Autor Wątek: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D  (Przeczytany 26535 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 12, 2008, 08:04:28 pm »

Albo jestem dziwny, albo sam nie wiem. Nie widzę sensu przyciągania do gier 'na chama'. Ja tam wolę zachęcić i czekać na efekty, tak przekonałem Iniurię, która raczej unikała gier ;p
czy ja powiedzialem na chamca? Otoz gralem kiedys z bratem w Micro Machines. No to mama zeby nie byc w tyle chciala zagrac z nami bo nie miala co robic. Spodobalo jej sie ale powiedziala ze nie bedzie grac bo to zrecznosci wymaga i nie chce jej sie :P No wiec jak juz dostalem PSX to w prezencie otrzymalem oryginalke FF6. Moja starsza grala wtedy po nocach :) tak jej sie spodobało :)
Tak mi się skojarzyło takie przyciąganie do grania, bo często to jest takie, żeby być fajnym, bo jego rodzice grają, ale jeśli sami wyrażają zainteresowanie to zazdroszczę rodziców :) Choć ważne jest by nie robili problemów :)

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 13, 2008, 09:06:46 pm »
Mam pytanie. Czy Iniuria grała w katamari jakieś ? To dopiero wciąga hehe, przynajmniej mnie wciągało. ;]
Nie, z PS2 u mnie nie miała do czynienia, na PS3 pogrywamy czasami jak ona chce (a chce częściej niż ja), teraz ma DSa pożyczonego to w Mario pewno gra
W Mario troszku, rysowałam przecież kotka :) Jakiś czas temu zaczęłam grać w Gorasula ale szybciej skończyłam niż zaczęłam xD

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 07, 2011, 12:08:34 pm »
Jakiś czas temu jadąc autobusem na trasie Bydgoszcz - Żnin miałem okazję porozmawiać sobie z dziewczyną, która wyciągnęła laptopa i zaczeła przy mnie grać w Gothica II. Nie powiem, znam tą grę myślałem, że dobrze, ale to co ona wyczyniała i jej wiedza na ten temat zmasakrował mnie doszczętnie. Nie myslałem, żę dziewczynę tak wciągnie taka gra :P ale w sumie to pewnie ja jestem już za stary :P ale nadal mimo wszystko ta tendencja pozostaje przynajmniej wśród moich znajomych kolezanek. W akademiku gdy dysponowało siętelewizorem i moim wysłużonym X-pudłem podsunałem koleżankom Soul Calibura II i Dead Or Alive 3 - przez dwa tygodnie nie mogłem odzyskać konsoli, tak się przyssały do padów. Ale w sumie nie wiem czy to zasługa gry, czy wibracji na padach XD

a z bliżej znanych mi osób płci przeciwnej to moja siorka ostatnio nałogowo męczy trzy tytuły - pierwszego Sacred, Gaia Onlice i Plants vs Zombies :]
Kame Hame Ha

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 07, 2011, 02:26:51 pm »
Tak na dobrą sprawę to już nie te czasy, gdy na grające dziewczę patrzyło się jak na jakiś wybryk natury. Ot, hobby jak kazde inne. I nic na siłę, ale warto pokazać, np. za pomocą Wii że gry to nie musi być siedzenie w ciemnej jaskini z padem w łapach :P Całkiem łatwo idzie wkręcić co fajniejsze kobity (znaczy się otwarte i pozytywne) na krótkie partyjki :)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 07, 2011, 02:38:10 pm »
Aw Sacred dobra giera,jakiś czas tremu też w nią grałam,mam drugą część,ale niestety się coś zwaliło heh.
Gaia Onlice?(a nie czasem online?no chyba,że to coś innego heh)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 07, 2011, 03:55:23 pm »
No w sumie racja, moja jedna z lepszych koleżanek pocina sobie w CS'a. Siostra nałogowo grała w Wormsy i Bombermana na PS3 dopóki nie wyjechałem. Teraz męczy mnie o PS Move. Ale z drugiej strony, mówienie, że grające kobity to norma już okazuję się przesadą.  Żadna z dziewczyn z którą się spotykałem nie lubiła grać, a szkoda.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #106 dnia: Kwietnia 07, 2011, 07:49:31 pm »
Mnie tam się nadal wydaje,że to jest rzadkość,no może nie w takim stopniu jak kiedyś,ale czasami spotykam się jeszcze ze zdziwieniem jeśli mówię,że sobie grywam w "coś tam".

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #107 dnia: Kwietnia 07, 2011, 08:33:25 pm »
Mnie tam bardziej zadziwia zaściankowość tych dziewczyn, które nie grają. Reklamy gier są teraz wszechobecne. W TV, na plakatach. A jednak wiele zatrzymało się na etapie: "gra = Mario Bros, Saper". Opowiedziałam kiedyś dziewczynom fabułę tej gry Folklore. Jedna skojarzyła, że ja o grze mówię, bo w czasie relacji wydawało im się, że mówię o jakimś filmie.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #108 dnia: Kwietnia 07, 2011, 08:43:51 pm »
No fakt. Większość dziewczyn na słowo gra reaguj dziwnym grymasem. Dopiero później jak zobaczą dajmy na to Little Big Planet to zmieniają zdanie. Zauważyłem także, że łatwiej przekonać dziewczyny poprzez kolorowe gry, takie jak wspomniany właśnie Folklore, LBP czy też Flower.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 07, 2011, 08:49:39 pm »
Mnie tam bardziej zadziwia zaściankowość tych dziewczyn, które nie grają. Reklamy gier są teraz wszechobecne. W TV, na plakatach. A jednak wiele zatrzymało się na etapie: "gra = Mario Bros, Saper". Opowiedziałam kiedyś dziewczynom fabułę tej gry Folklore. Jedna skojarzyła, że ja o grze mówię, bo w czasie relacji wydawało im się, że mówię o jakimś filmie.

w sumie nadal się mogłem spotkać z tą tendencją, ale na szczęscie nie jest to już takie zjawisko jak parę lat temu wstecz. swego czasu zaczałem mej byłej opowiadać fabułę fallouta 3. gdy zorientowała się, że to gra, było "zainstaluj mi, zainstaluj~!" a potem "wklep mi koda na nieśmiertelność, wklep mi koda!" No. Ale w sumie odcinając się od gier tego typu to bardzo wśród pań zauważam zainteresowanie fejsbukowymi flashowymi pozycjami pokroju farmvajl. Od jednej znajomej do dziś dostaje zaproszenia do farmy by jej wysłać melona czy inne dziadostw, mimo iż od fejsbukowych gier trzymam sięz daleka (nie licząc kulek, ale w kulki moge leciec :P )


Aw Sacred dobra giera,jakiś czas tremu też w nią grałam,mam drugą część,ale niestety się coś zwaliło heh.
Gaia Onlice?(a nie czasem online?no chyba,że to coś innego heh)

oj tam, literówka :P

Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #110 dnia: Kwietnia 07, 2011, 08:53:19 pm »
Od jednej znajomej do dziś dostaje zaproszenia do farmy by jej wysłać melona czy inne dziadostw, mimo iż od fejsbukowych gier trzymam sięz daleka (nie licząc kulek, ale w kulki moge leciec :P )
A może ona chce żebyś pobawił się jej melonami? XD

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #111 dnia: Kwietnia 07, 2011, 09:51:24 pm »
Aw Sacred dobra giera,jakiś czas tremu też w nią grałam,mam drugą część,ale niestety się coś zwaliło heh.
Gaia Onlice?(a nie czasem online?no chyba,że to coś innego heh)

oj tam, literówka :P


Chciałam się upewnić,a jednak...w każdym razie Gaia Online to nie gra ;P,to forum/chat(tak dla ścisłości)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2011, 10:22:30 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #112 dnia: Kwietnia 08, 2011, 01:22:30 pm »
w każdym razie Gaia Online to nie gra ;P,to forum/chat(tak dla ścisłości)
O'rly? Serio to nie wiem, bo mnie takie pierdoły we flashu akurat mało co obchodzą, ale z tego co widziałem to grała w coś na tym. jesli mają tam gierki flashowe jak na fejsbuku no to sie raczej nie pomyliłem. zresztą whatever.

Jedyne gierki flash, które faktycznie nadająsie dla mnie do grania są na niugrałndsach, zwłaszcza Thing Thing Arena. ale to już temat na inną dyskusję
Kame Hame Ha

Offline explor

  • Soldier
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 31, 2011, 07:34:36 pm »
Chcialbym zaznaczyc ze nie tylko polskie dziewczyny tak maja rowniez angliczki, z tym ze studiuje health &social care i jestem jedynym chlopakiem w klasie  :F  myslalem ze to bedzie tragedia aleee nieeeeeeeee po prostu jest zajebiscie te kobietki kazda czesc hitmana potrafia przejsc z zamknietymi oczami, jak kupilem blood moneya i one go zobaczyly od razu zaczely mi poradnikami napierdzielac masssakra  i to wlasnie one mnie zarazily serja final fantasy :D
SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 04, 2011, 01:13:45 pm »
angliczki

Brzmi jak winniczki, może jakaś nowa odmiana? :F

Ostatnio udało mi się uskutecznić z moją lepszą połową multiplayer w EBA na dwa stylusy, tak, to jest wyknonalne i bardzo przyjemne, bo trzeba się do siebie kleić żeby cokolwiek ogarniać, w sumie widzę podobieństwa do Twistera  :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 04, 2011, 06:37:50 pm »
Ostatnio udało mi się uskutecznić z moją lepszą połową multiplayer w EBA na dwa stylusy, tak, to jest wyknonalne i bardzo przyjemne, bo trzeba się do siebie kleić żeby cokolwiek ogarniać, w sumie widzę podobieństwa do Twistera  :F
Ogloszenie: <a co, raz sie zyje!>
Pogram z jakas lepsza polowa w co-op Portala 2 na dwie... khem... myszki.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 03, 2012, 11:39:12 pm »
Po X czasu od mojego ostatniego wpisu (nie szukam nawet kiedy) mogę powiedzieć, że dużo dziewczyn gra. Dużo więcej niż mógłbym się spodziewać. I nawet jeśli nie chcą, dają się namówić i próbują grać w różne gry. Choć mówię to głównie patrząc po koleżankach.

Zauwazyć można, że częściej grają w starsze tytuły niż najnowsze, choć jakoś coś zawsze kojarzą.

Albo mam fajne koleżanki po prostu.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 03, 2012, 11:42:12 pm »
to drugie prędzej. chociaż jak pokażesz pannie na poziomie mario, pac mana albo soul calibura 2 to na kilka godzin znikają one i Twoja konsola
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #118 dnia: Maja 04, 2012, 12:23:34 am »
Dziewczyna mojego kumpla (Mlecznego) i moja dobra znajoma dostała ostatnio PSP i gra aktualnie w Crisis Core'a. A oprócz tego grała w FFVII i różne nawalanki na PS3. Dziewczyny grają dużo i tak naprawdę to zawsze grały, ale wiekami podtrzymywany stereotyp powstrzymywał je przed publicznym przyznawaniem się do tego.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #119 dnia: Maja 04, 2012, 07:05:40 pm »
E tam ja się zawsze przyznawałam,że gram.Najlepsze jednak były miny facetów jak się o tym dowiadywali ;D.