Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71929 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 23, 2004, 05:00:51 pm »
Cytuj
Cytuj
heh no właśnie na początku sezonu ligi misrzów pokazał jak może im podawać piłke... jak im podał piłke z kilkudziesięciu metrów to Real i jego bramkaż nie wiedział co się dzieje....
no....odrazu z kilkuset.....wogole w innym miescie stal jak kopal wtedy te pilke...
na a ku*wa z ilu strzelił? z pieciu metrów?


sory sergeykens ale omyłkowo ci zdytowałem lipnie posta... wielkie sory :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 23, 2004, 05:13:39 pm »
z okolo 25 moze trzydziestu

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 23, 2004, 05:27:46 pm »
czyli.... od 10 do 20 mówimy... kilkanaście.. później przechodzi na kilkadziesiąt chyba co nie? Bo było z 30 metrów a nie wiem ile było dokładnie więc powiedziałem kilkadziesiąt... niechodziło mi oto że zapodał siuutoo z pod swojego pola karnego ;)

Cytuj
a no pokazywal pokazywal i to nie tylko realowi... krzynowek wymiata... wlasnie jakby ten mecz z realem podbudowal chlopaka i teraz gra tak wysmienicie...
eee wtedy też grał zajebiście tylko że grał w takim Nurnbergu i nie miał okazji się zaprezentować przed takimi rywalami jak Real, a w Nurnbergu był bogiem dlatego go chciał trener Bayeru :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 23, 2004, 05:29:58 pm »
Cytuj
czyli.... od 10 do 20 mówimy... kilkanaście.. później przechodzi na kilkadziesiąt chyba co nie? Bo było z 30 metrów a nie wiem ile było dokładnie więc powiedziałem kilkadziesiąt... niechodziło mi oto że zapodał siuutoo z pod swojego pola karnego
wiem tlyko se jaja robilem :P
Cytuj
eee wtedy też grał zajebiście tylko że grał w takim Nurnbergu i nie miał okazji się zaprezentować przed takimi rywalami jak Real, a w Nurnbergu był bogiem dlatego go chciał trener Bayeru
Krzynufek na ogol gra zajebiscie tylko z Francaj do dupy gral

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 23, 2004, 09:24:15 pm »
panie i panowie... 1:0  :)



...1:1 :(


.Butt obronił karnego ale bez Krzynówka grają już całkiem inaczej... nie ma kto wyjść z piłką.... nie widze Shneidra...:/
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2004, 10:22:19 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 24, 2004, 01:38:52 pm »
musze powiedziec ze chociaz bylem za leverkusen to szkoda mi bylo figo ktory wyroznia sie z tych wszystkich gwiazd realu (no jescze raul jest w porzadku) i nie blyszczy tylko jedna akcja na pare meczy ale przez kazdy caly mecz sie bardzo stara no i efekty widac bylo w tej koronkowej bramkowej akcji z leverkusen...
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2004, 01:39:42 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 24, 2004, 05:05:56 pm »
KUFA CZEMU FIGO?!
Uwielbiam go i moim zdnaiem jest de best, ale od pamietnego Real-Juve nie umie karnych wykonywac -_-
A byl men of de mecz zdecydowanie. A Krzyno IMO gral slabo

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #107 dnia: Grudnia 18, 2004, 10:19:16 pm »
faqqqqqqqqqqqqqqqqq PSV przegrało 2:0 z jakimiś cieciami  ;(  :(

a miałbym 25 złotych i poszedł bym se w poniedziałek do fryzjera... bo tylko ten mecz mi nie siadł na kuponie :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 21, 2004, 12:58:47 pm »
Ten temat powinien być raczej zatytułowany "piłka nożna", a nie "sport".
Ale skoro już jest "sport" to powiem, że grać najbardziej lubię w siatkówkę i ping-ponga, natomiast oglądać snookera (ciekawe, czy jest na tym forum jeszcze jakiś fan, albo chociaż ktoś, kto zna zasady :) ).
Piłkę nożną też lubię, a najlepszy mecz jaki oglądałem, to finałowy z filmu "Shaolin Soccer"  :grin:  .
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 21, 2004, 03:26:44 pm »
pilka nozna nie pasuje bo tutaj tez mozna gadac o innych sportach :F (a ze wszyscy gadaja tylko o nodze to juz nie moja wina :F) snooker owszem jak trafie na eurosporcie to ogladam, no i gram na kompie i czasem w realu (czasem bo w moim miescie nie ma ani jednego stolu do snooka :-/ same klasyczne
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 24, 2004, 12:33:55 pm »
faq.....Henio dałn se poszedl z Wisly i przyszedl jeszce wiekszy dałn....a Janas dostal nagrode trnera roq -_-
A slyszelsicie ze Krzynowek moze prezejsc do Interu? Co o tym sadzicie? Ja jestem przeciwny bo Inter to taki klub gdzie kazdy poza Toldo i Adriano walczy o meijsce w skladzie z 5 innymi zawodnikami -_-

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 27, 2004, 10:38:06 am »
Moim ulubionym sportem jest piłka nożna i kibicuje Wiśle Kraków ale ostatnio źle się u niej dzieje i obawiam się najgorszego ( nie powiem co bo nie chce zapeszać  :angry: ).
A tak to uprawiam Piłke Ręczną bo tylko u nas w szkole w to gramy  :/ .  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 31, 2004, 01:54:30 pm »
Wisla sie co najwzej roz[adnie :P ale na to jest ajkis 0,1% szans. Najwyzej kibice dostana klub i jak kazdy cos zaplaci to sie Wsla spokojnie utrzyma na pozycji lidera

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 31, 2004, 07:42:24 pm »
Cytuj
Ten temat powinien być raczej zatytułowany "piłka nożna", a nie "sport".
Ale skoro już jest "sport" to powiem, że grać najbardziej lubię w siatkówkę i ping-ponga, natomiast oglądać snookera (ciekawe, czy jest na tym forum jeszcze jakiś fan, albo chociaż ktoś, kto zna zasady :) ).
Piłkę nożną też lubię, a najlepszy mecz jaki oglądałem, to finałowy z filmu "Shaolin Soccer"  :grin:  .
eee mówiliśmy parer azy o innych sportach... z zaznaczeniem na "pare" :P
a co do Shaolin Soccer to musze go wreszcie oglądnąć bo nieznam kompletnie fabuły... kumpel puszczał mi tylko mecze... i były super!!!!! :lol:  :w00t:

a co do wisły to oni mają chyba najeb*ne w głowie... zwolnić kasperczaka który tyle dla nich zrobił, i doszedł z nimi daleko w Pucharze UEFA dla jakiegościecia co to w górniku karzdy mecz w plecy dostawał i się na niego kibole z górnika wkurzali...

a tak BdW Sergey - Piast Gliwice jest w 2 lidze :P

Cytuj
Wisla sie co najwzej roz[adnie  ale na to jest ajkis 0,1% szans. Najwyzej kibice dostana klub i jak kazdy cos zaplaci to sie Wsla spokojnie utrzyma na pozycji lidera
tia jak się złożycie to co najwyżej starczy na wypłate dla Żurawskiego :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 31, 2004, 08:01:15 pm »
sej łot? Gipsi jakbys nie wiedzial to mozliwe ze Wisla "zostanie oddana w rece kibicow".
A poza tym z tego co wiem tyo Henryk K. nie odszedl z Wisly :]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 31, 2004, 08:07:21 pm »
hmm ja już przestałem to obserwować co tam się dzieje :rolleyes:  sorka za błąd wiem że napoczątku ten prezes czy meneger nie wiem kto tam chciał usunąć Kasperczaka i zapodać tego z górnika... była jakaś konferencja prasowa i na nią kasperczaka nie zaprosili... kasperczak przyszedł sam a ten meneger/prezes powiedział mu żeby to opuścił bo on nie był zaproszony... nie zrywali z nim kontraktu bo by mieli zapłacić za dużo, ale już wzieli nowego trenera i mieli niby we 2 montować Wisłą ale itak lali na Heichacziego...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 31, 2004, 08:14:44 pm »
uhhh ummm...dokaldnie :P tylko ciekawi mnie ajk oni do c***a pana chca we 2 Wiselke prowadzic? Czy ich k***a poje***o ?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:14:15 am »
z ta wisla cala to zmascili.... byl najlepszy klub w polsce i teraz po zmianie trenera i tych calych konfliktach sie pewnie rozpadnie...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2005, 04:14:29 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 07, 2005, 03:02:49 pm »
Cytuj
Nadzorująca reguły obowiązujące w piłce nożnej International Board będzie w lutym dyskutować o rewolucyjnej zmianie przepisu o spalonym.

Propozycja wysunięta przez federację walijską przewiduje, że spalony byłby odgwizdywany tylko w polu karnym. Miałoby to uatrakcyjnić grę i pozwolić na zdobywanie większej liczby bramek.

Polski sędzia międzynarodowy Jacek Granat uważa, że ta propozycja ma nikłe szanse na zatwierdzenie. "International Board jest ciałem niezwykle konserwatywnym. Nie wierzę, by zaakceptowała taką radykalną zmianę. A już na pewno nie nastąpi to przed mistrzostwami świata w 2006 roku".

26 lutego w Cardiff International Board będzie się zastanawiała także nad innymi proponowanymi zmianami. Jedna z nich przewiduje odstąpienie od automatycznego wyrzucania z boiska piłkarzy popełniających taktyczny faul na zawodniku będącym w czystej sytuacji. W zamian pokrzywdzonej drużynie byłby przyznawany rzut karny. Rada zapozna się także z możliwościami zastosowania rozwiązań elektronicznych, pomocnych przy ustalaniu, czy piłka przekroczyła linię bramkową.

Decydująca o zmianach w przepisach International Board została utworzona w 1886 roku. W ośmioosobowym gronie znajdują się czterej przedstawiciele federacji z Wysp Brytyjskich i czterej delegaci Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). Do wprowadzenia zmian w regulaminie potrzebnych jest sześć głosów.

co o tym sadzicie? jak dla mnie pomysl z nowymi spalonymi jest calkowicie hybiony, ale jestem za rzutem karnym zamiast czerwonej kartki w takim przypadku (no chyba ze oczywiscie bedzie to brutalny faul to i to i to... ale tu byla mowa tylko o fakcie taktycznego faulu... wiec chyba bedzie mozna dac to i to)
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 07, 2005, 10:51:06 pm »
z tym spalony to jest LOOOOOL.

A z karnym to jestem za, ale ustalilbym jakas granice, bo koesl mzoe bcy 40 metrow od bramki sfaulowany 1na1, a z 40 metrow raczej nie karny. Ja bm ustalil granice faul taktyczny od 25 m od bramki to karny i RC z miejsca