Autor Wątek: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D  (Przeczytany 27692 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 16, 2004, 09:46:04 pm »
Ja tam jestem mało poważna,ale jak trzeba to jestem :grin: ...hm w sumie też nie znam dziewczyny,która wiedziała by co to jest jrpg,ale od niedawna mam koleżankę,która lubi sobie np.Rezydent Evil albo Parasite Eve pograć...ja chyba jednak wolę zostać przy mniej krwawych gierach np.bijatykach czy właśnie Jrpg'ach.

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 16, 2004, 11:04:01 pm »
Cytuj
od niedawna mam koleżankę,która lubi sobie np.Rezydent Evil albo Parasite Eve pograć...
zapoznasz mnie z nia??

ale masz racje, ze wiekszosc dziewczyn nie czai co to JRPG, albo wogóle Rol Plejing Gejm. Ale moze to sie zmieni? Chociaz.... jak z mama w tekkena gralem to nie docenilem przeciwnika i dostalem baty...... ale od czasu, gdy sie wzielem do pracy, to mamusia juz nie gra, bo przegrywa. he he (w sumie szkoda  :(  )

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 17, 2004, 10:44:45 am »
Właśnie na dniach poznałam w internecie jedną dziewczynę co wie co to jest rpg i już ją powiadomiłam, gdzie trzeba iść  :)  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 17, 2004, 06:41:32 pm »
też chcialbym poznac:]  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 17, 2004, 07:51:43 pm »
Cytuj
Wystarczy spojrzec na nasze forum z plci pieknej jest chyba tylko YUzuriha. Jedna dziewczyna na cale forum /no ale za to jaka, nie dosc ze gra to jeszcze na konsoli no i do tego meczy JRpg i bijatyki, dwa najlepsze gatunki gier :D  i jeszcze lubi mange&anime -O BOSHE am I in heaven or what :wink: /
Bo się obraże <_<  ...Co ta ja niby ? mężczyzna :angry:  :angry:  :angry: ? Też lubie grać, nie tylko bratu na nerwach, ale i na konsoli ew komputerze, szczególnie to w bijatyki i Jrpg (tylko tych drugich nigdy nie kończe bo jestem tylko na weekendy w domu i nie mam czasu)

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 17, 2004, 09:03:27 pm »
Cytuj
Cytuj
Wystarczy spojrzec na nasze forum z plci pieknej jest chyba tylko YUzuriha. Jedna dziewczyna na cale forum /no ale za to jaka, nie dosc ze gra to jeszcze na konsoli no i do tego meczy JRpg i bijatyki, dwa najlepsze gatunki gier :D  i jeszcze lubi mange&anime -O BOSHE am I in heaven or what :wink: /
Bo się obraże <_<  ...Co ta ja niby ? mężczyzna :angry:  :angry:  :angry: ? Też lubie grać, nie tylko bratu na nerwach, ale i na konsoli ew komputerze, szczególnie to w bijatyki i Jrpg (tylko tych drugich nigdy nie kończe bo jestem tylko na weekendy w domu i nie mam czasu)
No widzisz Gipsi ja nie jestem tylko jedna^^'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 17, 2004, 09:19:04 pm »
Ślicznoty^^
na wszelki wypadek jakby inne dziewczyny zaczęły mnie tu bić torebkami...
Elfiq a teraz zobacz na ten kawałek twojego postu który zacytowałaś... "Gipsi @ 31.01.2004, 09:05:28 a teraz zobacz na pod swój avek i kiedy dołączyłaś do nas... hmm kilka miesięcy później? ooo chyba tak...

jeżeli już czytałaś co pisałem to musiałaś przeczytać że jestem za teorią że dziewczyny jednak grają... pisałem o tym nie razi niechce mi się powtarzać i tylko wspomne że przede wszystkim pisałem o tym że w innych krajach to jest norma i dziewczyn gra wiele na konsolach... ale widocznie ktoś tu czegoś nie przeczytał... zresztą i tak się za dużo powtarzam


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 22, 2004, 06:25:56 pm »
Cytuj
na wszelki wypadek jakby inne dziewczyny zaczęły mnie tu bić torebkami...


 
Torebkami...? agdzie tam, z glana :devil:  :devil:  :devil: . Nie żartuje. Rzeczywiście nie zauważyłam, ale jak sie śpi dwie godziny dziennie to trudno cokolwiek widzieć :shifty: . Ja mam na przykład kilka koleżanek które chętnie by pograłyby se na konsoli, ale je najzwyczajniej na nią nie stać... ;(  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 15, 2006, 04:59:02 pm »
łah, moja siostra zabiła temat! to jest u nas rodzinne :) :) :) :) :F

ja oststnio nakłoniłem znajomą by zagrała ze mną w Diaboła 2 po sieci :F spodobało się jej :P teraz planujemy Baldura po sieci :P faaajnie będzie... szkoda tylko, że mi gejm spaj nie działa, bo by może i Glenn z nami pograł ;(
Kame Hame Ha

Offline Harle

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
  • Harlequin
    • Zobacz profil
    • Strona o mnie
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 09, 2007, 06:22:39 pm »
Ja do niedawna byłam raczej obojętna do gier, przynajmniej konsolowych.
Lubiłam dwie gry tylko ("Heroes III" i "Vampire The Masquerade - Redemption").
Gdy jednak poznałam swojego chłopaka, weszłam totalnie w jego klimaty.
Teraz Razem gramy w różne gry, od Chrono Crossa, przez Mortal Kombat i Metal Sluga, po Mario XD
Kocham Miłość

Offline Zanmato

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 30, 2007, 01:26:20 pm »
hehe no to chyba ja tu jestem najwiekszym "szczęściarzem", otoz moja dziewczyna tak napieprza w jrpg że aż zaczynam się martwić.. bo nie ma czasu dla mnie hm..
I hear voices in my head...

emiel_

  • Gość
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 30, 2007, 02:22:57 pm »
Zanmato - raczej pechowcem,ja ciesze sie,ze moja kobieta nie tyka konsoli:> Gdybysmy grali oboje w jRPG,zdechlibysmy z glodu, pewnie nie byloby czasu na zaplanowanie dzieci, itp;> W sumie jedyna gra,jaka ona lubi,to internetowe scrabble,jak gram w Finala,to mowi ze to "jakies smieszne bajeczki",ale na szczescie akceptuje to,ze je lubie.Dla mnie kwestia grania w przypadku kobiety nigdy nie byla wazna.Dobrze przynajmniej,ze jest tak samo mhrooczna muzycznie jak ja -to mi wystarczy ;>

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 30, 2007, 04:37:35 pm »
A ja wolałbym mieć kogoś z kim mógłbym miło spędzić trochę czasu grając jak równy z równym w Tekkena.
A jeśli chodzi o jakieś bardziej czasochłonne gry jak jrpgi, to wolałbym już ten czas przeznaczyć na coś innego. ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2007, 04:40:37 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

emiel_

  • Gość
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 30, 2007, 04:43:24 pm »
Ja wolę spędzać z nią miło czas na masę innych sposobów, uwierz - jest ich wiele i są o niebo ciekawsze niż wspólne granie w Tekkena - od tego mam kumpli,z którymi mogę rozegrać partyjkę:> Zresztą, to jest kwestia gustu, mi nigdy nawet przez myśl nie przeszło, by moja kobieta była równie zatwardziałą fanką gier.Jeżeli ktoś ma inne zdanie,szanuję to- szuka on wtedy partnerki odpowiadającej jego wymaganiom.Moja spełnia wszystkie(a nie było w nich mowy o żadnym graniu);>

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 30, 2007, 04:55:05 pm »
Nie mam zamiaru podważać słuszności czyjegoś gustu bo to jest bezcelowe. Mogę tylko powiedzieć, że moim zdaniem jeśli trafiłbym na kogoś kto lubi pograć to dla mnie wskazane byłoby dzielenie się tą przyjemnością przy konsoli. Nie widzę ku temu żadnych przeciwwskazań. ;]
Ale jeśli kobieta więcej spędzałaby czasu przy konsoli niż ze mną, i jakby doszło do tego że dla niej konsola byłaby ważniejsza ode mnie to podziękowałbym. ;/ Wolałbym jedynie granie z nią czasem, w mało czasochłonne gry bez zobowiązań. ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2007, 04:59:06 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 30, 2007, 05:43:23 pm »
np za kazda przegrana walke w tekkenie sciaga czesc ubrania ;>?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 30, 2007, 11:16:41 pm »
Cytuj
np za kazda przegrana walke w tekkenie sciaga czesc ubrania ;>?

Hmm... tak sobie myślę, że już dawno Yuz w Tekkena nie zniszczyłem hehehe...

Jeżeli hipotetyczna partnerka lubiłaby gry, to dobrze. Jeżeli nie, to trudno, chociaż pewnie udałoby mi się zaszczepić jej coś w stylu Singstara, którego nie da się nie lubić. Nie ukrywam, wspólne zainteresowania to na pewno jakiś plus na początku hehe. No ale jest kilka ważniejszych cech, których szukam u dziewczyn, niż to, czy potrafią zrobić 10-hit combo u Hwoaranga...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 01, 2007, 12:02:47 am »
Grające dziewczyny są brzydkie, grube  i mają okulary...


A teraz na poważnie i bez stereotypów, miło, jeśli partnerka nie uważa gier za błazenadę. Moją udało mi sięstopniowo przekonać, że gry złe nie są. Ostatnio sobie grałem z nią w PES 2008 i nawet raz wygrała ze mną(co powiecie na bramkę z połowy w końcówce meczu? ;/), ale jednak wolę się 'podotykać' z nią xD

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 03, 2007, 01:28:11 am »
(...) ale jednak wolę się 'podotykać' z nią xD
Chodzi Ci o to że wolisz z nią grać w bijatyki ?
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zanmato

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 03, 2007, 08:24:03 am »
w dziewczyny grające w jrpg uwierzę, w arcade'y tym bardziej,wyscigi i bijatyki tez przejdą bo maja perełka (co nie znaczy że ma kilka milionów lat skoro mowie do niej "perełko" ehm) napina w teczkena jak zła (co prawda raczej random button hitting) ale Christie całkiem niezle jej to wychodzi, ale żeby dziewczyna grała w PES yyy ?? Rozumiem  że te bardziej "uległe" zgodzą się obejrzeć mecz w tv jak gra nasza reprezentka, no ale jak już za piłką biegają pikselaki to kobiety zaczynają się pienić i szukać innego zajęcia - co wcale nie jest dobrym zwiastunem.. wrr

ps.

zauważyliscie że dziewczyny lubią dual shocki?  :P
I hear voices in my head...