Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71906 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #360 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:03:25 pm »
Walić janasa ;p
Dzis grają "pomarańczowi", mój ulubiony zespół. Jak oceniacie? kto wygra, Serbowie czy Holendrzy ?? Bo ja obstawiam wygraną Holendrów.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #361 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:06:35 pm »
jestem za pomaranczowymi, ale w stsie bym tego nie obstawial. ustalilem sobie przed mistrzostwami, ze w grupie smierci nie obstawiam, bo tam jest wszystko mozliwe.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #362 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:09:59 pm »
Ja jednak obstawiam dziś remis, choć Pomarańczowi powinni wygrać, ale Serbowie mają dobrą defensywę. Holandia ma młody zespół, pod przewodnictwem kiedyś wspaniałego piłkarza, Marco van Bastena. Mam nadzieje, że Holendrzy dojdą chociaż do półfinału.

Offline Grabarz

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://eltarion.deviantart.com/
Sport
« Odpowiedź #363 dnia: Czerwca 11, 2006, 01:08:11 pm »
Ja chciałbym aby WKS(Wybrzeże Kości Słoniowej) wyszło z grupy, to co wczoraj pokazali z Argentyną. No poprotu piękny mecz. Życze im jak najlepiej jak będą tak grać to wyjdą z drugiego miejsca. A tak wogóle to nie chciałbym aby Anglia i Francja wyszły z grupy, dlaczego bo Anglia masz zawsze fuksy a Francuzi nie grają cały mecz i w doliczonym czasie strzelają bramkę. Jestem tu nowy więc pewnie teraz większość mnie zbluzga i zmiesza z błotem.  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2006, 01:11:37 pm wysłana przez Grabarz »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #364 dnia: Czerwca 11, 2006, 01:09:44 pm »
Spokojna głowa, WKS jest nowe w MŚ, pokazuje jak się gra odważnie, bez respektu dla lepszych, ale ja pomimo tego chciałbym, aby Holandia wyszła z grupy.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sport
« Odpowiedź #365 dnia: Czerwca 11, 2006, 01:15:18 pm »
ja tam jak zawsze kibicuje Holandi i Portugali, teraz sie w temacie nieorientuje, ale jak byłem młodszy, to ich lubiłem ,więc to kontynuuje ;] a całe mistrzostwa dobrze jakby wygrał właśnie jeden z tych teamów, ewentualnie Argentyna, Czesi, albo jakiś "czarny koń", do piachu ze wszystkimi "pewniakami" jak brazylia, szwabia francja i inne łajzy przereklamowane =p

Offline Grabarz

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://eltarion.deviantart.com/
Sport
« Odpowiedź #366 dnia: Czerwca 11, 2006, 01:17:05 pm »
Ja również bym chciał. Moje typowanie kto wyjdzie z grupy.

Grupa A
(Niemcy,Kostaryka)
Grupa B
(Paragwaj,Szwecja)
Grupa C
(Holandia,WKS)
Grupa D
(Meksyk,Portugalia)
Grupa E
(Włochy,Czechy)
Grupa F
(Brazylia,Chorwacja)
Grupa G
(Szwajcaria,Korea Południowa)
Grupa H
(Hiszpania,Arabia Saudyjska)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #367 dnia: Czerwca 11, 2006, 01:19:23 pm »
Ja Holandii kibicuje od dawna, kiedys oglądałem mecze gdy w skłądzie grała 3 wspaniałych: van Basten, Gullit, Rijkaard. Zawsze puszczali ich mecze na eurosporcie.
A co do MŚ, to moim "czarnym koniem" jest Japonia, podoba mi się jak grają ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2006, 01:22:56 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sport
« Odpowiedź #368 dnia: Czerwca 12, 2006, 01:10:16 pm »
kibicuję  Portugalii...nasi i tak nie mają szans :/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #369 dnia: Czerwca 12, 2006, 01:42:43 pm »
Cytuj
ja tam jak zawsze kibicuje Holandi i Portugali, teraz sie w temacie nieorientuje, ale jak byłem młodszy, to ich lubiłem ,więc to kontynuuje ;] a całe mistrzostwa dobrze jakby wygrał właśnie jeden z tych teamów, ewentualnie Argentyna, Czesi, albo jakiś "czarny koń", do piachu ze wszystkimi "pewniakami" jak brazylia, szwabia francja i inne łajzy przereklamowane =p
szwaby to zadni pewniacy ;/ oni chyba sami sie takimi nazwali ;]
Ja sie nie zdziwie jak oni nie wydja z grupy... seryjnie mowie. Jestem ich wielkim kibicem i w meczu Polska - Niemcy chyba bede za niemcami (;/) ale na serio wcale sie nie zdziwie jak polska szwabom skopie dupe a same niemcy nie wyjda z grupy.

Holandie tez lubie bardzo i po Niemcach i Japonii (a jak ^^') To wlasnie im bede kibicowal... i Argentynie. Nietrawie Brazylii natomiast.
Tylko wczoraj troche sie rozczarowalem gra Holendrow... spodziewalem sie ze beda lepiej grali.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #370 dnia: Czerwca 12, 2006, 03:44:41 pm »
Japonia jak narazie wygrywa z szarżującą Australią. Go Blue Samurai <tak szkopy na nich mówią>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #371 dnia: Czerwca 12, 2006, 03:58:44 pm »
Nihon! Niiiiiiiiiiiihooooooooooon!
To byla najglupsza bramka misrzostw jak narazie... troche jej brakuje do bramki puszczonej przez Kuszczaka ale i tak dobra... ten bramkarz odczas biegu zapodal lokcia japoncowi ;] On by tego nie zlapal chyba nawet jakby go nie tyknal japonczyk... ale bramka i tak byla prawidlowo strzelona, moim zdaniem. No i na polsacie tez tak mowia mietki.

Ladine tam po tej bramce Hiddinka w pupe jechal sedzia techniczny ;]

Tylko Takahara cos dupy daje ;/ To jest zajebsty zawodnik a dzis cos masci akcje...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #372 dnia: Czerwca 12, 2006, 04:08:04 pm »
IMO Takahara strzeli dziś conajmniej jedną bramkę
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2006, 04:08:23 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #373 dnia: Czerwca 12, 2006, 04:45:20 pm »
ch*nia mecz, chu*nia bramki ;/ Japonczycy sa glupi... jakby tylko umieli wzucac dobrze to by wymietli... bo te wzutki jak sa juz pod polem karnym to porazka... ale kontry maja skonstruowane dobrze.


EDIT:::
ale ih pojechali... banda debili ;/
Cienko w chu*grali to ich pojechali... przeciez oni nie sa slabi jak mogli tak dac dupy ;/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2006, 04:50:33 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #374 dnia: Czerwca 12, 2006, 04:52:08 pm »
NIEEE !!!!
to niemożliwe....jak..Australia mogła wygrać ;/ damn ;/

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwca 14, 2006, 09:48:54 pm »
Nie no, brawa całkowite dla Boruca ! To jest gość. Dobrze ze Janas go wziął. No i Zjebi jest dobry :) Za to Krzyzówek .. No, ale ładny mecz, podoba mi się dzisiaj jak grają. Szkoda, ze tak nie grali z Ekwadorem.  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwca 14, 2006, 09:51:36 pm »
a tak btw - komentatorzy polscy to jest jednak lipa... jak w jakims innym meczu ktos probowal wymusic rzut karny albo wolny niedaleko pola karnego to mowili ze to nie jest fair play, a jak ktorens z naszej reprezentacji tak zrobil, to sie "dobrze zachowal"

a i fraza "nasi chlopcy" to tez raczej lipa niesamowita...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwca 14, 2006, 09:58:20 pm »
dobrze jest!

Jak bedziemy tak dalej grac, bez momentow dekoncentracji, to dow9ieziemy remis do konca

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwca 14, 2006, 10:53:35 pm »
bylo blisko... chociaz szczerze mowiac nalezalo sie niemcom, bo my to sobie raz conajwyzej strzelilismy zurawskim, a oni tyle okazji minimalnie chybionych... pozostaje liczyc na cud, ze jutro kostaryka wygra i ze potem my kostaryke rozgromimy
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #379 dnia: Czerwca 14, 2006, 10:54:42 pm »
Szczeście mieliśmy do 90 minuty. Potem przestało nam sprzyjać i dupa. Ech, ten pajac janas tez k***a zwlekał z ostatnią zmianą. Zjebi biegał za piłką jak pies i w drugiej połowie był całkowicie zmęczony. Tylko Boruc nie zawiódł. W sumie nie mam pretensji ze Dudek został w domu po tym. Brawo dla Boruca, najlepszy piłkarz tego meczu. Najgorsi to Krzyżówek i Żulawski.