Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71935 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:28:09 pm »
gdyby patrzyc na forme z poprzednich sezonow to reggiana by sie liczyla w walce o tytul :D (kiedys to byl dobry klub hehe) a bayernu nie lubie bo szwabcow nie znosze ble *buerk*
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:31:37 pm »
Legia 1:0 (nuuuuuuudny mecz) a Amica wygrala tez 1:0

Lech cieniutko gral...i przegral....lubie Lecha chociaz jestem z KrK (czyt. Jetsem za Wisla).I znam jeszce kilku pilkarzy poza Reissem :P

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:40:53 am »
Cytuj
w kazdym razie obstawiam ze juventus bedzie w tym sezonie mistrzem wloch i wygra lige mistrzow (no ew. jakis puchar wloch tez sie przyda) :D
Zell, ty nie żartuj, w tym sezonie mistrzem Itali znowu zostanie Milan  :P  :D


Teraz gdy trwają igrzyska olimpijskie całymi dniami siedze przed tv i kibicuje naszym (Otylia rulzz :lol: w ciągu godzinny dwa srebra ...a we wtorek będzie złoto  B) ).  Podczas tej olimpiady zauważyłem że tam gdzie występują polacy zawsze znajdzie się grupa kibiców w biało-czerwonych barwach która głośno (i co ważne  kurturalnie ) dopinguje naszych sportowców. :)

P.S. A co do uprawiania sportu to trenuje w klubie piłkarskim (amatorsko oczywiście :F)  
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 17, 2004, 12:26:06 pm »
Ja też oglądam olimpiadę i zawsze z niecierpliwością czekam te kolejne 4 latka :) A teraz mam nadzieję, że Polacy zdobędą trochę medali. Najbardziej lubię oglądać lekkoatletykę i pływanie:) Ale zazwyczaj oglądam prawie wszystko co dam radę.
A sama nigdy nie uprawiałam wyczynowo sportu, ale uwielbiam taniec towarzyski (chodziłam 2 latka, to też sport :), jeżdżę na rowerku, czasami gram w kosza, pływam itp :)
Don't worry be happy :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 18, 2004, 11:11:52 pm »
Dlaczego ja niewiedziałem że dzisiaj jest mecz? Dopiero co włączyłem, patrze a tu 4:1 w plecy!! ehhh:/

No i dostaliśmy 5:1 w plecy;/ i ostatni gol stracilismy po akcji w ktorej sami powinnismy strzelic brame-_-' widze ze tym razem znowu poczekamy 16 lat z dostaniemy sie do mistrzostw...

Ta cała Otylia jędrzejczak zdobyła złoto tak jak inni podejżewali dobra jest :w00t:  oprócz złota ma chyba 2 srebra jeszcze no ne?

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:52:25 am »
nasz P.....ierwsza reprezentacja to szmaciarze...juz mogli by wystawic U-16...bylo wy choc jakies wytlumacznie ze mlodzi i takie tam...a po drugie to mlodziki by sie czegos nauczyli za mlodu to moze grali by lepiej w przyszlosci...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 19, 2004, 01:01:12 am »
mialem przyjemnosc nie ogladac tego meczu... i tak wiedzialem ze sie zblaznia po raz 128378... a najbardziej mnie wkur*** jak na tvp przypominaja po raz ......(wstawcie sobie duza liczbe nie chce mi sie pisac tyle) przypominaja jak to grala nasza reprezentacja z lat 60-70. jak bedziemy grali z anglia to pewnie znowu sie zacznie: a kilkadziesiat lat temu byla taka sama sytuacja a jednak udalo nam sie wygrac 2:0 na wembley itd... to juz naprawde jest wkurzajace
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 19, 2004, 08:38:58 am »
mnie też wkurza jak powtarzają w kólko jak to kiedyś nasi dobrze grali, przecież dobrze o tym wiem i nie potrzebuje ( i nie chce) by mi o tym przypominali co 5 minut ( a od zwrotu "zwycięski remis" chce mi się rzygać  :sick: ). To jest typowe dla naszego sportu zamiast próbować coś zrobić by w przyszłości było lepiej to wszyscy wracają ciągle do przeszłości  :shu:

P.S. po tym co pokazali nasi z Danią cieszę się ze nie zdecydowałem się kupić bilet na mecz z Anglią ...po co oglądać z bliska kolejny blamaż ekipy Janasa a i kase zainwestuje znacznie lepiej (w browary  :lol: )
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 19, 2004, 11:31:29 am »
hehe no polska reprezentacja szaleje o_O szkoda, że nie widziałem tego meczu, posmiał bym sie z naszych troche...

zresztą ostatni mecz jaki oglądałem to był finał ligi mistrzów heh i to niecały, znudziło mnie jush gapienie sie w ekran, wole sobie pograc naprawde, troche ruchu nie zaszkodzi :] oczywiscie soccer to moja ulubiona forma sportu jush od kilku ładnych lat... ostatnio zacząłem tesh sobie na desce pomykać, bolesny ale bardzo efektowy sport, a ile satysfakcji daje, gdy wreszcie zrobisz jakiś trick, nad ktorym tyle sie męczyłes i tyle nabiles siniakow :]



 
bla

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:15:27 pm »
hmmm szmaciarze to może przesada ale n pewno nie grają za dobrze, ale ja wiem jaka jest tego przyczyna, w naszym kraju gdy tylko coś komuś nie wyjdzie to od razu go zwalniają z pozycji trenera. Weźmy takiego Jerzego Engela koleś wspaniale prowadził naszą reprezantacje ale gdy nie poszło nam na istrzostwach to od razu poszedł do zwolnienia, a ja się pytam czeme? Przeca nie jesteśmy jakimiś bogami żebyśmy zatriumfowali na mistrzostwach i dla mnie było wiadome że z grupy nie wyjdziemy, a itak dobrze że wygraliśmy z USA! Korea grała konktretnie, w sparingach przegrała ledwo 3:2 z Francją ale za t było widać jaki mają potencjał.. obrońcy biegali w jedną i drugą strone i było ich widać na całym boisku a nie tak jak u nas Hajto, Wałdch, Kłos i inni stoją z tyłu i się nie włączają do akcj. Nie mamy obrońców pokroju Lizarazu, Carlosa czy Tego młodego niemca co na miastrzostwach Europy świetnie grał biegająć po całym boisku. Z portugalia takze bylo widaome ze dostaniemy, a mimo to było wielkie obużenie w kraju i co chwila zmienaimy trenera co nie wychodzi na dobre.. przecież Dania wcale nie ma lepszych zawodników od nas a rozgromiła nas jak mało kogo, a to wszystko przez zmiany trenerów i taktyke niedobrą... Niemcy nawet jak dały ciała na Mistrzostwach Eurpy to niechcieli zmienić Rudi Voelera a przypomne że są 3krotnym mistrzem świata i tyle samo razy triumfowali na Mistrzostwach Euopy! A my?Zakfalifikujemy się raz na 16 lat do mistrzostw świata i gdy nie dojdziemy do półfinału albo innego sukcesu nie osiągniemy to zwalniamy trenera :shu:

Co do deski to zawsze mi się podobało jak jeżdżą kolesie i lubiałem chwile na nich patrzeć ale sam nigdy nie próbowałem.. ale za to w Tony Hawka jestem wymiataczem^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 26, 2004, 12:15:28 pm »
TU sie mylisz drogi Gipsonie. Jesli chodzi o soccera to IMO miedzy Dania a Polska jest wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelka jak to slowo dziura. Oni sa zgrani i lepsi technicznie, a Janas to zawsze inny sklad wystawia. Moim zdanim Janas to straaaasznie cienki trener. Na Wyspiazy trza miec zgrany sklad a on nigdy nie wystawil jeszce 2 identycznych 11-tek.

ehhhhhhhhhh......chyba wisze komu browara.....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 26, 2004, 03:20:02 pm »
na co wy liczycie janas przegra z azerbejdzanem czy kim tam gramy...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2004, 04:03:52 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 26, 2004, 04:15:58 pm »
Nie wiem czy się myle tak bardzo, przecież sam powiedziałeś że są zgrani i lepsi technicznie, o zgraniu to ja cały czas mówiłem że to przez to że zmieniamy często trenreów i zespół nie może być zgrany, a każdy nowy trener sprawdza nwych zawodników i w ten sposób nasz drużyna nie ma żadnej "tradycji" i jest często zmieniana.. a czy Dania jest lepsza technicznie, sam nie wiem, nie mają jakichś wielkich nzawisk a nasi też umieją co nie co kopać... szkoda tylko że podawać nie umieją i mają drętwych obróńców.

Cytuj
na co wy liczycie janas przegra z azerbejdzanem czy kim tam gramy...
Nie dziwie się, sam na jedenastru to nawet ja bym przegrał i to nawet z 10 letnimi azerbejdżanami;/

Cytuj
ehhhhhhhhhh......chyba wisze komu browara.....
No chyba wisisz a teraz pomyśl jak go spłacić... ty chciałeś PS2 i ja juz miałem je dla ciebie... miało być tak napisał bm posta, poźniej zrobił PS(post scriptum) i niżej PS2 :Z dedykacją dla Sergeykensa :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 26, 2004, 04:20:39 pm »
gipson ty lapaczu za slowka :devil: wiesz o co mi chodzi :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Sport
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 26, 2004, 04:32:49 pm »
Cytuj
TU sie mylisz drogi Gipsonie. Jesli chodzi o soccera to IMO miedzy Dania a Polska jest wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelka jak to slowo dziura. Oni sa zgrani i lepsi technicznie, a Janas to zawsze inny sklad wystawia. Moim zdanim Janas to straaaasznie cienki trener. Na Wyspiazy trza miec zgrany sklad a on nigdy nie wystawil jeszce 2 identycznych 11-tek.

ehhhhhhhhhh......chyba wisze komu browara.....
To tylko 24,5 centymetra u mnie na monitorze, ale dziura jest. Teraz piłka nożna zrobiła sie taka, że wszystko jest możliwe. Znam historię pewnego człowieka z Warszawy. Poszedł on do totalizatorów sportowych by obstawić mecz Juventus kontra jakas slaba druzyna z prowincji... Obstawil on na wygrana Juventusu, a zdziwienie przyszlo nastepnego dnia, gdy okazało się, że Juventus oddał mecz, bo wygrana nie przyniosła mu żadnych korzyści. A ten człowiek... no cóż, nie wiem ile on za ten zakład zapłacił, ale na pewno był bardzo zbulwersowany.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 26, 2004, 06:56:57 pm »
Cytuj
Jakim cudem Zell oni mogą to wygrać jak w tym roku Bayern już ma zapewniony puchar..
no zobaczymy... juve i bayern sa w jednej grupie :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 27, 2004, 01:28:22 am »
To było jakieś losowanie?? Ide obadać na telegazecie wyniki... ehhh wogóle nieoglądam TV i niewiem co się dzieje:/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 27, 2004, 11:42:18 am »
no no no Real, Roma i Bayel L. W jednej grupie. Bedzie ostra jazda. w ogogle grupy sa bardzo ciekawe.

Legia wczoraj ladnie grala, ale zdeka za slabo w obronie. Anuca to byla zenada. az dziw ze awansowali, a Lecha nie ogladalem ale przegral.

 
Cytuj
No chyba wisisz a teraz pomyśl jak go spłacić... ty chciałeś PS2 i ja juz miałem je dla ciebie... miało być tak napisał bm posta, poźniej zrobił PS(post scriptum) i niżej PS2 :Z dedykacją dla Sergeykensa 
To zrobimy tak ze Ty wyslesz mi ps2 a ja Ci VIP'a (browar z Biedronki :P).

Cytuj
a czy Dania jest lepsza technicznie, sam nie wiem, nie mają jakichś wielkich nzawisk
Jorgensen, Tomasson, Gravesen, Gronkjaer, Helveg, Sand. To sa pilkarze ktorzy moze supergwiazdami nie sa ale graja w najsilniejszych ligach swiata i sa tam dobrze znani (no morze nie liczac Helvega :P). w Polsce na takim poziomie jak Oni gra zaledwie 1 pilkarz. Jest to Jacek Krzynowek grajacy w Bayerze L. Czy sa lepsi technicznie od Polakow?? Jesli nie wierzysz mi Gipsi to popatrz na gre Tomassona czy Gravesena, a najlepiej to na Gronkjaera ktory jest niezlym wymiataczem. Juz o Jorgensenie nie wspominajac. Doi tego nie maja Dunczycy problemu z obstawieniem bramki. Maja znakomitego bramkarza nie to co my.

Cytuj
nasi też umieją co nie co kopać
po nogach :P XD

Cytuj
To było jakieś losowanie??
Grupy LM juz rozlosowane :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 27, 2004, 05:56:19 pm »
dania ma przeciez zarabistych pilkarzy taki jon dahl tomasson to jest wart tyle co cala nasza narodowka... no dobra przesadzam ale to naprawde jest gigantyczna roznica miedzy nami a dania...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 28, 2004, 02:08:05 pm »
Cytuj
taki jon dahl tomasson to jest wart tyle co cala nasza narodowka... no dobra przesadzam

obawiam sie ze nie przesadzasz. Jak ktos by za Polaka chcial zaplacic 2mln euro to by byl euforia ze my mamy az tak drogich pilkarzy :P a taki Tomasson to z 20mln by kosztowal :/