Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71909 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #340 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:13:37 am »
O boze....porazka z Ekwadorem...wstyd i hanba...

Przede wszystkim nie rozumiem jak mozna byc takim debilem jak Pawel Janas. Na mecz przed mundialem zmienil formacje, pokonal Chorwatow i myslal, ze jest fajny. Ku*wa co za debil. O grze dwoch defensywnych pomocnikow nawet nie wspomne, bo grajac w 9, bez Radomskiego i Sobola nic bysmy nie stracili, a pewnie jeszcze zyskali. Poza tym szybkosc - jak widzialem, jak Ekwadorczycy sobie swobodnie hasali z pilka, a nasi obroncy umierajac probowali za nimi biec to po prostu zal dupe sciskal. Podobnie z walkami o gorna pile - nie wygralismy chyba ani jednej glowki w caly meczu. Obrona to tez byl jakis wcale nie smieszny zart - mijani jak tyczki, nie odbierali pilek, a boczni nie wlaczali sie do ofensywy...co to ma byc wogole?
Dla nas, w grupie A juz jest pozamiatane.

Jedynym pozytywnym akcentem jest gra Irka Jelenia...uwazalem, ze dobry jest tylko na ekstraklase, ale pozytywnie mnie zaskoczyl i widze, ze sie co do niego mylilem. To byl zawodnik, ktory w 10 minut zrobil wiecej niz cala reszta przez 90.
Brozka trudno mi oceniac, raz dostal pilke, ladnie uderzyl, szkoda ze w slupek ;/ ale i tak wolalbym Frankowskiego.
Szkoda troche Smolarka, bo widac ze walczyl i ze sie staral, ale nie zagral najlepiej. W pierwszej polowie wrecz beznadziejnie, w drugiej troszke sie poprawil.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:33:47 am »
O wlasnie... w sumie zauwazyles ciekawa rzecz ktora w sumie nie wszyscy dostrzegli - w tym ja.
Smolarek staral sie i walczyl, ale w sumie chu*a robil i nic mu nie wychodzil... strasznie byl tez poirytowany calym meczem, wkurzal sie gdy byl faulowany i sam tez brutalnie faulowal. No ale przynajmniej staral sie powalczyc.
Kosowski jest moim bogiem, teraz wszedl i mnie nie zawiodl ;] Jeb*l  akcje za akcja -upadal na ziemie, pilki wykopywal w kosmos... tak jak to u niego w normie bywa.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:49:50 am »
Ebi z Krzynówkiem od początku jako tako starali się walczyc, ale wiadomo w 2 nie wygrają meczu, nei wiem czy zauważyliście, ale jak Krzyniu schodził to klnął niemiłosiernie, pewno że schodzi, Ebi grał ostro pressingiem, jakby tak cały team grał to Ekwador jest zmiażdżony. Jeleń wszedł o 10 minu za późno, choć i tak zrobił o 3 razy więcej niż cały team razem wziety.
A obrony nie było poza Bąkiem, Jop nonstop spieprzał w obronie, a jak poszedł do przodu to się nie wracał.
Coś mi mówi, że po mundialu Jeleń dostanie wnóstwo ofert z zagranicznych klubów.

A to mój skład na mecz z Niemcami:
4-4-2
 ..........................................Boruc/Kuszczak
Baszczyński...................Bąk ............Gancarczyk ................. Żewłakow  
................Sobolewski                
  .............................. Szymkowiak  ..................................Krzynówek
...............Smolarek
 ................................Jeleń ...................Żurawski
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 11:50:58 am wysłana przez Musiolik »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #343 dnia: Czerwca 10, 2006, 12:29:23 pm »
Krzynówek to debil i nic tego nie zmienia :F Zjebi tak samo ;) Poza tym, ze asfalty w pierwszej połowy cały czas nas faulowały a sędzia Kaloszimaru nic nie widział, ale za to jak jakiś bambus się przewrócił wtedy od razu gwizdał pajac. Do tego tego gola krzynówkowego nie uznał. Kosowski wszedł na boisko, juz zaczął sprintem biegać, ale od razu go asfalty faulowały, potem się beidak jeszcze pośliznął :D O obronie się nie wypowiadam, bo nie widziałem tam zadnej obrony. Coś się naszym nie spieszyło tam do obrony. Pewnie ten mecz ostatni z Ekwadorem, gdzie dostali srogie baty naszych rozluźnił i dlatego tak dostaliśmy.
Z Niemcami bankowo dostaniemy, chociaz faktycznie, nasi nie lubią być faworytami i kto wie? Niemcy pewnie nie będą się przejmować- moze być ciekawie. Ale jakos nie wierze w zwycięstwo...

Wpuszczak :) na bramkę jak wejdzie i znowu wpuści totalną szmatę to niech się w kraju nie pokazuje :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #344 dnia: Czerwca 10, 2006, 12:45:21 pm »
ja bym kuszczaka nie wystawial. pewnie by sie zajebiscie denerwowal zeby czegos glupiego znowu nie wpuscic, a lepszy boruc w garsci niz kuszczak na stresie imo.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #345 dnia: Czerwca 10, 2006, 12:52:13 pm »
Kuszczaka możnaby było wpuścić jak przegramy z Niemcami, w ostatnim meczu z Kostaryką, a jeśli polacy chcą wygrać z Niemcami ,co jest możliwe, bo jak ich wczoraj oglądałem zauważyłem, że grają statyczny futbol, a Lehman ma słabszą formę. Trzeba zagrać mocno pressingiem, grać blisko szwabów, pewnie i rozważnie w pomocy, Ebi powinien robić za bardzo ofensywnego pomocnika, uderzać z 2 linii. Obrona powinna grać wyzej i pewniej, JOP NIE POWINEN GRAĆ !! :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwca 10, 2006, 01:15:29 pm »
Wole Jopa, ktory zajebal razem z Baszczem przy pierwszej bramce (nie kryje sie zzawodnika stojac za jego plecami) niz Gancarczyka, ktory w reprze zagral jak do tej pory pewnie pol minuty.
Kosowski juz moze jechac do domu...sytuacja kiedy potknal sie stojac z pilka w miejscu mowi sama za siebie...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwca 10, 2006, 03:05:25 pm »
Cytuj
I too am not a bit tamed, I too am untranslatable,
I sound my barbaric YAWP(czyt. Jop) over the roofs of the world.

Cytuj
Kosowski juz moze jechac do domu...sytuacja kiedy potknal sie stojac z pilka w miejscu mowi sama za siebie...
Jak go asfalty ze dwa razy porządnie stuknęły po nogach to się nie dziwię. Ale chyba i tak pojedzie do domu juz

Zjebi powinien mieć kogoś do pomocy, bo wczorajsza początkowa formacja, to bojowa za bardzo nie była.

W ogóle co ten Janas sobie myśli?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 03:06:47 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 10, 2006, 08:20:17 pm »
kur** mac!!!!!!
nigdy wiecej nie postawie na szwecje
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 10, 2006, 09:26:09 pm »
damn...człowiek zmył się na festyn, a tu mu szwecja zawaliła "obstawianie"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 10, 2006, 09:49:19 pm »
wam sięnudzi, co nie ?? zamias spammować, to jakieś mecze oglądacie... a co w tym ciekawego - 22 sadystów ugania się za kawałkiem skóry sciągniętej z jakieroś biednego zwierzaka... nie rozumiem co was może pociągać w tym sporcie... co innego WRC, albo inne rajdy samochodowe ;)
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 10, 2006, 09:50:17 pm »
ozeszty... argentyna - wks, co za mecz, dzieki niemu uszlo mi nawet cale wkurzenie na szwecje... szkoda, ze w tej grupie gra jeszcze holandia, bo to znaczy ze jedna z tych trzech druzyn bedzie musiala odpasc :-/

[edit]
a co jest ciekawego w scigankach? tylko sie jezdzi w kolko...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 09:51:05 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 10, 2006, 09:54:17 pm »
nie ma to jak mieszkac na Syberii i nie miec polsatu cyfrowego, czy trez literkowego albo innego dziwnego zakodowanego programu i nie obejrzec Arehntyna WKS

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 10, 2006, 09:55:04 pm »
Cytuj
a co jest ciekawego w scigankach? tylko sie jezdzi w kolko...

jak będziesz miał prawo jazdy to zrozumiesz... oj zrozumiesz... wszyscy zrozumiecie ;)
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 10, 2006, 09:56:50 pm »
wspolczuje siergiej... duzo tracisz

smogu - ale ja sie pytalem, co jest ciekawego w ogladaniu sciganek. no chyba ze sam planujesz wystartowac w wrc :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:13:43 pm »
BTW...cobyscie zmienili w Polskiej taktyce/skladzie na Niemcy?

Ja, przede wszystkim ustawienie. Powinnismy IMO wrocic do 442. Ebi stisujac pressing w ataku powinien stanc obok Zurawia, ana prawej pomocy niech zagra Irek Jelen. To wymuszaloby zrezygnowanie z jednego pomocnika - absolutnie bylby to beznadziejny Radomski. Ewentualnie zamiast Sobola moznaby jeszcze zarzucic Sebastianem Mila, ale on jest raczej nedzny. Jeszcze w obronie, zamiast Zewlakowa niech zagra Darek Dudka. Nie jest to moze pilkarz wybitny, ale Zewlakow jest zenujaco slaby, a Dudka jest napewno lepszy w ofensywie od tego slabiaka

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:53:40 pm »
4-4-2
..........................................Boruc/Kuszczak
Baszczyński...................Bąk ............Gancarczyk ................. Żewłakow
................Sobolewski
.............................. Szymkowiak ..................................Krzynówek
...............Smolarek
................................Jeleń ...................Żurawski

zmiany: Brozek za Żurawskiego, a potem....nie wiem ;/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:55:26 pm »
btw...przypuscmy ze mamy taka sytuacje, ze niemcy wygrywaja wszystko i maja 9 pkt, kostaryka wygrywa z ekwadorem, polska wygrywa z kostaryka. co wtedy decyduje o 2 miejscu? ilosc bramek strzelonych, bilans czy jeszcze jakis inny pieron?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:57:15 pm »
różnica między strzelonymi, a straconymi bramkami

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:02:01 pm »
Cytuj
wam sięnudzi, co nie ?? zamias spammować, to jakieś mecze oglądacie... a co w tym ciekawego - 22 sadystów ugania się za kawałkiem skóry sciągniętej z jakieroś biednego zwierzaka... nie rozumiem co was może pociągać w tym sporcie... co innego WRC, albo inne rajdy samochodowe ;)
Ja nie lubie większości sportów grupowych, ale mecze Polski to sprawa narodowa :)

Cytuj
jak będziesz miał prawo jazdy to zrozumiesz... oj zrozumiesz... wszyscy zrozumiecie
To prawda. Przed zrobieniem prawka w ogóle mnie nie pociągały samochody, ale jak juz zrobiłem i zacząłem jeździć to :D Co prawda nie mam takich samochodów(marze o jakimś e36 zeby sobie po nocach pościgać się po mieście, ale lubie wyjeżdzać w jakieś dłuzsze trasy itp :) Tylko e benzyna drozeje coraz bardziej...

A co do sportu. Oglądał ktoś dziś wydarzenia sport? Tam był taki urywek fajny

[Dziennikarz] Jak Panu sie podobał mecz??
[Kibic] To była KICHA!!! To był mecz w GelsenKICHEN!!!
[D] A co Pan myśli o trenerze Janasie ??
[K] JANAS NA PAL!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2006, 12:20:29 am wysłana przez Chief Roberts »