Autor Wątek: Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D  (Przeczytany 26533 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« dnia: Stycznia 31, 2004, 09:05:28 am »
Co sadzicie o temacie dziewczyny a gry, bo ja zauwazylem ze jest juz coraz wiecej grajacych dziewczyn, ale jednak i tak nie jest ich duzo. Wystarczy spojrzec na nasze forum z plci pieknej jest chyba tylko YUzuriha. Jedna dziewczyna na cale forum /no ale za to jaka, nie dosc ze gra to jeszcze na konsoli no i do tego meczy JRpg i bijatyki, dwa najlepsze gatunki gier :D  i jeszcze lubi mange&anime -O BOSHE am I in heaven or what :wink: / Zaiste marzeniem moim jest aby pani bedaca u mojego boku lubiala pogrywac na konsoli. A co wy otym sadzicie?? Moze wy macie juz dziewczyny ktore lubia pograc(badz mieliscie)?                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 31, 2004, 09:41:36 am »
znam dziewczynę, która gra w gry typu Sims, Hugo (bez komentarza :wink: ) itp. Jeśli jednak podsuniesz jej coś jak Diablo czy Unreal to powie że nie lubi takich gier, ale chyba każda dziewka jeśli by zrozumiała to by sobie chętnie ciupnęła w fajnala czy chronosa.                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 31, 2004, 01:20:21 pm »
Mam pewną koleżankę w klasie,która uwielbia mangę,jRPGi i bijaktyki.Kiedyś jej chciałem pożyczyć na PS2(też ma)MGS\'a2 i Tekkena Taga.Oczywiście wybrała Tekkena(w zamian z FFX\'a).                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 31, 2004, 02:37:56 pm »
ja znam pewna pania, ktora zyje sobie naiedaleko Łodzi...za dawnych czasow PSX\'a meczyla wszystko jak lecialo...Finale, Tekkeny, Soul Blade, Residenty, Silenty itd...po prostu wszystko co jej wpadlo w lapki :D ...lubi rysowac...kiedys jej rysunek Zella ukazal sie w jednym z czasopism konsolowych :D ...jak jest teraz to nie wiem, bo zycie studenta nie jest latwe...nie wiem czy gra nadal, ale jak do tej pory jest jedyna grajaca dziewczyna jaka znam...ostatnio moja dziewczyna zaczela meczyc gry na PC...zobaczymy co z tego wyjdzie :P                            

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 01, 2004, 06:27:40 pm »
Cytuj
Mam pewną koleżankę w klasie,która uwielbia mangę,jRPGi i bijaktyki.Kiedyś jej chciałem pożyczyć na PS2(też ma)MGS\'a2 i Tekkena Taga.Oczywiście wybrała Tekkena(w zamian z FFX\'a).



Yup ja tesh znam dziewczyne o tych samych cechach co ta twoja qmpela Solidus ... moze tyo ta sama  ? umie rysowac BARDZO LUBI RPG i umie swietnie rysowac ? ze sczecina ?
a tak poza tym to grajace kobiety to jush  nie jest taki \"ewenement\" jak kiedys teraz to jush jest \"prawie\" standart :D jak dobrze ze moja dziewczyna lubi grac i nie kaze mi przerywac grania .... :D                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 02, 2004, 06:45:28 pm »
Cytuj
Co sadzicie o temacie dziewczyny a gry, bo ja zauwazylem ze jest juz coraz wiecej grajacych dziewczyn, ale jednak i tak nie jest ich duzo. Wystarczy spojrzec na nasze forum z plci pieknej jest chyba tylko YUzuriha. Jedna dziewczyna na cale forum /no ale za to jaka, nie dosc ze gra to jeszcze na konsoli no i do tego meczy JRpg i bijatyki, dwa najlepsze gatunki gier :D  i jeszcze lubi mange&anime -O BOSHE am I in heaven or what :wink: / Zaiste marzeniem moim jest aby pani bedaca u mojego boku lubiala pogrywac na konsoli. A co wy otym sadzicie?? Moze wy macie juz dziewczyny ktore lubia pograc(badz mieliscie)?

Gipsi nie wywyższaj mnie tak bo zaczne się rumienić :oops:  to prawda że lubie grać w te typy gier i nie tylko :D                            

MarvelliX

  • Gość
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 02, 2004, 11:22:31 pm »
Mam little pytanie do pani/panny YUzuriha (być może odpowiedz już padła) skąd ten nick ??? Jako że jestem tu nowy prawdopodobnie będę miał jeszcze więcej pytań.                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 03, 2004, 09:13:14 pm »
Mam nadzieję że się nie obrazisz jak ja odpowiem (bo chyba wiem :P). Nick ma z.... anime/mangi X - jedna z dziewczyn się tam Nekoi Yuzuriha zwała - zgadłem YUzuriha? ;-)                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

MarvelliX

  • Gość
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 03, 2004, 09:19:52 pm »
Chyba nikt się nie obrazi gdy ja odpowiem :D . Masz rację, ale ja zadużo Anime się nie naoglądałem a więc niewiedziałem :oops:                            

Offline mrowka JmC no.

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://www.animemusicvideo.prv.pl
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 04, 2004, 10:25:48 am »
hmmm..czy ja wiem czy tak mało dziewczyn gra...być może większości wpada tylko w łapki takie\"gdzie ejst nemo\" \"prosiaczek\"\"simsy\" i na tym zostaja ,ale dużo dziewczyn sięga też po inne gry...ja do finala sięgnełam przez przypadek,tylko dlatego iż brat mi pokazał teledysk ,a znajomy miał ta gre i mi nagrał =)
Myśle iż temat dziewczyna ,a gry to tylko kwestia dostępnośći danej gry..większośc ludzi nie ma psca ani ps2 ,tylko pc-ta ,a że dziewczyny  nie kupują pism komputerowych w jaki sposób mają sie dowiedziec o nowych gierkach i wogóle...
     U mnie na mangowych przynajmniej 1/4 dziewczyn grała w finala                            
Badz dla życia takim jakie ono jest dla ciebie

Offline Mateuszus

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 04, 2004, 11:08:50 am »
Nie cierpię dziewczyn które grają, a nawet znają się na komputerach. Pomyślcie sobie. Gadasz z laską o pierdołach, nagle wyskakuje Ci z tekstem, że Renderon 9800 jest lepszy od Geforce FX i zaczyna Ci podawać przykłady, ZGROZA! No, a jeśli chodzi o gry, to fajnie by było pościgać się z dziewczyną w Gran Turismo, ale jeżeli przegra (jak to zwykle była) obrazi się i nici z chwil romantycznych... OH NIE!
Dlatego: Lepiej pogadać z kumplami o nowej Fifie, niż z dziewczyną. Bo w końcu po co są one? Co?  :roll:                            
No time to lose! Let\'s go!

Mistrz i władca: Mateuszus

MarvelliX

  • Gość
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 04, 2004, 02:04:23 pm »
Cytuj
a że dziewczyny  nie kupują pism komputerowych w jaki sposób mają sie dowiedziec o nowych gierkach i wogóle...
   

Moja propozycja to znaleźć sobie chopa który się tym interesuje. :P


PS.
Zauważyłem że ta strona nie jest nawet przystosowana do płci pięknej (chodzi mi o końcówki niektórych zwrotów), droga redakcja mogła by coś z tym zrobić :!:                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 04, 2004, 04:17:32 pm »
a ja bardzo lubie pogadac sobie z dziewczyna o kompach i grac...to fajnie jak dziewczyna \"jest w temacie\"...wiem ze wtedy mozno z taka pania pogadac o wszystkim...szkada tylko ze wiekszosc pan \"ukrywa\" sie z tym, ze lubia pograc w gry  :(                            

Offline Mateuszus

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 04, 2004, 05:32:53 pm »
Cytuj
a ja bardzo lubie pogadac sobie z dziewczyna o kompach i grac...to fajnie jak dziewczyna \"jest w temacie\"...wiem ze wtedy mozno z taka pania pogadac o wszystkim...szkada tylko ze wiekszosc pan \"ukrywa\" sie z tym, ze lubia pograc w gry  :(


Ja tam wolę jak robi z siebie głupią :>                            
No time to lose! Let\'s go!

Mistrz i władca: Mateuszus

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 05, 2004, 03:41:17 pm »
Cytuj
Nie cierpię dziewczyn które grają, a nawet znają się na komputerach. Pomyślcie sobie. Gadasz z laską o pierdołach, nagle wyskakuje Ci z tekstem, że Renderon 9800 jest lepszy od Geforce FX i zaczyna Ci podawać przykłady, ZGROZA! No, a jeśli chodzi o gry, to fajnie by było pościgać się z dziewczyną w Gran Turismo, ale jeżeli przegra (jak to zwykle była) obrazi się i nici z chwil romantycznych... OH NIE!
Dlatego: Lepiej pogadać z kumplami o nowej Fifie, niż z dziewczyną. Bo w końcu po co są one? Co?  :roll:


Przepraszam bardzo ale ja nigdy się nie obrażam jak przegram a zresztą jestem w te gierki za dobra np.Need for speed4 lub Demolution racer to moje ulubione gry wyścigowe.                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 05, 2004, 04:40:57 pm »
Cóż,ja uwielbiam porozmawiać z kimkolwiek o grach i o sprzęcie komputerowym więc ja jestem za grającymi dziewczynami.Czy gdziekolwiek jest jakiś przepis,że żadna dziewczyna nie zna się na grach i sprzęcie?                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 05, 2004, 05:29:21 pm »
Cytuj
Lepiej pogadać z kumplami o nowej Fifie, niż z dziewczyną. Bo w końcu po co są one? Co?


no wybacz Mateuszus, ale jak nie wiesz \"po co\" sa dziewczyny to bardzo mi przykro :D ...moze po prostu boisz sie ze jakias dziewczyna pokona cie w jakas gre :D ...ja tam lubie pograc w kazda gre z \"dobrym zawodnikiem\"...jaesli mialbym przegrac z dziewczyna, nie ma problemu, liczy sie dobra zabawa...moze moja dziewczyna tez kiedys \"otworzy oczy\" i zacznie grac tak jak ja...                            

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 05, 2004, 08:12:30 pm »
hmm... temat zdecydowanie ciekawy... Cóż, mam nadzieję, że cudowny świat gier Square dotrze także do przdstawicielek płci pięknej, albowiem nie możemy narzekać na brak fanów, zaś z fankiami to cieniutko... Jest Yuzuriha, widziałem mrowkę JmC no., ale poza tym... Pytanie: dlaczego tak sie dzieję? Odpowiedź: hmm... Cóż, przyjęło się (sigh...), że dziewczyny nie są stworzone do kontaktu z komputerem, czy konsolą. Sądzę, że (wnioskóję na podstawie własnych obserwacji) o ile dziewczyna interesująca sie M&A jest zjawiskiem dość powszechnym, to taka, która gra w jRPG\'i jest ewenementem. Czemu tak się dzieje? Nikt nie wie... Możemy tylko mieć nadzieję, że stereotypy się zmienią i piękniejsza część społeczeństwa zajmie swoje zasłużone miejsce w fandom\'ie. Żyjemy w świecie równouprawnienia...

PS. Let\'s share our pasion in the whole wide world and make it help us unite people of all religion, race and sex.                            

Offline mrowka JmC no.

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://www.animemusicvideo.prv.pl
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 06, 2004, 11:58:39 am »
Hmmm..myśle iż za jakieś sto lat to to ze dziewczyny będa grały na komuterze będzie całkowicie na porządku dziennym =D
W końcu wiele z nas juz tam rpzeniklo,przeniknie i więcej =D
Ale oczywiscie ,gdy granie na komputerze rpzez dziewczyne bedzie normalne...faceci i tak będą mieli cos z czym dziewczyny będa mialy maly styk jak np. to ze kobiety mają mneijszy styk z samochodami
Hehe..tak sobie pomyślałam..że z komputerami to zupełnie jak z  \"malowaniem się\"..prawie wszystkie dziewczyny są w temacie chocby troszeczke,a faceci...haha,widzieliscie kiedys faceta malującego sie??chyba tylko aktorzy i piosenkarze...i merlin manson =p
I tak mozna podac całą mase przykładów                            
Badz dla życia takim jakie ono jest dla ciebie

Offline Mateuszus

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Grajace panie! Czyli marzenia mego spelnienie:D
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 06, 2004, 05:05:33 pm »
Wiecie co, po głębszym zastanowieniu chciał bym żeby dziewczyny były obeznane w grach. Fajnie by było pobić się w Street Fighter albo pościgać w Ridge Racer. A po graniu... no wiecie co :>.                            
No time to lose! Let\'s go!

Mistrz i władca: Mateuszus