Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71908 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #320 dnia: Lutego 22, 2006, 12:47:02 am »
ahahahhahahahahah "karny" >.>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sport
« Odpowiedź #321 dnia: Marca 03, 2006, 09:22:36 pm »
hahaha! Niemcy wiedzą co dobre:


Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #322 dnia: Marca 07, 2006, 10:50:33 pm »
Ok, czy tylko mi się widaje, że sędzia leciutko nagiął ten faul w polu karnym, po tym jak czterech czy pięciu graczy chelsea było na spalonym? :D

Ps. Fajnie dzisiaj Barca grała, tylko szkoda, że Messi musiał zejść tak szybko ;/
bla

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #323 dnia: Marca 07, 2006, 10:55:58 pm »
no nie dosc ze byly spalnoe to jeszcze faulu nie bylo... na szczescie to nic nie zmienilo z awansem... jakby taka sama akcja lipna byla jak tydzen temu mial bayern karnego nieprawidlowego to bym umarl ;/

Ronaldinho pokazal klase przyznam... mimo ze specjalnie za nim nie przepadam.

Juve udalo sie wygrac i przejsc dalej... ciekawe jak grali, musze obadac skroty ;]
w 1/8 nie ma czasem 8 meczy? To czemu dzis i jutro sa po 3 mecze rozgrywane?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #324 dnia: Maja 30, 2006, 08:21:13 pm »
Nienawidze polckich kibiców... banda udupów... co za poje*y ;/
Nigdy nie bylem zbytnim patriotom w sporcie, ale kurw* to co ta banda idiotow robi to dla mnie totalne nieporozumienie.
To co zrobil Kuszczak przy drugiej bramce to smiech na sali, cos z czeego mozna sie smiac przez cale zycie -nawet pomimo ze to poprostu blad, zle obliczyl. Ale kur*a jak mozna w takiej chwili jeszcze dopierda*ac bramkarza ;/ Jak ta banda zjebow mogla gwizdac podczas gdy on byl przy pilce... co chcieli zeby jeszcze wiecej goli puscil? W takiej sytuacji pilkarzowi trzeba pomoc, dopingiem sprawic aby podniosl glowe i gral dalej... a tu jakies kur*a okrzyki glupi ze chca Dudka i inne pierdoly.
Kolejna acja -wolanie Kolumbia! Kolumbia! -jak mozna kibicowac przeciwnikom ;/
albo "Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!" w momencie gdy kolumbia wygrywa 2:0
"Ole! Ole" jak kolumbia przy pilce a gwizdanie gdy polacy ja maja to juz nie wspominam...
Rasiak - wszedl i przynajmniej cos pogral, nigdy go zab ardzo nie lubialem ale to cale najezdzanie na niego sprawilo ze go chyba polubie ;/ Znaczy sie bede go bronil -patrzalem dzisiaj specjalnie jak gra - i kurw* czemu ludziem owia ze on jest cienki? Po podaniu odZurawia zmarnowal szanse sam na sam ale mial za plecami obronce i musial oddac strzal -nie wiem czy jets lewo nozny czy prao ale strzelil lewa noga i strzal byl elegancki... ofkoz kazdy jego kontakt z pilka to gwizdy idiotow na trybunah i okrzyki utesknienia za Frankowskim -co jest dla mnie nieporozumieniem kolejnym -przeciez Raiak tak czy inaczej pojechalby na mistrzostwa nawet jakby Franek jechal z tego co slyszlaem.
anyway zajebisty strzal oddal Rasiak z polobrotu obrucony plecami do bramki kryty przez obronce z trudnego kata i tylko troche polecialo kolo bramki...
mamy w druzynie o wiele gorszych pilkazy i nierozumiem czemu ludzie czepiaja sie Rasiaka.. zreszta o napastnikow nie ma sie co martwic, gorzej jest z pomoca... a wogole Zewłakow co tam robi to ja juz nie wiem ;/ Ja  nie wiedzialem czy on jeszcze zyje a co dopiero zeby gral w reprezentacji - wdzisiejszym meczy jedyne co widzialem u niego to kieprawe podania. zreszta wszyscy jeb*li jak sie patrzy.. kazdy miazdzyl akcje...

Wd*pilismy zawsze sie z tego smialem -ale teraz nie ma z czego, bo nasi kibice to banda debili ;/ i nawet mi sie niechce smiac ;/

Aha i takie pytanie... jaki jest wasz stosunek to powolan Janasa?
Frankowski - rzeczywiscie nierozumiem czemu go nie powolal... dobrze gra, zdobywa bramki, nie rozumiem czemu Janas go nie wzial

Dudek - no dla mnie to jest nadwyraz zrozumiale ze nie jedzie -w Liverpoolu zagral chociaz z 3 mecze w tym sezonie? Nic nie gra to wiadomo ze nie jedzie... to sa mistrzostwa tam sie nie bierze zawodnikow bo maja dobre poczucie humoru ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #325 dnia: Maja 30, 2006, 08:27:07 pm »
Cytuj
zdobywa bramki
zdobywał bramki
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #326 dnia: Maja 30, 2006, 08:33:27 pm »
Mi szkoda tak naprawdę Kuszczaka....puścił głupią bramkę, ale zachowanie kibiców to totalna żenada....jest mi wstyd za takich kibiców. Cały zespół grał źle...mozę oprócz Szymkowiaka i Smolarka<grał pomimo zatrucia>, no cóż zostało 10 dni.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #327 dnia: Maja 30, 2006, 08:48:53 pm »
ma ktos link do bramki kolumbijczykow? Bo akurat k***a mialem angielski jak byl mecz ;/ fuckin shit dzizas krajst

a co do powolan:

Rasialdo: fuck! Co on jeszcze robi w kadrze...juz bym wolal SOsina, z tymze jego doswiadczenei miedzynarodowe wogole nieistnieje, wiec to by byla srednia decyzja tez chyba...BTW Rasiak to cienias i tyle...pokazywal to w kazdym meczu z odrobine mocniejszym przeciwnikiem...bo wyspom owczym to nawet ja bym bramke strzelil ;]

Frankowski: Zdecydowanie wolalbym jego, niz Drewnialdo. Jest szybszy i lepszy technicznie...mimo iz bez formy (mhm...za to Rasiak niby w formie?) moglby strzelac bramki, chocby jako joker.

Mila: a to jakis zart chyba...ostatni dobry mecz zagral chyba jeszcze w Groclinie ;]

Gancarzyk: kto to wogole jest? Pierwszy raz uslyszalem o nim, jak Janas podal liste kadrowiczow na MS. W reprze zagral pewnie 3 i pol minuty i to z Wyspami Owczymi ;] Na mundial jedzie sie po to, zeby wygrywac, a nie po to, zeby zdobywac doswiadczenie.

Lewandowski: Czlowiek z klodami zamiast nog...slaby jest. Wolalbym Klosa, ktory mimo iz tez nie jest wybitny, to i tak lepszy od Levandinho.

Dudek: ja rozumiem, ze nie gra. Ja rozumiem, ze co raz czesciej kiksuje. Ale na pewno na mundial zasluzyl  bardziej od Fabianskiego czy Kuszczaka i w zasadzie tyle mam do powiedzenia...sadze ze duet Dudek-Kowalewski, byliby znacznie lepszymi zmiennikami Boruca niz para Kuszczak-Fabianski

Giza - LOL


 

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #328 dnia: Czerwca 05, 2006, 09:29:34 am »
http://www.kibice.net/?id=77 To się nazywa byc kibicem pojebem !!!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2006, 09:32:36 am wysłana przez 7cloud7 »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #329 dnia: Czerwca 05, 2006, 09:32:01 am »
Czytałem i głównie za to nie lubię narodu niemieckiego, za takie...chamstwo, wiem, że to margines...ale wydzwięk ma ogromny takie zachowanie...a raczej te koszukli.

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #330 dnia: Czerwca 05, 2006, 09:34:07 am »
Oni sami niewiedzą czego chcą, jechać tam i zrobić im mały zamach na Berlin to się nauczą. Kpią z Polaków jak tylko się da ostatnimi czasu <_<  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #331 dnia: Czerwca 05, 2006, 09:38:14 am »
Przyczynątego jest wrodzona złośliwość niemców oraz to, że w Europie panuje moda na neo-nazizm. Zamach na Berlin...głupi pomysł, pokażemy, że daliśmy się sprowokować, że jesteśmy źli i gorsi od nich. Im chodzi tylko o prowokację, bo wiedzą, że zareagujemy jak powiedziałeś Mr. Fiutku  :P

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwca 05, 2006, 09:43:28 am »
I tak zamach to pewnie bedzie na meczu Polska-niemcy :) Miałem sam jechać ale niestety, Poczta niechce dać mi wolnego  <_<  Wszyscy przeciwko mnie :(  No nic pojde na rynek krakowski mordować w takim razie turystów z sąsiedniego zachodu  :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #333 dnia: Czerwca 05, 2006, 11:30:37 am »
No to są pojeby...
Ale mowienie ze
Cytuj
głównie za to nie lubię narodu niemieckiego, za takie...chamstwo,
to troche glupota, bo przeciez to jest banda poj*bow... lyse cwele ktorych nznajdziesz i u nas. Tym bardziej ze szwaby to raczej o wiele mniej chamski narod niz nasz. No ale wiadomo ze niemcy to po Francji drugi najmniej lubiany kraj Europy. Ale jeb*c to, raczej mnie tam gownoa obchodzi kto jest chamski a kto nie -anyway wczesniej caly czas myslalem ze to my pokonamy Niemcow, ale teraz to juz sam niewiem...

Jak polacy pojada napieprzac sie tam to lus, ale niech napieprzaja lysych cweli w bamberach i glanach a nie normalnych szwabskich kibicow. Z reszta juz sie napieprzali -skini sie napinali napinali i byla juz bujka z tego co slyszalem... do Niemiec pojechalo troche kibicow i byla ustawka... no a ze pojechali kibice Lecha Poznan tam to wiadomo jaki byl wynik ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2006, 11:34:31 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwca 09, 2006, 05:07:49 pm »
To jest niesamowite To podniecenie, ta mlodziencza atmsfera ktora powrocila we mnie... ta milosc do futbolu. To tak jakbym rozegral kilka swietnych sptkan z kumplami w PESa... to mistrzostwa swiata! Mecze jeszcze sie nawet nie zaczely a ja znowu kocham pilke nozna, otwarcie bylo cudowne. Bardzo skromne ale cudowne, widok pilkazy ktorzy w przeszlosci byli dla ciebie bohaterami. Cudo.
Znowu kocham pilkę nożną!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #335 dnia: Czerwca 09, 2006, 10:53:24 pm »
ahahaha....ale czego się spodziewać po "orłach", szkoda tylko 2 sytuacji wypracowanych przez Jelenia, chłopak ma ogromny talent....spojenie i słupek ;/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwca 09, 2006, 11:01:32 pm »
ku*wa
gdyby kazdy reprezentant mial chociaz polowe z agresji smolarka i polowe z pewnosci baka to bysmy ich rozjebali :-/ bramki krzynowka szkoda, przy stanie 1:1 mielibysmy psychiczna przewage i moze bysmy to jeszcze mogli wygrac...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwca 09, 2006, 11:09:21 pm »
Ale dupy daliśmy na całego. Asfalty zabierali nam piłkę jak chcieli nie wiem co to miało być.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #338 dnia: Czerwca 10, 2006, 01:36:08 am »
No szkoda tej bramki, na poczatku myslalem ze spalony wiec musialem skomentowac "No i po co srzelasz ty krzywy ryju"... no i pozniej mi glupio bylo bo okazalo sie ze spalonego nie bylo. Szkoda bramki ale i tak dalismy dupy i sbie zasluzylismy na przegrana... chociaz w sumie bylismy chyba lepsza druzyna, znaczy sie mielismy wiecej akcji... ale jak zwykle. My gramy 20 minut... czasem sie jeszcze zdarzy ze z 10 minut pod koniec zagramy -tak jak dzis bylo.
Co nie zmienia faktu ze Janas jest poje*em. Podobno to my bylismy faworytami i podobno to my mielismy wywieźć 3 punkty... to cczemu gralismy taktyka 4-5-1? Ja wiem ze to jego zlota taktyka na niemcy i anglie tudziez szwecje (hahahahaha) ale skoro gramy z ekwadorem to powinnismy grac bardziej ofensywnie.

Rasiak by byl to bysmy wygrali, a tak to lipa. Jelen ladnie przy*ebal w poprzeczke czy tam spojenie, czy tez gorna czesc slupka ;] drugi strzal tez zajebisty.

Niemcy swietnie, przed mistrzostwami myslalem ze pojedziemy niemcow ale teraz juz nie wiem... Ale niemcy to rownie wielcy debile co my, k*rwa niemcy cale swoje lata  slynely z obrony a tutaj huy.... kur*a ja nie rozumiem jak mozna robic polapki ofsidowe przeciwko kostaryce ;./ k***a oni pilki nie umieja kopnac to co dopiero sie kiwac to na huy oni ofside robia zamiast oprostu im odebrac pilke ;/  to jest zajebiste 4 obroncow i jeden jakis defensywny pomocnik niemcow a na przeciw nih jeden pomocnik kostaryki i jeden napastnik i w huj 2 akcje i 2 gole ;]
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwca 10, 2006, 01:51:13 am »
Cytuj
Rasiak by byl to bysmy wygrali, a tak to lipa. Jelen ladnie przy*ebal w poprzeczke czy tam spojenie, czy tez gorna czesc slupka ;] drugi strzal tez zajebisty.
Kurde, no to były głupie strzały. Niewiele naprawdę brakowało. Ale najbardiej się wnerwiłem jak Krzynówek co to ma wyjebaną szczękę od krzyzówek :F strzelił "spalonego". Jasne.

Na ostatnich mistrzostwach pierwszy mecz tez mieliśmy wygrać (jakaś Korea?) i było
Polska - Korea 0:2
Polska - Portugalia (faworyt) 0:4
Polska - USA 3:1
teraz będzie identycznie
Polska - Ekwador 0:2
Polska - Niemcy (faworyt) 0:4
Polska - Kostaryka 3:1

:)

A co do składu to nie komentuje. Janas to jakiś debil. W tym meczu dobrze grał tylko Zjebi Smolarek, ale "lone gunman" duzo nie zdziałał.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 01:51:54 am wysłana przez Chief Roberts »