Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508829 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2140 dnia: Lutego 09, 2005, 11:41:28 am »
Dawno niekomentowałam więc:

Tant - całkiem fajny
Yuzuriha - jak na mój gust taki sobie
White_wizard -  bardzo mi sie podoba
ARd - też mi się podoba

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2141 dnia: Lutego 10, 2005, 05:43:21 pm »
Gipsiu jaki ty masz ładny avater :) Zakochałem się :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2142 dnia: Lutego 11, 2005, 08:35:28 pm »
yyy czemu ja jeszcze nie widzialem avka w_w? O_o damn... duzo stracilem... avek zajebisty.

a ja tymczasem wracam do klimatow legacy of kain... faqq przydaloby sie teraz czarne tlo forum to by ta kompozycja siga z avkiem jakos lepiej wygladala :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2143 dnia: Lutego 11, 2005, 09:29:15 pm »
Żellu - maksymalnie zajebiszcze :D sig tysiac razy lepszy niz tamte DałnySpodKiosku :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2144 dnia: Lutego 11, 2005, 10:12:25 pm »
Ble jah... iiiiiiiyakkk..... Samookaleczyłeś się tym avkiem Zell...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2145 dnia: Lutego 11, 2005, 10:29:24 pm »
Cytuj
Ble jah... iiiiiiiyakkk..... Samookaleczyłeś się tym avkiem Zell...
eee no wiesz... jedni lubia malujacych sie i noszacych koronkowe zielone stringi bishonenow a inni mroczne wampirze klimaty :F ehhh kiedy ty w koncu zmadrzejesz i zamiast grac w jakies pilki nozne od square czy ich inne niekonwencjonalne badziewia wezmiesz sie za legacy of kain :F
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2005, 10:30:09 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2146 dnia: Lutego 11, 2005, 11:30:03 pm »
O ja cie kręcę..... Zell, sam nie wiem co myśleć o twoim nowym avku.. .z jednej strony jest dobry a z drugiej strony niezabardzo... ale jadnak chyba mis ie podoba ;) No i do tego genialna sygnatura..... I guess, that Zell is back to his vampire self :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2147 dnia: Lutego 12, 2005, 10:29:23 am »
Na temat avka Zella mam dokładnie takie same mieszane uczucia jak przedmówca. Nie poraził mnie swoją wyjątkowością, ani też nie mogę powiedzieć, że jest okrony.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2148 dnia: Lutego 12, 2005, 04:46:01 pm »
Niepodoba mi się ten zellowy avek wogóle... powiedzcie mi co jest w nim Legacy of Kainowego? :>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2149 dnia: Lutego 12, 2005, 10:22:45 pm »
nie gralo sie to sie nie wie :F jest to jedno z malowidel w defiance ukazujace przekazanie dark giftu ludziom przez antycznych (dokladniej - janosa audrona). pierwszym czlowiekiem ktory go otrzymal (ten na pierwszym planie w czerwonej koszulce) jest vorador... i przy okazji o sigu... sig nie jest z lok, zreszta to wogole nie mam pojecia skad to jest... znalazlem na jakims innym forum... w kazdym razie dalem go ze wzgledu na ava, bo przy moim toku myslenia pokazuje on jak to niewdzieczni ludzie ktorzy juz dostali moc wybijaja antycznych (nawet ten aniol troche podobny do janosa tylko mu skrzydla przefarbowac :F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2150 dnia: Lutego 13, 2005, 01:19:40 pm »
no panie Grzybku... chyba po raz pierwszy to powiem w stosunku do pana osoby,ale... ale... ale... hmm jak by to powiedzieć... masz bardzo fajnego avatara :)


EDIT:::::::
a co do LoK to ja grałem tylko w Soul Reaver dlatego pewnie nie wiedziałem -__-'
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2005, 01:21:16 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2151 dnia: Lutego 13, 2005, 05:58:06 pm »
No to dobrze ze Ci sie podoba Gipsi

Żell-Zajefajny avek :P
Gipsi- tez spoko
W_w- podoba mi sie
7cloud7-nie podchodzi mi ten avek
Hetison-Zajefajny chocobo

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2152 dnia: Lutego 14, 2005, 10:57:11 am »
Hm...jakoś nie podoba mi się avek Zella....nie wiem czemu ale jakoś nie kojaży mi się z LoK
Grzybka avek już bardziej mi się podoba^^

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2153 dnia: Lutego 14, 2005, 11:08:59 am »
Powiem krótko.
Grzybek, YUzuriha - bardzo ładne. To chyba wszystkie nowe jeszcze nie skomentowane :P  

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2154 dnia: Lutego 14, 2005, 02:01:48 pm »
ciesze sie ze podoba wam sie moj avek jeszcze zapomnialem
Yuz- bardzo fajny avek  ;)  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2155 dnia: Lutego 14, 2005, 03:11:22 pm »
Yuz - bardzo ładne
Grzybek - bardzo ładne

nic innego nowego chyba nie ma.....  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2156 dnia: Lutego 14, 2005, 03:24:31 pm »
Grzybek - magnacarta - nice, tapetke wlasnie mam tez z tego =]

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2157 dnia: Lutego 14, 2005, 08:44:51 pm »
Morchol to mi mozesz przeslac ta tapetke  :P
Tant: Bardzo fajny
Morchol: to oko mnie ciekawi  =]  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2158 dnia: Lutego 14, 2005, 09:00:03 pm »
to podaj mejla ;)

YUz - to jest jakas konkretna japonka, czy taki poprostu avek? :>
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2159 dnia: Lutego 14, 2005, 11:03:25 pm »
pan Issen miał bardzo ciekawego i bardzo fajnego avka ale zmienił go jednak na biednego (w moim odczuciu ofkoz.. poprzedni był japoński ten jest amerykański wiec wiadomo co czuje..)

Yuz-całkiem całkiem ten av, nie za świetny ale fajny, na pewno by się preezentował lepiej na ciemnej szacie forum...
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2005, 11:03:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?