Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66591 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #540 dnia: Sierpnia 25, 2006, 11:24:20 am »
Cytuj
Nie ten temat chłopaki ^^ Do mnie niech nie posyła o FF X-2 bo nei grałem i nie zweryfikuje czy tekst dobry jest.
Ale nikogo innego nie ma w tej chwili ;p A zweryfikowac mozesz razem z GameFaqs ;p

 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #541 dnia: Sierpnia 25, 2006, 02:32:50 pm »
Cytuj
Ontop - Marv, His dalej ma moda czy nie? I czy komukolwiek będziesz go usuwal?
ja juz straciłęm ;( a tyle marviemu dałem za to ;( XD

jeden dzien bez narzekania na nude? ;f
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 06:49:42 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #542 dnia: Września 29, 2006, 11:35:37 pm »
Taka sprawa.
Zajmujecie Triviami prawie polowe strony w dziale Square Enix. Chcialem wiec poinformowac ze odepne trivie do Front Mission tak aby spadla w dol... Nikt w niej nie napisal zadnego posta od dwóch lat wiec nie bedzie to strata, a dodajac Kingdom Hearts Trivie zajmujemy triviami naprawde az zbyt duzo miejsca na stronie.
Ktos ma jakies sprzeciwy?
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2006, 11:36:22 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #543 dnia: Września 29, 2006, 11:42:52 pm »
dobry pomysł Gipsi w sumie. Mi to tam osobiście nie przeszkadza, ale jeśli uważasz, że tak będzie lepiej, proszę bardzo.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #544 dnia: Września 29, 2006, 11:50:22 pm »
No tak tez zrobilem... BTW to wy*ebalo was na trivie dzisiaj strasznie... strasznie nie fajnie ;]

A ten tak wogole to mam taki komunikat... czemu Musiol usunales mojego warna dla Agrias? I jeszcze uargumentowales go mowiac ze sie "przedawnil".
Przedawnic to sie moglo obrazenie uzytkownika ale ona dostala warny za pisanie offtopw i spamow i zniosl by jej sam warna gdyby przestala spamowac i nauczyla sie pisac... ale sie nie uczyla.
Zreszta chyba juz ustalalismy kiedys ze kazdy sam sciaga warny ktore sam dal... bo to bezsensowne zeby tos sciagal za kogos. Co najwyzej mozna sie nie zgodzic z wanrem i o tym napisac (w tym temacie np.) co juz nie raz robilismy zreszta...
Nastepnym razem Musiol nie sciagaj warnow ktore zalozyli inni modzi okey?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #545 dnia: Września 29, 2006, 11:57:53 pm »
No ok, przepraszam najmocniej. Sie to nie powtórzy już, bo mi nikt nic nie mówił, że każdy mod ściąga swoje warny, ale teraz już wiem. Jeszcze raz sorry.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #546 dnia: Września 30, 2006, 01:09:40 am »
Mam propozycje. Trivii jest już dosyć sporo, będzie chyba z 10, a nie wykluczać możemy pojawienia się nowych. Proponuję zrobić dla nich oddzielny dział, gdzie nie będą zasłaniać jakichś bardziej wartościowych postów, ani nie będą rozpychać strony tymi przyklejonymi tematami. Co myślicie?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #547 dnia: Września 30, 2006, 01:14:39 am »
No ja tez o tym pomyslalem... ale stwierdzilem ze to zly pomysl.
Robienie osobnego dzialu na same trivie to wiocha, zreszta juz jest duzo dzialow na forum.
Ale co wazniejsze caly dzial z Triviami to jeden wielki balagan... przez to jeszcze wiecej trivii umierac bedzie na "okresowe zapomnienie" bo na przyklad jednego dnia kilka trivii dziennie jest dosyc czesto uzywane a wtym "zgielku ;/" mozna siep ogubic i zapomniec o jakiejs trivii... a tak jak wchodzisz na forum i widzisz ze w CSadze jest nowy post to od razu widzisz ze trivia na przyklad do CC byla "uzywana".
W osobnym dziale z samymi triviami bedzie sie to mieszac wszystko.
Nie ma tego zreszta tak maxymalnie duzo na kazdy dzial zeby byl jakis wiekszy balagan teraz (w sumie tylko w SE jest duzo).
Juz lepszym pomyslem bylo by odklejenie, ale w sumie zadnego rozwiazania bym nie wprowadzal.
Ofkoz to tylko moja opinia.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #548 dnia: Września 30, 2006, 01:27:46 am »
popieram Gipsa. Nowy dział dla trivii to nie jest specjalnie dobry pomysł. Dobrze jest jak jest i niech tak zostanie po prostu.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #549 dnia: Września 30, 2006, 01:40:24 am »
no ta kiedys sie bawilismy w przedawnienia ale to bezsensu wiec ten kto dał warna bedzie go zdejmowal jesli zobaczy poprawe lub w wyjatkowych sytuacjach ja zdejme

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #550 dnia: Października 06, 2006, 10:32:38 pm »
http://squarezone.pl/forum/index.php?showt...=0&#entry100877

Co myślicie o tym temacie? Może byśmy Viviego powstrzymali, zanim cały dział wypełni sondami w stylu "Twój ulubiony limit Clouda" albo "Twoja ulubiona plansza w Midgar". Jak dla mnie, temat do kasacji, bo ile takich sond można trzymać...

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #551 dnia: Października 06, 2006, 11:17:28 pm »
niech se bedzie choc brakuje czarow 4 poziomu ;p

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #552 dnia: Października 06, 2006, 11:19:54 pm »
moze poprostu dajcie mu bloka na zakladanie tematow i bedzie spokoj  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #553 dnia: Października 06, 2006, 11:30:29 pm »
Sam się zastanawialem. Z jednej strony mozna by zmienic ten temat na taki zeby tyczyl sie ogolnie wszystkich ulubionych czarow. Ale z drugiej strony podzial na magie ofensywna i defensywna moze byc... miejsca na forum jest wiele. W dziale do Chrono Sagi jest przeciez nawet temat o lokacjach. A tematy o "twoich ulubionych" musza byc na stronie i nie ma baa zeby cih nie tworzyc... ale nie ma w tym nic zlego chyba, poprostu jak ktos nie chce to sie nie wypowiada... w koncu jako taka dyskusja o grach powinna tutaj byc a te jego nowe tematy sprawiaja ze mozna napisac jakis post od czasu do czasu...
Wiec jesli o mnie chodzi to temat nize byc... Ale zadecyduje pewnie wiekszosc. Jest glupi ale co z tego? Nie pierwszy, nie ostatni... to poprostu topic na temat gry... nie kazdy temat musi byc zwiazany z jakimis przemysleniami.

Cytuj
moze poprostu dajcie mu bloka na zakladanie tematow i bedzie spokoj
to nie jest potrzebne.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2006, 11:33:22 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #554 dnia: Października 06, 2006, 11:54:08 pm »
podpisuje sie pod tym co Gipsi napisał, przeszkadza to aż tak komuś? zawsze sie narzekało, że za mało tematów, że nikt nic nie pisze, a jak przychodzą nowi i pisza to sie narzeka ze pisza bez sensu ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #555 dnia: Października 07, 2006, 01:13:22 am »
Ja również myśle , że może zostać  chociaż są lepsze tematy tego typu.
Wydaje mi się , że zrobiliście się ostatnio tolerancyjni bardziej wobec wiecie kogo ;]
Czemu tak się dzieje ?

Cytuj
a jak przychodzą nowi i pisza to sie narzeka ze pisza bez sensu ;/
To trzeba ich jakoś ukierunkować przynajmniej , doradzić , podpowiedzieć itp. A nie odrazu nabijać się z ich krótkich, mało znaczących czasem śmiesznych postów.
A po kilku dniach nawet tu nie wracają.
Ja może nie miałem takiego problemu ale pomimo jednej zgryźliwej odpowiedzi nie zniechęciło mnie to , bo nie mam żadnych kompleksów pod tym względem a ta odpowiedź spłynęła po mnie jak po kaczce.
Ale wiem ,że nie wszyscy są tak niewrażliwi na taką bezsensowną krytykę.
I myślę , że jak się bedzie odrazu kasować tematy które mogły by być dobre dla nowych użytkowników , ale dla starszych są zbyt banalne i bezsensowne jak te typu "mój ulubiony".
Tylko nieliczne takie tematy są zbędne według mnie.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #556 dnia: Października 07, 2006, 02:59:13 pm »
Zgadzam się z panem Dżi w całej rozciągłości i to pomimo tego że chciał mnie ostatnio nabić na pal, obedrzeć ze skóry i potraktować nosorożcem. Trzeba wyjaśniać wszystko dokładnie wszystkim nowym "gaijinom" (na przykład wysyłając im PeMa), a nie tak niezapowiedzianie kasować ich tematy (nawet jeśli nie są zbyt zaciekawe) i dawać warny za spam i offtopy. Forum powinno być miejscem przyjaznym i nieszkodliwym dla środowiska naturalnego ;) . Aha, co do Trivi to jak chcecie to róbcie coś szybko w tym temacie bo niedługo powstanie kolejna :F  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #557 dnia: Października 07, 2006, 03:24:40 pm »
No ja zawsze wysylam do nowych PMki jak cos jest nie tak... pozniej dopiero warny.

Tak BTW co te topici kur*a robią w dziale Archiwum Z?
3 slowa reaktywacja:
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=911&st=0

X czy Y:
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=1495&st=0

Denny Teatrzyk czubów:
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=1335&st=0
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2006, 03:26:28 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #558 dnia: Października 07, 2006, 03:36:56 pm »
Cytuj
Denny Teatrzyk czubów:

Bo to takie typowe spamowanie bez najmniejszego sensu, w którym uczestniczyli tylko nieliczni. Coś podobnego do tego, co jest w temacie "Harvest Moon".

3 słowa i X, czy Y to też takie byle co. Niby offtopic, ale ja tego za bardzo w dziale Offtopic mieć nie chce. I tak się tam wogóle nie udzielam od bardzo dawna, a tak, jak mam to w dziale Archiwum Z, jest to łatwiejsze do ignorowania. Oczywiście, w pełni obiektywny tutaj nie mogę być.
 

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #559 dnia: Października 07, 2006, 04:41:12 pm »
hyh ze mna jest tak samo jak z Tantem ;p

taka ciekawostka:
Razem użytkowników: 1140
W sumie unikalnych tematów: 824    
W sumie odpowiedzi w tematach: 84699
Rozmiar publicznego katalogu załadunku: 5 mb (imo to chyba ile forum zajmuje na serwie ;p)
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2006, 05:03:47 pm wysłana przez MarvelliX »