Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71905 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #380 dnia: Czerwca 14, 2006, 11:08:43 pm »
Dodałbym Irka Jelenia do najlepszych bo zapierdzielał jak głupi. Widać, że jako jeden z nielicznych na ducha walki przez 90 minut.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2006, 02:27:55 am wysłana przez Musiolik »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #381 dnia: Czerwca 14, 2006, 11:18:57 pm »
Mnie tylko wkurzało jak te hitlery zniszczyły nam takie dwie piękne akcje. Jakbyśmy im strzelili gola to juz po Hitlerach, tylko samobója mogliby strzelić jak w maju 45 ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwca 14, 2006, 11:21:52 pm »
Teoretycznie mamy szansę by wyjśćz grupy, ale po co, w drugiej rundzie i tak nam skopią dupska nieprzeciętnie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2006, 11:28:14 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwca 14, 2006, 11:24:11 pm »
nie ma 1/16 w mistrzostwach swiata

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwca 14, 2006, 11:29:29 pm »
whatever....zedytowałem, co nie zmienia faktu, że jesteśmy najsłabszym zespołem MŚ

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwca 14, 2006, 11:38:15 pm »
mhm ;/
Sadze, ze taka Angola, czy Togo, nawet przy nas by nie pogadaly. Arabia i Tunezja rowniez nie sa najwyzszych lotow zespolami. Rowniez Ukraina i Serbia sa w naszym zasiegu...Kostaryka zreszta tez

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwca 15, 2006, 01:37:12 am »
Czy Kostaryka jest w naszym zasiegu to zobaczymy niedlugo... na pewnoe nie jestesmy najgorsi. I to glupota... tak jak e twoje edycje bledow po tym jak ktos ci zwroci uwage... retuszing przeszlosci jak w polityce czyli ze ;]

Ogolnie to wszyscy mowia i ja tez jak najbardziej to mowilem o meczu ze zagralismy bardzo dobrze... ale jak sie zastanowilem to w sumie chu*a akcji mielismy ;] Czasem gralismy jak rowny z rownym z niemcami ale jedak tak jak mowi Zell zwyciestwo calkowicie sie niemcom nalezalo, mieli wiele akcji po ktorychpowinna byla pasc bramka. Boruc dobrze bronil choc jak raz w polu karnym kiwal sie z jedny,m pilkazem niemieckim to myslalem ze zawalu dostane...

Ogolnie to juz sam nie wiedzialem komu kibicowac... fajna to akcja byla bo ktokolwiek mial akcje to sie cieszylem i przezywalem jak niestrzelili ;] Chyba pierwszy raz tak...

No nic z grupy raczej nie wyjdziemy, ale chociaz niech sie zaprezentuja na koniec chlopaki tak jak to zrobila ekipa Engela 4 lata temu.

Zurawski oczywiscie chu*a grał, ale on raczej nie mial jak grac... to nie jest dobre ustawienie dla Zurawia, a nie jest to pilkaz typu Jelen ktory popieprza jak motorek... to inny zawodnik i srednio moze sie dostosowac do tego stylu gry.

Fajnie by bylo jakby jutro kostaryka opjechala maciejow.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwca 15, 2006, 02:26:01 am »
damn you <_<
Motorycznie  to chyba jesteśmy najsłabsi, afrykańce by nas zajechały na boisku, Polsce przedewszystkim brakowało zaangażowania w ofensywę.
Co do poprawiania postów..wole je poprawic niż napisać nowy, niepotrzebny post ;/ ale kto jak woli....
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2006, 02:27:22 am wysłana przez Musiolik »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwca 15, 2006, 02:59:02 am »
Z niemcami przegraliśmy kondycyjnie IMO. Na początku dawaliśmy jakoś rade, ale później niemcy dalej grali nieźle, a nasi byli padnięci. Przycisnęli nas przy końcu i w końcu musiała jakaś bramka wpaść... zasłużyli na zwycięstwo po całym ty pechowym meczu.... ze cztery pewne akcje mieli i cud nas uratował. Krótko mówiąc, nasi gracze mieli zwykłe baterie, a ich mieli baterie Duracell. No ale Boruc i Jeleń oczywiście dawali rade przez cały mecz... jednak faktycznie czasami potrafimy grać, ale brakuje nam kondychy....

Offline Grabarz

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://eltarion.deviantart.com/
Sport
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwca 15, 2006, 11:03:24 am »
Dla mnie najlepsi piłkarze na boisku to Boruc i Jeleń.
Boruc za naprawdę mistrzowską obornę strzałów, a Jeleń za chęć walki trzy razy faulowali go bo niemcy nie mogli go dogonić. No nie grał Rasialdinio i dla tego mam tak dobrze szło.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwca 15, 2006, 10:53:24 pm »
ozeszty, co za 2 dni... stawialem i na niemcy i na anglie i na szwecje... i w sumie w kazdym tym meczu jeszcze na 5 min przed koncem juz myslalem ze jestem w plecy, a tu prosze :F  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwca 21, 2006, 09:13:00 pm »
Damn... kompletnien ie wiem za kim byc, to chyba jeszcze trudniejszy wybor niz mecz Niemcy - Polska. Mam nadzieje ze szykuje sie piekny mecz teraz.
Ofkoz mowa o Argentyna - Holandia.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwca 25, 2006, 02:38:32 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=6jHEq5oGLXE...=funny%20soccer

po prostu geniusz
na poczatku sredni ten filmik, ale niektore sytuacje z konca to jest czysty geniusz... nie pamietam, kiedy ostatnio mi sie zdarzylo zebym sie poplakal ze smiechu
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwca 25, 2006, 05:00:56 pm »
Kiedys to widzialem na maxiorze czy innej chu*ni i wlasnie szukalem tego bo link zgubilem. Dzieki.
Pare momentow genialnych -a taka fajna i mila wydawala sie akcja jak Sherear (czy jak to sie pisze) dal czerwona kartke sedziemu ;]
Z sedzimi wogole byly dobre akcja jak dostal kape w glowe  etc;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwca 25, 2006, 11:18:14 pm »
akcja z shearerem porzadna to fakt, chociaz i tak nic nie pobije goscia z ekipy medycznej ktory laduje jeszcze ze wslizgu kontuzjowanemu :P

a mecz dzisiejszy to byla ostra rzeznia, w sumie na poczatku bylem za holendrami ale po tym co sie van der vaart zajebiscie chamsko zachowal co wszyscy mysleli ze odda pilke bo portugalczycy wybili na aut a ten sobie pojechal spokojnie srodkiem pola to zaczalem byc za portugalia. z anglia to bedzie lipa, deca nie bedzie, a cala druzyna ma zolte kartki wiec jak dojda do polfinalu to im chyba po meczu z anglia kadry zabraknie...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwca 25, 2006, 11:28:52 pm »
To był Heitinga....zachował sie nie fair, ale sędzia to dałn...Bularuz <pisze fonetycznie> dostał za nic 2 kartkę.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwca 26, 2006, 12:44:59 pm »
no...za nic....za 2 nice nawet....

IMO wszystkie kartki byly zasluzine a moglo byc ich nawet wiecej

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #397 dnia: Lipca 01, 2006, 10:49:53 am »
Ktos ogladal wczoraj mecz Niemcy - Argentyna i nie umarl z nudow na nim?
Ma ktos jakies "ciekawostki" odnosnie meczu?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #398 dnia: Lipca 01, 2006, 11:11:06 am »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sport
« Odpowiedź #399 dnia: Lipca 01, 2006, 11:13:01 am »
fak... chociaz niecierpie niemcow, to lipa straszna jakby ich zdyskwalifikowali, cały kraj musi poniesc konsekwencje tego, ze ktostam jest debilem ;/