Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 88887 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #120 dnia: Września 07, 2004, 08:21:10 pm »
tylko moderatorzy widza, bo tak to bym sie zarejestrowal na nowo i sobie poczytal sesje innych :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #121 dnia: Września 10, 2004, 08:06:13 pm »
Dobra.... właśnie sobie zdałem sprawę z tego, że gra w czasie roku szkolnego nie ma sensu. Moja decyzja jest następująca.

GRY WSZYSTKICH DRUŻYN ZOSTAJĄ PRZEŁOŻONE NA NAJBLIŻSZY DŁUŻSZY CZAS WOLNY, CZYLI FERIE ŚWIĄTECZNE.

Jeżeli któreś drużyny chcą grać w trakcie roku, niech napiszą mi parę dni wcześniej termin, który będzie wszystkim odpowiadał lub gracze nie zgadzają się z moją decyzją niech powiadomią mnie przez GG, Priva lub posta na tym topicu. Jeżeli gracze stwierdzili, że gra im zbrzydła niech też mi dadzą cynk, a poproszę ARDa, żeby odtajnił wszystkie topici....
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #122 dnia: Września 10, 2004, 08:24:38 pm »
ech szkoda, no ale coz, wiem ze to miedzy innymi z mojej winy, ale uwierzcie gdybym mial wybor to bym z checią do szkoly nie chodzil :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #123 dnia: Września 11, 2004, 02:23:12 pm »
don't blame yourself... frekwencja, nie tylko w drużynie A, bardzo po wakacjach opadła i uznałem, że nie ma sensu wymagać od ludzi przychodzenia na sesje, kiedy trza się uczyć... swoją drogą w piątki mam 7 lekcji + 2 lekcje fuck-ultetów z chemii, więc mi też tego dnia się nie chciało grać... Jeżeli naprawdę będziecie chcieli grać, to niech cała drużyna się naradzi i napiszę do mnie propozycję terminu.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #124 dnia: Września 11, 2004, 02:33:01 pm »
mi tam sie zawsze chce grac ale na 4um juz nie pamietam ostatniej sesji a u hetiego na gg byla: (uwaga, szok gwarantowany): 1 sesja...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #125 dnia: Września 19, 2004, 10:02:32 pm »
Jaka decyzja gracze? Czy ktoś mimo wszystko chce grać w roku szkolnym? Macie zamiar jeszcze kiedyś grać? Czy to już koniec sesji Warmłota na SZ? Czy wszyscy stracili chęci i nadzieję? Czy mam poprosić ARDa o upowszechnienie wszystkich działów? Czy będziemy grać w ferie zimowe?

TO BE CONTINUE

hehe... odruch

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #126 dnia: Września 20, 2004, 06:28:23 am »
nie no pogramy w przerwe swiąteczną
AAAARGH ja nie chce do szkoły ;(

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #127 dnia: Września 20, 2004, 11:11:21 am »
mozemy "przypadkiem" zacchorowac w tym samym tygodniu albo cus takiego obmyslic :P

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #128 dnia: Września 21, 2004, 06:17:22 am »
nie bede tu sie panoszyl czy co, ale wydaje mi sie ze moglibyscie choc raz w tygodniu znalesc ze 2 godzinki zeby pograc...ja wiem ze szkola jest wazna, kazdy z was ma swoje obowiazkii przyjemnosci...ale raz w miesiacu poswiecic sie to chyba nie jest takie straszne...Tant wlozyl w te gre duzo czasu i energi...bylo to ostatnimi czasy jeden z lepszych pomyslow na 4um, wiec wydaje mi sie ze szkoda bylo by go wstrzymywac lub nawet zaprzestac...wydaje mi sie ze granie "po pol rocznej przerwie" nie bedzie mialo zbytniego sensu...prosze wiec druzyny o decyzje czy mam wszystko udostepnic??...czy tez jeszcze bedziecie grali??...to jest wasza gra i decyzja zalezy tylko od was...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #129 dnia: Września 21, 2004, 04:11:29 pm »
ja juz mowilem duzo razy ale sie jeszcze powtorze na wszelki wypadek :D ja jestem za tym zeby grac... najlepiej ze 2-3 sesje w tygodniu :D nie no nie bedziemy az takimi sadystami dla tanta ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #130 dnia: Września 21, 2004, 05:10:07 pm »
w szkole sie jakby rozluznilo pozatym chory jestem wiec na moje mozemy grac grac a potem jeszcze troche grac ;)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #131 dnia: Września 21, 2004, 08:09:20 pm »
ja mam generalnie duuuuuuuuuuuuuuużo czasu, a jeśli nie, to jakoś się go skołuje. Możemy grać
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #132 dnia: Września 21, 2004, 08:52:49 pm »
no to z kazdego teamu akurat jedna osoba sie wypowiedziala :D

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #133 dnia: Września 21, 2004, 09:48:12 pm »
Ja już siem gdzieś na ten temat wypowiadałem :/ ale co można powiedzieć większa część zależy od Tantalusa :/
]


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #134 dnia: Września 21, 2004, 10:38:37 pm »
Dobra... jeżeli chcecie mieć sesje, musicie wykazać minimum wysiłku. Nie udało się wam dogadać wewnątrz drużyn, więc może powrócimy do starego układu....

Proszę graczy, o wypisanie mi dni, w których będą mogli grać. Ja z góry uprzedzam, że nie dam radę we wtorek i w niedziele nie zabardzo. Najlepiej będzie jak dogadacie się wewnątrz drużyn i ustalicie 1 lub 2 dni w tygodniu, kiedy to jesteście w stanie grać. jak dojdziecie do jakiś wniosków to dajcie mi znać, za pomocą PM, posta lub GG. Napisałem wcześniej, że jak teraz ustalimy terminy i ktoś się nie zjawi (usprawiedliwiać się można tylko przed sesję, min 1 dzień) to kary będą nieprzewidziane (podpowiem tylko, że będą bardzo malownicze i hmm.... pachnące spalenizną). Mam nadzieję, że zapewni to większą frekwencję.
Czekam na informacje o możliwych terminach...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #135 dnia: Września 22, 2004, 08:49:22 pm »
no ja moge dluzej grywac we piatki i soboty a tak to razcej tylko do 22 niestety :/ ale jesli bysmy graki 2 godziny albo 3 od 19 to ejstem jak najbardziej ZA

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #136 dnia: Września 23, 2004, 07:25:15 pm »
hey hey sry ze sie wtrącam ale jakis recruting jest możliwy? bo lubie grać w Warhammera a teraz nie mam jak
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #137 dnia: Września 23, 2004, 07:42:23 pm »
niestety nie... rekrutacja skończyła się w sierpniu i nie planuję robienia następnych teamów... może jak ktoś inny będzie MG, to bedzie chciał jeszcze jakiś team złożyć, ale jak dla mnie trzy to ilość optymalna.

MarvelliX

  • Gość
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #138 dnia: Października 02, 2004, 12:57:02 am »
chyba że zassstępstwo :> bo np. nie wiem czy ja będe miał czasss żeby zagrać znowu <_<
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2004, 12:57:26 am wysłana przez Marvell »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #139 dnia: Października 02, 2004, 11:31:22 am »
proponuje zrobic sesyje w przyszlym tygodniu w weekend, tylko czy innym to pasuje?