Autor Wątek: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D  (Przeczytany 26536 razy)

MarvelliX

  • Gość
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 03, 2007, 01:39:50 pm »
Cytuj
zauważyliscie że dziewczyny lubią dual shocki?
nom ;x

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 03, 2007, 01:56:03 pm »
Marv, ty perwersyjny gadzi pomiocie xD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 03, 2007, 03:06:24 pm »
ale ona musi przezywac ta gre ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 03, 2007, 04:21:39 pm »
kapie jej coś z duala ;o

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 03, 2007, 05:41:04 pm »
kapie jej coś z duala ;o
Bo głupia dziewucha pewnie chciała nasmarować silniczki oliwą, ale zapomniała najpierw odkręcić obudowę ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zanmato

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 04, 2007, 07:37:07 am »
fo shizzle dizzle my nizzle   ;)
I hear voices in my head...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 04, 2007, 11:02:11 am »
fo shizzle dizzle my nizzle   ;)
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline ZedeKiaH

  • Soldier
  • Wiadomości: 32
  • vampire in the shadow
    • Zobacz profil
    • Galeria
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 04, 2007, 03:33:15 pm »
Tez naleze do tych dziewczyn co grają^^ w podstawówce dużo czasu spędzałam z moimi sąsiadami albo na dworze albo wlasnie przed konsolą. Od groma gier mielismy...gralismy w wszystkie gatunki:strzelanki,przygodowki,bijatyki,sportowe,itd, takze w gry bajkowe:crash,spyro,ape escape,lucky luck,a zarówno w gry dla starszych od nas: Resident Evil,SH,Diablo,MoH,LoK,itd. To byly dobre czasy ;D najlepiej wspominam gry z serii Oddword-Abe oraz Saga frontier 2. Niestety w 1 gimn. konsole z grami sprzedalam.(niestety po czesci przez mojego chlopaka,ktory przekonal mnie wtedy ze to nie jest produktywne zajecie) okolo rok temu kupilam PS2 i znow pogrywam sobie w gierki :D Tylko mam teraz problem wiekszy od was chlopaki.Nie mam z kim grać! Kupilam np. SC3 i chcialam pograc z dziewczynami,ale one sie tym nie interesują...Chlopaki z mojej klasy to moze są fajni do pogadania w szkole,sa tacy co grają(ale głownie pctowcy) ale nie nadają sie na kontakty pozaszkolne.przez to rzadko na konsoli gram poniewaz samej rzadziej sie chce.chcialabym tak jak dawniej siąść z kims,porywalizowac,posmiac sie,takie granie  w grupie jest duuzo przyjemniejsze.

P.S. Tak wogole czytając początek tematu dziwnie sie poczułam,ponieważ Ard i Shmatan opisywali dziewczyny ktore skojarzyly mi sie z samą sobą^^' zwlaszcza ze tez ze szczecina jestem.Coż,z tego co widze tutaj i po DA wiekszosc grających dziewczyn lubi też rysować=)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2007, 03:39:56 pm wysłana przez ZedeKiaH »

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 04, 2007, 10:49:45 pm »
Ja zawsze grałam w piłkę nożną z chłopakami, nie na konsolach itp... Generalnie lubię bijatyki ew. mogę pograć w PES 2008 nooo i zaczęłam grać w Gorasula, ale mam taki problem, ze kazda gra mi sie nudzi po 10 minutach. Jak gram z Musiolem, a on daje mi wygrać to go biję, jak przegrywam to obrywa jeszcze bardziej :D Taaaa to mi się podoba ^_^

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 12, 2007, 11:43:19 am »
a ja chyba znalazłem lek na to, by dziewczyny zaczeły grac. najpierw wystarczy podsunac im PC i dac myszke do reki i mało wymagajacą gre pokroju dziaboł zwei i tego typu gierki (loki, dungeon siege, sacred) w ten sposób za pomoca tych tytułów w ciągu ostatnich kilku miesiecy nakłoniłem już z 10 dziewuch do grania i je to o dziwo wciągło O_O
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #90 dnia: Grudnia 12, 2007, 02:09:03 pm »
ja kiedys daaaawno temu wciagnolem swoja przyjaciolke do gry w simsy ;f tak sie wciagnela ze sie na autobus spoznila

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 02, 2008, 08:33:20 am »
Ostatnio męcze sobie Guitar Hero 3 i 2 - niestety na padzie :(. Ale moja panna tak siedzi i sie śmieje, że "dzieciak jestem" :] Daje jej pada i mówie spróbuj. Poziom Easy co prawda, ale pierwsze podejscie to "z czym to sie je", ale później nieżle jej szlo ^.^ Kto wie, może....:D

Offline cfiklus1990

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
  • Samotnośc......
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 12, 2008, 09:29:51 am »
Nie rozumiem dziewczyn które nie grają... Przeciesz to fajna zabawa i sama gram... Odkąd pamiętam..... :D

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 12, 2008, 09:45:20 am »
Moja panna jak ostatnio do mnie przychodzi to tylko po to by pograć w Star Ocean 3 bądź FFX-2...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 12, 2008, 11:19:54 am »
Ech "Dziaboł Zwei"... Wspomnienia. Ale żargonu handlarskiego już nie pamiętam. Ja pamiętam, jak się zagrywałam w demka, które dostawało się z grami czy gazetami na konsolkę. Tenka, albo Ridge Racer 4, albo Overboard!, albo genialny Spyro. "Elektroniczne gierki" zawsze były dla mnie super, po prostu trzeba być tym typem laski, który mniej więcej interesuje się techniką. Może nie stricte techniką, czy elektroniczną rozrywką, ale nie zostawać w średniowieczu i nie ograniczać się do komóreczek.

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 12, 2008, 03:30:27 pm »
Ekhem... Moja mamusia kochana gra teraz w Chrono Crossa i przechodzi go po raz 3 :) Nie umie grac w gry pokroju Tekken czy MGS ale przyciagnalem ja do RPG razem z bracholem.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 12, 2008, 04:16:33 pm »
Nie umie grac w gry pokroju Tekken czy MGS ale przyciagnalem ja do RPG razem z bracholem.
Albo jestem dziwny, albo sam nie wiem. Nie widzę sensu przyciągania do gier 'na chama'. Ja tam wolę zachęcić i czekać na efekty, tak przekonałem Iniurię, która raczej unikała gier ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 12, 2008, 07:06:50 pm »
Mam pytanie. Czy Iniuria grała w katamari jakieś ? To dopiero wciąga hehe, przynajmniej mnie wciągało. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 12, 2008, 07:22:44 pm »
Mam pytanie. Czy Iniuria grała w katamari jakieś ? To dopiero wciąga hehe, przynajmniej mnie wciągało. ;]
Nie, z PS2 u mnie nie miała do czynienia, na PS3 pogrywamy czasami jak ona chce (a chce częściej niż ja), teraz ma DSa pożyczonego to w Mario pewno gra

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 12, 2008, 07:27:30 pm »

Albo jestem dziwny, albo sam nie wiem. Nie widzę sensu przyciągania do gier 'na chama'. Ja tam wolę zachęcić i czekać na efekty, tak przekonałem Iniurię, która raczej unikała gier ;p
czy ja powiedzialem na chamca? Otoz gralem kiedys z bratem w Micro Machines. No to mama zeby nie byc w tyle chciala zagrac z nami bo nie miala co robic. Spodobalo jej sie ale powiedziala ze nie bedzie grac bo to zrecznosci wymaga i nie chce jej sie :P No wiec jak juz dostalem PSX to w prezencie otrzymalem oryginalke FF6. Moja starsza grala wtedy po nocach :) tak jej sie spodobało :)