Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 91851 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #160 dnia: Października 27, 2004, 07:50:24 pm »
eeee.... ja już się trochę przestałem orientować...... Bo wiecie.... internet padł i jedstem trochę do tyłu z informacjami. Sesje mamy 30.10, o godzinie ósmej... to jest jasne, ale w końcu jaki był podstawowy termin tej sesji?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #161 dnia: Października 27, 2004, 08:04:56 pm »
dokładnie tydzień do tyłu... heh.. czyli ciebie też by nie było... to faktycznie byśmy se pograli...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #162 dnia: Października 27, 2004, 08:14:08 pm »
Cytuj
BTW... Zell? Naprawiłeś kompa? Chciałbym skończyć tą sesję, w której połowie ukneliśmy...
no wlasnie o to chodzi ze on dobrze chodzi... ja mam chyba jakiegos zlosliwego wirusa ktory atakuje akurat wtedy kiedy nie trzeba...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #163 dnia: Października 27, 2004, 08:41:35 pm »
to inteligentny ten fajfus :P
a tak BTW to nie wie kts co sie dzieje z Macholem bo go osatnio nie widac a w pintyk juz sesjo

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #164 dnia: Października 27, 2004, 08:45:22 pm »
Pewnie jak zawsze czai się gdzieś na uboczu i patrzy jak się martwimy, że go nie ma....a wtedy wejdzie 30 sekund przed końcem mojego pietnastominutowego odliczania i powie, że właśnie wrócił i ledwo się wyrobił... poprostu chce mieć wejście efekciarz jeden

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #165 dnia: Października 27, 2004, 09:45:51 pm »
:P Morchol sie uczy :P dostał dziś 4 z francuskiego i sie podjarał a na gg zawsze ukryty jestem, bo by mi natręty spokoju nie dawały <ee spoko nie o was chodzi :P > a że na forum ostatnio cos rzadziej jestem no to cóż, nie moja wina :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 01, 2004, 08:30:20 am »
Tantalus przekazal mi wspaniala wiadomosc ze do timu B dolaczy Lady YUzuriha. Wiec cieszmy sie wszyscy raze juuuuuupii

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 01, 2004, 10:23:47 am »
hehe czyja to zasluga :D tak tak moja jestem waszym idolem? rozdaje usciski reki za 10$ per sztuka, chyba ze jak jakas ladna kobitka to calus calkowicie za darmo :D aha i kiedy mam sie spodziewac swojego pomnika? fiutek tam ma kontakty z lepperem to tam do niego zagadajcie... jak bedzie gotowe to was mianuje na superfanow zella dinchta i nie bedziecie musieli placic skladek miesiecznych w wysokosci 1000 zl... pasuje? :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 01, 2004, 07:05:54 pm »
Poprawiłem nieco regulamin w dziale "The Beginning".... nie zaszkodziłoby wam tam zajrzeć... w szczególności tyczy sie to YUzurihy, bo powinna to przeczytać przed rozpoczęciem gry...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 02, 2004, 07:55:55 pm »
Hm temat przeczytany...mam nadzieję,że jakoś sobie z tym poradzę...acha i witam was wszystkich i cieszę się że do was dołączyłam  ^_^  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 04, 2004, 09:45:14 pm »
Cytuj
acha i witam was wszystkich i cieszę się że do was dołączyłam 

My też się cieszymy... po pierwsze, że jest zastępstwo za Solidusa, po drugie, że w końcu zagram z jakąś dziewczyną (właściwie kiedyś grałem, ale jeszcze nie umiałem nic) i po trzecie, że cię wszyscy lubią i wiadomo, że zgrasz się z drużyną (patrz jak się chłopaki cieszą..... prawda chłopaki? <dodaje przez zęby z groźną miną>)

No dobra..... historia YUzurihy została dodana do Kart Postaci... wyszła dłuższa niż kogokolwiek z jakiegokolwiek teamu, ale to serio nie moja wina. Widzicie.. na świeży umysl sie lepiej pracuje.... tylko, żeby Kakashi tego posta nie przeczytał bo sie na mnie zeźli, że mu jego nie napisałem...

VERY IMPORTANT EDIT

Jak dobrze wiecie, wszystkie drużyny grają w tym samym świecie. Ma to jednak swoje wady. Kiedy jedna drużyna dowiaduje się czegoś o innej, muszę albo podawać to, co zrobili oni przed momentem czasu rzeczywistego, w którym się dana druzyna o nich dowiaduje, albo wykonać pewne krótkoterminowe przybliżenie zachowania jednej drużyny. Drugi wypadek zachodzi, kiedy drużyna dowiaduję sie o akcji konkurencji, która jeszcze nie miała miejsca. Wbrew pozorom, w moich sesjach staram się zachować logiczny porządek rzeczy. Tyle tytułem wstępu. A teraz powiem co następuje:

Sesje drużyn A i B są ze sobą powizane fabularnie... z uwagi na konieczność zachowania stałości wydarzeń jestem zmuszony z bólem serca odłożyć sesję drużyny B zaplanowaną na niedzielę 7 listopada na inny termin i zastąpić ją sesją drużyny A... jako rekompensatę planuję zrobić dwie sesje drużyny B pod rząd...
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2004, 08:26:05 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 05, 2004, 08:43:05 pm »
a mzoe cos wiecej na temat tych powaizan? :>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 06, 2004, 08:20:37 pm »
do graczy:

<Nagle niebo zaszło czarnymi chmuarami i zapadła ciemność. Wiatr zaczął wiać coraz gwałtowniej i wyczuwać w nim zaczęliście zapach krwi i dymu. Nagle niebo przeszył piorun, którego grzmot ogłuszył was, a blask oślepił... z niebios zaś dobył się głos mocny jak bicie dzwonu i głęboki jak bezdenna przepaść:

No dobra.... chciałem być dobrym MG, ale widzę, że nie mogę.... od dziś zaczynam dotrzymywać danego wam wcześniej słowa, na temat zwiększenia kar. Oto co następuje:

Team A za absencje Morchola na sesji z dnia 5.11.2004... utrata 50 EXPa[/size]

Team C za absencję Kakashiego na sesji z dnia 6.11.2004... utrata 50 EXPa [/size]

ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA.....

chmury znikły tak szybko jak sie pojawiły i wszystko wróciło do normy...>

EDIT

<Chmury wróciły wraz z gromami i całą resztą... znów odezwał sie głos..:

A wiecie co... chyba jednak nie będę taki... dobra.... kary odwołane

I po raz kolejny wszystko znikło tak szybko jak się pojawiło>

Już śpieszę z wyjaśnieniami... Kara Teamu A jest między innymi efektem kary Team'u C.... stwierdziłem, że jak nie ma ludzi na dwóch sesjach pod rząd, to już trza podjąć pewne kroki... niestety.... i tym razem los <nie ja... ten drugi los> uchronił was przed karą...

Team C: Kakashi nie pojawił się na sesji, ponieważ musiał pojechać na operację. Rozmawiałem z jego bratem na GG i powiedział mi, że wynikło to bardzo nagle i nie zdążył mnie powiadomić... dlatego ma usprawiedliwienie i karawas mija

Team A: No cóż......... przemyślałem wszystko jeszcze raz.....w sumie....Morchol przeprosił i powiedział, że to ostatni raz.... w kilku postach pokazał, że kest mu z tego powodu przykro... stwierdziłem wiec, że trza pokazać, ze wbrew krążącej opinii MG też jest człowiekiem i odpuści wam to co się stało.

Wiedzcie jednak (teraz do wszystkich teamów, w szczególności do recydywistów De6v6il6'a i Morchola) czym od dziś grozi nie zjawianie sie na sesjach... następnym razem mnie nie wińcie... jeśli wiesz, że was na sesji nie będzie, to dajcie mi znak jakiś czas wcześniej, żebym mógł ją po legalu przełożyć. Inaczej zmuszasz 3 inne osoby do czekania na siebie, a to nie ładnie. Odpuszczę wam ostatni raz....
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2004, 09:33:12 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 06, 2004, 09:38:27 pm »
dzikei Tant  sroki za tego beszta na GG :P
ale sie wkurzylem troche. A co ejts z Kakasghim? umiera czy co? bo bez neigo to znow dziura bedzie. A jak nagla operka to toche niefajnie

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 06, 2004, 09:40:58 pm »
Cytuj
dzikei Tant sroki za tego beszta na GG

don't mention it.... zdziwiłbym się, gdybyś mnie nie zbluzgał... (wspomina matrix na innej sesji.....)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 06, 2004, 10:24:22 pm »
Hm...czasem to tak bywa,że nie przewidzisz i cię złapie jakieś chorubsko albo co innego...biedny Kakaś szkoda go....oby wrócił jak najprędzej...(a ja siem doczekać sesji ni mogem)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 07, 2004, 09:29:33 pm »
wohooo i znow nie spotkamy dzis drugiego timu. Nosh kurde

taki sposób zdeklasujecie drużynę B w dość szybkim czasie....>

komentarz Tanta po sesji :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2004, 11:10:06 pm wysłana przez S&S »

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 07, 2004, 11:15:39 pm »
mwahahahahahahah..........pinką sesja........po porstu pikną  :> XD :D  :lol:  :P  



Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 07, 2004, 11:21:33 pm »
taaa... jeszcze dwie takie i sie wam Punkty Przeznaczenia skończą hjehjehjehje....

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 07, 2004, 11:25:58 pm »
ke? eee......to jeszcze sie nam nie skończyły?  ke? :P