Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508842 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2060 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:54:27 pm »
<gulp>.... facet....

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2061 dnia: Stycznia 06, 2005, 10:22:01 pm »
Se ma chlopak Image i ładną cere pewnie kupuje kremy w Aveon. Ale musze przyznać że poprzednie avki Tant podobały mi sie bardziej.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2062 dnia: Stycznia 06, 2005, 10:53:30 pm »
nie.... my mistake... GPM mnie zmylił jednym priv'em, więc napisałem, że to facet, ale to tak naprawde baba.... znaczy się Kuja to facet, ale cosplayerem jest dziołha.... zresztą prawie wszystkie cosplay'e Kuji są robione przez kobiety...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2063 dnia: Stycznia 07, 2005, 01:06:38 am »
Taaa... niewątpliwie 7cloud7 ma fajnego avka... ciekawe połączenie tła 3d i szkicu.....
A żeby rozwiać wszelkienieścisłości, to mój poprzedni avek fajktycznie sam rysowałęm, ale w sumie wyglądał strasznie kiepsko, bo kiedy wstawiłem go na forum to poszarzały na nim biel i czerń... w wersji orginalnej na pewno wyglada lepiej.... No ale żeby nie było to zmieniłem na inny..... który też mi się w sumie nie podoba -_-...... sam siebie nie rozumiem
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2064 dnia: Stycznia 07, 2005, 01:14:28 am »
a mi sie podoba :D
czy w zwiazku z keybladem to na avku to jest jakis doroslejszy riku czy zle rozumuje?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2065 dnia: Stycznia 07, 2005, 10:19:14 am »
RED XIII - bardzo mi się podoba, jest śliczny
dark_cloud - jak dla mnie taki sobie
7cloud7 - całkiem fajny, zgadzam się w tym względzie z przedmówcami
White_wizard - też jest fajny

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2066 dnia: Stycznia 07, 2005, 02:19:50 pm »
Wizard - avek świetny.. widziałem już taki na innym forum i strasznie mi się podobał... ma tylko lipne wymiary... tym bardziej że ostatnio zbesztechtałeś Zella odnośnie tych wymiarów :P  ale av jest super i mi się bardzo podoba..


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2067 dnia: Stycznia 07, 2005, 02:35:55 pm »
ww - niezly, ale ja nie wiem o co wam chodzi z tymi rozmiarami... czy to ze jest szerszy niz wyzszy to zle? :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2068 dnia: Stycznia 07, 2005, 03:04:25 pm »
Cytuj
czy w zwiazku z keybladem to na avku to jest jakis doroslejszy riku czy zle rozumuje?
Taaa... To jest Riku z jednego z trailerów KH2.... w sumie mam jeszcze kilka jego avków..... a keybladów mam od ch**a i trochę więc jestem nieźle zaopatrzony :P
A swoją drogą to świetnego avka ma Red 13.... ciekawe dlaczego dopiero eraz go zauważyłem -_- ..... A jak się zowie ten koleś z Chaos Legion?
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Avatary
« Odpowiedź #2069 dnia: Stycznia 07, 2005, 04:14:03 pm »
wg mnie wszyscy macie ladne avki , niektorzy oryginalne a inni bardzo dobrze wyonane  :rolleyes:  
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2070 dnia: Stycznia 07, 2005, 05:59:43 pm »
Cytuj
Cytuj
czy w zwiazku z keybladem to na avku to jest jakis doroslejszy riku czy zle rozumuje?
Taaa... To jest Riku z jednego z trailerów KH2.... w sumie mam jeszcze kilka jego avków..... a keybladów mam od ch**a i trochę więc jestem nieźle zaopatrzony :P
A swoją drogą to świetnego avka ma Red 13.... ciekawe dlaczego dopiero eraz go zauważyłem -_- ..... A jak się zowie ten koleś z Chaos Legion?
ten pan to Michaś Wiśniewski który po tym jak zagrał w tej grze powiedział że było tak super że przestaje śpiewać z ich troje i ojechał do japonii dalej robić za bohatera gier...

Cytuj
ww - niezly, ale ja nie wiem o co wam chodzi z tymi rozmiarami... czy to ze jest szerszy niz wyzszy to zle? :-/
tak...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2005, 06:00:22 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2071 dnia: Stycznia 07, 2005, 06:04:10 pm »
strona na której jesteśmy to SquareZone, więc avki również powinny być mniej-więcej square.... ja swoje robię sam, przez co zawsze mam rozmiar 160x160

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2072 dnia: Stycznia 07, 2005, 06:14:34 pm »
faqqq siusiak Bambi M ma takiego avka który zanidługo miał się znaleźdź w moim signie... arghhhhhh dajcie mi tę gre.... i niech brat odda mi swojego PS2 którego ma w londynie... Dantheeee...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2073 dnia: Stycznia 07, 2005, 06:15:29 pm »
Jak wam sie podoba moj nowy avatar  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2074 dnia: Stycznia 07, 2005, 06:19:01 pm »
Gdybym go zobaczył bez twojego nick' to bym pomyślał, że to little'a... ma swój styl... ja gustuję w takich z bardziej japońskim klimatem, ale ten nie jest zły

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2075 dnia: Stycznia 07, 2005, 06:22:07 pm »
Tantalus mam jeszcze inne ale jak bedziesz na gg to Ci je pokaze

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2076 dnia: Stycznia 07, 2005, 09:18:17 pm »
Grzybek- poprzednie był lepszy a to chyba dlatego że był z FF VII. Nieprzejmuj się co inni mówią o twoim avie poprosty wżucaj to co tobie sie podoba.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2077 dnia: Stycznia 07, 2005, 09:29:55 pm »
Nie musisz wstawiać avków pode mnie Grzybek... przeca ja nie jestem żaden wyznacznik... jak ci się podoba, to go miej... ważne jest, żebyś znalazł coś własnego... 7Cloud7 ma zazwyczaj Clouda (swoją drogą.... nie podoba mi się ten nowy), Gipsi ma plecy, Little ma hentai'e, Marvell ma smoki, ja mam Kuję.... mamy różne upodobania... znajdź coś co ci odpowiada, coś co odpowiada twojemu charakterowi... coś co chciałbyś zaprezentować innym userom.. twoją wizytówkę...

PS. fuck... ale to wyniośle zabrzmiało... to przez tą maturę próbną takie głupoty piszę... kolejny przykład na to, że szkoła wyrzyna mnie jak nie przymierzając, brudną szmatę...

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2078 dnia: Stycznia 07, 2005, 09:36:02 pm »
No no no ja zawsze mam Cloud Strifa jedyną zmianą bylo to jak dałem Andzrzeja Leppera i tylko tyle tak to zawsze trzymam się tego samego ava. Więc bez takich mi tu prosze. MIło że chociaż jedej osobie mój av sie  niepodoba.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2079 dnia: Stycznia 07, 2005, 09:36:56 pm »
jakie wyniośle? Normalnie zabrzmiało... to czytsa prwada! Nigdy nie zmienie avka bo komuś z was się niepodobał, najważniejsze żeby mi się podobał i dopuki mi się podoba i nie mam ochoty na zmiane to będzie (tak było z Sejim ostatnio którem zmieniłem tło na białe i mi  się bardzo spodobał bo pasował kolorystycznie do forum), cały czas będę miał to co mnie interesuje... kocham JRock i mange i najczęściej będzie to coś z tego... albo coś co poprostu nagle poczuje w sobie a niekoniecznie będzie japońskie... nie ma sensu dawać czegoś "pod publike", moje sygnatury i avy nikomu się niepodobają oprócz żeńskiej części publiki ale zawsze będę miał tych jrockowców bo porpostu to coś co mnie interesuje... jakbym chciał zaszponcić np. przed Zellem to bym zapodał sobie kogoś z SOAD albo jakąś 78 letnią kobiete...

oczywiście wszystko co mi się podoba ale nie uraża innych ani nie jest obleśne (wide sign GP)

Grzybek -nie podoba mi się bo jest taki amerykański/europejski, a ja z japonońskiego świata jestem...

Dark M- twój av byłby świetny gdyby miał białe tło a nie takie różowe... tak samo miałem z Seijim i od razu mi się bardziej spodobał...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?