Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71927 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #140 dnia: Marca 18, 2005, 02:35:29 pm »
hujnia juve zagra w polfinale ze zwyciezca pary chelsea - bayern :-/ liczylem na takiego przeciwnika w finale...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #141 dnia: Marca 18, 2005, 03:07:28 pm »
podalbys wsyztskie pary cwiercfinalowe a nie pieprzyl ze Juve [przejdzie dalej :P
bo jestem trochui do tylu

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #142 dnia: Marca 18, 2005, 03:22:23 pm »
Liverpool - Juventus (A)
Milan - Inter (B)
Lyon - PSV ©
Chelsea - Bayern (D)

Pary półfinałowe:
D - A
B - C
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #143 dnia: Marca 18, 2005, 03:30:50 pm »
najfajniej sie B i C zapowiadaja

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 18, 2005, 03:51:21 pm »
w sumie to w tych paracj faworytem jest chyba tylko Juve i może Milan...

mecz Lyon - PSV jakoś mnie nie jara...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 18, 2005, 06:57:11 pm »
a mnie bardzo...mecz druzyn ktore mialy dawac punkty dla mocniejszych poikazaly co potrafia

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 06, 2005, 10:58:28 pm »
jeeeeeeeeeeeeest! ten karny jako tako uratowal Bayern...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 07, 2005, 02:17:12 pm »
Ja uprawiam sport piłkarski I Dyskorolka
A moja ulobione druzyna piłki noznej to :
Real Madryt
Zawsze na nia licze ostanio cos przegrywa mecze i jest najlepsza druzyna swiata .
To chyba wszysvy wiedzał colicza na Real Madryt .

A ja uprawiam piłke nozna i jeżdżę na deskorolce
A moja ulubiona drużyna piłkarska to Real Madryt.
Zawsze na nią licze, chociaz ostatnio coś przegrywa mecze, ale mimo to są najlepsi na świecie. ale to wiedzą chyba wszyscy którzy kibicuja Realowi :D

i co - nieda się? moze sie to spoczatku wydac dziwne, ale pisanie zrozumiałych postow niejest aż tak skomplikowane...
                                                          Morchol, Duch opiekun wmiare poprawnej polszczyzny
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2005, 02:26:55 pm wysłana przez Morchol »





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sport
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 07, 2005, 02:31:40 pm »
a z tą deska to tak że "masz i czasem sie powozisz" czy próbujesz serio jeździć/juz jesteś całkiem dobry? :P
mi jakos zabrakło cierpliwosci i checi, no ale ollie zrobić umiałem :F

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 07, 2005, 02:34:08 pm »
No można powiedziec ze jestem taki sredni na desce umiem skakac umiem oli 360° itp. to można powiedziec ze jesetem sredni na desce .
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2005, 02:37:24 pm wysłana przez Morchol »





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #150 dnia: Kwietnia 07, 2005, 02:44:31 pm »
Morchol do pracy przy edycji :P

Cytuj
jeeeeeeeeeeeeest! ten karny jako tako uratowal Bayern...
jeeeeeeeeeeeeeeeeestjeden Bayern przegral jeeeeee.....nienawidze Bayernu a lubie Chelsea wiec jeszcze raz jeeeeeeeeeee........szkoda tylko ze Juve przerabalo

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 07, 2005, 03:06:10 pm »
juve u siebie raczej bramki nie straci a strzelic jedna minimum powinno... w kazdym razie gol del piero powinien byc uznany bo jak obronca i napastnik stoja rowno to nie ma spalonego a w tej sytuacji alex nie byl ani troche wysuniety...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 07, 2005, 03:21:52 pm »
Cytuj
Morchol do pracy przy edycji :P

Cytuj
jeeeeeeeeeeeeest! ten karny jako tako uratowal Bayern...
jeeeeeeeeeeeeeeeeestjeden Bayern przegral jeeeeee.....nienawidze Bayernu a lubie Chelsea wiec jeszcze raz jeeeeeeeeeee........szkoda tylko ze Juve przerabalo
eee a miały przegrać 2 Bayerny?
masz racje... Morhol do pracy przy edycji :P

Cytuj
juve u siebie raczej bramki nie straci a strzelic jedna minimum powinno... w kazdym razie gol del piero powinien byc uznany bo jak obronca i napastnik stoja rowno to nie ma spalonego a w tej sytuacji alex nie byl ani troche wysuniety...
heh wajhy bywają :/ Bayern też miał lipe, ale ze stratą bramki... ale kij ztym bo Chelsea było poprostu lepszą drużyną i zasłużyli na zwycięstwo... od strzelenia bramki na 1:1 bayern przestał grać :/

z meczu Juventusu podobał mi sie strasznie akcja jak Zlatan strzelił w słupek i Nedved się jeszcze fajnie żucił wślizgiem żeby strzelić... no ale poleciało troche od bramki ale i tak akcja super


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 07, 2005, 05:04:59 pm »
ja pierdo.....znaczy nie ciesze sie ze nie meisizma w bloq...jedyna zaleta meiskznia w bloq...dodatkowe kanaly i mzoinosc ogladania meczy

a LYOn - PSV ktos ogladal?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2005, 05:05:10 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 07, 2005, 05:45:13 pm »
Cytuj
ja pierdo.....znaczy nie ciesze sie ze nie meisizma w bloq...jedyna zaleta meiskznia w bloq...dodatkowe kanaly i mzoinosc ogladania meczy
yyyyy co?

ja PSV oglądałem tylko chwile, bramki widziałemn tylko na skrótach i powiem że Cocu zapioł fajną :)  wogóle to byłem za PSV i ciesze się że w końcówce zdołali zremisować...

a Milanu nie oglądałem bo mi się niechciało już po Bayernie, bramek też niewidziałem... ciekawe czy były jakieś fajne... ogólnie to Milan raczej w finale będzie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 07, 2005, 07:14:35 pm »
nie koniecznie...na drodze Milanowi stanie Chelsea i to bedzie pojedynek na szczycie...choc zapowiada sie nuuuudno

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 11, 2005, 02:09:03 pm »
Ja bym chcial zeby w finale Juve rozwalił Chelsea. :D  

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 11, 2005, 02:10:29 pm »
qrde ja uwazam ze chelsea vs Juventus bedzie 2:3

Offline tendi

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 11, 2005, 02:25:26 pm »
chealse napewno wygra z juventusem. juventus nie ma szans na wygrana chealse rozwali go  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 11, 2005, 02:43:08 pm »
o ile się nie myle to jeśli Juventus i Chelsea teraz wygrają to zagrają razem w pół finale więc nie ma co liczyć na taki finał...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?