Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71923 razy)

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 11, 2005, 02:45:52 pm »
tez racja Gipsi hmmm po co sie sprzeczamy jak i tak nie wiemy ze taki bedzie final ?  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 12, 2005, 11:45:30 pm »
No cóż Bayern przegrał 3:2 ale byli drużyną zdecydowanie lepszą, wreszcie ponownie się ciesze że jestem kibicem Bayernu, pokazali żep otrafią grać bardzo dobrze i tak jak i Barcelona ulegli mimo że byli lepszą drużyną... co z tego że byli lepsi skoro przegrali... pewnie nic i nie ma to żadnego znaczenia ale i tak się ciesze że pokazali że potrafią grać i nie pozwolili Chelsea na zbyt wiele, (oprócz bramek była jeszcze ta mega groźna akcja co z bliska jakiś z chelsea strzelił prosto w bramkarza)

jutro Juve i cóż... nie lubie tego zespołu ale mam nadzieje że wygrają bo mają o wiele większe szanse wygrać z Chelsea niż licerpool... a raczej nie chciałbym aby Chelsea zdobywało lige mistrzów, wystarczy że już wyeliminowali moje 2 ulubione drużyny, i to w niezbyt fajnym stylu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 13, 2005, 02:21:39 pm »
Cytuj
No cóż Bayern przegrał 3:2
a.....dobrze wiedziec.......

Juve IMO pokona L'pool....ale dzis mecz jets ma Delle Alpi czy Anfield?
a co sie stalo ze przerwali Inter-milan...kibice?
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sport
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 13, 2005, 02:23:37 pm »
bramkarz milanu dostał racą w głowe :/ tak słyszałem przynajmniej :P

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 13, 2005, 02:27:29 pm »
no i dobrze morchol slyszales poprostu to jest skandal :/  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 13, 2005, 02:28:30 pm »
e tam.. późno było  się przejęzyczyłem... Dida dostał racą w głowe  i się wyjeb*ł.. ogólnie żucali w niego też czym innym... Markus Merk nie uznał jednej bramki dla Interu więc się pewne zdenerwowali...

Cytuj
uve IMO pokona L'pool....ale dzis mecz jets ma Delle Alpi czy Anfield?
na polsacie sport chyba ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 13, 2005, 02:28:36 pm »
taaa
a teraz jeszcze kibice Juv pobili kibia L'poolu....precz w Wlochami na 1 sezon z LM :/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 13, 2005, 07:37:35 pm »
na delle alpi wiec wystarczy 1:0 na juve (chociaz nie mam nic przeciwko np 5:0 dla juve, bramki: nedved, nedved, nedved, nedved, nedved :F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 14, 2005, 07:20:40 am »
Jue zremisowalo z Liverpolem a ja bylem za Juve chociaz w Liverpolu gra Dudek
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2005, 07:21:55 am wysłana przez Neccer »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 14, 2005, 01:52:38 pm »
hujnia :-/ ale zajebiste bylo jak cannavaro rabnal w slupek... az dziwne ze pilka nie pekla :F i dobrze ze psv weszlo bo tam gra park ji sung... widzieliscie jakiego zwoda zrobil w drugiej polowie dogrywki? O_o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 14, 2005, 02:25:42 pm »
ej cieciu daj linka bo na soccerclips.net nie ma juz z ligi miszczow filmikuf :/
ale faktycznie Cannavaro niezle pierdzielnal....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 14, 2005, 02:34:09 pm »
nie wiem skad to mozna sciagnac widzialem w telewizji... w kazdym razie wyjebanie to zrobil tyle ze nic z tego nie wyniklo bo cocu strzelil w sam srodek bramki i bramkarz zlapal bez problemu
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 18, 2005, 03:25:08 pm »
a co zrobil dokladnie? <qwa ale Zell to zjep :/>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 18, 2005, 03:28:32 pm »
tego sie nie da opisac to trzeba pokazac :F

btw. milan buahahahahahahhahahahaha genialni sa.... 2:1 przegrac....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 24, 2005, 10:42:18 pm »
Jak ja nienawidzę Chelsea !!  :angry: Piłka schodzi na psy, już tylko pieniądze i pieniądze i przekupieni sędziowie.. co prowadzi do pieniędzy ehhh
bla

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 25, 2005, 07:46:03 pm »
ja tam lubie Chelsea. Bo popatrzmy na Inter i Chelsea

kasy maja pewnie tyle samo a inter to skupisko gwiazdek, jak Real, a Chelsea to poukladany zespol. Dla tego ich lubie

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 28, 2005, 05:34:40 pm »
Niedawno były 1/2 finału i były mecze nie za dobre moim zdaiem
PSV-AC Milan 0:2
Liverpoll-Chelsea   0:0
Pierwszy to jeszcze ujdzie ale drugi...
Za kim byliście':)'
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2005, 05:35:23 pm wysłana przez Neccer »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 28, 2005, 06:25:38 pm »
pierwszy byl fpyte ale powinno byc 2:1 dla psv... damn mam nadzieje ze w rewanzu bedzie 3:0... a co do drugiego meczu to byl nudniejszy od lekcji chemii :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 28, 2005, 06:32:38 pm »
AC Milan - PSV
bylem za PSV i wqrzalo mnie maxymalnie jak ten dałn sedzia nie gwizdal ewidentnych fauli na graczach PSV, ale z kolei trzeba zauwazyc ze nie uznal strzelonego prawidlowo gola Crespo. PSV umialo stworzyc sobie sytuacje, ale nie umialo jej wykorzytsac i dla tego Milan byl w tym meczu lepszy

Chelsea - LFC
bylem za Chelsea, ale sei zawiodlem. W prawdzie moj ulubiony gracz CFC (Joe Cole) jak zwykle gral siwetnie, to jednak Lampard i Drogba zawiedli na calej lini. Na wyroznienie zasluzyli tez Makelele (jak zwykle) i Tiago, ktory niepotrzebnie zostal zmieniony przez Arjena Robbena, ktory nie pokazal w iau 20 minut swojej gry nic nadzwyczajnego. Powiem szczerze, ze 0:0 LFC, wclae nie zawdziecza swojej obronie, a tylko nieudolnosci Chelsea w ofensywie.
I wqrzalo mnie jak komentator za  byle co chwalil Dudka :/ (ogladalem transmisje na TVP, nie wiem jak bylo na Polsat Sport i Europsporcie)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 28, 2005, 06:37:09 pm »
byłem za PSV i za Liverpoolem,
PSV niestety przegrało a szkoda... koreaniec znowu wymiatał... ale przegrali, szkoda tej drugiej straconej braki na koniec meczu

Liverpool - Chelsea mecz mnie walił ale zaj***sta była jedna akcja jak Liverpool z klepki zrobił akcje i na koncu Cisse przesrzelił

niechciałbym żeby był finał Chelsea - Milan bo moim zdaniem będzie nudny w chu* :/ Maży mi się Liverpool - PSV


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?