Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66592 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #520 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:00:45 pm »
Cytuj
Po co Musiolowi super mod? Ma wladze niekonczaca sie na stronie ale tutaj chyba miec nie musi? Tak samo bylo przeciez za starego SZ, Ci ktorzy na stronie mieli wladze, niekoniecznie tez zadzili na forum.
Ale mniejsza o Musiola bo jego moda jeszcze zrozumiem, jest zastepca naczelnego to niech ma a co tam...
Dostałem go bo edytowałem regulamin redakcji, a Tanta nie było. Więc jeśli nie jestem potrzebny to oddam go i dalej na forum będe nikim, nie będe sie kłócił o moda, jeśli to źle, że go mam, to nie obraze sie.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #521 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:01:06 pm »
Nie chce mi się cytować...
Co do fragmentu o ARDzie to było ciut inaczej, a przynajmniej ze mną. ARD rekomendował tylko użytkowników Fastowi i to od niego zależało kiedyś, czy należy mu się status moda czy nie.

Kolejna sprawa to z modami i super modami. Nie wiem na cholerę jeszcze jest ten podział. Jakby dobrze spojrzeć, to nadanie wszystkim moderatorom globala było dobrym pomysłem. Przyszli nowu userzy, zaczęli nieco pisać (często bez sensu) i mieliśmy kupę roboty. Głupia jest też przy tym sprawa jak nie ma moda odpowiedzialnego za dział i robi się tam syf mały. Zresztą po co ograniczać władzę modów ? Ma to jakiś zły wpływ czy co ?

Musiol - gdybyśmy byli w realu to bym ci za to "będę nikim" dał mocno po ryju.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2006, 11:01:53 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #522 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:13:48 pm »
Dobra.. ja mam propozycje co zrobić z tym całym tym moderatorskim rozgardiaszem (fajne słowo).

Modów faktycznie jest za dużo, tego kwestionować nie trzeba. Trzeba więc spojrzeć kto jest w tej roli niepotrzebny/nieprzydatny/ma tytuł dla szpanu.

- Po pierwsze, proponuję usunąć Musiolikowi moda globalnego. Niech Marv da mu bar Redaktora, a jako, że jest zastępcą, niech ma władze moderatorską w Redakcyjnym Piekle. Taką samą władze proszę dać Ashley'owi (ja już mam).

- Hisoka jest na stanowisku moderatora niepotrzebna, w szczególności teraz, kiedy nie zjawia się za często. Proponuję zredukować ją do normalnego usera, zostawiając oczywiście maske gracza WFRP A.

- Glenn również nie jest IMO potrzebny na stanowisku moderatora działu MMO. Tym tematem interesują się również Morchol i W_w, a na forum są na tyle często, żeby móc ogarnąć ewentualny spam tam się znajdujący.

- Proponuję, żeby MarvelliX ustanowił drugiego admina, który miałby przynajmniej ograniczony dostęp do panuelu administracyjnego. Chodzi mi o możliwość banowania osób, bo czasem z delikwentem nie ma co czekać na przybycie Marv'a.


Jeżeli chodzi o cięcia na stanowiskach, to starałem się być jak najbardziej obiektywny. Taka jest moja propozycja, jak ktoś ma inną, to niech się wypowie.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #523 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:18:12 pm »
Jako ze sam mowilem o tych wlasnie uzytkownikach to potwierdzam kandydatury Tanta...

Hisoka - nie ma jej za czesto, jest jej nie potrzebne.

Glenn - dostal go aby miec bara, jest mu nie potrzebny, w tym temacie moze obojetnie kto wchodzic i modowac (Morchol pewnie sie nada bo sie zna)

Musiol - no nie potrzebny mu.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #524 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:20:03 pm »
A ja jestem za tym, aby stałym userom dać custom-rangi. I mieć gdzieś czy się podoba czy nie :F
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #525 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:20:34 pm »
Cytuj
Kolejny mod z kapy wziety to Glenn... ktory dostal moda tylko po to aby miec napis pod nickiem ;/ Kolejna akcja "damy mu moda bo jest naszym kumplem". Przeciez jak chce miec opis to niech mu mravy poprostu napisze jakis napisik pod nickiem i nie musi miec do tego raczej mnodan ie? Na innych forach jak stali uzytkownicy chca miec taki podpis to poprostu sie pytaja i dostaja i nie musza byc modami do tego...
 
-_- teraz zes palnął idiotyzm ... nei chciałem miec moda tylko poto zeby miec ten głupi napisik pod nikiem ... po 2 zauważ czy ja do cholery mam ten napisik? nei nie mam zwisa mi to czy go mam czy ni modem jestem bo marv tak zadecydował a takie gadanie co teraz odwalasz poprostu mnie dobija szczególnie ze nie umiesz odróżnic żartu zawartego w tamtym poście od rzeczywistości ...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #526 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:29:34 pm »
Dobra, to ja oddaje moda, tak jak miałem zrobić czyli wieczorem, w sumie był mi on potrzebny by zedytować regulamin. Dzięki Marv, daj mi poprzednią rangę i bara.

Co do His, nie ma jej za często, wywalic moda ;f
Glenn, nie iwem, jak ktos moze miec moda tak pisząc, ale skoro on sie zna, to niech go imo ma

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #527 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:31:52 pm »
a mnie to bombi czy moda mam czy nie ale oczernianie mnie ze go mam tylko dla napisu wkurza mnie ...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #528 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:46:45 pm »
Nie powiedzialem ze masz go tylko dla napisu... powiedzialem jeszcze ze masz go rowniez tylko dlatego ze Marvel cie lubi ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #529 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:48:40 pm »
on mnie lubi? buahahahah niecierpi mnie :F za bardzo go grą w neverwintera gnebie zeby mnie lubił  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #530 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:51:59 pm »
Enough !

Sprawa chyba została wyjaśniona ne? Więc przestancie, o wszystkim zdecyduje Marv? (wpadaj na 4um i zdejmuj mi tego moda)

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #531 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:43:11 am »
oz! mało sie nie pozabijali... jak tantowi dalem smoda bo mial cos tam zrobic to nikt sie nie odzywal <.<widze ze nastepnym razem jak ktos o to poprosi bede musial jakos dyskretniej globala dac

Cytuj
Co do fragmentu o ARDzie to było ciut inaczej, a przynajmniej ze mną. ARD rekomendował tylko użytkowników Fastowi i to od niego zależało kiedyś, czy należy mu się status moda czy nie.
Fast juz tu nie mieszka.. ARD zreszta tez wiec nie mam skim za bardzo dyskutowac bo Ashley uznal ze woli sie zajmowac strona glowna...

Cytuj
Proponuję, żeby MarvelliX ustanowił drugiego admina, który miałby przynajmniej ograniczony dostęp do panuelu administracyjnego. Chodzi mi o możliwość banowania osób, bo czasem z delikwentem nie ma co czekać na przybycie Marv'a.
marszałek Ash mi odradzil tego ;p

Cytuj
on mnie lubi? buahahahah niecierpi mnie
da ;B
dalem mu tam moda bo poczeba mi tam jakiegos maniaka a heciak jest zbyt leniwy na moda ;f hmm ale wsumie moge go zdjac... i tak nie wiele mogl zrobic poza usuwaniem ;p

hmm to moze z SuperModa zrobie Moderatorow i wszyscy beda miec te same uprawnienia
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 12:45:47 am wysłana przez MarvelliX »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #532 dnia: Sierpnia 25, 2006, 03:47:03 am »
Cytuj
hmm to moze z SuperModa zrobie Moderatorow i wszyscy beda miec te same uprawnienia
To już lepiej z mofów zrób supermodów, bo to łądniej wygląda ;]
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tidus3000

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
    • http://
Mod Zone...
« Odpowiedź #533 dnia: Sierpnia 25, 2006, 08:49:30 am »
a mam pytanie do moda/ modow:
:D moge napisac cos do dzialu Final Fantasy X-2 ??
jak tak to jak mam to zrobic ?? no bo chce pomoc tej stronie :D w dzialach

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #534 dnia: Sierpnia 25, 2006, 10:44:22 am »
pomysłu Tidusa nie będę komentował.

Skoro o modach i barach mowa, to przydało by się dla mnie bar redaktora wstawić, skoro nie ma Teamu D. No chyba, że bycie w Team E przeszkadza.
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #535 dnia: Sierpnia 25, 2006, 10:46:02 am »
Reaver - Marv zapomniał o Tobie, a mu gadałem, heh

Tidus - jeśli chcesz naprawde pomóc (wątpie), to pogadaj z Tantalusem na gg/PM i podeslij mu tekst...heh

Offline Tidus3000

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
    • http://
Mod Zone...
« Odpowiedź #536 dnia: Sierpnia 25, 2006, 10:48:15 am »
ja juz napisalem tylko teraz czekam zeby sie odezwal ktorys :/
moze wie ktos o ktorej bedzie tantalus ?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #537 dnia: Sierpnia 25, 2006, 10:54:50 am »
Tantalus jest zawsze. Ten czlowiek mieszka w internecie, bo Gipsi uderzyl mu wodoglowiem w dom i sie zawalil ;]
Ale nie koniecznie chyba musisz gadac z Tantem. Jest jeszcze Ashley i Musiol zawsze ;]

Z tymze Tanta i Ashleya nie ma bo obydwaj sa na Extreme Party (nie wiem jak Ash, Tant mial dzis wyjechac)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 10:55:35 am wysłana przez S&S »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #538 dnia: Sierpnia 25, 2006, 10:57:48 am »
Nie ten temat chłopaki ^^ Do mnie niech nie posyła o FF X-2 bo nei grałem i nie zweryfikuje czy tekst dobry jest.

Ontop - Marv, His dalej ma moda czy nie? I czy komukolwiek będziesz go usuwal?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #539 dnia: Sierpnia 25, 2006, 10:58:25 am »
O ile się orientuję z dzisiejszego telefonu Asha, wyjeżdżają jutro.