Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163932 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30800 dnia: Października 26, 2008, 12:33:33 pm »
ostatnie pare dni... nie ostatni tydzien był naprawde zły... a zaczeło sie juz w ubiegły piatek ;f

w sktórcie - dużo alkoholu, zarwanych nocy, tanich win, papierosów, szybkich kobiet, walk na miecze. a na koniec 4-ro dniowe choróbsko, na które nic nie pomagało.

w sumie to mam rozwaloną ręke, bo poszedłem ze znajomym na trening bractwa rycerskiego i dla zwały wziałem tarcze i skomentowałem do jednego z ziomków - teraz mozesz mi przyłozyc. jak pieprznał w tą tarcze to sie rozłożyłem jak długi. ciesze sie ze reke mam swoją jeszcze, tylko troche potłuczona. obyło sie bez ofiar, tylko jeden z rycerzy palec prawie stracił. znaczy miecz doszedł do kosci, ale gnata nie naruszył ;f

wesoło ogólnie było
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30801 dnia: Października 26, 2008, 01:57:48 pm »
WHY SO SERIO.. I mean.. DEPRESSED?

Offline Braska final aeon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Annihilator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30802 dnia: Października 26, 2008, 03:45:30 pm »
Pewnie  tak było.
PS: Zobaczcie mój własny film na youtubie:http://www.youtube.com/watch?v=4I5Gz_DwlF4
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2008, 03:48:40 pm wysłana przez Braska final aeon »
You will go to hell right now.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30803 dnia: Października 26, 2008, 04:31:15 pm »
no to fajne bractwo ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30804 dnia: Października 28, 2008, 01:09:30 am »
Rany, kolejny apatyczny sezon na forum przyszedł. W naturze jest niespotykane, żeby coś umierało tak długo, jak nasze forum, rzekłbym, że mamy tu przykład agonii na skalę antycznych męczenników ala Tantal czy Prometeusz. No ale możliwe, że jest to związane z technicznymi problemami - bo nie wiem, czy wiecie, ale jakimś kosmicznym zrządzeniem losu, poprzez jakiś żart sił stwórczych, nasza kochana domena została podpisana pod dwa numery IP (nie mam pojęcia jak to możliwe, może Fast w pośpiechu zapomniał o czymś przy przeprowadzce) - jeden numer prowadzi tutaj, do serwera na progreso.pl, czyli naszego tymczasowego M3, meliny ciasnej ale własnej, no ale przynajmniej działającej. Drugi numer, niestety, prowadzi do Livenet'u, do wywieszki z zawieszeniem strony i z możliwością zapłaty za nią w Żabce. W praktyce oznacza to, że część ludzi widzi naszą stroną normalnie, część ma raz jedno, raz drugie i część, co najgorsze, ciągle myśli, że jesteśmy zawieszeni. Udało mi się znaleźć sposób na poprawę sytuacji u pojedynczych osób (np. u The Reavera, który strony nie widział do niedawna), ale póki Ashley/Fast Red czegoś nie wymyślą, jesteśmy w tzw. czarnej dupie. Nie mamy włączonych statystyk, więc nawet nie potrafię powiedzieć jak to się odbija na ilości odwiedzin - między innymi dlatego zwlekam z update'm.

Anyway, tak to dodałem, bo część osób żyła dotąd w błogiej nieświadomości naszych wewnętrznych problemów i była to szansa, żeby trochę pogorszyć jakość waszej egzystencji. Jak ktoś ma problem z tą wywieszką Livenet'u, to niech się do mnie na GG zgłosi - ci, co mają problem permanentny raczej się do mnie nie zgłoszą, bo nie zobaczą tego posta, no ale wierzę, że coś wymyślą albo że w końcu Ashley zabierze się do działania.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30805 dnia: Października 28, 2008, 08:44:41 am »
hm. jesienna deprecha na forum?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30806 dnia: Października 28, 2008, 10:56:17 am »
Brak tematów do obgadania.  -_-
No, ale jest tak jak Tantalus pisze, widać światowy kryzys dotknął i nas. Z SZ jest jak życiem, nieważne jakbyśmy się starali ciężkie czasy i tak nadchodzą. Zresztą jak kiedyś zauważyłem Squarezone nie ma sprecyzowanego celu. O przepraszam, znaczy ma tylko zdaje mi się, iż nie jest realizowany z takich czy innych powodów. Jeśli się nie mylę pierwotną misją portalu było skupiać się na grach od Squaresoftu, później SquareEnix, lecz niestety w pewnym okresie stał się on hybrydą dwóch idei tej o której wspomniałem wcześniej i chęci stworzenia typowego site'u o grach jRPG. Na pierwszy rzut oka oba cele się łączą, lecz z drugiej strony SquareEnix tworzyło, bądź wydawało też inne gry niż tylko jRPGi, na których polu wielkie tytuły stworzyło też kilka znanych firm czasem o wiele lepszych niż w przypadku twórców serii FF. Widać, więc może  małą ale istotną różnice. Niestety my właściwie nie mamy wyboru. Prowadzenie portalu ogólnie  o grach jRPG przekracza nasze możliwości, jest nas po prostu zbyt mało. Pozostaje skupić się jedynie na grach od Square z wyłączeniem wielu ciekawych produkcji takich firm jak Namco, NIS czy Konami, co oczywiście wymaga także zajęcia się tytułami nie będącymi jRPG. Ostatnio wprawdzie skupiliśmy się mocno na realizacji pierwotnego celu, ale czy nie stało się to za późno? Przepraszam, jeśli urażę któregoś z redaktorów, wiem że wykonaliście dobrą i ciężką pracę, lecz czy nie lepiej dla strony byłoby zamiast pisać kolejny artykuł o np. Suikodenie (nie obraź się Reaver to nie jest mój objaw jakiejś antypatii do ciebie -_-) poświęcić się przybliżeniu wielu starych gier Squaresoftu wydanych jeszcze na Snesa np. jak "Treasure of Rudras", czy Terranigma"? Przyznaje, że że wchodząc do grona reaktorów sam chciałem pisać o grach innych firm, lecz zrozumiałem, iż nie tędy droga. Jaką więc wybierzemy przyszłość? Będziemy zajmować się tylko produkcjami Square i zdobędziemy być może niewielkie acz  stałe grono użytkowników bądź sympatyków, czy pozostaniemy hybrydą bądź portalem-lotniskiem dla dużej liczby osób przelotnie tu wpadających nie odczuwających żadnych więzi z naszą stroną?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30807 dnia: Października 28, 2008, 03:58:39 pm »
Cytuj
Przepraszam, jeśli urażę któregoś z redaktorów, wiem że wykonaliście dobrą i ciężką pracę, lecz czy nie lepiej dla strony byłoby zamiast pisać kolejny artykuł o np. Suikodenie (nie obraź się Reaver to nie jest mój objaw jakiejś antypatii do ciebie smiley) poświęcić się przybliżeniu wielu starych gier Squaresoftu wydanych jeszcze na Snesa np. jak "Treasure of Rudras", czy Terranigma"?
Znasz te gry? Bo ja nie, to nie będę o nich pisał, poza tym, widać, że jesteś idealistą. Ludzie nie chcą czytać o grach ze SNESa, tylko o grach nowych, wychodzących na X0/PS3/PS2 i konsolki przenośne.

Cytuj
Będziemy zajmować się tylko produkcjami Square i zdobędziemy być może niewielkie acz  stałe grono użytkowników bądź sympatyków, czy pozostaniemy hybrydą bądź portalem-lotniskiem dla dużej liczby osób przelotnie tu wpadających nie odczuwających żadnych więzi z naszą stroną?
Wybieram ścieżkę po której teraz kroczymy, S-E i mały miks najlepszych gier spoza, drugim IW się nigdy nie staniemy.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30808 dnia: Października 28, 2008, 05:44:02 pm »
Co do naszej tematyczności, to hmm... powiedzmy, że "kładziemy silny nacisk" na to, aby pisać o grach Square, ale jeżeli ktoś naprawdę nie może, dopuszczam też sporadycznie rpg'i innych firm. Nie, żebym się specjalnie przechwalał, ale to ja w sumie na to nacisk położyłem, bo za czasów FastRed'a już zaczęliśmy rozszerzać nasze spektrum zainteresowań (wtedy np. dział Priston Tale powstał), za czasów Shirley to każdy w to wbijał, dopiero od niedawna zaczęliśmy kłaść na to nacisk. Taka jest prawda, nim będziemy bardziej wyspecjalizowani, tym będziemy dokładniejsi i rzetelniejsi. Dlatego właśnie najpopularniejszym serwisem naszego pokroju w naszym kraju jest Krypta Final Fantasy, która jest wyspecjalizowana w jednej serii gier. Sukces też wróżę WTTD, gdzie niezłomny SzC pisze wyłącznie o Kingdom Hearts. No ale nic, działów innych gier nie usuniemy, bo ludzie w nie sporo wysiłków włożyli...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30809 dnia: Października 28, 2008, 06:14:39 pm »
na depreche najlrepsze - papierosy, wóda seks, papierosy seks i wóda :f
Kame Hame Ha

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30810 dnia: Października 28, 2008, 07:25:40 pm »
Znasz te gry? Bo ja nie, to nie będę o nich pisał, poza tym, widać, że jesteś idealistą. Ludzie nie chcą czytać o grach ze SNESa, tylko o grach nowych, wychodzących na X0/PS3/PS2 i konsolki przenośne.

Nie nie jestem idealistą po prostu przez dobrych kilka lat grałem w jRPGi-romy przeważnie na emulatorach Snesa i GBA. Z grami ery PS2 mam dopiero styczność od roku, ale rzadko która bawi mnie tak jak te z ery "iluś tam bitowców". Wiem że ludzie chcieliby by czytać tylko o najnowszych produkcjach, lecz tego mają na pęczki w necie i na pewno SZ nie będzie dla nich jedynym źródłem informacji. Nie mam oczywiście nic przeciwko nowościom, na które też należy zwracać uwagę, lecz czy nie powinno się ciekawym pokazywać "korzeni" tych nowości w postaci starych tytułów. Przecież SquareEnix to nie tylko FFXIII czy The Last Remnant to także  i "Saga of Romance" bądź "Chrono Trigger". Jaki jest sens podawać ludziom tylko te informacje, które można znaleźć na pierwszym lepszym portalu o grach. Zresztą uważam, iż bez znajomości klasyki granie w wychodzące obecnie produkcje mija a się z celem. To tak jakbym grać w MGS4 nie znając poprzednich odsłon.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30811 dnia: Października 28, 2008, 08:22:05 pm »
Cytuj
Wiem że ludzie chcieliby by czytać tylko o najnowszych produkcjach, lecz tego mają na pęczki w necie i na pewno SZ nie będzie dla nich jedynym źródłem informacji.
Tak jak teraz nie jest jedynym źródłem informacji o grach które mamy, liczy się jakiej jakości są teksty, nie to, czy mamy je tylko my. IW ma więcej działów, ale 50% jest pusta. A przecież to nie o to chodzi.

Cytuj
Przecież SquareEnix to nie tylko FFXIII czy The Last Remnant to także  i "Saga of Romance" bądź "Chrono Trigger".
A teraz zapytaj ilu ludzi grających w RPGi od dajmy na to 2 lat kojarzy serię SaGa? Chrono Trigger tak, bo robią remake, to i wzrośnie zainteresowanie tą grą.

Cytuj
Zresztą uważam, iż bez znajomości klasyki granie w wychodzące obecnie produkcje mija a się z celem.
Czyli ludzie nie mogą zagrać w Infinite Undoscovery, Last Remnant czy FF XIII, po uprzednim nie zagraniu  w SaGa, Legend of... ?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30812 dnia: Października 28, 2008, 08:37:48 pm »
Cytuj
Zresztą uważam, iż bez znajomości klasyki granie w wychodzące obecnie produkcje mija a się z celem. To tak jakbym grać w MGS4 nie znając poprzednich odsłon.
A co ma piernik do wiatraka ? MGS to seria, która jest silnie połączona fabularnie. Terranigma i FFXIII nie są ani jedną serią, ani nie są połączone fabularnie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30813 dnia: Października 28, 2008, 09:39:17 pm »
na depreche najlrepsze - papierosy, wóda seks, papierosy seks i wóda :f
zapomniales wspomniec o wódzie seksie i papierosach ;f

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30814 dnia: Października 29, 2008, 01:47:26 pm »
Cytuj
zapomniales wspomniec o wódzie seksie i papierosach ;f

cóż, bywa... po takiej ilosci wódy seksu i papierosów o niektórych rzeczach sie zapomina XD
Kame Hame Ha

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30815 dnia: Października 29, 2008, 01:59:28 pm »
Papierosom mówimy stanowcze nie.  Marnujemy przez nie wiele czasu, który można by spożytkować na seks.  -_-

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30816 dnia: Października 31, 2008, 06:19:31 pm »
siema!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30817 dnia: Października 31, 2008, 07:37:31 pm »
joł joł!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30818 dnia: Października 31, 2008, 09:38:02 pm »
Jeśli ktoś z was dostał maila od forum squarezone, to zrobiłem to ja, więc spokojnie ;p

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30819 dnia: Listopada 01, 2008, 09:45:03 pm »
patrz, ja nic nie dostałem :( chyba mnie jusz SZ nie lubi :(
Kame Hame Ha