Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508830 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2120 dnia: Lutego 04, 2005, 04:32:22 pm »
Mnie się podoba avek Marva^^

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #2121 dnia: Lutego 04, 2005, 11:20:53 pm »
Cytuj
sredni ten smok... to ucho (czy jakkolwiek sie to nazywa u smokow) to ma takie nie za bardzo kolory... tlo szczerze mowiac tez mi sie nie podoba wolalbym na tym avku wyraznie widziec te gory czy cokolwiek to jest...
Ssstrasznie wybredny jesssteś ossstatnio :F gór nie widac bo sie nie zmieściły a jego płetwa uszna jessst kolorowa bo to sssmok egzotyczny :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2122 dnia: Lutego 05, 2005, 11:34:29 am »
Kakashi - bardzo fajny avatar

Marvell -Smok jak smok... były lepsze, ale były też i gorsze...

Mojego komentować nie musiscie bo sam wiem jaki jest :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2123 dnia: Lutego 05, 2005, 11:48:49 am »
A ja skomętuję Gipsi^^ leprzy niż poprzedni zdecydowanie

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2124 dnia: Lutego 05, 2005, 11:50:02 am »
Teraz jest uroczy, Marvell. Aż miło popatrzeć.
Kakashi - też śliczny
Gipsi - może być. Szybko zmieniłeś jak widzę.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 03:15:31 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2125 dnia: Lutego 05, 2005, 01:03:09 pm »
YUz - avek w polaczeniu z sigiem w stu procentach kojarzy mi sie z Choujim, tylko nieweim czy taki byl zamiar :P

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2126 dnia: Lutego 05, 2005, 01:12:34 pm »
Marv, Yuz, Gipsi, Kakaś- hmm... chyba juz wiecie co napisze nie? :F no ale jak nie wiecie to napisze..... sią fajniowskie :F



Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2127 dnia: Lutego 05, 2005, 01:51:07 pm »
Gipsi - dużo lepiej

Kakashi - o wiele wiele lepiej

Yuz - również ładniejszy

Marv - też poprawa, ale mnie nie zachwycił specjalnie szczerze mówiac

To ja też sobie zmienię avka, z okazji reaktywacji SZ. Kolejny Kuja ze świetnej animacji na końcu pierwszej płytki FFIX, kiedy to lekceważąco patrzy na Zidane'a i kumpli, stojąc w ruinach miast Burmecia... lubię ten filmik, bo tam wyszedł najlepiej... w Iifa Tree ma makijaż, a tu jeszcze nie i lepiej wygląda...

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2128 dnia: Lutego 05, 2005, 01:57:16 pm »
ten łobecny Tant duzo bardziej mi sie podoba od poprzedniego
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 01:57:48 pm wysłana przez heti »



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2129 dnia: Lutego 05, 2005, 03:15:56 pm »
Cytuj
Gipsi - może być. Szybko zmieniłeś jak widzę.
tak... bo sobie wymyslilem taka szprytke z moimi avatarami, dlatego nie musicie komentowac moich avkow bo mozliwe ze bede je zmienial bardzo czetso... poprzednip odobal mi sie bardziej, zreszta to chyban ie powinno byc trudne rozszyfrowac, czym sie kieruje dobierając moje avki od teraz

Tant:
Taki sobie, lepszy niż poprzedni ale mimo to taki sobie... pewnie kwestia przyzwyczajenia... daj sobie tego, bo mi się strasznie podoba ale ja go nie użyje raczej już...

chociaz tobie ewnie sie nie bedzie podobal, ale dla mnie super  :D

Yuz-lubie takie avatarki zazwyczaj, bo są oryginalne, ale ostatnio właśnie jakoś tak naciągneło że avatary identyfikujące z jakąś postacią są bardzo ciekawe (np.Tant-Kuja, Kakaś-Kakashi), ale nie zmienia to faktu że jednak ciekawy ten av, nawet fajny


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2130 dnia: Lutego 05, 2005, 03:45:56 pm »
yy.... albo ja jestem jakis dziwny albo moja przegladarka... nie widze nawet po wyczyszczeniu kukisow avka gipseya O_o bo cos tu mowicie ze zmienil... jaki teraz ma?

yuz - takie rzeczy na avki mi sie nie podobaja za bardzo

tant - nie wiem czy ja sie az tak bardzo zjaponczylem czy mnie gipson zarazil pociagiem do malych dzieci ale ten od gipseya mi sie bardziej podoba :F a poza tym bardziej pasuje do twojego wizerunku dziecka z ukrainskiego caritasu ktory tylko chodzi pluje na nagrobki i spiewa rozne death metalowe piosenki np. "ballada o mydle"
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 03:46:26 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2131 dnia: Lutego 05, 2005, 06:27:36 pm »
BUHAHAHAHAHAHA... prawie się ze śmiechu polałem, jak zobaczyłem, co Dark M walnął w Avatar... od razu mi się humor poprawił...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2132 dnia: Lutego 06, 2005, 01:29:47 am »
heh mnie jakoś chyba po raz pierwszy avek Bambiego nie rozmieszył... taki normalny koleś... chociaż jedno co jest fajne to nadal bambi utożsamia się z tym samym kolesiem, bo znowu ma Maria na avku...

Cytuj
yy.... albo ja jestem jakis dziwny albo moja przegladarka... nie widze nawet po wyczyszczeniu kukisow avka gipseya blink.gif bo cos tu mowicie ze zmienil... jaki teraz ma?
to dlatego że już zdążyłem zmienić.. pisałem o tym w odpowiedzi na post Tamay'i:
Cytuj
tak... bo sobie wymyslilem taka szprytke z moimi avatarami, dlatego nie musicie komentowac moich avkow bo mozliwe ze bede je zmienial bardzo czetso... poprzednip odobal mi sie bardziej, zreszta to chyban ie powinno byc trudne rozszyfrowac, czym sie kieruje dobierając moje avki od teraz
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2005, 01:35:26 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2133 dnia: Lutego 06, 2005, 09:12:04 pm »
Tant-bardzo mi się twuj obecny podoba,chyba najleprzy filmik jaki widziałam z Kują
Gipsi-też mi się podoba^^

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2134 dnia: Lutego 06, 2005, 10:43:14 pm »
hmm wiesz co Gipson? ten jakos lepsiejszy niz ten poprzedni :F



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2135 dnia: Lutego 06, 2005, 11:58:27 pm »
że też sie wam chce komentować moje avy.. ja w przeciągu 3 dni miałem 3 avy... kiedyś to ja w pół roku miałem 3 avy...

a dzisiaj widzialem post solidusa w topicu black mages i musze powiedziec ze ten jego avatar jest zajebisty maxymalnie, ten kolo z FMA ma swietnie oczy tam zrobione.. mowilem juz to ale jest naprawde super :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2136 dnia: Lutego 08, 2005, 11:47:17 pm »
hmmm...... jakby się nad tym dłużej zastanowić to trodszkę mnie tu nie było... no ale na szczęście avki się nie pozmieniały zbyt bardzo.... Jednakże nie powstrzymam się od udzielenia kilku komentarzy. Otóż avek tamnta jest dla mnie dość .... kiczowaty. Wygląd kuji nigdy mi sie zbytnio nie podobał, ale na tym avku wygląda strasznie mizernie. Avek Gipsona też jest trochę przegięty. Po[rzedni wyglądał dużo lepiej...... Może to jakieś moje zboiczenie, ale postacie w stylu japońskim pokazywane od przodu zawsze wyglądają tak strasznie nienaturalnie. Natomiast avek Yuz podoba mi sie niezmiernie, z powodu swej orginalności..... W sumie miłos ie na niego patrzy..... No i przywodzi miłe wspomnienia ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2137 dnia: Lutego 09, 2005, 12:32:00 am »
hum hum hum... w_w zmienił ava... hmm co by o nim powiedziec jak na mój gust a wiecie ze mój gust jest geruzyjnie jawrzeniowa góralsko spaczowany to ten av mi sie zbytnio podoba fajnie mi sie na niego patrzy i wogole :F
ava Gipsona nie komentuje bo i tak kto by mnie tam słuhal a i tak zara zmieni na innego :F



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2138 dnia: Lutego 09, 2005, 06:09:39 am »
Cytuj
hum hum hum... w_w zmienił ava... hmm co by o nim powiedziec jak na mój gust a wiecie ze mój gust jest geruzyjnie jawrzeniowa góralsko spaczowany to ten av mi sie zbytnio podoba fajnie mi sie na niego patrzy i wogole :F
ava Gipsona nie komentuje bo i tak kto by mnie tam słuhal a i tak zara zmieni na innego :F
jakbyś powiedział ze "fajny" to ja bym cie słuchał Hetison.. w innym wypadku to maz racje nikt by cię nie słuchał :P
a co do tego co pisałeś o Whajcie to on zmienił? Ma coś innego niż ten typ z KH z zawiazanyi oczyma? czy ty mówisz właśnie o tym...

aha a co do mojej zmiany avków, to taki jestem bystry i dałnowaty że sobie postanowiłem że będę zmieniłą avki w zależności od mojego humoru... tak jakoś chce być fajny i mi się chce wchodzić w ten profil i zmieniać, ofkoz z zakresu tego samego kolesia twarzy tak żeby jakoś mocno to nie raziło po ocach... chociaż kogo ten bishonen nie razi po oczach?  ;)

EDIT:::
Widze ava Whajta i jest bardzo fajny, podoba mi się
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2005, 06:11:03 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2139 dnia: Lutego 09, 2005, 09:53:18 am »
W_W-baaardzo mi się podoba czyżby jakiś fanart?