Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 88884 razy)

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 23, 2004, 08:05:26 pm »
Wiadomość od Tantalusa: "Przeprasza za usterki, spowodowane moim łączem.... sesje wszystkich drużyn muszą być odwołane do czasu, aż dam radę coś z nim zrobić.... kolejność zostanie zachowana, więc pierwsza po naprawie grać bedzie drużyna A...."

ehh......cóż moge powiedzieć, szkoda ze tak sie stało ale myśle ze Tant coś z tym zrobi i będziemy mieć sesje jeszcze dzis
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2004, 08:06:03 pm wysłana przez heti »



Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 23, 2004, 09:25:34 pm »
Niestety... wiem co się popsuło... przekroczyłem limit transferu (kto by przypuszczal, że nie mogę ściągnąć więcej niż 5GB na miesiąc)... Internet zwolnił mi do stopnia uniemożliwiającego prowadzenie sesji....sytuacja nie poprawi się do końca wakacji, więc sesje, które miałem prowadzić w sierpniu są odwołane. Wiem, że to straszne, ale musimy wytrzymać. Nie będzie mnie też na stronie do końca miesiąca, bo ledwo mi się cokolwiek ładuje (żeby się tu dostać musiałem jakieś 20 minut czekać...), ale jak będzie coś super ważnego do ogłoszenia, to poproszę kogoś o napisanie posta za mnie.

Pozostaje teraz kwestia gry w trakcie roku szkolnego... . Duża część z nas nie może sobie pozwolić na tak intensywną grę jak ostatnio.... jest więc kilka możliwości:

A) Będziemy grać jedną sesję w tygodniu, w ustalony wcześniej dzień...
B) Będziemy grać dwie sesje w tygodniu, w ustalone wcześniej dni
C) Nie będziemy grać w trakcie roku szkolnego i gra zostaje przełożona do najbliższych ferii

Napiszcie mi na GG którą z tych opcji popieracie... postaram się pod koniec miesiąca coś tu ogłosić...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 29, 2004, 10:51:24 pm »
Z góry chciałem wszystkich przeprosić za moją nieobecność dzisiaj w grze. Powód ? Awaria internetu od godziny 15 do 22.30. Jeszcze raz chciałem wszystkich przeprosić. Bardzo prosze o wyrozumiałość dla Teamu B i jeśli to możliwe to ukaranie tylko mnie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 30, 2004, 01:32:02 pm »
ja etz ja tez chce przeprosic :P ale nie przewidxizame ze 28.08 mnie nie bedzie. Sorry for all

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 30, 2004, 11:21:14 pm »
no to tera zgadnijcie co będzie w tym poście. Nie, to nie będzie reklama prezerwatyw durex delux, tylko przeprosiny za moją nieobecność. No bo czy to moja wina, że mam dziury? Moja wina... moa wina, moja bardzo wielka wina, przeto błagam MG o wybaczenie
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 30, 2004, 11:24:45 pm »
no no brawo 3 sesje pod rzad kogos w poszczegolnych teamach nie bylo, siakies fatum czy co? :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 30, 2004, 11:26:50 pm »
To robi się po prostu nienormalne. Tak w ogóle my siedzimy w mieście i nigdy z tego miasta nie wyjdziemy!
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 30, 2004, 11:32:16 pm »
co za problem sobie stwierdzic "wychodze z tego miasta" :P  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 30, 2004, 11:55:44 pm »
ale zaraz ktos wyjdzie zza rogu i ogluszy cie a twoi przyjaciele cie znajda i zabiora do domku na odpoczynek.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 31, 2004, 11:48:08 pm »
Witam wszystkich po wakacjach. Nie wszyscy napisali do mnie za jaką opcją się opowiada, jednak z głosów, które zebrałem najwięcej było na propozycję B. Z tego też powodu informuję was, że sesje będą się odbywać po 2 w tygodniu, drużyn na zmianę. Na moim sigu zawsze są napisane w miarę aktualne terminy sesje, więc proszę na nie od czasu do czasu zerkać, żeby być na bierzącą z ewentualnymi zmianami. Zmieniam również godziny sesji. Od teraz będą się one odbywać od 19:00 do 22:00, anie jak dotąd od 20 do 23.

Co do wielokrotnie powtarzających się już odwołań sesji... Proscie o wybaczenie innych graczy, bo MG wam wszystkim wybacza.... naturalnie jeżeli bedzie się to dalej powtarzać, to będę musiał zacząć stosować jakieś kary. Teraz terminy sesji są znane z tygodniowym wyprzedzeniem, więc tajemniczych zniknięć graczy powinno być dużo mniej. Jeżeli ktoś nie będzie mógł się zjawić w danym terminie powinien mnie o ty powiadomić przynajmniej dzień wcześniej. Jeżeli osoba tego nie zrobi, ma obowiązek stawienia się w ustalonym terminie, bo teraz zacznę być surowy. Sesje są dużo rzadziej, więc, żeby gra się nie ciągnęła w nieskończoność trzeba się na nich zjawiać. Dla dobra graczy, którzy czekają z wytęsknieniem na kompana, wprowadzane będą jednostkowe i grupowe kary... mam nadzieję, że nie będę musiał ich dawać...

 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #110 dnia: Września 01, 2004, 11:00:26 am »
Heh...od 4-tego może mnie już nie być. Jadę do babci na niecałe 2 tygodnie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #111 dnia: Września 01, 2004, 11:05:32 am »
W_W, Marvellixie trzeba umówić się na jakiś termin, żeby dogonić resztę.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #112 dnia: Września 01, 2004, 01:12:06 pm »
heeejoo sorka, ale ja w ten weekend nie bede na sesji, jade z kumplami na dzialke :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #113 dnia: Września 01, 2004, 03:16:16 pm »
to moze byc sesja A we dwojke ?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #114 dnia: Września 01, 2004, 04:08:01 pm »
Cytuj
heeejoo sorka, ale ja w ten weekend nie bede na sesji, jade z kumplami na dzialke

sesje teamu B przeniesione na czas nieokreślony

Cytuj
heeejoo sorka, ale ja w ten weekend nie bede na sesji, jade z kumplami na dzialke

sesja teamu A przeniesiona na następny tydzień

Cytuj
to moze byc sesja A we dwojke ?

zapomnij

 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #115 dnia: Września 01, 2004, 06:15:17 pm »
no ale przeciez ostatnio byla ! *zaczyna plakac w poduszke i szuka rozowego, pluszeowego misisa ktorego nie posiada* :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #116 dnia: Września 07, 2004, 03:55:24 pm »
Oto co otrzymałem ostatnio od GamePlaya

Tą wiadomość przysyłam z kawiarenki internetowej, nie mam internetu w domu. Gdybyś mógł to prześlij tą wiadomość do W_W i Marvella. Najwcześniej będę miał go w poniedziałek. Jak oni zechcą i Ty równierz to niech oni zagrają we dwóch. Bardzo przepraszam, im dłużej nie gramy tym bardziej większego sensu nie ma granie w to...

Członkowie drużyny C! Do was należy decyzja co zrobić...

a) Będziemy koleżeńscy i czekamy cierpliwie na moment, w którym GamePlay się pojawi. Jak on sam zauważył jeżeli nie będziemy grać przez bardzo długi czas z powodu jakiegoś gracza, gra przestaje mieć sens i poprostu przestaje się ludziom chcieć.. Tak też stoi napisane w regulaminie

b ) GamePlay is over.... przy następnej okazji zmienię jego postać za pomocą niespodziewanej kuli błękitnych płomieni w umponującą kupkę szarawego proszku i nieświeży zapach w powietrzu... zalety są takie, że będziecie mogli grać dalej, wady takie, że bez niego....

Zastanówcie się i napiszcie mi odpowiedź za pomocą dowolnego źródła przekazu informacji... najchętniej priv lub GG..
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2004, 05:42:37 pm wysłana przez Tantalus »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #117 dnia: Września 07, 2004, 05:03:09 pm »
Powróciłem :P To kiedy sesja Teamu B :P a co do Gp to zastanowie się jak zasiąde na swoim tronie  :lol:  
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2004, 05:04:45 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #118 dnia: Września 07, 2004, 05:51:08 pm »
Cytuj
Powróciłem

a co? nie było cię?

Cytuj
To kiedy sesja Teamu B

zedytowałem siga i już wszystko jasne

Cytuj
a co do Gp to zastanowie się jak zasiąde na swoim tronie

każdy się może pomylić......

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #119 dnia: Września 07, 2004, 06:10:27 pm »
Dziabeł co wyście robili że ten wasz wyjazd taki długi był :P

Hej a ja mam takie pytanie kierowane czystą ciekawością do Tantalusa:
I jak to jst z tym waszym Warhamerem, bo kiedyś sie zastanawialiście czy inni użytkownicy mają widzieć ten dział... czy ja go(dział "Warhamer Online") widze dlatego że jestem moderatorem na SZ czy on jest widoczny dla każdego zarejestrowanego użytkownika?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?