Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66604 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #560 dnia: Października 15, 2006, 12:36:54 am »
Trzeba by się zastanowić nad dodaniem punkt do regulaminu który by mówił o nieuzasadnionym wykorzystywaniu spoilerów. Żeby się dzieci nie bawiły.  ;) Swoją drogą to jakby tacy ludzie pokroju tidusa3k używali w nadmiarze tego taga to (nie)fajne posty by wychodziły.  ;) Jaka kara byłaby dobra za nieuzasadnione użycie spoilera ? Według mnie za drugim razem już warn powinien być.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #561 dnia: Października 15, 2006, 12:46:53 am »
[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'40effd6f6cb4ec27074e0ac9ff9136c9\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"40effd6f6cb4ec27074e0ac9ff9136c9\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]Tak, ja uważam, że wszyscy powinni być od początku banowani i wtedy nikt by nie spamował i byłaby cisza i spokój.[!--SPOILER DIV--][/div][!--SPOILER DIV--]

Kara powinna być raczej za nieużycie spoilera i napisanie np. że ktośtam w jakiejś grze ginie pod koniec np. pierwszej płyty. To naprawdę może psuć zabawę. Merytorycznych i sensownych dyskusji na tym forum, drogi dżi, nie uświadczysz w dziale Offtopic, a już na pewno nie w temacie Total Offtopic, gdzie sobie dzisiaj zaczęliśmy robić jaja, z powodu dodania nowej zabawki na forum.

Co do regulaminu, mój życiowy partner Ganz, qiaxem zwany, już napisał o regulaminie dość dużo. Nie ma sensu dodawać do regulaminu, który istnieje tylko "dla zasady", sensownych punktów, bo wtedy trzebaby przebudować go od nowa. Jak już podkreślałem wielokrotnie, to forum na charakter czysto koleżeński i zbędne jest formalizacja jakichkolwiek reguł. Tymbardziej przy obecnej częstotliwości ukazywania się postów, która od wakacji jeszcze bardziej spadła.

Tidus San Hyaku nie zagrzał na forum IIRC dłużej niż trzy dni, a jego pamięć pozostała z nami głównie przez ubaw jaki nam urządził. Wątpie, aby był ten, czy jakikolwiek inny spamer, wielkim problemem dla użytkowników, a już na pewno moderatorów. To taki element squarezonowego folkloru, nabijanie się z tej cześci historii, którą wpólnie przeżywaliśmy. Niczym wspominki starych dziadków z ich pełnej przygód młodości, zakrapiane tanim winem.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #562 dnia: Października 15, 2006, 12:56:05 am »
Nie mozna ludziom zabronic uzywania spoilerow, ale jego nadmierne uzywanie bedzie karane... Bo to zwykly tak, wiec jak ktos uzywa zbyt duzej czcionki jest karany, tak samo bedzie i w tym wypadku. Ofkoz na razie jest tak jak poweidzial czif... bawia sie dzieciaczki ;]

Cytuj
Nie ma sensu dodawać do regulaminu, który istnieje tylko "dla zasady", sensownych punktów, bo wtedy trzebaby przebudować go od nowa. Jak już podkreślałem wielokrotnie, to forum na charakter czysto koleżeński i zbędne jest formalizacja jakichkolwiek reguł. Tymbardziej przy obecnej częstotliwości ukazywania się postów, która od wakacji jeszcze bardziej spadła.
Istnieje on po to aby nowi uzytkownicy wiedzieli jak zachowywac maja sie na forum...
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2006, 12:56:52 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #563 dnia: Października 15, 2006, 01:09:58 am »
Nie ma sensu robić z tego dodatkowego punktu w regulaminie. Dzisiaj się chwile pobawiliśmy, to nie znaczy, że będziemy go nadużywać non-stop. W końcu nam się znudzi i wrócimy do pisania o niczym, jak to mamy w zwyczaju. Tidus3000 wogóle chyba żadnych tagów używać nie umiał, więc nie ma się co bać, że ludzie jego pokroju będą nadużywać spoilera.

Cytuj
Tidus San Hyaku

San sen, nie san hyaku (sanbyaku tak wogóle hehe)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #564 dnia: Października 15, 2006, 01:16:50 am »
Cytuj
Istnieje on po to aby nowi uzytkownicy wiedzieli jak zachowywac maja sie na forum...
Zgodnie z zasadą "co nie jest zakazane, jest dozwolone", mają oni spore pole do popisu :) Oprócz tego, dość często łamie się niektóre z jego punktów, czego dokonują nawet userzy sprawujący funkcję nadzorczą na forum (m.in. łamanie zakazu ukazywania prywatnej korespondencji). Każdy zresztą sam wie, jak powinien się zachowywać i nie ma co podpierać się regulaminem. Raczej zasadami ogólnie przyjętymi za normę (zasady kultury wypowiedzi :F na przykład). A jak ktoś w jakimś poście sobie robi jaja (pisze na różowo, czy też spoileruje) to już tylko o nim świadczy.

Cytuj
wogóle chyba żadnych tagów używać nie umiał, więc nie ma się co bać, że ludzie jego pokroju będą nadużywać spoilera.
Raczej powinno się
zakazać
pisania
w ten
sp
osób.
(coś ala Mistrz Miron)
Cytuj
San sen, nie san hyaku (sanbyaku tak wogóle hehe)
Kurde, faktycznie. :F Specjalnie sprawdziłem w słowniku jak jest "sto", a nie tysiąc %-) Za mało kontaktu mam z tym językiem ostatnio. Jakąś szkołę tam mają japońskiego, ale podejde chyba do takiej restauracji, gdzie Japońce serwują żarcie i spytam się, czy nie potrzebują kogoś do pomocy, w zamian za lekcje kuchni + języka :D
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2006, 01:18:37 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #565 dnia: Października 15, 2006, 01:58:22 am »
Cytuj
Kara powinna być raczej za nieużycie spoilera i napisanie np. że ktośtam w jakiejś grze ginie pod koniec np. pierwszej płyty.
To również powinno być karane moim zdaniem.

Cytuj
Merytorycznych i sensownych dyskusji na tym forum, drogi dżi, nie uświadczysz w dziale Offtopic, a już na pewno nie w temacie Total Offtopic, gdzie sobie dzisiaj zaczęliśmy robić jaja, z powodu dodania nowej zabawki na forum.

Cytuj
Merytorycznych i sensownych dyskusji na tym forum, drogi dżi, nie uświadczysz w dziale Offtopic, a już na pewno nie w temacie Total Offtopic, gdzie sobie dzisiaj zaczęliśmy robić jaja, z powodu dodania nowej zabawki na forum.
Myśleliście , że ja mam was na myśli ? :lol: (niektóre wasze reakcje bywają dla mnie  śmieszne ;) )W dziale offtopic bawienie się tym tagiem jest znośne według mnie. I nie mam nic przeciwko temu. Chodziło mi raczej o nieuzasadnione używanie tego w innych działach czyli bawienie się tak jak dziś w total offtopicu , ale oczywiście nawet w dużo mniejszej skali.

Cytuj
Co do regulaminu, mój życiowy partner Ganz, qiaxem zwany, już napisał o regulaminie dość dużo. Nie ma sensu dodawać do regulaminu, który istnieje tylko "dla zasady", sensownych punktów, bo wtedy trzebaby przebudować go od nowa. Jak już podkreślałem wielokrotnie, to forum na charakter czysto koleżeński i zbędne jest formalizacja jakichkolwiek reguł. Tymbardziej przy obecnej częstotliwości ukazywania się postów, która od wakacji jeszcze bardziej spadła.
Według mnie warto by było dodać małe zdanie lub zwrot czysto informacyjnie.  Jak to Gipsi napisał:
Cytuj
Istnieje on po to aby nowi uzytkownicy wiedzieli jak zachowywac maja sie na forum...

Cytuj
Nie mozna ludziom zabronic uzywania spoilerow, ale jego nadmierne uzywanie bedzie karane... Bo to zwykly tak, wiec jak ktos uzywa zbyt duzej czcionki jest karany, tak samo bedzie i w tym wypadku. Ofkoz na razie jest tak jak poweidzial czif... bawia sie dzieciaczki ;]
Oczywiście można zrobić zawsze małą dopiskę do regulaminu. Nie znaczy to ,że ludzie będą jej przestrzegać. I nadmierne używanie powinno być karane , bo jak się nie będzie karać za nadmierne ,nieuzasadnione użycia nowego taga to sporo nowych czy starych użytkowników forum będzie cały czas to powtarzać i forum będzie wygladało tegicznie, jeśli chociaż ułamek nowych postów miałaby mieć tagi spoilera, ale nie byłoby w nim , spoilerów tylko jakieś inne wypowiedzi. Mam nadzieję , że nie dojdzie do takiej sytuacji.
Ten tag został stworzony z myślą o spoilerach i do tego powinien być stosowany.(wykluczając total offtopic ;) )

Cytuj
Każdy zresztą sam wie, jak powinien się zachowywać i nie ma co podpierać się regulaminem. Raczej zasadami ogólnie przyjętymi za normę (zasady kultury wypowiedzi szczerb 2.gif na przykład). A jak ktoś w jakimś poście sobie robi jaja (pisze na różowo, czy też spoileruje) to już tylko o nim świadczy.
Ale to nie znaczy że takie zachowania mają przechodzić moderatorom przez palce.  
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2006, 02:10:31 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #566 dnia: Października 15, 2006, 02:04:59 am »
wow, nie ma to jak nowy tag wywołujący flejma na forum.... nie rozumiem was troche... jakbyscie nie znali mnie, Gipsiego, Cieffa, Musiolika czy Marva... dano dzieciom zabawke to sie pobawili nią w offtopie i tyle. a tag spoiler bedzie super rzadko uzywany, bo w sumie nigdzie nie jest napisane, ze takowy tag istnieje i newbies nie będą mieli o nim pojecia ;f ale to tak tylko IMO, chyba, ze tam przy dodawaniu nowego posta doszedł przycisk z tagiem spoiler, bo poki co go nie było :/
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #567 dnia: Października 15, 2006, 10:38:56 am »
Cytuj
Zgodnie z zasadą "co nie jest zakazane, jest dozwolone", mają oni spore pole do popisu smile.gif Oprócz tego, dość często łamie się niektóre z jego punktów, czego dokonują nawet userzy sprawujący funkcję nadzorczą na forum (m.in. łamanie zakazu ukazywania prywatnej korespondencji). Każdy zresztą sam wie, jak powinien się zachowywać i nie ma co podpierać się regulaminem. Raczej zasadami ogólnie przyjętymi za normę (zasady kultury wypowiedzi szczerb 2.gif na przykład). A jak ktoś w jakimś poście sobie robi jaja (pisze na różowo, czy też spoileruje) to już tylko o nim świadczy.
No dlatego mowie ze to jest regulamin dla nowych... noobow wpadajacych na forum. Wiadomo ze przeciez stalym ziomom nie bezie sie dawalo warnow za lamanie pewnych sfer regulaminu. Kazdy z nas by dostawal warny za przeklinanie, czy chociazby za to co ty napisales powyzej.

Cytuj
To również powinno być karane moim zdaniem.
Dopuki nie ma oficjalnego taga na stronie (czyli przycisku spoiler) ani zadnego punktu w regulaminie to raczej nie mamy co sie zucac... jesli ktos zrobi cos takiego to sie napisze mu PMke o co chodzi i jesli sie nie dostosuje to wtedy dostanie ostrzezenie. Ale do te pory nie bylo i raczej nie bedzie z tym problemow.

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #568 dnia: Października 16, 2006, 11:24:04 pm »
Słuchajcie, jest takie małe coś, co możnaby zrobić celem resocjalizacji różnych amebowych użytkowników, którzy przychodzą i spamują/offtopicują/są nieczytelni/piszą wierszem/są debilami.

Poradnij użytkownika. Regulamin, regulaminem, ale dla zupełnie zielonego kolesia nie jest to wystarczające. On tylko zakazuje, a niczego nie wyjaśnia. Można by założyć temat, w którym wyjaśnione byłyby pojęcia spamu, offtopicu, ogólne kryteria poprawnego zachowywania się na forum, jak działają Trivia'e, gdzie się nie nabijają posty, jak pisać tagi w BBCode... takie tam. Można by to zrobić w formie FAQa, jako oddzielny topic lub podpiąć pod regulamin, whatever. W każdym razie uważam, że takie coś by się przydało*.

*wnioski nie są wzięte z powietrza. Pewien użytkownik, którego nick przez grzeczność zachowam dla siebie, spytał się pare razy w privie o znaczenie takich właśnie elementarnych sformułowań. Patrząc na niektórych newbe, faktycznie by się to przydało.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #569 dnia: Października 17, 2006, 08:27:45 am »
Cytuj
Słuchajcie, jest takie małe coś, co możnaby zrobić celem resocjalizacji różnych amebowych użytkowników, którzy przychodzą i spamują/offtopicują/są nieczytelni/piszą wierszem/są debilami
Poradnij użytkownika. Regulamin, regulaminem, ale dla zupełnie zielonego kolesia nie jest to wystarczające. On tylko zakazuje, a niczego nie wyjaśnia. Można by założyć temat, w którym wyjaśnione byłyby pojęcia spamu, offtopicu, ogólne kryteria poprawnego zachowywania się na forum, jak działają Trivia'e, gdzie się nie nabijają posty, jak pisać tagi w BBCode... takie tam. Można by to zrobić w formie FAQa, jako oddzielny topic lub podpiąć pod regulamin, whatever. W każdym razie uważam, że takie coś by się przydało*.

*wnioski nie są wzięte z powietrza. Pewien użytkownik, którego nick przez grzeczność zachowam dla siebie, spytał się pare razy w privie o znaczenie takich właśnie elementarnych sformułowań. Patrząc na niektórych newbe, faktycznie by się to przydało. .
Coż mogę powiedzieć, jestem za. Po co męczyć się, wysyłając ciągle PeMy i gnębić nowych dając im warny, jak wszystko można łatwo i zwięźle umieścić w regulaminie, który powinien zapobiegać takim sytuacjom.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2006, 08:47:57 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #570 dnia: Października 17, 2006, 02:08:08 pm »
Problem polega na tym, ze zjeby dalej beda zjebami i FAQ im nic nieda. Ale jestem nawet za.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #571 dnia: Października 17, 2006, 02:43:32 pm »
Tant świetny pomysł. Sam kiedyś myślałem troche co dałoby sie zrobić aby Forum było bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla nowych użytkowników.
Myśle , że można by to zrobićw takiej postaci , żeby miało punkty i jeśli ktoś spyta lub jak Mod zauważy wyraźną potrzebę "doradzenia" , wtedy można go bedzie życzliwie skierować do określonego punktu. Tylko nie w stylu "Dostaniesz warna bo mnie denerwujesz swoimi postami." Jednak rozumiem , że czasem trzeba twardo to zrobić bo do niektórych nietrafiają uwagi. Zresztą jeśli uwaga do kogoś nie jest dobrze sformułowana i jest zbyt agresywna , wtedy szansa , że użytkownik się do niej zastosuje i nie odpowie jeszcze bardziej agresywnie jest dużo większa niż jakby uwagi były bardziej asertywne.
Cytuj
Problem polega na tym, ze zjeby dalej beda zjebami i FAQ im nic nieda. Ale jestem nawet za.
To prawda , że niektórym ludziom to nie pomoże takim jak Grzebson. Ci któży wchodzą na forum i od pierwszych postów są agresywni pomocy nie potrzebują i powinni być likwidowani niezwłocznie z naszego Forum , niczym błąd w programie lub słabsze potomstwo w populacji jakiegoś gatunku. Dla takich ludzi nie ma miejsca bytu.
Ale jeśli ten pomysł pomoże chociaż jednemu nieagresywnemu , przyszłemu użytkownikowi w udzielaniu się na tym Forum to uważam , że ten pomysł jest warty realizacji.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2006, 02:45:12 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #572 dnia: Października 17, 2006, 04:55:45 pm »
rowumiem ze chodzi wam o streszczenie tego http://rtfm.bsdzine.org/ co zreszta jest podane w regulaminie ;p


Cytuj
Ci któży wchodzą na forum i od pierwszych postów są agresywni pomocy nie potrzebują i powinni być likwidowani niezwłocznie z naszego Forum
no to pozegnamy pana Sergieja bo od kiedy siegam pamiecią cechuja go agresja wobec noobkow i Glenishow* :P





*osoba ktorej czesto zdarza sie pisac głupoty
Cytuj
To prawda , że niektórym ludziom to nie pomoże takim jak Grzebson.
Grzyb nalezy do stał/rych uzytkownikow probuje byc fajny tylko mu to czasem nie wychodzi (daje odwrotny efekt raczej ;p)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #573 dnia: Października 19, 2006, 12:05:55 am »
Cytuj
Problem polega na tym, ze zjeby dalej beda zjebami i FAQ im nic nieda. Ale jestem nawet za.
Skoro tobie przebywanie na forum cos dalo to czemu im mialo by nie dac? A takie hinty by im mocno pomogly. Wszyscy pisalismy jak kardasy na poczatku.
Przypomnij sobie okolo 500 twoich pierwszych postow...
Pomysl dobry tylko komu sie zachce za to zabrac?
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2006, 12:06:43 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #574 dnia: Października 19, 2006, 12:18:31 am »
Proponuję pomysłodawce... a nie zaraz.. to ja jestem pomysłodawcą...

No dobra, właściwie to jestem w stanie to napisać. Powiedzmy, że będziecie mieli bete takiego poradnika do poniedziałku, ale jeszcze ustalcie co z nią zrobić.. czy wrzucić do regulaminu, czy może lepiej założyć oddzielny temat w Ogłoszeniach i przykleić (chyba za tym jestem).

Pytanie do Mravego mam: Nie masz ty dostępu do formularzy rejestracyjnych na forum? Znaczy się, można by link do tego poradnika dodać ludziom, którzy się dopiero zarejestrowali, np. zedytować treść maila z kluczem aktywacyjnym i tam coś napisać w stylu: "Zanim zaczniesz pisać na forum, przeczytaj uważnie to:".

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #575 dnia: Października 19, 2006, 02:17:10 pm »
Cytuj
Skoro tobie przebywanie na forum cos dalo to czemu im mialo by nie dac? A takie hinty by im mocno pomogly. Wszyscy pisalismy jak kardasy na poczatku.
Przypomnij sobie okolo 500 twoich pierwszych postow...
Pomysl dobry tylko komu sie zachce za to zabrac?
500? Kur*a moje pierwsze 500 postow to taki crap, ze Glenn mieknie ;] chyba chciales napisac 1500 ;]
Ale ndalej nie wiem czy hinty by im mocno pomogly, tymbardiej ze niewielu by je przeczytalo - tak jak jest z regulaminem. Ale jesli ma to pomoc choc jednemu userowi - jestem za ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #576 dnia: Października 19, 2006, 03:07:52 pm »
Cytuj
Pytanie do Mravego mam: Nie masz ty dostępu do formularzy rejestracyjnych na forum? Znaczy się, można by link do tego poradnika dodać ludziom, którzy się dopiero zarejestrowali, np. zedytować treść maila z kluczem aktywacyjnym i tam coś napisać w stylu: "Zanim zaczniesz pisać na forum, przeczytaj uważnie to:".
Też uważam to za dobry pomysł, bo niektórym nowym userom może nie chcieć się zaglądać do regulaminu albo nie wiedzą gdzie on jest;]
Druga sprawa to dobrze by się pytali o coś czego nie wiedzą, naprzykład w offtopicu albo na privie, tak jak ja to robiłem za moich niesławnych początków;]
Oczywiście trzeba by ten tekst odpowiednio sformułować tak by zachęcał do wejścia na forum a nie odstraszać tekstami typu: "jeśli nie będziesz tego przestrzegał dostaniesz bana więc lepiej uważaj". Zamiast tego można by naprzykład napisać: "dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem i życzymy przyjemnego pobytu na forum". Wiem że dla niektórych brzmi to może śmiesznie no ale sz chyba potrzebuje świeżej krwi;]
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2006, 03:09:57 pm wysłana przez RadicalDreamer »

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #577 dnia: Października 19, 2006, 04:40:58 pm »
a wiec tak... w opcjach tego nie ma... albo jest w tych do ktorych nie mam dostepu albo wogole (pewnie w tej nowszej wersji jest... <.<) i zeby to wprowadzic bedzie czeba grzebac w htmlu czyli ash to zrobi


-----------

BTW szkajac tego dodalem nowa opcje w profilu na temat płci ;p
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2006, 12:29:22 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #578 dnia: Października 29, 2006, 11:59:28 pm »
Cytuj
e-e jak sie nie myle to kazdy mod moze sygnaury modyfikowac a jak sie myle to superzy mogą (np. numer ktory wywalila Hisoka Tantowi kiedys o tym swiadczy;p)
No to jak to sie robi?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #579 dnia: Października 30, 2006, 12:04:57 am »
Gipsi - Panel Moderatora -> Zarządzaj Użytkownikami -> Edutuj Profil -> Edytuj Sygnature...