Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71930 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 05, 2004, 10:34:21 pm »
Cytuj
ja tez tak ogolnie kiedys barcy nie lubialem
ja ich lubie... a najbardziej to lubiałem gdy tam grał Kluivert... jak odszedł to ju,ż troche mniej... tzn. dalej luie tak samo, ale jednak szkoda że już nie gra tam...

Cytuj
no i tak mało brakowało, żeby dynamo wygrało
Też byłem za dynamo :)

Cytuj
i co dziwisz sie?  najgorszy zawodnik jaki kiedykolwiek gra w Realu i jest ta,m tylko by mieli korzysci z jego medialnosci,a nie po to by grac
Nie powiedziałbym czy Beckham to najgorszy zawodnik... powiedziałbym że to jeden z lepszych z Realu i w tym sezonie uratował im tyle punktów że łohoho... w przeciwieństwie do Figo nie próbuje robić swoich tricków i biegać na chama tylko podaje i wychodzi mu to bardzo dobrze... w Realu już nie jest największą gwiazdą jak to było w MU dlatego niektórzy mówią że jest gorszy, ale teraz to czasami rozgrywa wetne mecze i to trzeba docenić... jego podaia są niesamowite i nie raz dostaje niezłego gula jak widze jak on przeżuca piłke przez całe boisko dokładnie na noge napastnika...

Cytuj
ten tekst mnie powalil <spada z krzesal ze smiechu>. Talent na miare takich lutkoof jak Van Basten, Ronaldo, a mzoe nawet Pele. Ty go chyba w akcji nie widziales skoro uwazasz to za zly transfer. Albo yobacyzles go pierwsyz ray na Euor 2k4.
Pele to raczej cienki pinpong... owszem na tamte czasy dobry ale teraz to co on by mógł zrobić? Na podwórku mógłby się zmieżyć z chłopakami z blokowisk... teraz się gra całkiem inaczej w noge i to wszystko ewulowało, i nawet taki Mila czy inny rysio mógłby mu pokazać co nieco... Ronaldo też żadnym dla mnie talentem nie był... taki sobie napastnik który stoi w przodzie i jak dostanie piłke to zakiwa jednego, drugiego i strzeli, albo dostanie piłke i na pustą srzela (coś jak Ger Miller kiedyś...) a Van Basten to na serio był piłkarz i tu przyznaje racje...

Juventus wygrał z Bayernem i ma zapewnione pierwsze miejsce... hehe nieźle, ciekawe czy Bayern wyjdzie z grupy.... :shifty:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 05, 2004, 10:52:07 pm »
Cytuj
hehe nieźle, ciekawe czy Bayern wyjdzie z grupy
tak :P
Cytuj
Pele to raczej cienki pinpong... owszem na tamte czasy dobry ale teraz to co on by mógł zrobić? Na podwórku mógłby się zmieżyć z chłopakami z blokowisk
tak ale na swoje czasy byl najlepszy (8 goli w jednym meczu mowi samo za siebie)
Cytuj
Ronaldo też żadnym dla mnie talentem nie był... taki sobie napastnik który stoi w przodzie
to Ty go chyba widziales w akcji tylkoz a czaso gry w Realu
Cytuj
Nie powiedziałbym czy Beckham to najgorszy zawodnik... powiedziałbym że to jeden z lepszych z Realu i w tym sezonie uratował im tyle punktów że łohoho... w przeciwieństwie do Figo nie próbuje robić swoich tricków i biegać na chama tylko podaje i wychodzi mu to bardzo dobrze... w Realu już nie jest największą gwiazdą jak to było w MU dlatego niektórzy mówią że jest gorszy, ale teraz to czasami rozgrywa wetne mecze i to trzeba docenić... jego podaia są niesamowite i nie raz dostaje niezłego gula jak widze jak on przeżuca piłke przez całe boisko dokładnie na noge napastnika...
IMO Beckham ejst beznadzijeny i ejdyne co umei to wolne i rozne. To wsyztsko ode mnie na jego temat. A Figo to pzrekozak :P ale ni taki jak RC
Cytuj
ja ich lubie... a najbardziej to lubiałem gdy tam grał Kluivert... jak odszedł to ju,ż troche mniej... tzn. dalej luie tak samo, ale jednak szkoda że już nie gra tam...
nie ma pilkarza ktorego nienawidizlabym tak jak jego :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 06, 2004, 01:50:02 am »
Cytuj
Ronaldo też żadnym dla mnie talentem nie był... taki sobie napastnik

zdecydowanie sie niezgadzam!!! ronaldo w latach swietnosci (teraz sie spasl i technike gdzies podzial) wymiatal jak malo kto... mam filmik z jego akcjami, gdzie w kazdej przechodzi 4-5 przeciwnikow i to nie jakichs ciot pokroju wisly krakow...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 06, 2004, 07:31:39 am »
Cytuj
i to nie jakichs ciot pokroju wisly krakow...
Zell za to mialem wcisnac raportuj bo nikt nie bedzie obrazal mojej ukochanej druzyny ale sie powstrzymalem wiec lepiej sie czasem przymknij :angry:

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 17, 2004, 09:21:54 pm »
byś sobie mógł wciskać... wszyscy by go jeszcze pohwalili :P

lol Krzynówek właśnie nie trafił w 18 minucie prawie na pustą bramke z 2 metrów a komentator na powtórce mówi "i bardzo ładnie teraz tutaj krzynówek uderzył, to właśnie harakteryzuje zawodnika światowego futbolu..." lol to w jego mniemaniu światowy futbol to chyba chłopaki grający na boisku...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 17, 2004, 09:34:24 pm »
wogole ten strejlau to jest zjebany... nie znosze go :-/ a fajna teraz mieli akcyje i gosciu mial dobitke tylko dudka przed soba i prosto w niego walnal lol
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 17, 2004, 09:39:58 pm »
Ale widziałeś jak ten koleś to strzelił? Zajebiście na powtórce to było widać piłka była w powietrzu a on nie w biegał z wolejem tylko wyskoczył i... i nie wiem jak to określić ale zajebiście szczelił "ze zmianą nogi"... jak wejście smojka :D

łądnie nas Francja jedzie :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 17, 2004, 09:52:45 pm »
nom zajebiscie to wygladalo jak jakis bruce lee czy inny jackie chan :D szkoda ze nie efektywnie... mogl lobnac bo dudek nisko sie trzymal na nogach... jaki wynik obstawiacie? ja 2-0 dla zab :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 18, 2004, 06:03:21 pm »
fuck maaaaaaaaan. Jakich my mamy ujebow w tej polsce. KSOOWKSI PIEKNY STRZAL 3 METRY OBOK BRAMKI KRZNOWEK 2 METRY PUSTA BRAMKA I PIEEEKNY STRZAL 6 METROW OBOK NIEJ. Nie no to jest masakra. A gralismy kijowo. A zabojadki jeszce gorzej :lol:

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 18, 2004, 06:33:38 pm »
zaby costam graly tylko zawsze do ostatniego podania ałriemu brakowalo 2 cm i przez to bylo 0:0 :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 18, 2004, 08:00:47 pm »
to to samo mozna powiedziec ze w ostatniej minucie Szymkowiakowemu strzalowei btakowalo 20m do bramki :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 19, 2004, 05:22:57 pm »
Prezes mołdawskiej drugoligowej drużyny piłkarskiej Roso Floren, Mihai Macovei wtargnął podczas meczu dżipem na płytę boiska, protestując w ten sposób przeciwko decyzji sędziego przyznającej rywalom rzut karny. Sędzia próbował ratować się ucieczką. Prezes musi zapłacić grzywnę wysokości 2.000 dolarów.

Jak poinformowały miejscowe media, Macovei wjechał swoim dżipem na murawę i skierował pojazd w kierunku arbitra Vitalego Onike po tym, jak ten podyktował w pierwszej połowie jedenastkę na korzyść drużyny rywali, Politehniki Kiszyniów.

"Oni wszyscy są skorumpowani i stronniczy. Trzeba coś zrobić, by zapobiec temu" - uzasadnił swoje zachowanie Macovei. "Nie uderzyłem sędziego, nie groziłem mu. Po prostu wjechałem na murawę dżipem na znak protestu i po kilku minutach opuściłem boisko. Nie zrobiłem nikomu krzywdy" - dodał.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 19, 2004, 06:44:54 pm »
lol. To ajksi mecz u arabuf skonczyl sie 126-0 bo zaczeli strzekac do wsojej bramki bo im sie decyje sedziego nie podobaly O_o

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 21, 2004, 01:22:23 pm »
hehhe Zell zajebiste to^^

widze że oboje macie śmiweszne opowiastki związane z nogą :)  ja żadnych nie mam ale śmieszy mnie to zdjęcie... nie wiem czemu ale śmieszy -_-'




hehhe że tak powiem "jupiiiiiii" Barcelona - Real: 3:0


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 21, 2004, 02:58:24 pm »
wrrrr nieeeeee tylko nie tooooo buuuuuuuuu <idzie sie powiesic>
<wraca>
i do tego Auxerre przegralo ze Strasburgien -_-

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 23, 2004, 02:06:18 pm »
Real do domu Barcelona The best szkoda tylko że wygrali 3:0 . Pokazali im jak się gra w piłke. Gdzie się podział ten słynny Real Madryt . Teraz Krzynówek strzeli 10 bramek Realowi i będzie po sprawie.


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 23, 2004, 02:57:01 pm »
Krzynowek to moze Realowi...pilke podawac...ciesze sie ze Real przegral z Barca, moze w koncu wezma sie do roboty...taka porazka jest potrzebna...zobaczymy kto bedzie mial mistrza Hiszpanii w tym sezonie...na pewno nie Barca :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 23, 2004, 03:02:23 pm »
Cytuj
Krzynowek to moze Realowi...pilke podawac...ciesze sie ze Real przegral z Barca, moze w koncu wezma sie do roboty...taka porazka jest potrzebna...zobaczymy kto bedzie mial mistrza Hiszpanii w tym sezonie...na pewno nie Barca :P
heh no właśnie na początku sezonu ligi misrzów pokazał jak może im podawać piłke... jak im podał piłke z kilkudziesięciu metrów to Real i jego bramkaż nie wiedział co się dzieje.... no cóż wątpie żeby teraz tak dobrze poszło Bayerowi jak w pierwszym meczu bo ostatnio słabo gra Bayer w lidze, ale jestem mocno z Bayerem w tym meczu... a mistrzem hiszpani będzie właśnie boska Barca :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 23, 2004, 04:05:06 pm »
Cytuj
heh no właśnie na początku sezonu ligi misrzów pokazał jak może im podawać piłke...
a no pokazywal pokazywal i to nie tylko realowi... krzynowek wymiata... wlasnie jakby ten mecz z realem podbudowal chlopaka i teraz gra tak wysmienicie... a co do barcy - larsson nie zagra przez pol roku z powodu kontuzji...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 23, 2004, 04:26:54 pm »
Cytuj
heh no właśnie na początku sezonu ligi misrzów pokazał jak może im podawać piłke... jak im podał piłke z kilkudziesięciu metrów to Real i jego bramkaż nie wiedział co się dzieje....
no....odrazu z kilkuset.....wogole w innym miescie stal jak kopal wtedy te pilke...
 
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2004, 04:59:58 pm wysłana przez Gipsi »