bardzo kolory... tlo szczerze mowiac tez mi sie nie podoba wolalbym na tym avku wyraznie widziec te gory czy cokolwiek to jest...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"