Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71933 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #60 dnia: Października 24, 2004, 08:21:12 pm »
Cytuj
Rangers 5-0 Amica
eee.... a spodziewales cos innego? ja sie dziwilem ludziom ktorzy w stsie dawali 2 albo x2... dzizaz ile amice jest do rendzersow :o przeciez rendzersi zawsze troche wojuja w uefa i lm
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #61 dnia: Października 25, 2004, 04:07:59 pm »
Cytuj
1. Gipsi za co ja Cie tak lubie   kibicujesz klubom ktorych neinawidze a ja Cie ciagle lubie
Ryszardzie barcelony nie lubisz??:> ..ano tak rzeca ty Real lubisz to się nie dziwie...

Cytuj
teraz jest lawkogrzewcem w Interze
No w sumie tak, przeca zapomniałem że on już troche lat ma... kiedyś był dobry teraz już pewnie nie... wogóle nie miałem pojęcia że on gra w Interze... Maldini mógłby już też z milanu odejść... dobrze wogóle gra Maldini? przeca on już chyba stary jest... ja myślałem że on uż kariere skończył a patrze a on z Barcą gra...
BTW: ile było w meczu Inter - Milan?

W sobote wygrałem w STSie 28 złotych :D  juupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii <Gipsi ze szcześcia przytula się do krat swojej klatki> a wczoraj było by następne ale Stuttgart przegrał z Hannoverem :/  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #62 dnia: Października 25, 2004, 04:37:34 pm »
Cytuj
Maldini mógłby już też z milanu odejść...
kur*a co Ty gadasz  :o
drogi Zenonie otoz oznajmiam Ci Zbychu uroczyscie ze, moj drogi antoni, Paolo Maldini ma l;at co najmneij 37 i trzeba by byc niedoje*anym przy*ebem zeby go kupic. A do tego Franku on za bardzo kocha Milan i nigdy z niego nie odejdzie :wink:
Cytuj
w stsie dawali 2 albo x2
podsumuje to tak: LOL
Cytuj
BTW: ile było w meczu Inter - Milan?
0-0

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #63 dnia: Października 25, 2004, 07:20:29 pm »
Cytuj
Paolo Maldini ma l;at co najmneij 37 i trzeba by byc niedoje*anym przy*ebem zeby go kupic.
lothar matthaus jak odchodzil z bayernu mial lat 40-kilka... i go ktostam kupil :P (tak wogole to ten klub slynie z kupowania starszych doswiadczonych gwiazd ktore juz powinny isc na emeryture :D)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #64 dnia: Października 25, 2004, 07:35:40 pm »
i kij z tym :P
ale jego nie kupili tylko wzieli z wolnego transferu :P czyli to sie nie liczy :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #65 dnia: Października 31, 2004, 08:55:08 pm »
geez ale juve w lidze wymiata :o po wszystkich jedzie rowno :o 8 wygranych, 1 remis i 5pkt przewagi nad 2 w tabeli (milan) i co 2 mecz albo i czesciej niedzwiedz bramke strzela :o 20 bramek strzelonych (1 miejsce ex equo z lecce) i.... 2 stracone... bezwzglednie 1 miejsce
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2004, 08:57:28 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #66 dnia: Października 31, 2004, 09:02:41 pm »
a bo JUVE to nawet jak skladu nie ma to ejst w serie A de best. Gozrej jak tzreba jakeis LM wygrac :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #67 dnia: Października 31, 2004, 09:08:28 pm »
no mam nadzieje ze w tym sezonie sie rozkreca i cos zdzialaja :D ale nawet jak beda na samych 1:0 w lm jechac to sie nie pozloszcze... w koncu liczy sie wynik a nie gra :D (a to ciekawe... bo o grekach po meczu z czechami mowilem dokladnie odwrotnie.... a kij im w oko ja jestem stronniczy :D)
Cytuj
a bo JUVE to nawet jak skladu nie ma
oł geez jak ja bym chcial zeby reprezentacja polski miala taki cienki sklad...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 01, 2004, 09:59:22 am »
wrrrrrrrrr....jak ja neinawidze Greckiej reprezy wrrrrr
Cytuj
oł geez jak ja bym chcial zeby reprezentacja polski miala taki cienki sklad...
heh Zell mi nie chodzi o cienki ogolem tylko cienki patrzac na popzrednie lata.
Trezeguet bez formy
Nedved ma jzu swoje lata. Co nei znaczy ze gra slabo ale za rok moze dwa...
Del Piero moj ulubiony zawodnik Juve ale jzu sie wypala
strata Di Vaio.
Ibrahimovic moim zdaniem nie bardzo pasuje do Juve
Emerson dziad jakich malo a sprowadzony za wielka kase.
Thuram no tu nie mam zastrzezen. Geniusz
Zambrotta j/w
Cannavaro dobry transfer
Buffon najlepszy pilkarz w druzynie  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Sport
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 01, 2004, 04:35:39 pm »
sie znacie... ja preferuje raczej sporty rekreacyjne. Bierki pod wodą, szachy na Giewoncie i takie tam :)  :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 01, 2004, 05:50:46 pm »
Cytuj
lothar matthaus jak odchodzil z bayernu mial lat 40-kilka... i go ktostam kupil  (tak wogole to ten klub slynie z kupowania starszych doswiadczonych gwiazd ktore juz powinny isc na emeryture )
miał 39... i zdobył lige mistrzów i przeszedł do Amerykańskiej ligi... a tam to sobie zawsze piłkaże chodzą na emeryture, i który klub słynie z kupowania gwiazd które idą na emeryture? :>

Cytuj
Del Piero moj ulubiony zawodnik Juve ale jzu sie wypala
On się wypalił już dawno temu... już od dawnaaaa nie pokazuje tak wiele jak pokazywał kiedyś... co 2 tygodnie kontuzje wogole ma :shu:

Cytuj
Buffon najlepszy pilkarz w druzynie
LoL...
Thuram jest da best :P  jego to akurat bardzo lubie

Cytuj
Ibrahimovic moim zdaniem nie bardzo pasuje do Juve
możliwe... bo piłkarzem jest dobrym... ale możliwe że tam nie pasuje skoro nie strzela aż tak często...

Cytuj
sie znacie... ja preferuje raczej sporty rekreacyjne. Bierki pod wodą, szachy na Giewoncie i takie tam 
bierki są wporzo... sam nie mam pojęcia skąd w moim domu kiedyś znalazłem bierki... ale tak.. miałem bierki... chyba jako jedyny na osiedlu... tylko skąd... skąd ja do cholery miałem bierki... o boshe bierki... bierki... bierki w moim domu... bierki... ....
....

P.S....bierki...


...bierki....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 01, 2004, 06:03:43 pm »
szchy rulez. Moze partyje online? :>
Cytuj
LoL...
Thuram jest da best  jego to akurat bardzo lubie
Rotfl
Thuram byl najlepszy 2 lata temu. Teraz co nie teges ale tez go uwielbiam
Cytuj
On się wypalił już dawno temu... już od dawnaaaa nie pokazuje tak wiele jak pokazywał kiedyś... co 2 tygodnie kontuzje wogole ma
idts

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 02, 2004, 02:16:11 pm »
GKS WYBRZEZE GDANSK RULEZZZZ!!!!!! :devil:  :spoko:
FC BARCELONA THE BEST!!!!!!!!
I WSZYSTKO W TYM TEMACIE!! :devil:  


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 04, 2004, 08:31:47 pm »
lol ja tam za Barką (blad zamierzony :P) nie pzrepadam ale ich mimo wszytsko szanuje bo sa obecnie klase lepsi niz moj kochany REAL juz o Wiselce nie mowiac ;(

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 04, 2004, 08:36:59 pm »
ja tez tak ogolnie kiedys barcy nie lubialem ale ronaldinho rzadzi to co on wyprawia w barcelonie to przechodzi ludzkie pojecie :o ronaldo (ten z manu) tez ostre kiwki robil wczoraj
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 05, 2004, 12:13:00 am »
manchester wygrał 4-1 Ruuuuuud cztery brameczki .. no i czemu nie mogą grać tak cały czas?  Ferguson niech sobie na emeryturę lepiej odejdzie.. Rooneya sprowadzać , boshe ! <_<

no i tak mało brakowało, żeby dynamo wygrało  :(  głupi sędzia karnego nie podyktował ... ale jak figo starushek wskoczył na kolesia specjalnie i się przewrócił, to faul oczywiście był .. i jeshcze komentator mu rację przyznał na polsat sporcie .. no comment a beckham na ławie haha dobshe mu tak, pewnie na treningach tylko rzuty karne ćwiczy i przez to nie w formie  :lol

i od kiedy owen gra w realu??  jestem "trosheczke" do tyłu chyba w tych transferach wshystkich :/  
bla

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 05, 2004, 07:57:30 am »
lol lol lol
Cytuj
od kiedy owen gra w realu?? jestem "trosheczke" do tyłu chyba w tych transferach wshystkich
troche po stracie sezonu przyszedl za 12mln euro
Cytuj
Ferguson niech sobie na emeryturę lepiej odejdzie
lol lol lol
Ferguson to jeden z najlepszych szkoleniowcow w historii futbolu.
Cytuj
Rooneya sprowadzać , boshe !
ten tekst mnie powalil <spada z krzesal ze smiechu>. Talent na miare takich lutkoof jak Van Basten, Ronaldo, a mzoe nawet Pele. Ty go chyba w akcji nie widziales skoro uwazasz to za zly transfer. Albo yobacyzles go pierwsyz ray na Euor 2k4.
Cytuj
głupi sędzia karnego nie podyktował ... ale jak figo starushek wskoczył na kolesia specjalnie i się przewrócił, to faul oczywiście był .. i jeshcze komentator mu rację przyznał na polsat sporcie
tutaj powstryzmam sie od komentaryu bo nie mam satelitz <_<
Cytuj
a beckham na ławie haha dobshe mu tak, pewnie na treningach tylko rzuty karne ćwiczy i przez to nie w formie :lol
i co dziwisz sie? O_o najgorszy zawodnik jaki kiedykolwiek gra w Realu i jest ta,m tylko by mieli korzysci z jego medialnosci,a nie po to by grac

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 05, 2004, 01:14:35 pm »
jak dla mnie rooney żadną gwiazdą wielką nie jest ..  <_<  a porównywać go z pele czy van bastenem to duuuża przesada, jush smith jest lepshy według mnie.. no i nie wiem czy ferguson taki genialny szkoleniowiec.. owshem, może kiedyś tak, ale teraz się chyba zestarzał

ale każdy może mieć swoje zdanie, nie ?  ;)  
bla

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 05, 2004, 02:01:36 pm »
ja tam nie lubie rooneya za te jego wredna morde ale gra spoko :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 05, 2004, 04:36:11 pm »
git gt tylko mailem zly dzien :PPP
a ja mowie ze z neigo moze wyrosnac ktos na miare Van Bastena a nie ze juz gra jak Van Basten