Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71875 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #560 dnia: Lipca 10, 2007, 03:20:41 pm »
Pedja kupil Pepe za 30 milionow Euro...


...

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #561 dnia: Lipca 10, 2007, 08:41:52 pm »
Hmm...Pepe, FC Porto...30 mln...jakby tu to skomentować. Może:


Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #562 dnia: Grudnia 24, 2007, 12:37:11 pm »
Wedle zyczenia, przenosimy sie do sportowego ;)

Co do Ronaldu - jeden z nielicznych brazylijczykow, ktorzy w Europie potrafili stale prezentowac wysoki poziom. W Barcelonie i w Interze byl po prostu genialny, potem przyszla kontuzja i wielki powrot na Mundialu w Korei i Japonii. W Realu, wbrew niektorym opiom, tez nie gral zle. Do dzis pamietam jego hat-trick w fenomenalnym dwumeczu z Manchester (3-1 na Bernabeu, 4-3 na Old Trafford). W Milanie tez gral jako-tako poki pozwalalo mu zdrowie. Inni Brazylijczycy maja to do siebie, ze w Europie gasną. Adriano, Ronaldinho, Rivaldo, Denilson...i tak dalej ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #563 dnia: Grudnia 25, 2007, 09:44:54 pm »
Dinho nie tyle co przygasł, a brakło mu bodźca do lepszej gry, w PSG też tak przygasnął, poszedł do Barcy i się odrodził, wygląda na to, że co 2/3 lata zapada w letarg i potrzebna mu jest zmiana otoczenia (choć IMO zmarnował się przez pazerność na kasę i szum medialny wokół niego, totalne przeciwieństwo Kaki). Denilson? Damn, kiedyś mi się takie nazwisko obiło o uszy, ale gdzieś przepadł. Rivaldo dłuugo grał dobrze,Adriano wręcz przeciwnie, jeden, dwa sezony i zniknął. Z Brazylijczyków zapomniałeś wymienić Romario, też dosyć długo grał na wysokim poziomie.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #564 dnia: Grudnia 25, 2007, 11:11:52 pm »
Nie wiem jak dzisiaj, ale Romario jeszcze rok, czy dwa lata temu regularnie zdobywal bramki w brazylijskiej lidze, mimo, ze juz mu blisko do czterdziestki.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Sport
« Odpowiedź #565 dnia: Stycznia 13, 2008, 10:50:15 pm »
Widze, że rozmowa o brazylijczykach była wieć i ja sie wypowiem po dzisiejszym meczu Milan-Napoli (5:2).

Mecz był wspaniały, ale właśćiwie wielu ludzi mało obchodził ten mecz, lecz debiut Alexandre Pato genialnego młodego brazylijczyka, który bodajże za 22 mln Euro przeszedł w wieku 17 lat do Milanu.

Ocena zawodników na podstawie dzisiejszego meczu:

Pato: zaczne od niego, bo to on juz przed meczem stał się gwiazdą wieczoru, ale dzisiaj tak nie było powiem jedno zawodnik genialny pod każdym wzgledem(podobny styl gry do Kaki) pierwsza połowa dużo strzałów dwie setki nie wykorzystane i bardzo aktywny. W drugiej połowie sie to nie zmieniło, też bardzo aktywny, ale wykorzystał swietne podanie Favalliego, zwiódł obrońce i spokojnym strzałem jakby jakiś stary wyjadacz pokonał bramkarza Napoli. Moje wrażenie świetny obiecujacy zawodnik, który ma szanse byc lepszy od Kaki.

Ronaldo: moze was zadziwie, ale po obozie w Dubaju Ronnie po prostu błyszczał, strzelił 2 bramki i do tego właściwie asystował. Aktywny i znakomity, nie ważne ile waży, lecz jak gra. Po prostu podziwiam go.

Kaka: kolejny fenomenalny gracz, strzelił jedną bramke i cały mecz grał dobrze, aktywny świetnie podawał i pięknie strzelil. Jak to Kaka, bardzo dobry mecz.

Seedorf: chciałbym pochwalić jego, po prostu mi zaimponował, grał genialne, obok Ronaldo Man of the Match świetnie kilka razy podał oraz strzelil 1 bramke. Gratulacje.

Po tym mecuz ronaldo pokazał, żeby go jeszcze nie skreślać, Pato, że jest utalentowany, Kaka, ze dalej świetnym zawodnikiem, a Seedorf bardzo dobrze grał.

pzdr.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #566 dnia: Stycznia 13, 2008, 10:53:09 pm »
Grubcio akurat był dobrym zawodnikiem, teraz jest grubciem, ale instynktu strzeleckiego nie zatracił, a Kaka daje kasę jakimś fanatykom religijnym, huehue

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #567 dnia: Lutego 11, 2008, 11:54:51 am »
No to Faraony mistrzem Afryki. Nie miałem możliwości śledzić spotkań - faktycznie prezentowali tak dobry poziom czy zdarzały się mecze, gdzie fartuchem wygrywali i jakoś to pociągnęli do końca? ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2008, 11:55:42 am wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #568 dnia: Lutego 12, 2008, 09:59:34 pm »
Grali, w porownaniu z Ghaną, czy Wybrzeżem, pilke mala atrakcyjna dla oka, ale swietnie ulozona taktycznie. Na prawde podziwiam, bo trener z zawodnikami z afrykanskich i azjatyckich lig (nie gral Mido) wykonal wieeeelka prace.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #569 dnia: Marca 29, 2008, 10:18:01 pm »
Visca el Barca! To co dzis zrobila Barcelona to po prostu kosmos ;D Takie rzeczy to tylko w Primera Division. Dzis Villareal pewnie wygra, jutro Real gra z Sevilla, z ktora grac nie umie, wiec pewnie bedzie w plecy...jak tak dalej pojdzie, to Zolta Lodz Podwodna zdobedzie mistrza ;D

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #570 dnia: Marca 29, 2008, 11:33:42 pm »
Czemu nie? Oby tylko wypiździli Riijkarda z Barcy szybko. A Twierdza w Cagliari nie zdobyta, dobrze chociaż, że Lazio nie oddało punktów Interowi;P
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwca 08, 2008, 09:28:40 pm »
a sedziego oplaca media markt
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2008, 09:29:20 pm wysłana przez Smogu »
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwca 08, 2008, 10:33:08 pm »
Nie myślmy o tym jako o porażce... powiedzmy, że Polacy wyszli z tego meczu ze srebrnym medalem... hehehe

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwca 08, 2008, 10:43:15 pm »
no co. polak w tym meczu strzelił dwie bramki. gdyby nie spalony sprawdziły by sie moje prognozy - 2:1 dla niemiec
Kame Hame Ha

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwca 09, 2008, 12:06:53 am »
Co tu dużo gadać - "Polacy byli lepsi ale przegrali" ileż ja się dzisiaj tego nasłuchałem, masakra... Tylko dlatego że w pubie była banda Polaków. Osobiście mnie to nie rusza, wolę pokibicować Kubicy w F1, tam przynajmniej coś się dzieje (fuck yeah, 300km/h, potężne wózki, banda daredevilów za kierownicami tych potworów - to jest coś co się ogląda z zapartym tchem a nie bandę frajerków uganiających się za kulką)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwca 09, 2008, 01:48:22 am »
Cytuj
fuck yeah, 300km/h, potężne wózki, banda daredevilów za kierownicami tych potworów - to jest coś co się ogląda z zapartym tchem a nie bandę frajerków uganiających się za kulką

Ehh.. Formuła 1... to jest chyba najnudniejszy sport na ziemi, chyba nawet nudniejszy od skoków narciarskich. Przecież tam się NIC nie dzieje. Patrzysz tylko ja kilkadziesiąt identycznych bolidów jedzie 40 razy dookoła jednej trasy, ciągle tak samo, choć niby jakieś tam tankowanie i wymiana opon jest, ale rezultaty widać tylko na tablicach, dla oka to jest monotonia jak nie wiem... Absolutnie nie kumam tego całego hype'a na F1, bo oczywiście, ludzie srali na to póki się nie pojawił narodowy bohater Kubica. Pewnie za kółkiem takiego bolidu emocje są spore, ale jak dla mnie to jest tak koszmarnie nietelewizyjny sport, że nie kumam zupełnie jak ojciec może tracić czas na to...

Podobny mam stosunek do skoków narciarskich. Ciągle to samo, skoczek skacze w identycznym momencie, leci w identycznej pozycji i spada gdzieśtam na dole, a wyniki widać praktycznie tylko na tablicy, i tak kilkadziesiąt razy. I tu znowu, pewnie podczas takiego skoku człowiek czuje adrenalinę, ale przed telewizorem, to jest tragicznie nudne. No ale widać ludzie mają ode mnie trochę mniejsze wymagania, bo kibice nasi zawsze dopisują...

Co innego piłka nożna, której zasadniczo nie lubię oglądać, no ale tam przynajmniej jest na co popatrzeć, jest widać strategię, widać kunszt, widać ogólnie, że coś się dzieje. Chociaż dla mnie ten sport jest zbyt brutalny, pewnie dlatego go nie oglądam. Nie wiem, może ja mam takie wrażenie, ale jak oglądam mecz, choćby ten dzisiejszy (wczorajszy) to mam wrażenie, że o sława danego piłkarza zależy w dużej mierze od tego, czy potrafi zasymulować faul, przewracając się, kiedy przeciwnik go dotknie tylko albo od tego, czy ktoś potrafi faulować co chwila. Jak dla mnie w tym sporcie jest coraz więcej prymitywnej agresji, a coraz mniej faktycznie fajnego grania. Chociaż ja się nie znam w sumie...

Najbardziej telewizyjnym sportem jest według mnie Sumo, gdzie wszystko rozgrywa się w ciągu kilku/kilkunastu sekund i naprawdę coś się dzieje, widać technikę i talent zawodników. Czasami też zatrzymuje przeskakiwanie kanałów, jak widzę siatkówkę - sport fajny, ciekawy, nie tak brutalny jak piłka nożna i zdecydowanie lepszy do oglądania. Czasami też zatrzymam się na jakimśtam boksie albo K-1, gdzie agresja jest, ale jest tam z definicji, a nie wplatana właściwie nielegalnie, jak w piłce nożnej.

Dobra, to tyle ode mnie w sprawie sportu. Powinienem się w sumie uczyć na kolokwium, a nie się produkować bez sensu tutaj heh...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2008, 01:50:09 am wysłana przez Tantalus »

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwca 09, 2008, 11:30:12 am »
Kazdy lubi co chce, ja za pilka nie przepadam, fanem przestalem byc dawno temu, powody podal Tant - agresja, smieszne sytuacje z faulami ("aua, aua" a za chwile znowu biega jak szalony) i jakos po prostu mnie nudzi...

Do F1 mam zaciecie od najmlodszych lat gdy jako dzieciak kibicowalem Ayrtonowi Sennie (niech mu ziemia lekka bedzie) i Damon'owi Hill'owi :)
Tym bardziej cieszy mnie teraz fakt iz Polak wygrywa Grand Prix (tylko czemu w BMW??)
Po prostu taka mania na punckie poteznych i szybkich maszynek...

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sport
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwca 09, 2008, 12:33:36 pm »
Cytuj
(tylko czemu w BMW??)
wolalbys poloneza? w tej chwili sobie nawet nie ptrafie wyobrazic typowo polskiej firmy pordukujacej samochody (byc moze nie ma ;f)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwca 09, 2008, 01:10:41 pm »
MarvelliX - Wiem o jednym świeżym produkcie polskiej motoryzacji, ale to samochód raczej ekskluzywny. No ale muszę przyznać, że nieziemsko urodziwa maszyna jest z tego Leoparda...





Szkoda, że ma limit produkcji i chodzi po 125k ojro...

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwca 09, 2008, 05:11:52 pm »
Cytuj
(tylko czemu w BMW??)
wolalbys poloneza? w tej chwili sobie nawet nie ptrafie wyobrazic typowo polskiej firmy pordukujacej samochody (byc moze nie ma ;f)

Widział bym go raczej w Williamsie (choć to też fuzja z BMW...), ewentualnie McLaren albo Ferrari. W takich maszynkach mógłby pokazać na co go stać :)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"