Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508835 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #2080 dnia: Stycznia 07, 2005, 10:20:55 pm »
A ja swojego ava niewidze... nadal widze kakaszanka ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2081 dnia: Stycznia 07, 2005, 11:15:12 pm »
deruku emu - eee... denny (ale i tak wciaz jestes moim idolem i lubie wachac twoje skarpetki :V)
Cytuj
jakbym chciał zaszponcić np. przed Zellem to bym zapodał sobie kogoś z SOAD albo jakąś 78 letnią kobiete...
78?! co ty myslisz ze ja na dzieci lece?!
grzybek - niepodoba mi sie.... czyzbym tez sie stawal dzapancem? :-/ w kazdym razie tanta porownanie stylu little i stylu tego avka to jak porownanie ferrari i fiata 126p....
Cytuj
MIło że chociaż jedej osobie mój av sie niepodoba.
dwom :F
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2082 dnia: Stycznia 08, 2005, 08:21:39 am »
Ehc...i już wszyscy awki zmieniają....

W_W-bardzo mi się ten moment z trailera podobał i awek też niezły^^
RED-też mi się podoba
GMP-hm...w sumie nie przepadam aż tak za tymi klimatami,ale ten obrazek na twoim awku nieźle wygląda
Dark M-ja widzę dziołchę z Devli my cry...ale powiem szczerze,że nie za bardzo ją lubię :/
Grzybek-nie podoba mi się za bardzo

Jeśli o kimś zapomniałam to przepraszam....

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2083 dnia: Stycznia 08, 2005, 10:01:10 am »
Dobra mnie to wali ze wiekszosci sie nie podoba ale mi sie tez za bardzo nie podoba to szukalem innego i ta marchewa mi sie podoba :)  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2084 dnia: Stycznia 08, 2005, 11:38:21 am »
Cytuj
strona na której jesteśmy to SquareZone, więc avki również powinny być mniej-więcej square....
To odkąd Enix jest częścią Square'u spałniam normę avatarową  :P

Grzybek - nie jest zły, ale przeciętny jak na mój gust
Dark M - taki sobie

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2085 dnia: Stycznia 08, 2005, 12:23:19 pm »
hehehe bambi twój avek jest ofkoz maxymalnie syfiasty ale za to zajebiście śmieszny :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #2086 dnia: Stycznia 08, 2005, 02:23:35 pm »
TO jest fanart..  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2087 dnia: Stycznia 08, 2005, 02:30:40 pm »
CieMny - :lol:
7C7 - bardzo ciekawy, ladny
Grzybek - <buerk>

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2088 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:58:38 pm »

White wizard - ładny, ładny... tylko kiedy zobaczę tego pana w akcji?...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2005, 03:59:49 pm wysłana przez Goha »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2089 dnia: Stycznia 08, 2005, 10:29:56 pm »
Magu jakoś bardziej podobało mi się te "pół" twarzy...lepiej wyglądało...ten albo mi się zdaje albo jest trochę rozmazany...

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2090 dnia: Stycznia 09, 2005, 09:12:19 am »
Hahahaha jestem trupem  :D  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2091 dnia: Stycznia 09, 2005, 10:11:36 am »
W_W - całkiem ładny
Dark M, Grzybek - nie w moim guście

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2092 dnia: Stycznia 09, 2005, 10:48:51 am »
Nowy avek Shirley bardzo mi się podoba...już gdzieś wcześniej widziałam ten obrazek..ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2093 dnia: Stycznia 09, 2005, 02:12:00 pm »
grzybek - jakos mi nie podchodzi ta czaszka...
w_w - sadze to co yuz czyli ze wczesniej lepszy byl riku
gipsi - eeee... WTF?!?!  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2094 dnia: Stycznia 09, 2005, 02:47:50 pm »
Wizard:
A mi się w przeciwieństwie do innych ten avek bardziej podoba :)  jest super :)  mógłby być jeszcze w lepszej jakości ale i tak jest super... no ale iwadomo ja lubie bishonenów :P

Shirley - nie podoba mi się... zdecydowanie nie mój klimat...

Zell:
Cytuj
gipsi - eeee... WTF?!?!
hmmm? łoso chosi?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2095 dnia: Stycznia 09, 2005, 02:50:31 pm »
o to chosi ze w przeciwienstwie do siga ten avat z gangrejva ci totalnie nie wyszedl i jest lipny...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2096 dnia: Stycznia 09, 2005, 03:20:04 pm »
WTF-what da faq... :/ eee sory jestem dałnem i zapomniałem co to znaczy :shu:  heheh zawiesiłem się :P

a avatar może na małym obrazku nie wychodzi ale się mi podoba :P zobacz se mój profil na głównej straonie, tam wygląda lepiej :), ale kij mu w plecy anime jest wyjeb@ne maxymalnie więc cokolwiek bym tam miał to by mi sie pdoobało a innym już nie bardzo ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2097 dnia: Stycznia 09, 2005, 03:28:22 pm »
Kto lubi South Park?? =]  

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #2098 dnia: Stycznia 09, 2005, 03:35:47 pm »
Gipsi - okropny
Dark M - jak zwykle fajny
Yuz - też spoko
 
Don't worry be happy :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2099 dnia: Stycznia 09, 2005, 05:37:11 pm »
gipson - rzeczywiscie normalnie wyglada lepiej ale i tak mi sie srednio podoba :F
grzybek - ja nie lubie.... ja kocham :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"