Autor Wątek: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D  (Przeczytany 27689 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 09, 2004, 11:13:53 am »
Znam dziefczyne która GRA na flecie (bez skojarzeń...).                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 09, 2004, 11:35:20 am »
Cytuj
właściwie to Mortus i Morchol mają rację. Dziewczyna też człowiek i jak chce to niech gra (chociaż najczęściej zdaża się, że nie chce....)

Jasne ze maja racje a co do tego ze dziewczyny najczesciej niechca grac to za granica jest naprwade wiele dziewczyn grajacych i nie jest to zadna dziwna zecza ze kobiety graja przeciez w stanach i japonii jest pelno grajacych dziewczyn zreszta nie tylko tam ale w wiekszosci \"bardziej cywilizowanych krajow\" niz nasz... a ze unas dziewczyna woli nalozyc tapete i isc sie spolfic to cosh... jej sprawa
hehe dobre Dark Master hehe ja tesh znam taka zreszta chodzi ze mna do klasy... qrcze naprawde dobre :D                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 09, 2004, 06:15:48 pm »
hm ......ja też znam dziewczyne, która gra na flecie......(a możecie to sobie kojarzyć jak chcecie :D )                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 23, 2004, 02:37:42 pm »
Cytuj
hm ......ja też znam dziewczyne, która gra na flecie......(a możecie to sobie kojarzyć jak chcecie :D )
Co do tego to nie skomentuje......

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 13, 2004, 01:11:04 pm »
w mojej klasie jest teraz dziewczyna ktora uwielbia.ekhem.GTA O_o
i mwoi ze uwielbia zabijac ludzi wjezdzajac w ciasne uliczki albo pila lancuschowa. Czyzby to byl poczatek konca stereotypu? raczej nie ale nadzije warto meic :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 13, 2004, 01:46:40 pm »
Moja koleżanka właśnie kończy przechochodzić FF8, które jej wcześniej dałem do przegrania (jest przy walce z Ultimecią, ale nie może wygrać). Powiedzmy, że nie poszło jej wybitnie, ale ani razu się nie zacięła w fabule.... tylko nie rozckliwiała się nad nabijaniem level'a, szukaniem GF'ów, czy robieniu SubQuestów. No ale sam fakt się liczy, że tą grę zmęczyła. Koniec stereotypu jest bliski. JRPG jest gatunkiem koedukacyjnym kolokwialnie mówiąc i wiele dziewczyn w nie gra (czego przykładem może być obecność dziewczyn na naszym 4um).

MarvelliX

  • Gość
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 14, 2004, 02:28:55 am »
Szkoda tylko że mozna je na palcach jednej ręki policzyć -_-

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 14, 2004, 09:45:37 am »
Marvell w tym momencie mi uświadomiłeś, że żadna z moich koleżanek nie ma pojęcia co to jest jrpg :w00t:. To straszne.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 14, 2004, 11:00:04 am »
ja wogole zadko spotykam osoby ktore wiedza co to jRPG. No moze nie liczac tych 920 na 4um ;).
No ale ja zaoserwowalem takie zjawisko ze wiekszosc dziewczyn nawet NIE CHCE grac. One wola siedziec na GG -_-

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 14, 2004, 07:31:01 pm »
Ja tam się może nie znam, ale dziewczyny uważają granie za głupie... Ale może to tylko taki stereotyp, ze granie jest domeną płci męskiej .... swoją drogą to nie rozumiem dlaczego tak jest, ze dziewczyny mają niższą frekfencję grania w gry niż chłopacy....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 14, 2004, 08:18:51 pm »
zapewne dla tego ze gry sa kierowane w wiekszosci (aczkolwiek nie wsyztskie) kierowane wlasnie do facetow. A jak ejst cos babskiego no to....co tu duzo ukrywac zazwyczaj straszny badziew :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 14, 2004, 08:21:35 pm »
Wacusiu a jak dzielisz które gry są babskie a które męskie? Jeśli by juz był taki podział to wychodzi na to że jRPG są grami kobiecymi... i wtedy dałeś ciała bo większość z nas tutaj obecnych gra właśnie w jRPG i troce tak lipa że gramy "w straszny badziew" :/  nom ale mi się tam CC podobał.. nie wiem jak tobie :P

Cytuj
Ja tam się może nie znam, ale dziewczyny uważają granie za głupie... Ale może to tylko taki stereotyp, ze granie jest domeną płci męskiej .... swoją drogą to nie rozumiem dlaczego tak jest, ze dziewczyny mają niższą frekfencję grania w gry niż chłopacy....
Masz racje... stereotyp i odchodzi w zapomnienie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 14, 2004, 08:36:56 pm »
Cytuj
woją drogą to nie rozumiem dlaczego tak jest, ze dziewczyny mają niższą frekfencję grania w gry niż chłopacy....
Ponieważ wykazano że męszczyźni to przerośnięte dzieciaki które chcą ciągle sie bawić i grać :P kobiety natomiast już w wieku 16 lat myslą poważnie o życiu <_<
Ja osssobiście nie dzielę gier na męskie i kobiece :P sssamemu mi się zdażało grać w SimSy które uchodzą za gre dla płci żeńssskiej <_<  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 14, 2004, 08:56:52 pm »
ja tam SIMSY tez lubie. a co do pań grajacych nie znam zadnej, oprocz z tego co czytam Yuz. A szkoda. Jedna tylko męczy 102 dalmatyńce i inne, ale to dzieciak  :)

Marv, takie teksty to ja słysze na WOSiku. I wierz mi, ze niektóre nawet w wieku 18 lat są rozkaprysionymi bachorami, a niektorzy chlopcy w wieku 13 lat mysla powanzie <_<  o zyciu (jacys nienormalni, ja dzieckiem do konca zostane.).

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 15, 2004, 10:54:18 am »
Cytuj
zapewne dla tego ze gry sa kierowane w wiekszosci (aczkolwiek nie wsyztskie) kierowane wlasnie do facetow. A jak ejst cos babskiego no to....co tu duzo ukrywac zazwyczaj straszny badziew :P
Ciekawe, które są te babskie, bo jak by mnie brat nie namówił pamiętnego dnia na zakup FF7 pewnie zostałabym przy Tekkenie i Mortal Kombat :D
Cytuj
Cytuj
woją drogą to nie rozumiem dlaczego tak jest, ze dziewczyny mają niższą frekfencję grania w gry niż chłopacy....
Ponieważ wykazano że męszczyźni to przerośnięte dzieciaki które chcą ciągle sie bawić i grać :P kobiety natomiast już w wieku 16 lat myslą poważnie o życiu <_<

Ups. Zaczęłam grać kawałek po 16 roku życia.  :closedeyes: Poważna raczej jestem, więc może ja nie jestem kobietą :w00t:
Cytuj
sssamemu mi się zdażało grać w SimSy które uchodzą za gre dla płci żeńssskiej <_<
 
A ja omijam Sims-opodobne gry z daleka. To takie nieciekawe :P  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 15, 2004, 03:51:11 pm »
Cytuj
kobiety natomiast już w wieku 16 lat myslą poważnie o życiu
O_o.... A to ciekawe, bo ja osobiście nie znam takich. Ale moiże to znaczy, że czas poszerzyć swoje horyzonty...
A swoją drogą, to ostatnio zauważyłem, że moja młodsza siostra gra w Kingdom Hearts.... ale to też raczej gra dla młodszych odbiorców
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 15, 2004, 04:08:12 pm »
Cytuj
A ja omijam Sims-opodobne gry z daleka. To takie nieciekawe
Cza było ssspróbować wybić całe miasssto zapraszając wszystkich na ipreze zamykając ich w ciasssnym pomieszczeniu i dając im do zabawy fajerwerki  :devil: , można też wpuści ich do basenu i zabrać drabinke albo dac im pobawić się chomikiem żeby ten ugryzł ofiare - wścieklizna murowana ;) , lub wygłodzić pół nacji :P. przed zabiciem sima najlepiej się z nim ożenić żeby jego posssag capnać :D

Cytuj
 
Cytuj
kobiety natomiast już w wieku 16 lat myslą poważnie o życiu
O_o .... A to ciekawe, bo ja osobiście nie znam takich. Ale moiże to znaczy, że czas poszerzyć swoje horyzonty...
To teoria naukowa więc jessst naginana przez nature :P

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 16, 2004, 12:27:53 pm »
Cytuj
To teoria naukowa więc jessst naginana przez nature 
nieeeee, raczej przez samo zycie i moze gry, ale to dobrze. Niedawno bylo mi sie mierzyc z kuzynką w grze SnakeEX2 (to co, ze na koma) i przegralem, wiec nie jest tak, ze faceci to lepsi gracze od kobitek :shifty:

Cytuj
Poważna raczej jestem, więc może ja nie jestem kobietą
...jestes, jestes

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

MarvelliX

  • Gość
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 16, 2004, 04:11:25 pm »
Moje motto to "od wszyssstkiego sssą wyjątki" :P Kobiety sssa z reguły sssłabszymi kierowcami ale nie powiedział bym tego np. o ssswojej wychowawczyni która urodziła sssie z "kierownicą w ręku" :P Tak więc czemu wyjątkowa kobieta nie miała by ograć dobrze grającego faceta  ;)  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 16, 2004, 09:25:53 pm »
dziewczyny z naszego 4um są po prostu wyjątkowe i za to powinniśmy je szanowac czcic i aby one inne dziewczyny nawracały na light side ( sie na naszą) no poprostu dziękuje i Respect za to że jesteście taki i sie niezmieniajcie Respect  :spoko:  :grin:  :wub:  :wink: :] :D