Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71925 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 28, 2005, 06:43:44 pm »
Cytuj
koreaniec znowu wymiatał...
czy ja wiem...niby robil ich wysztskich jak chcial, ale jak przyszlo do strzalu to nedza straszna....

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:24:37 pm »
masz coś do koreańca dobry jest.Mój ulubiony :P  :P  :P  :P  :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 28, 2005, 08:08:50 pm »
Lee Yung Pyo czy Park Ji Sung?

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 28, 2005, 08:10:15 pm »
Nie ważne dobrze gra i już.Ate jego przyjecia z obrotem to po prost ... :spoko:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 28, 2005, 08:13:30 pm »
eeeee? ale ja sie pytam o ktorym mowisz. O LYP czy o JSP?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 28, 2005, 08:32:59 pm »
park wymiata maxymalnie i co ty tam siergiej mowisz ze jak przychodzi do strzalu to cienko? jeden strzal mial w czystej sytuacji ale zjebal... dobra zdarza sie kazdemu... ale przeciez on nie mial zadnych innych czystych sytuacji! no chyba ze liczysz to co wslizgiem probowal strzelic ale byl za daleko wiec nie dalby rady za ciula...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 28, 2005, 08:45:18 pm »
nie no chodiz mi min. o to ze sie potkanl w polu karnym i o np dosyc nieudolny strzal z 17 metra jesli dobrze pamietam

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #187 dnia: Maja 03, 2005, 10:36:47 pm »
Chelsea odpadło !! To jak dzień dziecka miesiąc wcześniej [;

I mamy finał: Liverpool - Milan ( wątpię, żeby psv dało radę odrobić jeszcze )
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2005, 10:37:12 pm wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #188 dnia: Maja 03, 2005, 10:52:48 pm »
Dzień dziecka to miało Chelsea już 2 razy... najpier powinni odpaść z Barcą, później z Bayernem, teraz wreszcie odpadli z Liverpoolem i nie pomogła żadna wieśniacka gra z kontry... co do jutrzejszego meczu to chciałbym żeby przeszło PSV bo podoba mi się sposób ich gry ale będzie bardzo trudno więc wątie żeby przeszli...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #189 dnia: Maja 04, 2005, 07:41:00 am »
Mamy polaka w finale niech nas tylko nie ośmieszy i nie puści bramki w jego stylu...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #190 dnia: Maja 04, 2005, 01:37:52 pm »
a wlasnie co do dudka... wkurzajacy sa komentatorzy bo nawet jak zlapie najlatwiejsza pilke to juz sie dra i go wychwalaja w niebiosa... ja rozumiem ze sa patriotami ale bez przesady...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #191 dnia: Maja 04, 2005, 03:01:23 pm »
Człowieku nawet nie wiesz jak mnie to śmieszy... ja z tego póje cały czas, jak widze mecz Liverpoolu i widze jak Dudek wybija piątke to od azu komentuje "iii pięęęęknie Jeży Dudek.. jak on to ślicznie zrobił..." w pierwszym meczu miał chu*a do roboty a komentator spuszczał sie jak nic, ludzie gadali że dobry występ Dudka i inne takie ciekawe inaczej akcje... teraz wychwalali że Dudek zachował się jak światowej klasy bramkarz bo obronił ten żut wolny...  OK spoko dobrze obronił ten żut wolny, ale jakby go nie obronił to by był szmaciarzem bo takie strzały są zajebiście często bronione, a z tego co widziałęm to on wogóle stał z lekka za murem co za dobre chyba nie jest...
niechodzi mi oto żen ie lubie Dudka, tylko  oto że gdyby ten strzał obronił kto inny to by się nic nie podniecali że bramkarz światowej klasy... szczerze powiedziawszy to wali mnie czy jest Polak w finale czy nie... mnie to poprostu jeb*e, ja chce zobaczyć fajny mecz a nie polaka w finale


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #192 dnia: Maja 04, 2005, 03:24:05 pm »
Prawda, prawda, przesadzają 'odobinkę' , to samo jest, gdy np. Krzynówek przyjmnie piłkę albo przetnie podanie, bo piłka leciała prosto w niego. Tak przy okazji to zawsze śmiszył mnie Borek i jego fascynacja sylwetkami zawodników. Pamiętam jak Włosi grali w strasznie obcisłych strojach, padły słowa w stylu: " te nowe koszulki uwydatniają piękne umięśnione ciała Włochów" haha podniecał się też, że dotknął klatki piersiowej Mpenzy  ke?  
bla

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #193 dnia: Maja 04, 2005, 03:46:41 pm »
Cytuj
Pamiętam jak Włosi grali w strasznie obcisłych strojach, padły słowa w stylu: " te nowe koszulki uwydatniają piękne umięśnione ciała Włochów"
geez jak mi sie te koszulki nie podobaly :-/ takie pedalskie ze nawet chyba gipsiego to przerasta...
on takie ma... trzy... ale zdjęcia dac niechce ;/ -starucha z lochów-
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2005, 03:54:23 pm wysłana przez Morchol »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #194 dnia: Maja 04, 2005, 10:29:22 pm »
ku*wa mać ;/

ale za to przynajmniejj Cocu ładną brame sieknął...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #195 dnia: Maja 04, 2005, 10:36:13 pm »
Milan sobie jakiś trening odstawił, jeden Kaka grał dobrze, a reszta chodziła po boisku i szukała piłki, którą co chwila gubiła <_< Nie dość, że nastawili się na totalną obronę ( dziwne, no nie? [; ), to jeszcze zlekceważyli całkowicie PSV, no ale upiekło im się tym razem.  
bla

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #196 dnia: Maja 04, 2005, 10:38:05 pm »
hujnia... psv na przestrzeni dwumeczu bylo z jakies.... 5 razy lepsze.... minimum... ja pie***le... mam nadzieje ze liverpool tak milan w finale ojebie ze az beda zalowali ze awansowali :-/ i juve tez ma ich w ta niedziele pogromic... niech maja sprawiedliwosc farciarze jedne :-/  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #197 dnia: Maja 05, 2005, 07:50:40 am »
Byłem za PSV a milan mnie wkurwił tą bramką bo ch**a grał i przeszedł.Mam nadzieje że w finale dostanie wpier**l.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #198 dnia: Maja 08, 2005, 05:26:50 pm »
na pohybel skurwysynom!* Fuck AC Milan!

*cytat :D

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #199 dnia: Maja 22, 2005, 12:46:41 pm »
To dziś andrew pokazał jak się bic.Ja nie weim po co on sie tam pchał.Czekam  na finał LM,bedzie w środe o ile się nie myle :F