Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71892 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #540 dnia: Kwietnia 22, 2007, 03:13:53 am »
Getafe to i ja bym taka bramke strzelil ;]

Post sponsorowany przez Real Madryt.
*Real w tym sezonie  jesienia przegral z Getafe 1:0 a na wiosne bylo 1:1 tylko dlatego ze dostali karnego ;]

Moj Bayern przegral ze Stutgartem ;/ Pierwszy raz od 10 lat nie bedzie nas w lidze mistrzow :|
Na szczescie Juventus chca zdegradowac do Serii C co mi przynajmniej troche poprawilo humor ;D

Aha a bramka w stylu Maradony ;] Ciekawe czy Sosa ktory przechodzi do Bayernu bedzie 1/3 tak dobry jak Messi...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2007, 03:30:20 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #541 dnia: Kwietnia 22, 2007, 10:22:27 am »
W zasadzie perspektywiczny zawodnik z Estudiantes...zobaczymy co z tego będzie;]
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #542 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:56:32 am »
Cytuj
*Real w tym sezonie  jesienia przegral z Getafe 1:0 a na wiosne bylo 1:1 tylko dlatego ze dostali karnego ;]
so what? ;]

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
sprot LE PARKOUR
« Odpowiedź #543 dnia: Maja 04, 2007, 10:01:31 pm »
Jestem ciekaw kto z was uzytkownikow tej strony cwiczy dosc aktywny i niebiezpieczny sport PARKOUR. Ja trenuje od 2 lat i nigdy mi sie to chyba nie znudzi bo jest jeszcze wiele trickow do nauczenia sie i gdy sie uprawia ten sport nie wypada sie z formy tylko sie ja zyskuje. wyrazcie swoje opinie na temat tego sportu i napiszcie czy trenujecie ten sport czy nie. tu macie spis trickow w LE PARKOUR:

http://www.andegrand.pl/article/leparkink

to narazie tylko czesc tych trickow, kiedy indziej przysle wam inne juz z wyzszej rangi!!
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: sprot LE PARKOUR
« Odpowiedź #544 dnia: Maja 04, 2007, 10:46:02 pm »
Jestem ciekaw kto z was uzytkownikow tej strony cwiczy dosc aktywny i niebiezpieczny sport PARKOUR. Ja trenuje od 2 lat i nigdy mi sie to chyba nie znudzi bo jest jeszcze wiele trickow do nauczenia sie i gdy sie uprawia ten sport nie wypada sie z formy tylko sie ja zyskuje. wyrazcie swoje opinie na temat tego sportu i napiszcie czy trenujecie ten sport czy nie. tu macie spis trickow w LE PARKOUR:

http://www.andegrand.pl/article/leparkink

to narazie tylko czesc tych trickow, kiedy indziej przysle wam inne juz z wyzszej rangi!!
Pour Quoi jest lepszy ;/
http://www.youtube.com/watch?v=DlacXUJP4mw
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #545 dnia: Maja 26, 2007, 10:42:58 pm »
Cudowny przezycie - patrzec jak wielki Dinho wylatuje z boiska w zasadzie w wygranym meczu, juz w 39 minucie za...pociagniecie goscia z buta w jajca ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #546 dnia: Maja 26, 2007, 11:51:55 pm »
Jezu, ale w Getafe graja kalecy ;/

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Sport
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwca 10, 2007, 03:17:32 pm »
No cóź, remis Realu, Barcy i Sevily. Na samym finiszu będzie ciekawie, w najlepszej sytuacji jets Real, bo jak wygraja mecz, to mają pewnego mistrza, natomiast Barcelona i Sevilla muszą wierzyć w potknięcie Realu. Real w końcu odzyskuje formę i mam nadzieję,że nie zawodzą, lecz w ostatnim meczu było blisko, aby mistrzostwo wyślizgnęło się im z ręki. No i na dodatek RvN może zostać krolem strzelcow. Takiej końcówki w Lidze Hiszpańskiej nie było już dawno.

Real zagra u siebie 17.VI z Mallorcą, Sevilla w ten sam dzień zmierzy się z Villarealem u siebie i Barca gra z Gimnastic na wyjeździe, również w ten sam dzień, wszystkie mecze odbędą się o 17.00.

Ja powiem tylko jedno Hala Madrid!

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #548 dnia: Czerwca 10, 2007, 03:42:03 pm »
HaŁa matrit ;/

Ale nie powiem, Barca zawiodła, dając sobie strzelić bramkę w las minute ;/ A real nie ma forym, tylko szczęście, nie pierwszy raz trafiają na sam koniec...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Sport
« Odpowiedź #549 dnia: Czerwca 17, 2007, 10:58:48 pm »
Hala Madrid!!!!!!! No coż, po jak zwykle nie najlepszej pierwszej polowie podniósl się i super rezerwowi strzelili bramki, mimo iż RvN doznal kontuzji, Becks, równiez miał lekki uraz to 9i tak czytak zostali mistrzami. Nareszcie  ;D

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #550 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:02:16 pm »
Cytuj
HaŁa matrit ;/

Ale nie powiem, Barca zawiodła, dając sobie strzelić bramkę w las minute ;/ A real nie ma forym, tylko szczęście, nie pierwszy raz trafiają na sam koniec...
A przde wszystkim - zupa byla za slona

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #551 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:09:09 pm »
Cytuj
HaŁa matrit ;/

Ale nie powiem, Barca zawiodła, dając sobie strzelić bramkę w las minute ;/ A real nie ma forym, tylko szczęście, nie pierwszy raz trafiają na sam koniec...
A przde wszystkim - zupa byla za slona
ja moge milion razy to powtórzyć, Real grał słaby sezon, większość wygranych w ostatnich minutach .... a Barca niestety zamiast to wykorzystać, to zaliczała głupie potknięcia ... ale niech sie fani 'kurewskich' cieszą choć w tym sezonie ;] teraz kolejne 4 lata posuchy ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #552 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:27:10 pm »
Cytuj
ja moge milion razy to powtórzyć, Real grał słaby sezon,
W takim razie - az strach sie bac odpowiedzi na pytanie - jaki sezon zagrala Barca?
Cytuj
większość wygranych w ostatnich minutach
Zajebisty argument. Naprawde. Jak ktos ratuje punkty w ostatnich minutach to faktycznie konkretny cienias. A Barcelona to w ogole cienias do potegi n-tej, ze strzelila bramke w ostatnich minutach, grajac w 10-ke. Szczyt "cieniastwa" po prostu.
Cytuj
Barca niestety zamiast to wykorzystać, to zaliczała głupie potknięcia ...
Na wygrana w La Liga nie zasluzyla, czyli ze.
Cytuj
ale niech sie fani 'kurewskich' cieszą choć w tym sezonie ;] teraz kolejne 4 lata posuchy ;]
Aw jeez, not that shit again...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #553 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:29:44 pm »
Cytuj
W takim razie - az strach sie bac odpowiedzi na pytanie - jaki sezon zagrala Barca?
mocno średni w porównaniu z poprzednimi dwoma? chyba, że o real chodzi, to wtedy zagrali super sezon, lepiej niz poprzednie
Cytuj
Zajebisty argument. Naprawde. Jak ktos ratuje punkty w ostatnich minutach to faktycznie konkretny cienias. A Barcelona to w ogole cienias do potegi n-tej, ze strzelila bramke w ostatnich minutach, grajac w 10-ke. Szczyt "cieniastwa" po prostu.
gdzie uzyłem słowa 'cienias', nie dopisuj sobie
Cytuj
Na wygrana w La Liga nie zasluzyla, czyli ze.
tak jak Real, IMO najbardziej to Sevilla zaslużyła, ale UEFA wykonczylo jej koncowke sezonu

A ... nie musisz odpisywać ;] idź się cieszyć z sukcesu ;] bez napinek i takie tam (a ja pojde poczytac, jak dzieci-fani realu stawiaja hale madrytu xD)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2007, 11:30:48 pm wysłana przez Musiol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #554 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:33:52 pm »
Napisales, ze Real gral slaby sezon. Jak ktos gral slaby sezon, to gral cienko. Jak ktos gral cienko, to jest cienias. Logiczne.
Cytuj
tak jak Real, IMO najbardziej to Sevilla zaslużyła, ale UEFA wykonczylo jej koncowke sezonu
Zaden klub w tym sezonie nie zasluzyl na mistrzostwo La Liga, bo wszystkie 3 z czolowki bly mizerne. Ale Real wygral tak w malej, jak i w duzej tabeli, co jak dla mnie rozstrzyga wszelkie watpliwosci co do tego, kto powinien byc "majstrem" ;]

EDIT: Sry, za pozno przeczytalem edita ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2007, 11:34:41 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #555 dnia: Czerwca 18, 2007, 03:05:22 am »
"Kogo kupi Real? Na razie wiadomo, że Metzeldera." <- jak usłyszałem o tym transferze.... XDD (rly,  obserwuję Bundes od lat i...nie skomentuję XD)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2007, 03:07:32 am wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #556 dnia: Czerwca 18, 2007, 07:01:09 am »
Akurat jak na darmowe wzmocnienie, to Metzdelder jest dosc solidnym zawodnikiem. Co prawda ma szklane nogi, ale czego oczekiwac po zawodniku za damo :P

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #557 dnia: Czerwca 18, 2007, 12:01:42 pm »
Ale to Drewnopoulos;p On zginie przy szybkiej i kombinacyjnej piłce w Primera Division. Mogli jeszcze Hutha kupić ;D Wreszcie pójść inną drogą i wyłowić jakąś młodą perełkę (17-19 lat), mało znanego defensora z Ameryki Południowej i zacząć od razu wprowadzać go powoli do składu. Jakby taki manewr wypalił to normalnie...chyba bym wyciągnął gdzieś starą koszulkę Blancos Mijatovica i oddał cześć ;p
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #558 dnia: Czerwca 18, 2007, 04:17:43 pm »
Cytuj
Wreszcie pójść inną drogą i wyłowić jakąś młodą perełkę (17-19 lat), mało znanego defensora z Ameryki Południowej i zacząć od razu wprowadzać go powoli do składu. Jakby taki manewr wypalił to normalnie...
Chyba zbytnio uprosciles wylawianie mlodych perelek...

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwca 18, 2007, 05:35:22 pm »
No sh--? Tell me 'bout it:>
(czy ja w ogóle tutaj próbowałem wyjaśniać co znaczy wyławianie perełek, cały proces, podejmowałem się objaśniania kolejnych procedur łowcy talentów? Jeden: wyławiają młodziana, DWA: wprowadzają go do składu powoli, ale nie by grzał ławę i wbiegał tylko w Copa del Rey na przykład;])
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2007, 05:48:50 pm wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?