Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 87263 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:32:28 am »
Ale jednak nie sądzę, że w nastepnej sesji będzie się coś ciekawego działo u nas. Zresztą chyba ARD sam się domyślasz. Trzeba postarać się w następnej sesji, powinienem już trochę wiedzieć o co chodzi w Role Play i jak być "dobrym" w grze, ale jednak nie odczuwam tego zaznajomienia się z grą.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:41:21 am »
Cytuj
Dostałem wyrazy uznania od mojego mistrza i idola nr 1
Cytuj
A wspominałem już, że fajnie że nas ARD (mój mistrz i idol nr 1 co mi gierki przesyła  ) pochwalił.

lizus i chwalipieta :P...

wydaje mi sie ze WW najbardziej wczul sie w klimat gry...jego dialogi sa swietnie sformulowane...nie wiem za bardzo jaka profesje ma Twoja postac...(kaplan ??...)...nawet jak pieprzysz glupoty ;) to i tak bardzo mi sie to podoba...wymaga to duzego wczucia sie w postac...dla mnie rewelka ;)...

moz eby tam MG udostepnil pewnym osobom karty postaci graczy...zebym co niektorzy mogli dokladniej obserwowac gre?? :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2004, 12:56:06 am wysłana przez ARD »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:53:43 am »
Cytuj
wydaje mi sie ze WW najbardziej wczul sie w klimat gry...jego dialogi sa swietnie sformulowane...nie wiem za bardzo jaka profesje ma Twoja postac...(kaplan ...).

Zacny panie. Czy na pewno mogę swoją wiedzę z tobą dzielić? Jestem Kapłanem Mananna, który ma we władaniu wszystek wód i oceanów, a jego ramiona otwarte są dla wszystkich. Wstąp kiedyś do mej świątyni, a napewno ugoszczę cię jak przystało ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 19, 2004, 11:14:11 am »
bardzo dziekuje Mistrzu Gry za spelnienie mojej skronmej prosby :grin:...teraz o wiele lepiej bedzie zorientowac mi sie w sytuacji...szkoda ze nie pomyslelismy o tym wczesniej :huh:

Morchol...masz zaczypista profesje :D

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 19, 2004, 01:04:53 pm »
wiem :D

ee to mam rozumiec ze przegralismy? bo niedość ze chyba od dzis gramy w 2 osoby tylko to jeszcze team C powala i rządzi? no to super :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 19, 2004, 01:47:01 pm »
napatrzyli sie na nasze sesje to ja sie nie dziwie... a zreszta i tak wygramy :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 19, 2004, 05:18:10 pm »
Wcale nie patrzyliśmy na wasze sesje, jeżeli co to mógł patrzeć Marvell, bo miał wcześniej dostęp. Ale Marvell i tak niewiele robił w tej sesji - tylko stał i patrzył.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

MarvelliX

  • Gość
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 19, 2004, 06:20:47 pm »
Nie wiele miałem innego do roboty jako jedyny byłem nowy w tym mieście :P
A to co ja tam widziałem w sssesji T.A zossstawiłem tylko dla sssiebie ;)



Ja moga wam życzyć tylko dobrej zabawy... i niech zwycięży najlepszy :lol:  (zabrzmiało jak byłbym sssędzią :P )

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 19, 2004, 06:45:17 pm »
Cytuj
Ja moga wam życzyć tylko dobrej zabawy... i niech zwycięży najlepszy :lol:
Czyli Team B :P dziękuje że uznałeś naszą wyższość :P teraz jeszcze tylko team A i po sprawie :D aaaaa oni też coś pisali że już przegrali :P nic nie poradzicie Team B RLZ...  :grin:  
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 19, 2004, 09:20:38 pm »
łoł.... tu się robi jakaś rasistowska pogawędka...... A dla mnie to bez różnicy, kto wygra... ważne, że mogę sobie pograć. Ale to całe A, B i c mi się tylko z łańcuchem DNA kojaży, więc się nie wypowiadam :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 19, 2004, 11:44:35 pm »
Może lepiej stworzyć jakieś nazwy drużyn? A po za tym odrobina rywalizacji nie zaszkodzi, prawda?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 20, 2004, 12:00:17 am »
jesli tylko wymyslicie jakies ciekawe nazwy dla wszych druzyn to zmienie je...zgadajcie sie na GG czy innym komunikatorze i rzuccie mi propozycje...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 20, 2004, 12:12:28 am »
Kiedy robiliśmy z ARDem cały ten bajer z teamami to też chciałem coś wymyślić, ale postanowiliśmy zostać przy oznaczeniu standardowym, bo nie chciałem zbyt ingerować w takie rzeczy. Ale jeśli teraz chcecie to nawet ciekawiej...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 21, 2004, 08:11:40 pm »
Co za wstyd... W_W nie pokazał się... ma jeszcze kilka sekund, potem go zabije (nie dosłownie).
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 21, 2004, 08:50:56 pm »
.... o ... (ten kawałek został ocenzurowany) ... wybaczcie mi wszyscy... głupio wyszło... wogule porąbałuy mi się daty.... ale masakra.... myślałem, że 21 to jutro i trochę się zdziwiłem, że mnie wszyscy chcą poćwiartować... no ale nie mam zamiaru popełnić tego samego błędu dwa razy
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 21, 2004, 09:34:29 pm »
no no w kazdym teamie sie os takiego juz zdarzylo widze :D z tym ze w B dwa razy :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 22, 2004, 12:55:29 am »
Tak tak moja wina :( ale coś mi się wydaje że wam też zdarzy sie jeszcze nie jedna wpadka :D więc nie cieszcie się tak :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2004, 12:56:14 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 23, 2004, 01:16:17 am »
o kurcze... była sesja, a ja dostałem Best Score'a... łoł.... ale fajnie... Jestem wzruszony ;(  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 23, 2004, 01:22:48 am »
A ja nadal nie wiem co było źle a co dobrze, może dostaliśmy mniej punktów za to, że gadaliśmy i mało działaliśmy? Ale chyba już wiem za co...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 23, 2004, 11:16:57 am »
:lol: nie masz co się zastanawiać GP :D bo prawie wszystko i tak zależy od MG :D w każdym razie sam jeszcze dobrze zasad rozdzielnictwa expów nie rozpracowałem...
]